Hledající duše


04.05.2021 - 11:01
(Blíženci) eau
Hledající duše
Prosím prosím...mám tu ještě jeden dotaz astrologický, pro široký veřejný průzkum :5: :62: :74:

Jedná se o dotaz mé blízké osoby, mého přítele, který tak nějak stále tápe ohledně svého směřování, kde je vlastně jeho místo ve světě, jakým směrem se ubírat ve své práci, kariéře, poslání apod.

Měli byste nějaké postřehy?

Děkuji moc :74:

Ps: kdyžtak zase přikládám link: https://horoscopes.astro-seek.com/c…

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
04.05.2021 - 11:26 | Filtr
(Ryby) thééé
Nevím, jestli se stihnu podívat, u úplně cizích lidí je to těžké..
ale co mě nejdříve zaujalo, tak dva zásadní tranzity.
Za prvé je pluto v 1. domě na zajímavém lunárním stéliu
a za druhé přijde uran do opozice ke slunci, tuším v červnu (mám tam lunu :-) tak to shodou okolností vím)..
a tím jak přijde na dračí ohon, tak se říká, že něco sváže (opravuji rozváže), bude se to týkat jeho 4. domu - domov, rodina, bydlíště...
Tak bych asi ještě čekala, na průběh okolností a vekých změn??
(byl by to krásný drak, ale k lilith :25:...nevím, jestli tomu člověku něco nebrání přijmout své místo, svoje kořeny, zasadit se, usadit se, uspokojit se?)
04.05.2021 - 11:32 | Filtr
(Rak) AL8EX
Pač mám taky trochu víc planet ve štíru, tak z vlastní zkušenosti vím, že dokud jsem nenašel to nejhlubší dno, tak jsem ani tušit nemohl..

Pokud "kámoš" má ještě kvadrát na mars, tak ta hloubka bude ještě důraznější, protože každej krok a čin co nebude vycházet z vlastní zkušenosti a hloubky bude jen "bezcennou" snahou o vykročení v před (ve skutečnosti vzad) a prohloubení těžkostí a zkoušek..

Rada.. věnovat se nitru... realita? lidi co maj štírský planety ani když nechtěj, stejně musej a život jim ukáže vše co potřebují a musí vědět..
04.05.2021 - 14:23 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » AL8EX
"... protože každej krok a čin co nebude vycházet z vlastní zkušenosti a hloubky bude jen bezcennou snahou o vykročení v před ..."

:15:Vidíš, právě jsem chtěl napsat něco významově hodně podobného :5:. Jen bych možná vynechal "bezcennou" (jak pro koho)- i zkušenost má cenu - pro toho, kdo ji dokáže zužitkovat.

:4: Dokonce i rada dobrá :15: :46:
04.05.2021 - 14:56 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Policajt, nejlépe vyšetřovatel. Myslím to vážně :17:
04.05.2021 - 16:50 | Filtr
(Panna) yknuf
Práce s lidmi nebo mezi nimi. :-)
04.05.2021 - 17:56 | Filtr
(Panna) mg
Pri toľkých planétach, ktoré má v zn. Škorpiona bude práve v tomto období, kedy mu bude Urán robiť opozíciu nane - prechádzať zmenami a to rýchlymi a neočakávanými. Dokonca tam bude aj Urán proti Severnému Uzlu.
05.05.2021 - 14:32 | Filtr
(Blíženci) eau » thééé
Případne mi super jak se všichni (i pan Mikuláš) trefili do něčeho co mě taky trklo, jsou tam fakt společné rysy...

Ta lilith u ocasu a ještě ve 4.domě k tomu přímo svádí, “hlavně nezakořenit....atd”...možná skrze ten svůj stín a přijetí stínu se dostane teprve k té hlavě draka a vzlétne...kdoví...ostatně lilith tam právě má nakročeno...

S tím uranem...jak to myslíš “sváže”? To bych spíš čekala, osvobodí?
05.05.2021 - 14:38 | Filtr
(Blíženci) eau » AL8EX
Na reakci na tento příspěvek jsem byla obzvlášt zvědavá :15:
No nemýlila jsem se :5:

Ano ten tah jít do hloubky je nevyhnutelný...a vzhledem k tomu, že čemu se vyhýbá, toho přibývá...to pak asi tak nějak souvisí s těma těžkostma a zkouškama. Sama to znám...
05.05.2021 - 14:44 | Filtr
(Blíženci) eau » Buddha/2
Jj to mi připomnělo ten dokument o Egyptu : ) Okem Boha Hora...tam se toto téma opakovalo jak mantra : )
05.05.2021 - 14:48 | Filtr
(Rak) AL8EX » eau
když ono se to o druhých tak lehce mluví a radí jim :4: :75:
05.05.2021 - 14:52 | Filtr
(Blíženci) eau » Mici Angóra
Jako tady to téma, kde je potřeba tento typ myšlení, by ho určitě bavilo (i když nevím na které straně by byl x)) a určitě spíš mimo systém)
A má blízko k bojovým uměním, ale víc tím duchovním směrem.

Leč jeho tělo už si zažilo hodně. Myslím že na něm není kousek který by neměl nějakou “fyzickou paměť”...a to je vlastně i jeho překážka...těžko říct jak moc psychosomatická...
05.05.2021 - 14:53 | Filtr
(Blíženci) eau » AL8EX
Přesně :4:
05.05.2021 - 15:54 | Filtr
(Ryby) thééé » eau
K tomu svázání -
oprava, u dračího ohonu rozvazuje. Planety tranzitující přes ohon rozvazují, a přes hlavu svazují.
Něco ho může odkolíkovat, jako toho slona..jestli znáš ten příběh (jako malého ho přivazovali, a i když byl velký, a lehce by kolík vyrval, neuteče).
Ta energie draka se tak může krásně uvolnit, a vzlétnout, jak píšeš :1:

V tom 4. domě se může jednat i o tzv. věčnou nespokojenost, která se konečně nějak uchopí a něco se s ní udělá.
06.05.2021 - 11:11 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý
Málokdy v interpretaci bych tak výrazně rozlišoval ("rozděloval") planety nad obzorem a ty pod obzorem. Tady mi opravdu připadá velmi zajímavá tato dualita.
Jednoznačně je to výrazná osobnost (sám o tom může pochybovat, těžko však popře, že jí je, možná dokonce nepřizná, že jí chce být). A chce být viděn a uznán, přestože Štír by měl být více ukrytý, ale zde ctižádost bude.
Za sebe bych řekl, že se soustředí hodně na ten vrch, Štíra. Ta témata tam jsou.
Ale pak je tady jeden velký těžký balvan. Jako kdyby visel na dlouhém řetězu, který vychází z hrudi, nebo snad přímo k duši kdyby byl přichycen. (Je zajímavé, jak zde mám vysloveně pocit visícího břemene, něco, co táhneme za sebou. Není to pocit balvanu, co nás tíží shora, který nás drtí.)
Tím balvanem zde vnímám Saturn. V 2. domě mluví o hodnotách, nebo sebehodnotě. A úplně jako kdyby říkal: Jak vysokou cenu jsi ochoten zaplatit za úspěch? Nezaplatíš mnohem více, než kolik získáš? A budeš si pak vážit sám sebe?
Ano, Saturn jako kdyby zde říkal: K čemu Ti bude, že si tě budou vážit ostatní, když ty sám sebe si nebudeš moci vážit?
Řekl bych, že tuto oblast mu bude velmi silně aktivovat partnerka (ta životní, kterou možná mu bude chvilku hledat, ale možná to vezme zkratkou) a vztahy. Když si nebude moci vážit sám sebe, tak i ona mu to dá poznat chladem. Protože i kdyby se dalo všechno koupit a všechno mělo svoji cenu, tak ona ne, ta se koupit nenechá. A to mohou být velké lekce.

Za sebe bych tedy řekl, že nejprve si musí ujasnit své vlastní hodnoty a sebehodnotu. Že než dělat kariéru a dosahovat úspěchu u druhých, bude důležitější, aby ze všeho, co dělá, měl dobrý pocit především on. Ať kašle na to, co druzí! Samozřejmě nemyslím tím bezohlednost k druhým! Ale ať nic nedělá pro úspěch před druhými, ať to dělá pro sebe a dělá to, co ho baví! Ať prostě neprodá sám sebe. Ať dojde k tomu, že už ten balvan nepotřebuje.

Myslím, že potenciál je zde hodně v oblasti 9. domu. Nevím, jestli nějaké vazby na cizinu, cestování, nebo i vzdělávání, ale to vše nějak jinak, než je zaběhnuté, neortodoxně. Mohl by nabídnout nové přístupy a řešení, která dosud nejsou nabízena.
Mici tu psala o policii, vyšetřovatel. :15: Já bych dokonce zašel ještě dál: tajné služby.
06.05.2021 - 12:01 | Filtr
(Blíženci) eau » Sosna zvlčelý
"Ale pak je tady jeden velký těžký balvan. Jako kdyby visel na dlouhém řetězu, který vychází z hrudi, nebo snad přímo k duši kdyby byl přichycen."
:22: :15:

Tohle bych řekla, že je přesné...a i to tak často popisuje, když už to nějak popisuje...
Určitě tam nějaká překážka v "kontaktu" s duší bude...

Jinak já myslím, že on není vyloženě kariérista jako takový, ale současně tam má tah na to, že když už něco, tak aby to tak opravdu cítil a asi by se rád viděl co nejdřív jako uznávaný...(ale především sám sebou...)
Myslím, že jeho téma je spíš najít své místo ve světě...protože jinak zalízá do jeskyně, do kláštěra a podobně :122:

Taky jsou u něj témata svoboda versus uvázání se k něčemu/odpovědnost...
A přijetí hmoty - peněz...na jednu stranu je zatracuje, na druhou potřebuje...
Výkon versus pocit selhání...

To tam asi všechno hodně dělá ten saturn...jak jsi psal kámen uvázaný přímo na duši...

Partnerka jsem nyní já (jestli životní, to fakt nevím x)) )...to že ho ovlivňuju to je jasné, ale spíš bych řekla, že ho hodně nutím se s tím vším víc konfrontovat, on by jinak byl asi o dost víc rozlítaný ^^
Ten jeho saturn mi aspektuje slunce, lunu i mars...tak je tam hodně zvýrazněný?? možná....

Prodat sám sebe, tohle ho samozřejmě hodně děsí...myslím, že i několikrát něco takového vyslovil... hodně mi rezonuje i "Nezaplatíš mnohem více, než kolik získáš?" - to je takové dost kozorožské...
"ať to dělá pro sebe" - to si myslím, že je klíčové*

Děkuji :74:
06.05.2021 - 12:57 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » eau
Já jsem ještě zapomněl napsat něco, co jsem hodně cítil, tak doplním nyní:
Ten balvan tu do jisté míry souvisí s nějakým naučeným nebo přejatým vzorcem. Něco, co vlastně není "naše". Ale už si to ani neuvědomujeme, řídíme se tím. Ať už to jsou společenské normy, nebo výchova... A to se právě promítá hodně do Saturna a hodnot.
Je důležité rozpoznat, které hodnoty jsou vlastní a které přejaté, protože pak "vím, kdo jsem". A co nepotřebuji, to mohu odložit.
06.05.2021 - 14:45 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » eau
Jinak já myslím, že on není vyloženě kariérista jako takový, ale současně tam má tah na to, že když už něco, tak aby to tak opravdu cítil a asi by se rád viděl co nejdřív jako uznávaný...(ale především sám sebou...)
.....
Hmm, tohle je dost velký balvan. Určitě je dobře, když má člověk dobrý pocit z toho co dělá. ALE když si tam dá podmínku, že se bude cítit božsky teprve až vykoná něco božího (což mu ostatní potvrdí zbožňováním :16: :4:), plete si bič sám na sebe.
Já si myslím, že to vychází z přejatého vzorce, zjednodušeně řečeno "něco za něco" - a to např. i v případě lásky ze strany rodičů. Na to se pak nabalují různá očekávání. Přitom stačí přestat ten vzorec uplatňovat (moderněji řečeno zvědomit, rozpustit a vypustit :46: :4:).

Zalézání do jeskyně je přirozená reakce, hledání rovnováhy, útěk před rozlítaností. Což bych i podporoval (no prostě já... :4:). Ale má to větší smysl, když ví co v té jeskyni chce hledat. Partnerka, která mu to může říct rovnou je ta kratší cesta (ber klidně jako kompliment :16: :5: :17:).
06.05.2021 - 22:26 | Filtr
(Blíženci) eau » Buddha/2
....a poté se otočil na mě a říká: "No tak mi to řekni rovnou!" :61:

A já na to po ostravsku :46: :61:

Kdybys náhodou nepochopil, co jsem tím chtěla říct, tak se ani nepídi a je to naprosto v pořádku :61:

------

Jinak chci ještě jednou moc všem poděkovat...ani jsem nečekala tolik reakcí a je to přínosné a účinné :62: :74:
06.05.2021 - 22:51 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » eau
No, když už brňačka začne mluvit po ostravsku, je to nepochybně nezapomenutelný moment v životě :61:

(v tu chvíli se totiž vesmír obrací naruby a to přináší obrovský, vpravdě transformační potenciál pro všechny v okolí :75: :4::4:)
11.05.2021 - 19:41 | Filtr
(Blíženci) eau » Buddha/2
Spíš jsem v jistém smyslu skeptická k nějakým radám vůči druhým osobám a přebírání odpovědnosti : ) můžem dát najevo svůj názor, svůj dojem...ale v cizí kůži nechodíme...tak to holt je...
Důležité je především mít jasno sama v sobě*
Však to známe...


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2021
Lunární kalendář
Luna v BlíženciBlížencích
ukázat kalendář »