Vodnar


08.09.2020 - 17:22
(Panna) Maková pani
Vodnar
Ahoj všem, moc bych uvítala nějaké poznatky o muži vodnári.Strasne moc děkuji.

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
09.09.2020 - 10:58 | Filtr
(Vodnář) mili111
Kolik těch mužů máš v merku? :61:

Za mě...nelze napsat vodnář je takovej...nebo makovej.(Stejně jako u jiných znamení). Ale u vodnářů tuplem....bo jsou každý naprosto jiný....znám jich několik...tři dost dobře.....a nelze říct něco shrnujícího...leda....žádný z nich není tupoň...ale zas dle možností a taky dovedou nabídnout praktickou pomoc (pokud maj možnost) a taky maj přijímající přístup k věcem, které jejich okolí nechápe...nebo netoleruje...nebo nezajímá (a to se liší podle toho odkud vylezli) :4:
Rychle se jim mění úhly pohledu a celkově dovedou změnit názor na patě...ale taky trvat na svém (co je dle nich nepopiratelné) zuby nehty a dlouoho.
Zhruba. Howg. :29:
09.09.2020 - 17:39 | Filtr
(Vodnář) Arri
Ahoj :1:
Tak jak psala mili 111 přede mnou, tak s tim musim souhlasit, že muž ve znamení Vodnáře nebo v jinem znamení nebude každý stejný.Ale znám dva a ani jeden není vhodný pro rodinu.Nevím, jestli tím, že k tomu nedozrali nebo tím, že jsou prostě free.
Jeden je absolutně nepoužitelný a druhý dá raději přednost pevnému poprsí... :4:
Takže tak...třeba budeš mít štěstí :17:
09.09.2020 - 21:38 | Filtr
(Býk) Korzárka
Rozhodně originál. Ze střední jeden vařil drogy (hlava na chemii), druhý výbušniny (totéž) a trochu to odnesla ruka, třetí se věnoval jazzu. Dva z nich sangvinici.

Váhala jsem, zda reagovat, protože blíž jsem znala jen jednoho a byly jsme děti. Takže u něj mám spojení jako kamarád, ideály, hvězdy a obloha, zájem o UFO. Hrdost. Taky určitá vychytralost.
Rozepsala bych to víc, ale měl hodně prvků ve Střelci a v Rybách, plus Luna v Býku. Vidím, kde ho to (nejspíš) ovlivnilo.

(Smažu později. :68:)


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »