Tipy pro návrat zdraví kostí


01.03.2020 - 15:16
(Blíženci) eau
Tipy pro návrat zdraví kostí
Nevím jak to popsat. Prý mi chybí v kyčelním kloubu kousek kosti, něco jako pseudocysta, tedy dutinka. Přišlo se na to náhodou.
Shodou okolností jsem se před časem bavila se zubařkou, že třeba i u paradentozy je ta kost schopna dorůst, pokud se o ni stará.
Ale jak?
Co jsem se ptala, tak mi bylo doporučen vitamín D a vápník.

Nevíte ještě něco o dalších možnostech? Nebo v jaké formě to doplnit? Trh je plný léků :32: a vím, že je u spousta šikovných těloléčitelů :84:

Děkuji :17:

Příspěvky: Všechny | tiferett

Řazení:
01.03.2020 - 17:17 | Filtr
(Kozoroh) tiferett
Lieky a výživove doplnky- to je len telesná a hmotná stránka problemu. Na hlbšej úrovni je pri problémoch s kosťami v skutočnosti problém so štrukturovaním života. Život nemá správnu štruktúru a pri bedrových klboch tam chýba napredovanie na duchovnej úrovni. Tieto veci treba preskúmať, rozobrať, pochopiť a urobiť nápravu, aby sa problem s kosťami z dlhodobeho hladiska skutopčne napravil. Akonáhle je problem pochopený na ducovnej úrovni, tak zmizne aj na telesnej úrovni.
01.03.2020 - 22:09 | Filtr
(Blíženci) eau » tiferett
Děkuju.
Se strukturováním mám obecně trochu problém. Buď až moc nebo vůbec. Ale ten pokrok v duchovní úrovni budu teda muset víc prozkoumat, protože mi přijde, že jsem se za poslední dva roky k tomu zase víc vrátila a dost pokročila, ale zřejmě tam bude ještě nějaký zakopaný pes/vzduchoprázdno, ke kterému se moc nehodlám přiblížit...


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2021
Lunární kalendář
Luna ve Štír Štíru
ukázat kalendář »