Můžu někoho z Vás poprosit o radu ?


08.07.2021 - 22:15
(Vodnář) Bjuryna
Můžu někoho z Vás poprosit o radu ?
Zdravím:) Mám otázku - Je možné změnit reálně určitý věci aby se staly jinak, než je tady v těch horoskopech psáno ? Dám příklad : Přečtu si tady, že třeba je u mě možná nemoc, nebo nějaký negativní události, nebo určitý vlastnosti moje.. - je možné to ovlivnit? Prostě zaměřit se na ty věci, změnit je, snažit se je eliminovat, najít správnější cestu, přístup.. nebo to není možné vůbec ovlivnit?
Děkuji předem za odpověď, snad jsem tu otázku formulovala srozumitelně:D

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
09.07.2021 - 07:12 | Filtr
(Rak) Urania
Nesxistujehoroskop ktorý by neukazoval aj na tie horšie vlastnosti v nás - oni sú v každom z nás ale? - ide o to aby sme toto chovanie prekonali, nie iba potlačili. Takže ak ja som sa popalila na klamstve tak si uvedomím že to bolo nesprávne a neurobila som dobre a odrazu to už robiť nebudem a teda tento aspekt mám odžitý a nepotrebujem byť klamar.
Tak si to odvod na všetko - hlavne ide o to aby človek toto nerobil ale nie preto že sa bojí - to ho totiž do tých situácií bude o to viac tlačiť ale o to že to prekonal sám v sebe.
Niektoré veci už máme prekonané z minulých životov a vtedy stači veľmi málo v detstve a človek s tým skoncuje a nerieši to už vôbec počas života - proste je to odžité aj ked taký aspekt má, ale vždy je možné sa pohybovať vo svojom ascedente lebo ak tamk žijeme tak sa nás už nedotýkajú tie horšie veci ktoré sú mimo.
Ja nemám rada také slová ako toto bol aspekt na vraha a preto sa stal masovým vrahom - lenže podobné aspekty ma mnoho iných ľudí a nie sú vrahmi.
Toto je ta najlepšia vec na svete pre ľudí - vieme a ak chceme nájsť svoju cestu priam musíme tie veci prekonať.

Sú veci ktoré sú osudové - takým sa vyhnúť nedá ale nemyslím že ich niekto nájde skôr ako sa to stane, všetko sme si naplanovali a nič nie je horšie ako žiť v strachu - lebo mám tam to alebo to.
09.07.2021 - 08:01 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Já si myslím (věřím, doufám), že nic není pevně dané, jsou příležitosti, které potkáš, ale jak se k nim postavíš a jak je využiješ je na tobě. Na vlastnostech můžeš pracovat určitě. :17:
09.07.2021 - 09:09 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Urania
Poslední odstavec...jo :25:....tohle je dost zajímavý a několikrát se mi stalo.
Jak v horoskopu....tak v jiných "oborech".
Spousty věcí spočítáš, tušíš, předpokládáš...no a tak.....ale ty, co s tebou maj pohnout a jsou fakt zásadní....ani z hoskopu..ani jinak...nevymyslíš :61:
Za mě proto, že kdybys je věděla...čekala...předpokládala...chováš se jinak...zažiješ to jinak...no a spol.
Mohou se možná změnit...zlehčit....odstát....(u dobrých se nestat...máme dva póly :3:)...když to do té doby pochopíš nějak jinak...nebo nečekaně poděláš)...spíš ale asi nějakým zásahem magie či vůle. Nejsem si ale jistá, zda se pak neukáží za čas s daleko větší razancí.
No...ale doba se mění....to bylo dosud...dál by to mohlo být třeba i trochu jinak :3:...nevím...nemám zkušenost :4:
09.07.2021 - 09:54 | Filtr
(Štír) Nalani
Já si myslím, že jsou v životě období, kdy se potřebujeme naučit ovlivňovat a kontrolovat svůj život a zároveň pak přijdou období, kdy to všechno, co jsme se naučili, je třeba pustit a totálně se odevzdat, jak to říct, proudu života ;)

Podle mě, vše, co je v horoskopu, je minimálně v latentní fázi a co se pak ukáže v realitě je závislé částečně na nás, na karmě, na úrovni našeho vědomí. Jenže to je věc, kterou nikdo z nás nemůžu vědět (na jaké jsme úrovní a jaký je náš karmicky dluh). Pokud studujeme horoskop, tak se můžem dle tranzitů zaměřit na určité téma, zvdělávat se, případně změnit např. stravovací návyky a podobně. Ale pořád je tam ten prvek toho, že všechno ovlivnit nemůžem, určitý prvek bezmoci anebo odevzdání, kdy si uvědomujeme, že na to, abychom měli nad vším moc, na to jsme moc malí... prostě dle mě je dobré nezapomínat na obě strany mince.
U tebe tam je jasná cesta skrze planety kolem DSC, soudě dle tranzitů, tam se budou odehrávat velké změny (pokud už tomu tak není teď).
09.07.2021 - 13:07 | Filtr
(Býk) player
Ti to řeknu takhle. Odmysli si astrologii. Nikam tě nedovede , jenom ti evidentně poškodí závity.

Co mě už toho předpovídali - a loďka stále pluje pevně po hladině.
09.07.2021 - 15:49 | Filtr
(Váhy) Buddha/2
Jsi chytrá holka. Otázku jsi formulovala tak dobře, že sis zároveň odpověděla :5:.
Podle mě nepatříš k lidem, kteří by museli prosit o radu. Trochu víc sebedůvěry a jsi v poho :46: :4:
09.07.2021 - 15:51 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » player
Skeptiku :47: :4:
12.07.2021 - 11:34 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý
Já myslím, že odpověď je v Tvé otázce. Píšeš to v příkladu:
"Přečtu si tady, že třeba je u mě možná nemoc, nebo nějaký negativní události, nebo určitý vlastnosti moje."
Ta nemoc, vlastnost, událost je MOŽNÁ, nikoli NEVYHNUTELNÁ.
Pokud sis tu navíc přečetla výklad, tak jsi jistě četla i těch pár vět nad ním:
"Před čtením následujícího výkladu udělaného počítačem je dobré si uvědomit, že samotný prvek/aspekt v horoskopu nemusí ještě o ničem vypovídat. Vždy by se mělo pamatovat na pravidlo: Nic neposuzovat odděleně, ale pouze v širších souvislostech a s ohledem na další prvky a aspekty horoskopu."
Ano, toto je skutečně výklad udělaný počítačem, programem a ten jako takový nekomunikuje se subjektem (zde s Tebou). Astrologie není cesta, danost, neměnnost. Astrologie je mapa cest, předpokladů. A když na ni koukáš, tak můžeš zhruba získat představu, že když půjdeš tudy, pravděpodobně budeš řešit taková témata, když půjdeš jinudy, tak zase jiná témata. Ale astrologie (astrolog) za Tebe nerozhodne, kudy půjdeš. To Ty. Máš volbu. A tou ovlivňuješ. O změně Osudu bych zde nehovořil, protože i tu volbu máš v Osudu vepsanou. Rozumíš?
Pravda, někdy se cesty mohou spojit v jedinou a pak v podstatě se dá hovořit o nějaké nevyhnutelnosti. Dokud člověk nepřijde na to, že chodit se dá i mimo cesty. Kdo se bojí, nesmí do lesa!


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2021
Lunární kalendář
Luna v BýkBýku
ukázat kalendář »