Energie pluto/mars v synastrii


15.09.2021 - 10:53
(Blíženci) cimi
Energie pluto/mars v synastrii
Milí astrologové a milovníci astrologie :5:

S partnerem máme znásobenou tady tu kombinaci skrze více faktorů. Oba máme vzájemně v synastrii mars v 8.domě toho druhého a navíc ještě sextil mars/pluto. A v kompozitu máme taky mars v 8.domě v sextilu na pluto. Navíc oba máme v nativu mars v 8.domě.
Tak si říkám, že to už asi není náhoda x) a dumám si tak nad tím jak by se dala ta energie mezi partnery lépe využít...z počátku se nic zas až tak nejevilo ale někdy by se napětí mezi námi dalo krájet a někdy už by se snad ani nedalo rozkrojit x)
Já to často vnímám tak, že jsem dost ve střehu a že se vlastně neustále popichujem a on tak že je dost často excitovaný :4: nebo podrážděný...a jak říká, nevím proč mám takovou potřebu když jsi někde poblíž ty naše kočky tak bacat :4:

Bonus je, že konj pluto mars mám i se svým synem :11:

Nemáte nějaký vhled kam mě to vede? :6:

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
15.09.2021 - 14:26 | Filtr
(Střelec) tiferett
Je evidentné, že sú to energie plné výbušnosti, útočnosti a neustáleho podpichovania, agresivity a to, že sa opakujú naznačuje, že už je načase naučiť sa s týmito energiami pracovať a transformovať ich ( Pluto). Niektorí astrologovia pšu, že človek s takýmito energiami ani nie je schopní harmonického trvalého vzťahu. DOkáže svoju útočnosť a agresivitu nejaký čas maskovať, tváriť sa prítulne, priam úlisne - čo je jedna z vlastností Pluta, ale pri prvej príležitosti jeho impulzivita vybuchne ( MARS) a zaútočí plnou parou. Tieto energie dokáže konštruktívne využiť vyspelá plne vedomá bytosť, MAjster na tvorivosť, liečenie, na transformovanie seba alebo iných ľudí. To, že sa tieto energie vyskytujú aj v horoskope so synom naznačuje veľkú naliehavosť zaoberať sa touto témou a nemožnosť z tejto lekcie uniknúť - lebo od syna neutečiete. Je potrebné neustále pozorovať svoje emocionálne prejavy, svoju útočnosť aj v najjemnejších formách. Útokom môže byť spôsob úškrnu, pohľad, tón hlasu.NAvonok to nemusí vyzerať nijako útočne, ale v skutočnosti je - a toho druhého to zabolí, podráždi a útok opätuje. Je to náročná lekcia a za jeden život sa dá sotva zvládnuť. Ale niekedy treba začať. A začať treba sebapozorovaním, neúprosnou sebakriitikou, ale aj sebaláskavosťou a láskavosťou a súcitom k tým, na koho útočíme.
Sú to energie, ktoré je možné využiť na upratanie bytu, ale tú istú výbušnosť zrovnateľnú s výbuchom atómovej bomby možeme použiť na totálne deštrukciu vzťahu alebo svojho zdravia, alebo iného človeka. Bolo by to na dlhé rozprávanie.
15.09.2021 - 14:33 | Filtr
(Rak) Urania » tiferett
No neviem, ale ja takto určite nevnímam tieto energie iba v tých temných farbách a neviem prečo by nemohli byť ľudia a dokonca aj rody ktoré oheň majú spracovaný.
Viem že Pluto je vyššia oktáva Marsu ale oni proti sebe nikdy nebojujú práve naopak. Viem o čom hovorím, môj Mars je v Strelcovi a Pluto v Levovi a sú teda v trigone a nemyslím že by to bola deštruktívna sila prave naopak - nesmierne tvorivá vo všetkých smeroch.
15.09.2021 - 15:55 | Filtr
(Blíženci) cimi » tiferett
Ano to je přesné, nutí mě to se až moc sebepozorovat, protože přesně toto tón hlasu anebo pohled stačí a ani bych neřekla, druhý to bere útočně.
Vnímám tam u sebe i určitou tvrdost a neochotu přijímat slabost. Tak nějak mi to zapadá jako puzzle i se současnými transity. Očekávání že stále odkudsi přijde rána, neustálý boj. A zapadá mi tam i svým způsobem to vnímání nerovnosti a ego...
Takže spíš nějak nevím jak ze sebe vydolovat větší měkkost a laskavost...
“ MAjster na tvorivosť, liečenie, na transformovanie seba alebo iných ľudí. ” - toto ale asi až si pošéfuje to u sebe že?
15.09.2021 - 18:27 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Je partner přístupný astrologii? My máme Marsy v kvadratuře a z jedné strany Mars-Pluto (s větším orbisem teda). Aspekt Mars-Pluto máme v radixu oba, akorát naštěstí jsou ty Pluta 15 stupňů od sebe, takže to celé netvoří jedno velké fuj. A to je jen díky věkovému rozdílu, už jsem tu víckrát psala, že já mám díky svému umístění Marsu v synastrii kvadrát s Plutem se všemi narozenými v rozmezí asi 12 let kolem mě, takže těžko se tomu vyhnout :4: Prý jsou to lidi, co se vzájemně kosili ve válkách, nevím. Každopádně kdysi jsem to drahému vysvětlila, že ty energie jsou prostě nesouladné, děláme věci jinak a můžeme si tím lézt na nervy. Občas, když je zrovna ta situace, si z toho dělám srandu, jakože no jo, blbě postavené Marsy. Jde to tak, protože máme k sobě dobře Merkury a Jupitery. Pluto je o nutkáních, která je třeba nepotlačovat, ale transformovat, my je transformujeme do slov. Zkus najít, kde jste kompatibilní vy a tu cestu hledej tam :17:

15.09.2021 - 19:57 | Filtr
(Blíženci) cimi » Mici Angóra
Jj je tomu přístupný, ale tohle jsem mu zatím úplně vysvětlit nedokázala x)
Také máme v souladu merkury : ) máme v trigonu merkury i venuše. To tam je fakt jak balzám, i když můj merkur ačkoli je v souladu je vlastně permanentně v nesouladu díky té mé opozici na neptun ^^ což je někdy zbytečně zmatečné...
Jinak jj ty nutkání která je potřeba nepotlačovat, ale transformovat mi velmi rezonuje...jen ještě přijít na to jak :17:
Děkuji :17:
16.09.2021 - 07:51 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » cimi
Pak je asi základ se zkusit sesouladit nejdřív sama se sebou, ale vím, že se to dobře řekne a k neptunovským aspektům a jak je to s nimi asi snadné se asi radši nebudu vyjadřovat :39: :17:
16.09.2021 - 10:31 | Filtr
(Býk) Korzárka
Přemýšlela jsem v noci, jak reakci pojmout. Osobních zkušeností by bylo víc, ale mám to v sobě přeci jen jinak položené než vy. Někdy se přidávají i jiné prvky, které pak překreslují horní vrstvu třeba i proto, že jsou dosahem svého působení rychlejší.

Nejdřív co mi proletělo myslí:
Muž v roce dřeva, žena v kovu - znám to obráceně. Nevím, kolik je společných prvků kombinace, jen mi přijde, že by mohl fungovat podobný princip (včetně toho popichování). Urputná energie kovu, co dřevo ne/vědomě formuje někam, kde mu to tak úplně není vlastní. Cestu jsem si našla, často přesně tu, kterou kov rozlišil hned, ale musela jsem k ní prorůst sama. Jinak jsem reagovala odporem či postpubertálním vzdorem a energii, kterou mě vzdorování stálo, jsem doplňovala ​jinde.
Další věcí, co pro mě platí, je potřeba pohybu. Musím se pohybovat, pracovat s fyzickou energií, protože když to nedělám, propadám do nemoci.
Ve většině vztahů s kovovými lidmi byl právě pohyb v přírodě dobrým řešením. V místnosti mě to svíralo, dusilo. Jako bych neměla kam uniknout, jak si vymezit prostor. (I když bylo mnohé po mém, ničilo mě brát ohled na jejich intelektuální a fyzicky spíše křehkou energii.)

Ráda bych o vlivu roku narození pochybovala, minimálně v jednom případě partnerského vztahu vidím, že se muž kov po mém odchodu uzdravil. Ale zase - šlo o nemoc, co vznikla vzájemným působením. Nešlo o nic, co by už v sobě měl (aktivně prožíval), než jsme se potkali.

Mars v kompozitu v 8.domě ve Štíru v sextilu na Pluto jsem si vyzkoušela jednou. Na Marsu byl současně Uran. Žádné sexuální orgie se nekonaly, spíš to vedlo k uvědomění si jakési fyzické nepotřeby mezilidského kontaktu. (Něco že existence hormonální koktejl přesahuje.)

Hodně mě ovlivnil vztah, kde byl můj Mars v trigonu na Pluto druhého (a současně byl i jinak zapojen jeho Mars). Bylo to jako třídit kdo jsem, kdo ne, zkoušet různé pozice a role a to vše pod patronátem Pluta, kterému je v podstatě jedno, jakým peklem projdeš. On si z jakési neosobní dálky sleduje proměnu, protože vidí a je spíš režisérem než hercem.

(Konec první části. :84:)
16.09.2021 - 11:45 | Filtr
(Býk) Korzárka
Vhled ne. Jsou různé možnosti, jak příběhy prožít a někdy to člověka nakopne, aby si osahal vlastní sílu. Její projevy, možnosti.
Tři různé zkušenosti, kam Mars/Pluto může vést podle míry aktuálního uvědomění.

K dokreslení obrazu něco, co už jsem párkrát vyprávěla: když jsem spala na jedné z našich pyramid, zaznělo ve snu, že moje nejdůležitější inkarnace je právě teď. (Sdělení za všechny Kč, když "teď" je prakticky pořád. :4:) Zdálo se mi tu noc o třech klucích ze stejného ročníku. Spali. Jeden se probudil sám a rozsvítil. Druhého bylo třeba křísit. Třetí se neprobudil.
Trvalo pár let, než mi došlo, že druhé není třeba brát osobně, a že šlo především o zástupné symboly. (I když se to splnilo.)

V prvním případě je moje Pluto v sextilu na jeho Mars (z jeho pohledu záležitost 11. a 9.domu.) Můj Mars je v konjukci s jeho Plutem. (Pro něj 12.dům, pro mě 8./9.chlívek.) Současně je můj Mars v úhledném a silném trigonu na jeho Slunce a Jižní Uzel.
Samozřejmě je tam toho víc, kompozit - Mars v 9.domě, Pluto v desátém.
Jestli se známe? Tohle byla jistota dřív než jsme se potkali. Oběma se nám vynořovaly různé vzpomínky, často jsme byli sourozenci, někdy si připomněl, jak jsem ho nechala popravit. Což by odpovídalo prvnímu pocitu, který jsem z nás měla - něco jsem ti fakt provedla. :)
Pojďme do přítomnosti. Je z toho dlouhodobé přátelství, které si prochází různými stavy blízkosti-vzdálenosti. Prošli jsme fází "nejsi můj rodič", z mojí strany "přestaň mi žvanit do toho, s kým žiju", a teď jsme zase chvíli vzdálení. Ale tak nějak vím, že až se potkáme, bude zase ve hře hudba, mimozemštani a "co si myslíš O..."? Dá se to ustát. Nejtěžší bylo v jedné fázi přijmout, že i když křivdí, nesmím přistoupit na tu hru. Že aby dospěl, musí jít chvíli bez dozoru. Přijmout navzájem volby, i když oba máme samozřejmě lepší představu, jak by ten druhý mohl žit. :46:

Další případová studie - můj Mars v konjunkci s jeho Plutem v jeho 2.domě. Současně jeho Mars háže velký sytý čtvereček na můj Saturn.
V kompozitu je zajímavý Mars s Jižním uzlem na MC a Pluto v 11.domě.
Je to pocit, že tohle přátelství nic nerozbije. Dokonce ani to, že zrovna neexistuje. Je zajímavé, že možnost spolupráce (zaměstnání) tam byla. Ale nechtěla jsem přijmout obraz (masku), kterou se mi snažil nasadit. Viděl do mě, ale současně jako by mu nedocházelo, že čeho se bojí, je vlastní stín. A že mi fakt nebude říkat, co mám dělat. :4:

Třetí případ... (Jsou rakve, které by nikdo otevírat snad radši neměl.)
Můj Mars na jeho Plutu na jeho MC. (Plus jeho Luna na mém DSC.) Myslím, že se to projevilo hned v několika rovinách. Textům, které jsem psala, uměl dát život. Viděl do mě a na rozdíl od těch, co si to myslí, dokázal předvídat, co udělám. Dřív než mi vůbec došlo, na co myslím, jsem slyšela: "To ti nedovolím." :85: :4:
V synastrii také máme takového na první pohled krásného dráčka. Ramena z Jupiterů, Venuši u IC. Ale ústředním bodem (podrobnější pohled) se ukázal Saturn.
Svým způsobem silná a neudržitelná synastrie, což krásně odhaluje kompozit. Mars na MC. A Neptun ve 12.domě. Někdy si říkám, že to byl snad jeho zásah, pocit, který mě varoval.
Na začátku příběh, blízkost na základě prožité bolesti. Kluk, který ke mně přilnul, co těžko zvládal, že jsem s jeho kámošem. Když ten mě podrazil (nedivím se), přispěchal na pomoc. Přerostlo to v posedlost. Začala jsem se bát. Nakonec se mi povedlo utéct. Trvalo pár let než se ozval. Myslím, že nikdy jsem nepřemýšlela tak dlouho, jestli někomu ještě odpovím. I pak to bylo pod podmínkou, že se nepotkáme. Jenže mi chyběl. Vrátila jsem se. A když znovu začínala písnička "Takhle budeš žít:" můj Mars se nas... Řekla jsem si: "Tak jo, tentokrát to otočíme. Mám čas, ukážu ti, co je posedlost."
Mohla jsem mít rozum, ne že ne. Ale nechtěla jsem. Myslím si pořád, že i když si ten druhý nemůže pomoci a vidí, nedává mu to výsadní právo, aby člověkem manipuloval. Možná by se to někde projevilo přímo, ale ve :122:?
V mezičase se vzdálil. Mělo to podobu seznamu, které úkoly mám splnit, a že se vrátí. Ale vrátil se dřív a já už byla jinde. V první chvíli jsem měla tendenci reagovat. A pak mi došlo, že to přeci nepotřebuju. Že to není moje hra.


:78: :78: :78:

Neslibuju, že to k něčemu bude. Dočasně sdílím zkušenost, kde Mars by se měl vybodnout na myšlenku, že ho Pluťák kdy bude poslouchat (nebo se změní). A Pluťák, pokud má skutečně nadhled, by měl nechat toho malého kluka jít prožít vlastní dobrodružství. (Svým způsobem si myslím, že nejlíp by Pluťák udělal, kdyby mlčel. Ale všichni, co znám, mají zase své potřeby. :98:)

:74: :29:
16.09.2021 - 17:41 | Filtr
(Ryby) thééé
Pro mě je 8. dům o hluboké energetické výměně ve vztazích, v těch blízkých. Je v tom něco nutkavého, co přirozeněji instinktivně žijí děti, u dospělých se to projeví až v těch intimních vztazích.
Pluto mars mám v synastriích a kompozitech silně i já s dcerama. U nás, jakože ve vztahu matka dcery - je to taky hodně instinktivní, karmické a váže se to samozřejmě k celému našemu rodu.
Takže mnou prožito - je v tom nutkavá potřeba zažívat témata marse a pluta. Je v tom nutkavá potřeba procházet třeba konflikty, škádlením, vydíráním, manipulací apod. protože právě tohle může jít na dřeň, tohle je intenzivní. Je v tom absolutní odmítání povrchnosti ve vztazích, nezájmu, plytkosti, nejasnosti, polovičatých vztahů, pocitů a vztahování, odmítání masek a her na hezké vztahy, odmítání pozlátek.
Při nezvládnutím tématu může docházet stále dokola k ukončování vztahu a novým začátkům (nutkavá transformace).
Myslím si, že v těchto tématech může člověk prozkoumat a začít používat nástroje manipulace, dál prozkoumat všecko to žárlení a vlastnění a prosazování atd. nebo spíš zvědomit je a pochopit, jak v tomto člověk funguje. Určitě je tu možnost nahlížet pod pokličku všeho marsovského.Jinak to zůstane v primitivní rovině, a ta může být nebezpečná.

Podle mě jsou vztahy právě o energetické výměně, ne o pravidlech a nějaké spokojenosti. Je v tom totiž osudovost, karmické vlivy a silné pupečníky a pouta..
Některým tu výměnu nabídne jen sex, ale právě u marse pluta 8.d. je možnost být k výměnám citlivější i běžně v životě..a hlavně s tím nějak vhodně zacházet.
Myslím si, že s tímto nastavením je možné nahlédnout silně pod ten symbolický povrch ve vztahu.
Pluto vždycky vidím i jako váček - třeba u zubu, váček s hnisem. Nikdo neví kdy a proč se tam vytvořil a je potřeba to naříznout, očistit na živé, zažít tu bolest a nechat dohojit..jinak má člověk tendenci ty plutonské témata projektovat ven.
Je v tom až něco fatálního.

Jsou to podle mě silné a těžké vazby, ale víš co, neměnila bych, protože to může procházet fakt naplno celým tím životem, každou buňkou.
Ale věřím, že někteří, (nevyspělí a bolaví jedinci) se můžou pozabíjet, znenávidět na smrt.

A moje oblíbená básnička k plutu ve vztahu -
"Nenecháme ji přece jen tak odejít,
copak je láska dáma?
Skřípnu jí třeba nohu do dveří,
ať třeba bolí, ale ať je s náma."
Prostě to pluto má rádo, když to bolí, protože je závislé na intenzitě. Je mu jedno, jestli je to destruktivní. Chce silně cítit, že je živé. A když už něco odumírá, tak zinscenuje velké drama a jakýsi ten konec, konflikt, ať se všechno zase oživí.
Taky jsem vypozorovala takové témata, jako "potřebu ničit to, co je" - to zřejmě vychází z té nutkavé potřeby transformovat.
Moje starší holka je na to expert.

p.s. a přestaň bacat ty kočky :21:
17.09.2021 - 11:06 | Filtr
(Blíženci) cimi » Korzárka
Děkuji moc za takové elaboráty :75: :62:

S tím dřevem a kovem mám stále trochu problém. Mám problém tu kvalitu cítit u sebe - kov, natož opice...je to podobné jako s klasickým horoskopem kde teprve když jsem se naučila základy astrologie, pochopila jsem jak to s tím mým blížencem je a proč ho u sebe necítím x)
U partnera ale tu energii dřeva cítím...a ještě si nad tím tak nějak medituju, čím a jestli ho někam tlačím nebo jen dotuju...asi u něj spíš vnímám přemíru té energie že si s ní pak ani on dost často neví rady. Pak se naskytuje otázka jestli můj dojem, že mám potřebu směřovat jeho energii někam není právě tou potřebou ho někam tlačit...
Na netu jsem včera našla nějaký online calculator čínských hor. x) vyšlo mi že jsem kombinací kovu a vody a krom opice i mix tygra, vepře a hada... zatímco partner je zase kombinace dřeva ohně a země a mix hada psa a vepře... tak se mi začíná ten obrázek trochu otevírat, i když si myslím že tomu stále prd rozumím...

Nicméně když čtu dál o mars/plutu docela to trefně doplňuje ten společný jmenovatel....
“ Přijmout navzájem volby, i když oba máme samozřejmě lepší představu, jak by ten druhý mohl žit.”
“ Viděl do mě, ale současně jako by mu nedocházelo, že čeho se bojí, je vlastní stín. A že mi fakt nebude říkat, co mám dělat. ”
“ Myslím si pořád, že i když si ten druhý nemůže pomoci a vidí, nedává mu to výsadní právo, aby člověkem manipuloval.”
“ V první chvíli jsem měla tendenci reagovat. A pak mi došlo, že to přeci nepotřebuju. Že to není moje hra.”

Plus ten závěr x)
“ Dočasně sdílím zkušenost, kde Mars by se měl vybodnout na myšlenku, že ho Pluťák kdy bude poslouchat (nebo se změní). A Pluťák, pokud má skutečně nadhled, by měl nechat toho malého kluka jít prožít vlastní dobrodružství. (Svým způsobem si myslím, že nejlíp by Pluťák udělal, kdyby mlčel. Ale všichni, co znám, mají zase své potřeby. :98:)”

Svým způsobem bych řekla, že tím, že na sobě “nějak” pracujeme, tak se dokážeme “vyhnout” některým tendencím, ke kterým tahle spojení vybízí...ale ten potenciál je podle mě stále nepochopen a nevyužit...ale to už je asi individuální záležitost...
Napadlo mě, že jsem vlastně nedávno prošla i transitem pluto mars, tam k tomu třídění kdo vlastně jsem a jak vypadá moje síla, započalo... :15:
17.09.2021 - 11:21 | Filtr
(Blíženci) cimi » thééé
“ p.s. a přestaň bacat ty kočky” :61: když ony to svým způsobem mají rády :41: :61: (jako ne moc x)) holky mají lunu ve štíru a mars v kozorohu :61: :43: )

Jinak :22: :24: :15: to se mnou rezonuje hodně...všechno cos popsala...
Přijde mi, že tato kombinace neuvěřitelně tlačí právě na to odkrýt se úplně do těch hlubokých vrstev sebe až k těm samotným prapůvodním záměrům.
Btw hodně jsem se dřív divila proč si nakonec vybírám partnera který je úplně odlišný a ono v té odlišnosti totiž dochází k mnohem intenzivnějším výměnám energie, člověk je o to víc konfrontován se vším co si dosud myslel, tzv přepólován a jde to někdy fakt na dřeň. A tím že máme silně zastoupen i saturn (to je další téma co u mě v otaznících zraje) a hlavně chiron, tak bych řekla že tam bude asi skryté téma nějaké léčení..

Děkuji...k tomu se určitě ještě vrátím :17:
17.09.2021 - 17:34 | Filtr
(Ryby) thééé » cimi
"když ony to svým způsobem mají rády :41: :61:"
:61: :61: a věříš, že Tě naprosto chápu..a navíc, pokud jste si je pořídili s takto propojeným partnerem.
V době, kdy se mi rodily holky, tehdy mi tranzitovalo pluto přes mars v tom 8. domě - on se pořád courá sem tam, že...takže to bylo opravdu na 7, 8 let (výživná škola :11:) jsem měla fenku - slunce těsná konj.uran a lilith v beranu, plus luna ve štíru. A ta mě o těchto tématech naučila strašlivě moc. Byla nevycvičitelná, svéhlavá, hysterická, černá ale naprosto závislá a úžasně na mě navázaná. Asi nikdy nebudu schopná dát do slov, co mě ten pes učil, co pro mě znamenal..nechápala jsem, jaktože já má takovou povahu psa. Opravdu mě něco, jako oživoval. Říkám, že jsem "odkojená psem" a taky , že moje první dítě byl vlastně pes.

Tak a ještě léčení - ty to uvádíš v souvislosti s cheironem, ale já na to zapomněla u toho pluta - 8. dům. Léčení vnímám jako nekompromisní pohled pod povrch, na ty opravdové energetické vlivy, které hýbou (třeba tím) vztahem. A tím pádem je to nástroj na vyléčení, napravení, kultivaci (však mars je signifikátor i tělesné konstituce, fyzického zdraví a sil). A k tomu je tu ta plutonská schopnost transformovat a měnit, přetavit. Proto léčení - protože vidím příčiny a může je s tou psychickou obrovskou silou změnit. Dovolím si nechat zemřít, odumřít, mám odvahu jít do toho nového atak.
Ale já mám mars, jako původního vládce 6. domu, ale ten mám ve štíru, tak tu je i pluto, jako nový vládce, tak to mám tak silně propojené.
Ale i tak bych klidně pod mars pluto dala významy, jako - léčitel či mág. Opravdu takový, který pracuje jen s energií.
17.09.2021 - 20:21 | Filtr
(Ryby) thééé » cimi
Jo :44: a víš, jak jsme se soukromě bavily o plutu a jeho schopnostech nechat zakrnět. Já jsem tam vzpomínala definici R. Starého, že dělá bonsajku - a to podle mě přesně dělá i s marsovskými tématy - vezme ty "košaté" možnosti marse, zúží možnosti, aby se člověk mohl zaměřit na detaily a právě na vnímání hlubších rovin.
Asi jako dnes se tolik necvičí velké svalové skupiny, ale už se toho hodně ví o hlubokém stabilizačním systému.
Není náhoda, že docela dost lidí se silným zastoupením 8. domu zažívá v životě jakési "ochrnutí", ať už v jakékoliv rovině. Vezmou se mu prostě možnosti..aby našel vnitřní psychickou sílu.
To patří k všelijakým rituálům a zasvěcením - pobyt v temné místnosti, v jeskyni, nebo se lidi při magických zasvěceních i svazovali - aby si sáhli někde na dno svých sil a objevili cosi silnějšího, než jsou oni.
To všechno podle mě patří k "omezením" a možnostem marsíku. Ve vztazích to může způsobovat pocit, že mě druhý omezuje, brzdí, nenechá dýchat, žít..
19.09.2021 - 01:11 | Filtr
(Blíženci) cimi » thééé
Ano, ty kočky mě taky učí...”pořídila” jsem si je aby se tulily a mazlily a ony byly úplně odtažité x) naprosto se nechtěli nechat pohladit, na klín už vůbec ne...trvalo jim 2 roky než mě přijaly a daly mi důvěru : ) naučily mě dát tomu čas a respektovat je, nehodnotit, netlačit...no a teď je to vlastně moc krásný když samy přijdou. Je v tom taková krásná “intimita” x)) dá-li se to tak nazvat x))

Ano s tím léčením je to přesné. Zrovna dnes jsme se o tom bavily s ženama...že i to osekání od možností, ta naléhavost vydolovat a najít svou vnitřní psychickou sílu...ale i to mít odvahu dostat se pod povrch, nechat umřít...
Napadl nás u toho zasvěcení ten šamanský princip...být handicapovaný současně může znamenat nějakou zkoušku nebo zasvěcení do vlastní síly...vnitřní síly :17:
19.09.2021 - 15:02 | Filtr
(Ryby) thééé » cimi
ano - nedůvěra, to je vlastně taky vlastnost pluta - dlouho mu trvá, než "prověří" a pustí si k sobě jen to nejčistší.
19.09.2021 - 15:36 | Filtr
(Blíženci) cimi » thééé
Aha! :44: a teď mi vlastně něco hodně docvaklo :99: :74: :15:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2021
Lunární kalendář
Luna v RakRaku
ukázat kalendář »