Tipy pro návrat zdraví kostí


01.03.2020 - 15:16
(Blíženci) eau
Tipy pro návrat zdraví kostí
Nevím jak to popsat. Prý mi chybí v kyčelním kloubu kousek kosti, něco jako pseudocysta, tedy dutinka. Přišlo se na to náhodou.
Shodou okolností jsem se před časem bavila se zubařkou, že třeba i u paradentozy je ta kost schopna dorůst, pokud se o ni stará.
Ale jak?
Co jsem se ptala, tak mi bylo doporučen vitamín D a vápník.

Nevíte ještě něco o dalších možnostech? Nebo v jaké formě to doplnit? Trh je plný léků :32: a vím, že je u spousta šikovných těloléčitelů :84:

Děkuji :17:

Příspěvky: Všechny | fanik

Řazení:
02.03.2020 - 23:18 | Filtr
(Blíženci) fanik
Já myslím, D + Ca..a asi taky nějaká ta imunita a psychika, že nebude těžké přijít si na to, že by to chtělo zanalyzovat dobu na čerstvém vzduchu a nejlíp za každého počasí.Ono to slunce funguje celoročně a i přes mraky, a i v lese atd, nejen jednou za rok zaletět a plácnout se na pláž. Já to mám takhle běžně venku sportem nebo tůry týdně 10-15h, ale řekl bych že by stačilo v průměru i 7-11, jak to máš Ty?
03.03.2020 - 14:13 | Filtr
(Blíženci) eau » fanik
Byla jsem zvyklá každý víkend alespoň jeden den vyrazit na tůru. Kolem 10 km, nic velkého. Ale je pravda že od těch zdravotních potíží už v tom takový režim nemám. Jinak já přírodu ráda za každého počasí.
03.03.2020 - 14:31 | Filtr
(Blíženci) fanik » eau
Tak v tom by chtělo pokračovat, spíš ještě navýšit, kvuli distribuci v těle, jinak ty doplňky projdou tělem bez užitku a opravovat se to bude dlouho, jestli vůbec.Tohle je otázka opravdu pohybu a venku...


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2021
Lunární kalendář
Luna ve Štír Štíru
ukázat kalendář »