Soud


21.10.2019 - 08:48
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Nejakbude, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====

Soud
Ahoj vsem :2:, chtěla bych znát názor na můj opět šílený sen. Zastrelila jsem nějaký lidi a ani nevím uz proč, zbraň jsem ukryla, ale prostě se na to přišlo, neboť me praskl známej. Ve snu probíhalo soudni líčení, kde muj advokát stal za hovno a musela jsem ho vyměnit za jinyho,(novej advokát byl nečekaně od me matky s kterou si moc nerozumím v reálu) a ja byla šílená strachy jak jsem blbá, a co bude s mym synem, ze ho neuvidím růst a ze vylezu jako stará kráva... (starší snad odpustí).
Prostě ze snu jsme se několikrát budila a stejně zas vrátila, volala jsem kamarádce abych ji řekla ze mam strach, a ze jsme udělala strašnou kravinu a vůbec jsme nevěděla jak se z toho vyvliknu tak me napadlo ze si udělám dítě, abych mohla být aspoň ještě chvíli na svobodě a přemýšlela jsem s kym.... A to jsem se probudila .

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
21.10.2019 - 20:42 | Filtr
(Střelec) verka96
Ahoj, já jen píšu, jak to na mě celkově působí, jaký mám z toho dojem.
Zeptám se: nemáš nyní nějaký velký problém v životě a chtěla bys to řešit dost radikálně (zastřelení lidé)? Také je tam hodně strachu, ochota udělat téměř cokoliv. Také mě ještě napadá, jestli nejsi něčím hodně omezována a už nevíš, jak dát a je velká touha udělat pro to téměř cokoliv???
Ještě je tam zajímavá matka, která tam vstupuje docela pozitivně, která i přes neshody Ti chce podat pomocnou ruku??? :25:
22.10.2019 - 07:30 | Filtr
(Rak) Urania
Si mi pripomenula moje podobné sny ktoré som mala niekoľkokrát a potrebovali sa dosnívať do konca u mňa do času kým po mňa prišli policajti, odvtedy sa mi už nesnival.
Môj sen: som nejaký bezdomovec a odrazu rodim ale dieťa sa narodilo mrtvé a ja som sa zľakla že mi nikto neuverí a tak som ho dala v takej úzkej uličke do múru, bola tam diera a dala som tam skaly,
Po rokoch sen pokročil a ja som bývala aj s mojou sestrou a švagrom spolu v dome a odrazu sme opravovali dom a ja som pochopila že našli to moje dieťa a tiež som pochopila že ma udali.
Svoj sen som pochopila že som chcela aby to vyšlo navonok.

Tvoj sen na mňa p§sobí dobre, niečo sa ukončuje aby prišlo niečo nové. Sud hovorí o tom že prijimame zodpovednosť a teda už nič horšie nemôže byť.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna ve Štír Štíru
ukázat kalendář »