Vazte si lidi,ktery pro vas delaji vse ...


21.06.2020 - 22:42
(Býk) kwacenka
Vazte si lidi,ktery pro vas delaji vse ...
Vzdy sem mela spatny vztahy jelikoz proste zeny pritahuji hajzlove pro ,ktere sme schopni udelat vse.Pak potkame cloveka,ktery ja vazne hodny na vztah super jen bydli 300km od Vas ale i tak je schopen se pristehovat za Vami ..Videli jsme se 3x za 2 mesice a Kdyz uz sme spolu zacli tak jsem vedela ze necejtim to co bych mela a diky tomu jak sme se videli malo sem do nej nebyla tak zalaskovana.A proto sem ho podvedla .Nikdy sem to neudelala a cloveku ,ktery si to nezaslouzil ano..Jenze ja sem typ ,ktery nelze vse sem mu rekla jelikoz si ho strasne vazim ..Samozrejme mne zavrhl vedela sem ze tak hodnYho chlapa jen tak uz nepotkam a i skym sem ho podvedla tak ve finale se z neho vyklubal hajzl .Jen je zajimave ze sem k nemu cejtila vic nez k tomu co mi daval vse ale to mne preslo po case .Zaclo se mi styskat po tom co sem ho podvedla snazila napravit jenze on nechtel jeden mesic napsal ze se mu styska dalsi ja a pak najednoul mel peijet na vikend s kámošem.Najednou se objevili city , kterych sem ani netusila zacli sme si vice psat a ja doufala ze tu sanci da ale vice sem vedela ze to nedopadne dobre..On uz na dalku nechtel a ani uz ani sem by se nepristehoval rekla sem ze ja bych sla za nim .Jenze to neni tak jednoduché kvuli synovi ale casem by to treba slo.Jenze ten clovek mi sice rekl miluji te a objal jenze bez znamek nejakych citu .Strasne jsem ten vikend plakala.Proste kdyz to shrnu vim ze sem udelala chybu a ze je tezke odpustit ale takovyhle chlap se vazne potka jednou za zivot ..Prosim Vas jak to tam mame ?Moc to pro mne znamena .. .Ja 22.4.1989 v 7:30h a on 15.10.1995. Vsem dekuji za odpovedi.

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 1 2 3
Řazení:
21.06.2020 - 23:22 | Filtr
(Blíženci) fanik
Važme si hlavně sami sebe. Hele bud v klidu o nic jsi nepřišla,
jestli máš syna tak to neřeš a pošli oba do háje, takovejch ještě bude... :29:
22.06.2020 - 02:15 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » fanik
NJN, ale člověk si nemůže vážit sám sebe, dokud je přesvědčený, že někoho podvedl - k tomu nezaslouženě :4:. To chce potom hodně popela :41:. No zlehčuju :20:
Asi by víc pomohlo ujasnit si co vlastně chci. Z příspěvku na mě dýchá velká zmatenost ... :63:
22.06.2020 - 08:10 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
"jelikoz proste zeny pritahuji hajzlove pro ,ktere sme schopni udelat vse"

Jak koho :2:

Jinak některé příležitosti se holt musí využít a už se nezopakují :3:
22.06.2020 - 10:00 | Filtr
(Váhy) Jupíí
Jak zde bylo zmíněno, taky cítím zmatenost a dost velkou.I bez hvězd bych se nikam nestěhovala.
Vždyť ho vůbec neznáš?..., jak víš, že je tak ideální? V sobě se taky nevyznáš.Ještě malé dítě do toho zatáhnout...na to mysli.
Intuice ti nejspíš funguje,když vnímáš, že nyní je on bez citů.U tebe žádná velká láska taky nebyla, když jsi ho v počátku podvedla.Což asi pocítil zase on.Není to třeba jen strach, že budeš chvíli sama,co ti našeptává o něj nepřijít? Řeknu ti, že na tomto nevybuduješ kvalitní vztah.Myslíš, že se zlepší jeho vztah k tobě, když se nastěhuješ a nyní od něj nic necítíš? :63:...
Já to vnímám jako náplasti, když nemáte nikoho poblíž.

Sama mám zkušenost se vztahem na dálku,před cca deseti jsem se fakt zamilovala,přestěhovala se daleko z Prahy po asi po dvou letech poznávání a to relativně intenzívního, ne po třech viděních se...Neměla jsem již malé dítě, nebyla ztřeštěná, věděla, co chci a kdybych se kdysi dojela na něj zeptat třeba do místní restaurace, asi bych se dozvěděla více.
Prostě iluze bych si už nedělala.

Edit:v profilu máš, že ti vadí nevěra, to mě celkem zaujalo :3:.
22.06.2020 - 11:12 | Filtr
(Blíženci) fanik » Buddha/2
No mě právě přijde, že kdyby si v první řadě víc vážila sebe, tak toho druhého oželí,
nebo se kvůli tomu nebude tak sebemrskat..
22.06.2020 - 11:29 | Filtr
(Panna) Žihadlo
Hele, já nechci soudit, tak doufám, že tak něco nevyzní.
Vtipné mi přijde, že píšeš, že nejsi typ člověka, co lže, takže jsi mu vše řekla popravdě. Fajn. A když jsi jej podváděla, tak to lež nebyla? Podvod snad není druhem lži? Nečistí si člověk přiznáním jen své svědomí? Sobecky a bez ohledu na to, jak ublížil?
Prostě se stalo. A může se stát každému. A taky za to každý musíme umět nést následky. A jestli to nedokážeme, tak to nedělejme. Jsme lidé omylní a proto soudy kohokoliv nejsou na místě. Ale zaplatit musíme sami.
Mě na tom zarazilo však něco jiného. Že vždy jsi měla špatné vztahy, jelikož ženy přitahují hajzlové. Na to mohu odpovědět, že jak koho. Oni si totiž lidi často přitahují to, co potřebují. A pokud sama k sobě nemáš vztah dobrý a zdravý, což z tvého psaní cítím docela zřetelně, tak se nediv, že si přitahuješ chlapy, kteří tě to učí. Kteří ti neustále ukazují, že musíš mít úctu sama k sobě, že neklesneš tam, kam nechceš! Oni nemusí být hajzlové. Oni tu pro tebe dávají kus svého života, aby jsi si toto uvědomila. Přestala se litovat a začala se mít ráda. A že nechceš stále toto pochopit, tak přicházejí další, jiní a přece stejní. Jednoho lepíš dalším a pořád to není ono. Nechce to už změnu? Ale vědomou?
Jestli se v tomto směru něco nezlepší a ty se sebou necháš zametat (doslovně k tomu budeš své protějšky vybízet), tak ani s tím, kterého bys chtěla, to nebude mít smysl. Nakonec jestli ho to opravdu tak moc zranilo, tak by ti to mohl vyčítat ještě hodně dlouho a to pro vztah není dobré, ne? Co takhle začít s čistým štítem? Postavit se na nohy sama, něco si vybudovat a až budeš mít pevný základ a ve věcech jasněji, tak se teprve zase otevřít vztahům? Nebo se tak moc bojíš, že zůstaneš sama? Než toto, to samota zdaleka není tak zlá. A rozhozená matka také není pro syna (dítě) tím nejlepším.
22.06.2020 - 12:12 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Žihadlo
"Nečistí si člověk přiznáním jen své svědomí? Sobecky a bez ohledu na to, jak ublížil?"

Jo, no :15: To není upřímnost, ale spíš bezohlednost.
22.06.2020 - 13:03 | Filtr
(Blíženci) eau
Pokud máš dobře data v profilu tak máš v horoskopu aspekt, který doslova takovéto krize přitahuje. Pro nikoho není úplně snadné popasovat se se svými stíny. Ale pokud budeš chtít prožívat časem něco hlubšího, pak bude lepší dát tomu čas a jít do hloubky sama v sobě...zkoumat, co pro tebe cit/láska/vztah vlastně znamená a otevřít se i případné bolesti, která se určitě objeví. To je ta “krize a hloubka citu” kterou bys měla nejdřív objevit v sobě a využít toho, že ji teď díky ztrátě cítíš. Ten prostor v tobě je skutečný a stojí za to prozkoumat. I ohledně tohoto vztahu, pravdu nalezneš sama v sobě: jestli ten cit o kterém píšeš skutečně patří dotyčnému nebo té situaci která nastala-respektive, kterou jsi vytvořila. A časem, když budeš důsledná a nebudeš se té bolesti bát tak uvidíš, že i tvé vztahy budou časem upřímnější, vědomější, stálejší a víc naplňující...
Kdyžtak kouknu i na synastrii, ale myslím, že to není ta pointa...
22.06.2020 - 13:10 | Filtr
(Beran) Al* » eau
omlouvám se, že vám do toho lezu, ale to je tak nádherně napsaný ..
22.06.2020 - 13:49 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý
Mnozí už tady mnohé napsali a já s velkou částí nemohu než souhlasit, tak nebudu přihazovat své polínko pod kotel, ale kouknu jenom na to astro. I když myslím, že i bez něho to tu již bylo rozebráno velmi dobře.

Nebudu hodnotit nevěru, ale co dobře je napsáno, že tam těch citů nebylo mnoho. Nebylo to podle mě jen vzdáleností 300km, ale zejména vzdáleností přes Sluneční soustavu. Mezi vámi nevidím žádné hlubší vazby. Nepamatuji si, kdy jsem viděl naposledy takto "prázdný" partnerský horoskop. Hledáte zde to, co tu není. Snad z pocitu, že o něco přicházíte, ale věřte, že ne. To není realita. Tady to nevypadá na společnou cestu a když, tak za cenu neustálého úsilí, kdy nic neplyne samo. A z toho dříve či později začne jeden hledat cestu ven, ne-li oba. A čas běží...
Co stalo se, nejde odestát, ale jde se (musí) dál.
22.06.2020 - 14:00 | Filtr
(Býk) player
No...člověk je tvor sexuální a doba je otevřená. Že je na tebe někdo hodnej a že se mu líbíš ještě neznamená , že v soužití by to byla idylka. To jednak. Dále - ve vztahu se k sobě mnohdy i velmi hodní lidé začnou chovat jako hajzlové. A nemohou za to. Jenom jejich romantická bárka se roztříštila o černý útes všedních dní.

To , že jsi mu to ale rovnou nameldovala , že jsi šla s jiným , to je hodně krátkozraké. Ve vztahu je potřeba si udělat jasno , nejlépe hned na začátku. Zda je věrnost povinná , vítaný bonus , nebo dobrovolná nebo dokonce nežádoucí - i takové páry existují , u nich by věrnost znamenala psychycké frustrace.

Pamatuj ale: má-li vztah být k něčemu , je úplně jedno , kolik kilometrů vás dělí (někdy čím víc , tím líp ) , ale co vás spojuje jiného krom toho , že máte rozdílná pohlaví.

A jinak - jsi holka na vrcholu sexuální výkonnosti a když se kácí les - hold lítaj třísky. Znal jsem jednu ženskou , pronajímala takový malý byty, taková bodrá , rozvedená s dcerou. Jednou mi o sobě říkala: Dělala jsem , co se po mě chtělo , stejnak jsem se rozvedla , dnes si dělám věci po svém , ale až teď , ve čtyřiačtyřicíti. A když to zhodnotím , tak to byl naivní altruismus. Dnes to vidím tak , že škoda každýho pindíka , kterýho jsem neudělala , protože chlapi jsou fajn.

Hm - taky kus moudra a životní filosofie.
22.06.2020 - 15:18 | Filtr
(Býk) player » Jupíí
Intuice nefunguje - funguje u leopardů , u antilop , u mravenců, včelstev , ale ne u ženských. Protože ženská intuice je ta nejnespolehlivější substance. Holčičí hormon existuje. A je to stejnak jenom centrálním mozkovým automatem výběr silného genomu.

Kdyby fungovala holčičí intuice , tak by se to čarokrásnými vztahy jen hemžilo. A kde jsou? My chlapi nemáme žádnou. Něco zahlídnem a hadry dolů. Jasně - ženská tě může chvíli bavit , můžete najít společný průsečíky , ale bitvě u Vatterloo nakonec stejnak nezabráníš. Jen se před ní dá zdrhnout (zběhnout). A pokud se do ní ta pohlaví pustěj , nejsou vítězové. Jen těžce poranění a padlí. Leda že se potkají dvě tak mírumilovné bytosti , že si všechno na světě odpustí. :3:

(Ve jménu opravdické Lásky. I nevěru.)
22.06.2020 - 15:22 | Filtr
(Panna) Žihadlo » player
Kde jsou?
Mezi lesbičkami. :21:
22.06.2020 - 15:43 | Filtr
(Býk) player » Žihadlo
Ano. Stejná pohlaví se shodnou. Propojení mozkových hemisfér mají stejné, tudíž vidí svět pod stejným úhlem. Navíc mají zúžený výběr , takže mnohdy přijmou parťáka jako dar z nebes. :15:
22.06.2020 - 15:50 | Filtr
(Býk) player » eau
Jeden by pomalu slzu uronil. Ale já se ptám - je smyslem lásky překonávání bolesti ? Samozřejmě - to se děje dnes a denně , ale není to jenom špatnými daty ? Kdyby mě v osmé třídě někdo poučil o rozdílnosti pohlaví a o realitě , tak bych tu bolest , kterou jsem jako junák prožil, patrně nepocítil. Jenom bych si řekl: hele , to je vono , jak nám třídní Mánek říkal. Ale nám nikdo nic neřekl a jak to vidím , tak se to neříká na férovku ani dnes. Patrně proto , že by si pak už asi nikdo nikoho nikdy nevzal a desetitisíce úředníků , rozvodových právníků , soukromých oček , květinářů , hoteliérů a šoférů by přišlo o práci. :4:
Státu by klesl HDP , tudíž správná data je před mládeží nutno přísně tajit. Ale nedaří se to. Protože onistejnak vidí tu realitu doma, takže na to nakonec přijdou sami.
22.06.2020 - 16:35 | Filtr
(Ryby) Tedy
Hlavně si to uvědomujme dřív, než o to přijdeme, že?
22.06.2020 - 16:58 | Filtr
(Býk) artislove
jo chlapi ..jj :4:
Ja môžem mať v 7 dome aj svätú Máriu a tiež tak nejak je to u mňa so vzťahmi na :71:

Ja som sa tak nejak rozhodla, že budem riešiť už len seba.. a budem sa sústreďovať konečne už na seba..
V každom vzťahu kde je žena zamilovaná a sú problémy, si myslí, že on je ten pravý, že to pre ňu veľa znamená a tak podobne..

Ale keď sa veľakrát pozrieme spätne na život, tak zistíme, že to tak vôbec nebolo..že to boli len potrebné skúsenosti..

No a k podvedeniu, ja niečo také neodpúšťam a neexistuje na to žiadny dôvod aby som odpustila..ale to som ja :29:
22.06.2020 - 17:14 | Filtr
(Ryby) Tedy » artislove
"Chybovať je ľudské. Odpúšťať je božské.
Boh odpúšťa, ale ja nie. "
:20: :3:
22.06.2020 - 17:46 | Filtr
(Ryby) MG34 » player
Pokud láska bolí (v kterékoliv fázi), tak je něco špatně - bolest je čistě doménou ega (ať už rozšířeného kamkoliv). Je to podobně jako v následující krátké ukázce (kde je v hlavní úloze pýcha, ale klidně se tam dá místo ní dosadit třeba zrovna ta "bolavá láska")

https://www.youtube.com/watch/…
YouTube
22.06.2020 - 18:12 | Filtr
(Blíženci) eau » player
x)) to je k té slze...

Bylo to přímo mířeno k paní...tedy k tomu co z toho vnímám...

Ke tvému příspěvku...spíš smyslem bolesti je něco si uvědomit...ale teď co, žejo...a to má právě každý jiné...takový individuální balíček, různě zašitý...
Jj taky mi dlouho trvalo, než jsem trochu porozumněla mužům a vůbec vztahům...ale ono to zase s nimi až tolik nesouviselo...spíš mám pocit, že jsem víc poznala sebe, dala do pořádku vztah sama se sebou a ta jinakost pohlaví mě už tolik nerozhodí...
Stačilo by míň očekávat a víc pozorovat a vnímat...když člověk není "zhulený" jen sám sebou : )) tak dokáže přečíst mnoho o svém okolí i sám o sobě...
22.06.2020 - 18:18 | Filtr
(Panna) Žihadlo » MG34
Pokud láska bolí, tak je něco špatně. V sobě. Ale bolest není špatně, pokud je to cesta. Buď po ní jdeš ke zdroji a rozhodneš se, co s tím (možností spousta). Nebo před ní zdrhneš.
A někteří zustanou, rádi fňukají, litují se. Je jim v tom dobře, ač tvrdí opak.
A někteří se ji naučí vytěsnit. Bolí je to, ale nikdy, nikdy by to nepřiznali. A nemění nic. Taky je jim v tom smrádečku dobře.
22.06.2020 - 18:41 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » player
No jo, jenže Ty tiše předpokládáš, že existuje spousta lidí, kteří tě mohli poučit a z nějakého důvodu (škodolibosti ? :4:) to neudělali.
Já si spíš myslím, že ty lidi prostě nebyli k dispozici. A i kdyby byli, stejně bys jim nevěřil a dělal vlastní průzkum :5:
22.06.2020 - 18:45 | Filtr
(Ryby) thééé
to je jako : lidé bděte :1:
No, já myslím, že se stává běžně, že nás nemusí přitahovat člověk, který je příjemný, hodný, a dokonce říká, že nás miluje. Můžeme si ho vážit jako člověka, navázat s ním hezký vztah, ale prostě zamilovanost není na povel. Do toho se prostě nenatlačíš.
Druhá věc, která by stála k zamyšlení - jestli Tě přitahují "hajzli", jak píšeš.
Jestli tu není zádrhel, a problém v sebevztahu, jakože proč takové sadomaso?
určitě bych si na to hledala odpověď, protože podle mě jinak si nenajdeš vztah,ve kterém budeš spokojená.
A naposledy, nemáš pocit, že jsi o toho, který pro Tebe dělá vše - začala stát až v okamžiku, kdy o Tebe přestal stát on, kdy jsi ho evidentně zklamala?
Ale tak myslím, že většina z nás nemá jasno v tom, co opravdu chceme, takže ...klídek...a do toho poznání se líp.
22.06.2020 - 18:50 | Filtr
(Ryby) MG34 » Žihadlo
Tak když se někdo spálí o kamna a bolí to, příště už na ně nesáhne. Tam je bolest namístě.

Ale když bolí lékařský zákrok, tak bolest namístě většinou není. No a tak je to i u lásky. Že "to" přesto bolí (u toho zákroku) se řeší nějakým umrtvením, atd. Ale bolest z lásky není přímá jako bolest ze zákroku - u zákroku to bolí samo od sebe - kdeždo u té bolavé lásky to až my ve své hlavě nějak "zaryjeme do vlastního masa". Tam ale není potřeba nic umrtvovat, vytěsňovat, apod. Bohatě stačí si to zranění prostě nepůsobit. A to lze, ale souvisí to právě s tím egem. A to je právě i smysl té filmové ukázky, kterou jsem přiložil.

Jinak pokud se někdo "spálí" a příště na obrazná kamna stejně sáhne znovu, tak to pak nejsou kamna, ale droga.
22.06.2020 - 20:45 | Filtr
(Váhy) Jupíí » player
Tak intuice měla být v uvozovkách :4:, spíš jsem měla napsat empatii.Šlo o to její cítění, když je schopna ho takto vnímat, ovšem zároveň ví,že to není dobré do budoucna...Za to jí chválím,že ty brejličky na byť jen malou chvilku sundala.

Vzhledem k tomu, že píše, že přitahuje hajzly,jsem psala taky i o iluzi.Nechci jí brát naděje, ale myslím, že všichni mezi řádky čteme,že už ten začátek je špatně.A není na to sama...Protože dosud nic nezměnila, nemůže čekat, že tento vztah bude ten top.To jsem si dovolila sem dopsat, protože jsem to vzala předtím hopem a ještě jí sem k tobě :4: připíšu, že jí nesoudím,taky jsem udělala v životě dost kopanců.

Tedy jsem si vědoma, že odborníkovi na dlouhodobé vztahy nepíšu :61:.

Jako když u vás hadry dolů,přemýšlíte předtím někdy také o tom, že je tam někdo třetí? Tedy teď myslím to dítě.


Co je definice čarokrásného vztahu :61:?Zní to pohádkově, ale založený to bude asi dost na sexu :22:
Příspěvky: 1-25 26-50 51-62
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »