Jak z tranzitní ho horoskopu vyčtu nový vztah


28.12.2020 - 12:02
(Váhy) Airon
Jak z tranzitní ho horoskopu vyčtu nový vztah
Dobrý den.
Poradil by mi tu někdo, jak a kde v tranzitech horoskopu vyčtu setkání s novým partnerem? Resp. kdy by ho měl konkrétní jedinec potkat? Někteří astrologove to dokáží určit s přesností na den. Já jsem bohužel nic o vhodných aspektech pro tuto situaci nenašla. Je mi jasné, že se bude jednat o 7.dum v kombinaci s konkrétními aspekty. ?

Moc děkuji a přeji pěkný den, Eva.

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
14.01.2021 - 12:42 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Takového astrologa bych teda chtěla potkat :3: To zavání jasnovidectvím.
14.01.2021 - 12:54 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý
Před přesným určením dne bych dokonce varoval. Jsou lidé, kteří by se k tomu jako k nějaké danosti mohli upnout natolik, že ten den sáhnou po každém, kdo jim přijde pod ruku. Jenže ten pravý přijde až deset minut po tom, co odešli s nepravým.
Mám výhodu, že mohu s klidem přiznat, že bych to takto přesně určit nedokázal, zvláště ne s přesností na den. Mohu tušit vhodné období, kdy podle mě je možnost, ale není to dané. Takové okamžiky zažívají i ti, kteří ve vztahu jsou a o nikoho nového nestojí. Prostě to není jeden okamžik v životě. A někdy lépe nevědět.
Navíc setkání a přeskočení jiskry jsou také různé okamžiky. Někomu to jiskří hned napoprvé (a také velmi často), jiný druhého poznává z jiné pozice a pak to zajiskří.

Aby to pak nedopadalo jako s tou bábou, co jí vyčetl někdo snad v kartách, že ten den vyhraje první ve sportce. Celá nervózní čekala na tah... A prd, nevyhrála.
Druhý den celá nažhavená pospíchala ke kartářce, aby jí to vytmavila. A ta se jen zeptala: "A jaká čísla jste si vsadila?"
"Vsadila? Žádná jsem nevsadila. Přece v den, kdy mám vyhrát, nebudu nikde lítat! Ještě by mě cestou třeba porazilo auto a já se výhry nedožila?"

K otázce bych podotkl, že nestačí sledovat jen samotné tranzity, ale předně vyjít z nativu. A také ze stavu (mysli), v jakém se tazatel nachází. Když někdo není na vztah připraven, aby jej mohl navázat, tak to prostě přes planety nepůjde, kdyby vrzaly spolu navzájem jak o život.
25.01.2021 - 21:58 | Filtr
(Váhy) Airon » Sosna zvlčelý
Děkuji
27.01.2021 - 15:28 | Filtr
(Střelec) tiferett
Astrologia nie je veštenie a astrologovia nie su jasnovidci. Nič také sa z horoskopu určiť nedá Môžeš mať kopec aspektov, ktoré by naznačovali stretnutie s nejakou "láskou" a v skutočnosti sa nič nestane. Tie to veci su väčšinou v Pláne duše a stane sa to prirodzene a same od seba. Len treba byť v strehu.
pomáha, keď je človek vnútorne v pocite, že túži po partnerovi a v pocite, že ten partner sa už nachádza v tvojom živote...len o nom ešte nevieš...
Ale akonáhle nástojčivo začneš vyžarovať "chcem lásku, chcem noveho partnera", tak ho istotne zo svojho života odtlačíš..
Astrologia je predovšetkým nástroj sebapoznania a nie špekulatívnyych prognoz a veštieb- ako ju žial mnohi astrologovia ponukaju - a potom ludia tieto prognozy aj vyžaduju. Večšinou su to len špekulácie.
Dá sa z tranzitneho horoksopu zistiť, kedy je čas, keď je energia človeka vyladená možnosť nejakého takeho stretnutia. ale či sa to ozaj stane, čo sa stane, to sa s určitosťou nedá povedať.
27.01.2021 - 20:47 | Filtr
(Rak) diké
Vztah neviem , no zamilovat sa mozes a u mna to tak vzdy bolo pri tranzitoch Jupitera na Slnko , konkretne konj. a kvadrat.
05.04.2021 - 16:35 | Filtr
(Váhy) Airon » diké
Dekuji mockrat :1:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2021
Lunární kalendář
Novoluní v BýkBýku
ukázat kalendář »