5G


05.02.2021 - 10:11
(Kozoroh) Bosch
5G
Pro absolventy vysoké školy života only.
https://m.youtube.com/watch/…
YouTube

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 1 2 3
Řazení:
05.02.2021 - 10:14 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele AL8EX, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
No jisté je, že když video vzniklo ve spolupráci s O2, tak musí být "zcela" nestranné :15: (ale to mnozí vyštudovaní hlupáci nemůžou pochopit). :75:

https://www.emfsmog.cz/2021/02/…


..skvělý je, že O2 a tohle konspirační video už přiznává, že cells (vysílače) budou na každým rohu a trochu si zjednodušili "odporůčanie" na které odkazují..V Hloubkové analýze pro Evropský parlament se mimo jiné píše:
https://www.elektrosmog-zony.cz/dow…

Dle našich odborných možností jsme z hloubkové analýzy pro Evropský parlament (Požadovaná výborem ITRE) z dubna 2019 došli k informacím a souvislostem, které by bylo dobré plně vyvrátit či ověřit:

Analýza hovoří např. o nepředvídatelných vzorcích šíření signálu, které mohou mít za následek vystavení obyvatel elektromagnetickému záření v nepřípustné míře.
Kvůli vyšším frekvencím a kratšímu rozsahu budou údajně muset být základnové stanice v dané oblasti umístěné hustěji u sebe
Typický může být rozsah 20–150 metrů zajišťující menší pokrytí oblasti na „menší buňku“. 20metrový dosah buněk by znamenal okolo 800 základnových stanic na kilometr čtvereční


Dále se domníváme, že se v analýze objevuje značné znepokojení nad možným dopadem 5G na zdraví a bezpečnost. Rizika dle analýzy vyplývají z potenciálně mnohem vyšší expozice elektromagnetickému záření rádiových frekvencí sítě 5G. Zvýšená expozice nemusí být výsledkem pouze používání mnohem vyšších frekvencí 5G, ale také možného nahromadění různých signálů, jejich dynamické povahy a komplexního vzájemného působení, což může nastat obzvláště v hustě obydlených městských oblastech.

Rádiová emisní pole 5G se dle analýzy liší od polí předchozích generací svým složitým obousměrným přenosem tvarovaných vyzařovacích charakteristik paprsků (technologie beamforming), který probíhá od základnové stanice do mobilního přístroje a zpět. Přestože jsou tato pole vysoce zaměřená paprsky, rychle se mění v čase a pohybu, a proto jsou nepředvídatelná, jelikož hladiny signálu v nich a jejich vzorce na sebe v uzavřené smyčce vzájemně působí. Tyto vlastnosti musí být ještě zmapovány v reálných situacích mimo laboratoř.


Hloubková analýza dále našeho postřehu uvádí, že v současné době není možné přesně simulovat nebo změřit emise 5G v reálném prostředí.

Na závěr analýza Evropského parlamentu uvádí, že klíčovým problémem je neobvyklé šíření signálu, a to zejména otázka, jak řídit a měřit expozici RF EMF při použití antén MIMO na milimetrových frekvencích, a to jak u mobilních přístrojů, tak u základnové staniceZdroj - BLACKMAN, C., FORGE, S., Zavedení 5G: Aktuální stav v Evropě, USA a Asii, Analýza pro Výbor pro průmysl, výzkum a energetiku, tematická sekce Hospodářská politika a politika v oblasti vědy a kvality života, Evropský parlament, Lucemburk, 2019. © Obrázek na titulní straně: Shutterstock.com
05.02.2021 - 10:27 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele AL8EX, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
A ještě jeden odkaz.. kdo bude blíže pravdě?.. videO co si zaplatilo O2, nebo jeden z nejrenomovanějších vědeckých časopisů? :37:

Jeden z nejuznávanějších vědeckých magazínů Scientific American v článku – Nemáme žádný důvod věřit, že 5G síť je bezpečná.
https://blogs.scientificamerican.com/…


Autor článku mimo jiné uvádí:

"Milimetrové vlny (tedy i síť 5G) se povětšině vstřebávají několik milimetrů do lidské kůže a do povrchových vrstev rohovky. Krátkodobá expozice může mít nepříznivé dopady na periferní nervový systém, imunitní systém a kardiovaskulární systém. Z výzkumu je patrné, že dlouhodobá expozice představuje riziko především pro kůži (vzniknout může např. melanom), oči (oční melanom) a varlata (může vést k neplodnosti).

Bezpečnostní limity FCC berou v úvahu frekvenci vln-nosičů, ale ignorují signálové vlastnosti radiofrekvenčního záření (pulsaci, polarizace), které  zhoršují biologické a zdravotní dopady záření. Z toho důvodu je třeba stanovit nové limity, které berou v potaz i tyto efekty. Nadto by se měly limity odvíjet od skutečných účinků na lidský organismus, ne od změn chování laboratorních potkanů.“ ~Joel M. Moskowitz, Scientific American
05.02.2021 - 10:43 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » AL8EX
To jsou ty postřelené husy :2:
Ale obdivuju to úsilí, které věnuješ šíření "pravdy" :16:
05.02.2021 - 11:16 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Mici Angóra
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele AL8EX, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
patřím k 9% lidí, co jsou hypersenzitivní, musel jsem se odstěhovat, nemůžu vykonávat své zaměstnání, trávit čas ve městech a oblastech zasažených EMF..

Dal jsem dva odkazy na odborné pohledy od opravdových a světově uznávaných kapacit..

toť vše k tvému vstupu.. jen se pak nemůžeme divit, jak se "zachází" v ČR s hledáním pravdy.. :24:

ovšem nejhůře to odnáší děti..tam je senzitivita obrovská - organismus ve vývoji nemá dostatečnou imunitu. Těch rakovin a dalších onemocnění co bude přibývat, je to strašný :41: A kvůli čemu??.. business pár hňupů..
05.02.2021 - 11:33 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » AL8EX
Jasně, to je mi líto. Dále viz odpověď pro mili výše.

Pár hňupů je většina lidstva, která žije technologiemi a nebude ráda, až to stávající sítě neutáhnou :3:
05.02.2021 - 11:34 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » cimi
Díky, nemám co dodat :17:
05.02.2021 - 12:02 | Filtr
(Blíženci) tajga » AL8EX
Když jsi hypersenzitvní, překvapuje mě, jak zvládáš ty předlouhé diskuze, neustálé upozorňování na to, co je špatně, přesvědčování lidí, kteří, jak ti musí být dopředu jasné, svůj názor stejně nezmění. Vždyť to musí být pro hypersenzitivního člověka neskutečně vyčerpávající. A nemá to smysl, prostě nemá, nic diskutováním nezměníš.
Psal si v jiné diskuzi o řádu a osudu. Nebylo by lepší, i pro tebe samotného, důvěřovat, že vše dopadne jak má, bez neustálého upozorňování, že je někdo nechápavý, ovce, že si z nás někdo dělá srandu, byznys.....
Já žít u oceánu (závidim), radši pozoruju šplouchání vln, než abych dělala internetového kazatele.
05.02.2021 - 12:04 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » cimi
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele AL8EX, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
"přeskočím odshora dolů pár slov a vyignoruju s tím, že dalším svinstvem si hlavu zasírat nenechám. Protože nezlobte se na mě, jedna věc je dělat si názor a druhá věc zahlcovat neustále mysl něčím co ji odvádí od podstaty..."

respektovat se navzájem..jako takto tedy?

a co je tedy podstata?ano víme... tyhle sluníčkový kecy o respektu a podstatě, které v důsledku nerespektují nic, natož aby hledali podstatu najdeš hlavně u egoteriků :74:

a ano, jsem netolerantní a agresivní na žvásty, který ani nejsou opřeny o žádné skutečnosti a realitu.. ale nic proti tvé osobě :3:
05.02.2021 - 12:10 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » tajga
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele AL8EX, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
mám to jinak.. nikoho nepřesvědčuji, podávám informace. Vyčerpávající to tedy není, protože nemám cíl který popisuješ..

Osud má své mantinely (jako koryto řeky). Můžeme ovlivnit "kudy" se v tomto korytu budeme pohybovat.. Mnohdy prostě jen stačí říci nahlas myšlenku, nepotřebuji publikum ani ohlas či souhlas.. myšlenka je čin a má svůj dopad.. a ano jistě by bylo pohodlnější koukat se jak šplouchaj vlny´.. ale mm cílem není pohodlnost. Internetový kazatel :61: :3: :74:
AMEN

p.s. už jsem dávno pochopil, že necílím na většinu, ani skupinu.. stačí mi jednotlivec :45:
05.02.2021 - 12:16 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Mici Angóra
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele AL8EX, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Jde o to, že 5G vůbec nepotřebujeme... nárůst vysílačů (cells) bude skokový a řádový, 5G se bude také šířit na zcela jiných frekvencích a celkovém rozsahu. Beamforming (směrový paprsek) přinese zcela zásadní nemožnost "měřit" možné dopady, protože prostě nikdo neví jaké budou vznikat "ohniska" (průměty více uživatelů).

Otázka tedy není "technologický postup x zpátky na stromy".. o tom nikdo nehovoří.. je zde krásná alternativa - https://safeg.net/home/ (kdo hledá najde)


p.s. tímto rozvojem by se výrazné zdravotní dopady netýkaly jen pár "jedinců", ale naprosto celé populace.. je docela zajímavá souvislost mezi nárůstem elektřiny obecně a nárůstem negativních zdravotních dopadů..
05.02.2021 - 12:18 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » AL8EX
Asi to risknu :3:
05.02.2021 - 12:23 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Mici Angóra
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele AL8EX, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
a kdyby si věděla, že tvé dítě to odnese fakt blbou nemocí? .. děti nemaj důvod mít raka atd.. jako blbý je, že to prostě vždy musí jít tou nejhorší variantou. Lékaři také tvrdili, že kouření je zdravé, vajíčka mají špatnej cholesterol atd.. A víš proč, protože peníze
05.02.2021 - 12:26 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » AL8EX
To, že kouření je zdravé, snad nikdy nikdo netvrdil. Smrt dítěte na rakovinu už máme za sebou, takže mě nemusíš strašit, ani citově vydírat :3: A ani tak mě nepřesvědčíš, že za to mohl elektrosmog. Co tam máš dál?
05.02.2021 - 12:33 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Mici Angóra
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele AL8EX, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Ve 30. letech propagovali doktoři cigarety, mysleli si, že neškodí

https://www.extrastory.cz/ve-30-let…


historie se opakuje..


p.s. nepotřebuji tě přesvědčit..
05.02.2021 - 12:35 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » AL8EX
Mysleli, že neškodí x propagovali, že jsou zdravé je trošku rozdíl :3: Ale to je jedno.

Už výše jsi se označil za člověka, který se nesnaží nikoho o ničem přesvědčit, tak pokud si ani tohle nepřiznáš, tak asi není co řešit :4:
05.02.2021 - 12:38 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Mici Angóra
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele AL8EX, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
ano- chemtrails se potvrdil


Ředitel CIA na konferenci Rady pro zahraniční vztahy uznal existenci programu chemtrails na postřik chemických látek v atmosféře nad celou planetou v globálním geoengagementu a boj proti globálnímu oteplování!

NÁZEV-STRATOSFERICKÁ AEROSOLOVÁ INJEKTÁŽ (SAI)

https://ct24.ceskatelevize.cz/nazor…

https://www.facebook.com/illuminati…
05.02.2021 - 12:39 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Mici Angóra
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele AL8EX, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
přesvědčit se nedá, může se jen pochopit - nic jinýho nemá smysl..


p.s. "Mysleli, že neškodí x propagovali, že jsou zdravé je trošku rozdíl :3:"

je to rozdíl, ale jistě chápeš, že je to ještě horší..
05.02.2021 - 12:40 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » AL8EX
Pleteš si contrails a chemtrails, takže nemá cenu se bavit dál :3:
05.02.2021 - 12:42 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Mici Angóra
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele AL8EX, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
stačí tomu dát jinou "nálepku" a nemá smysl se bavit o faktu a obsahu sdělení?

..pak opravdu nemá smysl se bavit..
05.02.2021 - 12:44 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » AL8EX
Nejde o žádnou nálepku, contrails jsou zplodiny z letadel (které nepochybně životní prostředí ovlivňují) a chemtrails jsou o tom, že nás záměrně práškujou chemií, abychom vymřeli, to je snad rozdíl, ne?
05.02.2021 - 12:44 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Mici Angóra
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele AL8EX, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
:75: :61: :24: :24: :32:

5G opravdu nikdo nepropaguje, jen nebude uniku a nemáš na vybranou..

Jak mohou tvrdit, že neškodí, když nebyla udělána jediná studie dlouhodobého efektu (standard je měření po dobu max 30min, ale my jsme vystaveni EMF 24hod denně, každou minutu i sekundu..)
05.02.2021 - 12:45 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Mici Angóra
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele AL8EX, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
prosíííím, prosíííím podívej se alespoň na to co jsem ti poslal!

tak ještě jeden pokus.. Ředitel CIA na konferenci Rady pro zahraniční vztahy uznal existenci programu chemtrails na postřik chemických látek v atmosféře nad celou planetou v globálním geoengagementu a boj proti globálnímu oteplování!

NÁZEV-STRATOSFERICKÁ AEROSOLOVÁ INJEKTÁŽ (SAI)
https://www.facebook.com/watch/…
05.02.2021 - 12:49 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » AL8EX
No a je to proto, že nás chtějí zlikvidovat? Není. Já brojím proti této konspirační teorii, netvrdila jsem, že nikdo nic do vzduchu nevypouští.

Fakt mi to nemusíš posílat 3x :3:
05.02.2021 - 12:50 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Ty vole to jsem se nechala vtáhnout :61: Šlus!
05.02.2021 - 12:54 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Mici Angóra
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele AL8EX, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
ne je to proto, že potřebují otroky a to jen ty, co jsou poslušní a nechápou souvislosti.

Říká se tomu "pomalé vaření žáby"
Když to budeš dělat pomalu, tak si toho žába ani nevšimne..

Jinak je jistý, že korporace a vůbec vše co se kolem nás právě děje je snaha pomáhat lidem a jsou tu pro naše dobro a prospěch. Jistě jim nejde o peníze, moc a vlastní prospěch a jistě nikdo nikoho nepodplácí, aby hájil jen jeho zájmy bez ohledu na zdraví a prospěch celé společnosti.

Unie jen tak náhodou zakázala léčivky a starobylé recepty, které měli tu nevýhodu, že byly levnép.s. závidím ti tvůj "svět"
Příspěvky: 1-25 26-50 51-51
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2023
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »