Na okraj jedné hysterie


10.03.2022 - 08:00
(Kozoroh) kocour_mivik
Na okraj jedné hysterie
Inu dočetl jsem se, že pan ombudsman Křeček by se měl stydět za své výroky. Byly hodnoceny málem jako a schvalování agrese Ruska proti Ukrajině. Následoval doslova mediální lynč. Ovšem když se seznámíme s tím, co vlastně řekl, lze s ním souhlasit
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domo…
Co vy na to?
Kocour_Mivik

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
26.04.2022 - 12:13 | Filtr
(Býk) Kanárek1
Mám stejný názor a děsí mne ty okamžité odsuzovací lynče. Najednou se nenosí diskuse, diplomacie.. dříve uznávání odborníci jsou dehonestováni a diskreditováni. Vrací se idea jediného povoleného nazoru. Aspoň mi to tak přijde.
26.04.2022 - 12:45 | Filtr
(Blíženci) Lupi
Co já na to....no, že Neptun v Rybách řádí. Není to první hysterie. Jenže teď, jsa podpořen Jupiterem, dostal vyloženě koule; naštěstí zhruba do půle května.
Teda ty koule, protože to se Jupouš přestěhuje do Berana - Neptun je v Rybách ještě do 25 tuším.
Ta hysterie bude nejspíš cena za duchovní vzestup.
Momentálně je teda v Rybách strašná tlačenice, takže bych tiše zalezla pod kořeny a přečkala to tam.
27.04.2022 - 12:01 | Filtr
(Býk) player
Mě se tam líbí věta: příčiny jsou hlubší.

Je válka. Vše se mění. Klaus říká? ...ale to není naše válka. Ale ona to není naše válka co se frontové linie týče. Jinak to naše válka je. V poklidu můžou být Australané , africké domorodé kmeny nebo třeba Brazílie. Ale jinak - všude budou nějaké dopady.
27.04.2022 - 13:36 | Filtr
(Střelec) verka96 » player
Problém asi každý vnímá jinak. Dokud se nebobarduje území ČR, jakékoliv cíle, nemusíme běhat do sklepa a hromadně neutíkáme z ČR, nejsme ve válce. Nikdo nás nenapadl. K nám migrují běženci, my jim tady poskytujeme útočiště, posíláme podporu. Ale jsou u nás znát ekonomické dopady především jednou z nejvyšší iflací v Evropě (tuším jsme nyní na 3. místě, vyšší mají státy Pobaltí). Bohužel a to nejen v ČR, neboť Evropa a svět je globalizovaný. Afrika, Austrálie, tam to asi nepoznají, ale to neznamená, že jsme ve válce. Ráda bych, aby vláda začala dělat kroky ke zmírnění těchto dopadů.
Když byla ekonomická (hypoteční) krize, která v r. 2009 začala v USA, o rok později jsme ji tu měli.
28.04.2022 - 13:03 | Filtr
(Býk) player » verka96
Souhlas - s jedním dovětkem. Megainflace běžela už před vypuknutím války. Kombinací Covidu a energetické krize (bohužel její základnou jsou Němci - i když zase - oni jediní to se záchranou planety myslí doopravdy vážně , je to složité). Válka inflaci jen posiluje. Ale na druhou stranu - i kdyby tahle krize trvala tři roky , tak to prostě musíme zkousnout. Lidstvo vždy čelilo , čelí a bude čelit výkyvům. A zdá se - bohužel - i krveprolitím.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2023
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »