Lev


17.06.2020 - 10:36
(Váhy) spimajim
Lev
Ahoj všem, prosím všechny o názor. Jaký je muž ve znamení lva? 12.8.1996 mám z něho pocit, že chvíli se o ženu snaží, pak ho to prestane bavit a nejvíc ho baví psát si o sexu a to je asi tak všechno a přesto mu nechci krivdit, protože každý jsme nějaký.

Příspěvky: Všechny | Háňa*

Řazení:
30.06.2020 - 21:06 | Filtr
(Beran) Háňa* » spimajim
Nedělej nic.
Není to přece jediný muž na světě. Prostě potkáš takového, se kterým nebudeš muset o ničem přemýšlet, vymýšlet strategie a lámat si hlavu, jak ho zaujmout - to přece nemáš zapotřebí. Potkáš takového, kterého prostě zajímat budeš - pro tebe samotnou. A se kterým se budeš cítit volně a všechno půjde samo.
Ono je to s těmi Lvy takové zvláštní - na jednu stranu jim dělá dobře, když po nich někdo prahne nebo když září a potřebují obdiv, ale lépe je, když jde třeba o uznání a obdiv spolupracovníků, kamarádů, apod. I od partnerky mu to samozřejmě dělá dobře, ale pozná, co je opravdový obdiv a co pochlebování. A oni potřebují vedle sebe hodnotnou osobnost, která ale zároveň uznává je - to je pro ně zajímavé, protože když cítí uznání od osoby, která je také NĚKDO (jako oni), je to pro ně teprve hodnotné. Žena, co se jim podbízí laciným pochlebováním - která tohle potřebuje dělat, snažit se o chlapa, pro ně není zajímavá. Takže s ní třeba budou, z pohodlnosti, ale hodnotu pro ně bude mít stejnou, jako horký vzduch.
01.07.2020 - 04:46 | Filtr
(Lev) charlie600 » Háňa*
Mohu potvrdit :15:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »