vztahy


25.07.2022 - 13:30
(Lev) Lješi
vztahy
Dalo by se poznat z mého horoskopu proč momentálně řeším problémy s nevlastní dcerou. Našla si o 34 let staršího přítele a nějak se mi pletou do života což mě dost nasírá :4:
Dcera je narozena - 22.1.1996 - 12:50h
Místo: Zlín
Velké díky za informace :3:

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
25.07.2022 - 14:38 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Že by tranzit Lilith přes IC? :63: Asi mužské vzory v jejím životě za moc nestály, že si našla takového dědulu (v horoskopu má pro něj ovšem předpoklad-zralý moudrý muž :2:). Jsem zvědavá, co se stane, až jí dojde Pluto na to stélium v 9. domě. Jinak doteď jste si s dcerou rozuměli? Když koukám na ty protilehlé retro Merkury, tak se mi tomu moc nechce věřit. :14:

Btw. solár, co ti dnes začíná vypadá na domácím poli dost bojovně, takže konec určitě ještě není.
25.07.2022 - 15:00 | Filtr
(Lev) Lješi » Mici Angóra
Díky. Právě že nerozuměli, je to stálý boj. Jak dlouho bude ten solár na domácím poli působit, abych se obrnil :4: a Pluto a stélium u ní, co by to mohlo přinést? :75: jinak naprostá trefa :15: :15: :15:
25.07.2022 - 16:53 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Lješi
Solár platí vždy od narozenin do narozenin, takže ode dneška ještě rok. Tranzit Pluta přes Slunce bez ohledu na zbytek horoskopu velmi často značí ztrátu blízkého muže. Pluto symbolizuje smrt, změnu, transformaci. V horoskopu ženy tedy jde o otce, bratra, partnera...tranzit se projeví buď totální změnou vztahu k němu nebo odchodem, ať už např. rozchodem nebo úmrtím. Vzhledem k tomu, že máte opozici to Pluto postupně zasáhne Slunce vás obou, takže může jít o někoho, ke komu máte blízko oba-u (pokrevního) otce a dcery bývá typické, že během toho tranzitu zemře jeho otec a její dědeček. Ale nemusí to tak být, v tom 9. domě, kudy to Pluto postupně projde přes všech 6 planet si spíš myslím, že spoustu věcí/názorů v životě bude nucena přehodnotit, tak uvidíš. Může se stát samozřejmě jedno i druhé. Co cizina? Nemá v plánu tam odejít?
25.07.2022 - 17:52 | Filtr
(Lev) Lješi » Mici Angóra
Ráda by do ciziny odjela, ale zatím se to tak nejeví. Jak je asi znát z jejího horoskopu je velmi nadaná, zvídavá, hlavně jazyky a jakékoli studium jí jdou samy od sebe takže cestování by ji určitě naplňovalo.
Já dost narážím na to že navenek je celkem drsoška i když vím že vevnitř je hodně citlivá :1:
Máme tam i nějaké společné klady(ne jen ty opoziční retrográdní Merkury)na kterých by se dalo dál stavět, nebo to bude furt tak divoké :1:?
26.07.2022 - 14:15 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Lješi
Jo, ten 9. dům tak vypadá, že je šikovná. Je to i vyšší vzdělání, nejen cizina. Víc už se mi to nechce zkoumat, buď si časem porozumíte nebo ne :3:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »