Tipy pro návrat zdraví kostí


01.03.2020 - 15:16
(Blíženci) eau
Tipy pro návrat zdraví kostí
Nevím jak to popsat. Prý mi chybí v kyčelním kloubu kousek kosti, něco jako pseudocysta, tedy dutinka. Přišlo se na to náhodou.
Shodou okolností jsem se před časem bavila se zubařkou, že třeba i u paradentozy je ta kost schopna dorůst, pokud se o ni stará.
Ale jak?
Co jsem se ptala, tak mi bylo doporučen vitamín D a vápník.

Nevíte ještě něco o dalších možnostech? Nebo v jaké formě to doplnit? Trh je plný léků :32: a vím, že je u spousta šikovných těloléčitelů :84:

Děkuji :17:

Příspěvky: Všechny | Bosch

Řazení:
01.03.2020 - 19:53 | Filtr
(Kozoroh) Bosch
To déčko davej v tekute forme jsou kapky stoji okolo 300 i s pipetou. Mnohem lepe se to vstrebava.
Otazka vapniku je spojena spise s jeho vstrebavanim nez nedostatkem ve strave.
Proto je dobre to déčko.
Kosti rostou jen pokud se zatezujou, ale jejich rust je podminen vekem. Musis zvazit intenzitu zateze kolik sneses vzhledem k opotrebeni. Dobra jsou lehka cviceni, sm na pater pilates atd dobre jsou urcite ty cviky na gumach jsou moderni ale i ucinne.
Z doplnku je dobry alavis prodava se i pro humanni ucely. Znama si ho hodne pochvaluje je vylozene na klouby. Ale ma udajne i protinadorove ucinky.
Jednou za 7 let se obnovi komplet vsechny bunky i v kostech kde jedny bouraj a jine stavej, osteoplasty a osteoklasty, tak je vzdycky sance ze to doroste.
01.03.2020 - 22:40 | Filtr
(Blíženci) eau » Bosch
O těch 7 letech jsem také slyšela. Tak když si dám pozor a budu i k sobě pozorná, tak se třeba vše spraví. Právě s tím vápníkem taky váhám, protože si myslím, že ve stravě toho mám dost. Alavis mám doma, jen nezapomínat :41:
A cvičení jsem jednu dobu i přeháněla. Teď se mu naopak vyhýbám, tak najít tu zdravou střední cestu, ach ty mé extrémy ^^
Děkuji.
02.03.2020 - 07:57 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » eau
Vapnik je dulezite brat v pomeru s horcikem 2:1 kvuli vstrebavani.
Jinak se krevnim recistem pohybuje volny vapnik ktery se ti muze usazovat v tkanich kloubech a pusobit potize.
V lekarne dostanes koupit uz namichany CaMg v pomeru 2:1. Ale mne to prijde zbytecne, spise bych si koupil to déčko v kapkach. Jde o to jak jinak vypada stav kloubu kosti a chrupavek.
Pokud je dobry tak obecne se da rict ze to jedno mistecko je proste geneticka vec, anomalie kterou vnejsi cestou (strava doplnky pohyb) az tak neovlivnis.
Ale je dobre dbat na to aby se vapnik neodplavoval z kosti treba nadmernym pitim kavy a tak. U zen k tomu dochazi i hormonalnimi zmenami anebo pokud berou kortikoidy.
03.03.2020 - 14:00 | Filtr
(Blíženci) eau » Bosch
Tak já zatím beru jen to D čko. Ten zbytek zatím počkám podle toho co mi na to vlastně řekne ortopežka.
Ostatní věci beru na vědomí a kdyžtak poupravím. Možná i ten hořčík vůbec přidat, nějakou magnesku nebo tak.
Děkuji.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2021
Lunární kalendář
Luna ve Štír Štíru
ukázat kalendář »