Hrací karty na ulici


22.07.2022 - 15:27
(Beran) monoram
Hrací karty na ulici
Dne 19.7.2022 jsem nedaleko svého bydliště, doslova za rohem nalezl dvě dvouhlavé mariášové karty. První nebyla otočena, byla to kulová devítka a druhá kulový spodek.

Před více než pěti lety jsem nacházel karet na ulici vícero, teď po dlouhé době další. To je kolem mě tolik karbaníků? :75: Nebo se prostě moc koukám po zemi?

Hledal jsem vysvětlení na dostupných stránkách o významu karet, kde se výklady poněkud liší. Něco mi tím má být sděleno?

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
02.08.2022 - 13:08 | Filtr
(Beran) monoram » MIKULAS
Dobrý den,
děkuji za reakci, pokusím se jít cestou učit se a učit :1:
V těch desetiletých intervalech přichází skutečně učitelé?
Zdravím :4:
04.08.2022 - 15:33 | Filtr
(Ryby) Crumb
Našel jste opravdu dobré karty. Kulová devítka je kartou štěstí a úspěchu. Ohlašuje štěstí a úspěch v práci, v obchodě nebo ve finančních záležitostech; v oblasti lásky může signalizovat nalezení správného protějšku; může také ohlašovat nějakou cestu.

Kulový spodek platí za nejšťastnější kartu. Ohlašuje velké štěstí, šťastnou změnu. Zasiluje významy kulové devítky. Možná byste si měl vsadit, nejlépe asi podle čísel data nalezení těch karet (pokuste se z nich vytvořit sestavy pro tiket do loterie).

To, že tak často nacházíte karty, je zvláštní. Asi jsou to něčí poselství. Mohou to být i tzv. "apporty" neboli "přínosy", kdy podvědomě někde odhmotníte příslušné karty a přenesete je na místo, kde pak na ně jakoby náhodou narazíte.

Tak ať Vám ty karty přinesou štěstí.
10.08.2022 - 07:54 | Filtr
(Beran) monoram » MIKULAS
Zdravîm Vás,
děkuji za vyčerpávajcí odpověď. Zaujal mě popisovaný rozdíl západu s východem a představení Prostranství. Jak vidím, stále je mnoho toho co je pod pokličkou.
Hezký den.
10.08.2022 - 08:16 | Filtr
(Beran) monoram » Crumb
Děkuji za odpověď,
v dětských hrách jsme si maiášové karty půjčovali od prarodičů a ve čtveřici si vybírali komu jaké patří. Pamatuji si dodnes kdo si vybral zelené (sestřenice), kule (staršî brácha), žaludy (mladší brácha) a na mě s kapkou mrzutisti zbyly červené.
Později mě děti vyzvali ať si otáčím postupně osm karet. Podařilo se mi vybrat vvšech osm červených, bez vědomí kde jsou. Bez přehmatu, z toho byli tenkrát všichni paf, včetně mě.
Karty hraji s přestávkami stále, nějaké vykládacî (pro zpestření a zábavu) a pak sem tam nějaká karta na ulici, pohozená. Před cca 8. lety se mi začaly motat pod nohy častěji. Teď po dlouhé době u domu tyto dvě.

Nevím, asi vsázet nebudu a děkuji za představení tzv. apportu, o tom jsem nikdy neslyšel :1:
Hezký den.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2023
Lunární kalendář
Luna v BýkBýku
ukázat kalendář »