Výklad snu -prosím


13.05.2019 - 15:25
(Ryby) raada
Výklad snu -prosím
Můžete prosím napsat, co by mohlo znamenat, během jedné noci, sen - hraji deskovou hru, je to už na konci hry, figurka jakoby pes -se trochu zvětší, a najednou z ničeho nic na mě vyskočí-asi mě kousla-to už nevím, ale asi jo, v tom jsem se strašně lekla a probudila. ta stejná noc - jsem jakoby ted i v minulosti - ted vdaná, 2 děti,manžel, najednou ale jsme na VŠ kolejích , ( jakoby návrat do minulosti-ale tenhle věk), a sděluje mi,že si našel jinou ženu - že s ní bude žít a ode mne odchází, on to bral jakoby v pohodě, prostě tak to - já vůbec nechápala, proč....mihla se tam nějaká křižovatka-semafory...pak obě dcery-v současném věku,že jim táta řekl, že přespí u něj a u té nové paní,, jakože přišly za mnou druhý den, že tam byly. Já hledala tu ženu - byla černovlasá, našla jsem ji, chytla jsi ji jakoby pod krkem a přitáhla k sobě - a ona měla obličej jakoby kočka- černé chlupy- po celém obličeji, a prostě obličej kočka, dál nevím, jen strašná úzkost, ráno po probuzení taky, pocit, jak to mohl udělat???
Moc díky

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 1 2
Řazení:
13.05.2019 - 18:19 | Filtr
(Ryby) Crumb
Sen o hře s figurami (s kameny apod.) je pro dospělého zlověstný (pokud ovšem neočekává po někom dědictví). Kousající pes předpovídá škodlivý postoj člověka Vám blízkého nebo ztrátu, kterou takový člověk může způsobit. Kolej by mohla znamenat ohrožené bydlení. Křižovatka může symbolizovat životní křižovatku, rozcestí, nutnost rozhodování. Kočka pak může představovat cizoložnici (kocour tradičně symbolizuje cizoložníka).
13.05.2019 - 21:09 | Filtr
(Ryby) raada » Crumb
No tak to je skoro na mašli...
13.05.2019 - 22:09 | Filtr
(Ryby) raada » Crumb
já tomu moc nerozumím, to mi říká moje podvědomí??? s tou kočkou -to si mám představit jak, že se té situace bojím,že přijde, nebo jak bych mohla vědět,že se to děje dejme tomu u manžela???? zlověstný?? - třeba?jako něco v rodině??předzvěst... díky
14.05.2019 - 01:29 | Filtr
(Ryby) Crumb » raada
Mohou to být sny věštecké (snová vidění), např. o nevěře (kočka - cizoložnice). Nevěra může být zlověstná, může znamenat, že blízká osoba může hodně ublížit nebo způsobit ztráty (kousající pes), může mít za následek hledání nového směru v životě (křižovatka) apod. Ty sny však mohou být i pouhým výrazem nějakých obav. Nemusí to tedy být předzvěst nějaké pohromy. To se pozná časem. Pokud se z těch snů nic nenaplní, tak půjde o ten druhý případ, tedy o pouhé sny.
14.05.2019 - 20:39 | Filtr
(Ryby) raada » Crumb
Ok,děkuji, je u vesteckych snů nějake časove obdobi, do kdy to je relativně poplatné, že by se to vyplnilo,....znají sny čas??? Třeba jako tarot se říká,odhaduje výklad třeba vývoje do dvou let,..nebo keltsky kriz třeba na rok.....diky
15.05.2019 - 01:39 | Filtr
(Ryby) Crumb » raada
S časovým obdobím to je to u snů podobné jako u karet. Sny se naplňují po dlouhé nebo krátké době. Mohou se naplnit ve lhůtě jednoho dne, ale třeba i po třech letech (což ale bývá vzácné). Vámi uvedené sny - pokud jsou ovšem věštecké - by se měly projevit nejspíš v krátké době (dny, pár týdnů).
15.05.2019 - 08:49 | Filtr
(Ryby) raada » Crumb
Dobře, děkuji.
15.05.2019 - 22:10 | Filtr
(Štír) tronco
Jen vzebrubně.... nic nového nepřinesu .... pes (nejlepší přítel člověka) Tě pokousal, to je hodně špatné..... ke všemu ta falešná hra bez jasných pravidel, kde se figurky zvětšují, jak se jim zlíbí ?! ..... já v tom nevidím nic prostějšího, než to, že Tvůj nejlepší přítel hraje s Tebou falešnou hru zkrz jinou kočku..... :50:
EDIT: zevrubně opr. autor :)
15.05.2019 - 22:14 | Filtr
(Štír) tronco » Crumb
Když jsem si prožil komplet celý sen, který se mi zdál dokola zhruba rok tak v deseti, jedenácti letech až ve skoro třiceti ?
15.05.2019 - 22:29 | Filtr
(Ryby) raada » tronco
Takže vestecky sen,nebo jak to mám chápat?můj mozek ví,co dělá můj partner?
16.05.2019 - 00:22 | Filtr
(Ryby) Crumb » tronco
To je případ věšteckého snu patřícího do kategorie těch, které se naplňují po dlouhé době. Mně se zdál někdy v deseti letech sen, kterému jsem tehdy nerozuměl, ale udělal na mě tak silný dojem, že jsem si ho zapamatoval. V určitých časových odstupech se mi připomínal. Teprve v dospělosti jsem pochopil jeho význam, když se mi jednou připomněl v souvislosti s událostí, která na něj pasovala.
16.05.2019 - 00:30 | Filtr
(Ryby) Crumb » raada
Váš mozek může vědět, co dělá Váš partner (např. díky telepatii). Vaše podvědomí Vám to pak může sdělit prostřednictvím snů, snových symbolů. To by byl případ věšteckého snu. Potvrdil by se odhalením nevěry partnera. Pokud se ale nic takového neděje (žádná nevěra partnera se nekoná), pak je to případ obyčejného snu, v němž se pouze promítají Vaše obavy, strachy apod.
16.05.2019 - 16:24 | Filtr
(Ryby) raada » Crumb
Díky za odpověď, můžu jen čekat...zdá je to pravda nebo obavy,máme doma tezkou krizi,manžel prehodnocuje život,životní hodnoty,on má i osobní krizi, dle horoskopu nativniho karmicky člověk,a tranzity ukazují další 2 roky řešení rodiny,vztahu, prehodnocovani, pro mě docela rána, jeho změny....máme 2dcery v pubertě...takže docela masakr.
Prosím, nevíte,když se mi v dětství zdalo často, že chci létat,že jsem se rozbehla a letala a kolem na mě koukali a neuměli to,četla jsem ,že dle Freuda to má souvislost se sexualitu,ale nedokazu si pod tim predstavit co,když to bylo v detstvi ve snecch........a jestli mohu ještě jeden dotaz, taky sen z detstvi který dot2d vidím zive, vylezaji hadi ze země, mali bili s modrým pruhem,jako mají indiáni, jakoby spojitost s indiány,a pak mě honil tlustý růžový had,...bylo to na chatě, kam jsem v dětství často jezdila s prarodici, ale byla jsem tam moc šťastná, tak nevím co ti hadi , a v podstatě s hadů mám fobii.....moc díky,pokud se o to zajímáte a moc neotravuji:-).
16.05.2019 - 18:05 | Filtr
(Ryby) Crumb » raada
Freud měl spojeno se sexualitou skoro všechno, možná i své nedělní obědy. Ve starověku se sny o létání rozebíraly podle toho, jak vysoko se snící osoba vznášela od země, zda měla při létání křídla, zda létala kolem střech, jestli se vznášela mezi ptáky atd. Vznášet se nad těmi, kdo chodí dole a neumějí létat, mělo pro toho, komu se takový sen zdál, být blahodárné. Mohlo to také naznačovat, že snící v něčem převyšuje (nebo že chce v něčem převýšit) své vrstevníky. Jinak sny o létání obvykle oznamovaly, že se dotyčný bude stěhovat. Pokud jde o hady, tak ti ve snech nejčastěji zastupovali čas, bohatství, majetek, poklady, peníze, bohatou ženu, ale úklady, nástrahy, nepřítele nebo soka v lásce. Když ve snu hadi útočili a kousali, mělo to znamenat dobro pro jejich oběť. Pokud se Vám o hadech zdálo v dětství, ukazovalo by to spíš na pozitivní významy hada. Pro Freuda by ale možná ten "tlustý růžový had", co Vás honil, měl jasnou sexuální konotaci, představoval by možná Vaši dřímající touhu po milostném románku. Jinak fobie z hadů je rozšířená, a to i mužů. Je to nejspíš dáno tím, že naši dávní předkové, kteří ještě žili v těsném sepětí s přírodou, měli s hady mnoho smutných zkušeností.
16.05.2019 - 18:26 | Filtr
(Ryby) raada » Crumb
Díky moc za vysvětlení, i nadhled na Freuda....Můžu se zeptat, zajímáte se o vědomí,podvědomí???
16.05.2019 - 18:33 | Filtr
(Ryby) Crumb » raada
O vědomí a podvědomí se zajímám už dlouho, asi od 18 let.
16.05.2019 - 18:56 | Filtr
(Ryby) raada » Crumb
Můžu se zeptat, pokud člověk má v sobě v podvědomí nějaké trauma, nebo něco, co ho v běžném životě ovlivňuje, ale člověk neví, co to konkrétně je,...lze to nějak nalézt, vyčistit, vyléčit???
Znáte knihy David R.Hawkins -např.--- Vševidoucí Já?
Já jsem v tomto směru amatér, jen se to na mě hrne ze všech stran, snažím se v tom vyznat,....protože se to dotýká rodiny.
- úrovně vědomí
Hledám realistické pohledy, rady, nadhled, ale i fakta, zkušenosti.
moc díky
16.05.2019 - 19:25 | Filtr
(Ryby) raada » Crumb
Pomůžete mi, prosím?
16.05.2019 - 20:45 | Filtr
(Ryby) Crumb » raada
Ten problém by chtěl upřesnit. Nevím ale, jestli bych s tím mohl pomoci zrovna já. Je tu ale jistě řada lidí, kteří se o takové věci zajímají, mají zkušenosti a znalosti a dokázali by nějak pomoci nebo poradit. Zkuste na to spustit zvláštní vlákno.
17.05.2019 - 11:59 | Filtr
(Štír) tronco » raada
Ne. Věštba je předpověď. Snové podvědomí nám jasně vysvětluje, co se nám děje v životech. Jistě, jsou to obrazy dění a tzv. archetypy přiobrazení.... jasně pak jdu do snáře, abych si přečetl nejaký nesmysl z nějaké škatulky.... O.K. některé z těch připodobnění, obrazů mají téměř neměnnou symboliku, ale hodně záleží na každém, jaké pocity k těm obrazům má atd... to už je na hodně vnitřních a jinak soukromých otázek... nehledejme v tom žádné mysterium, je to čistě lidské psyché .... to, že někdo vidí do budoucna je způsobeno tím, že čas v Pravdě není :75: :61: :49: :27:
17.05.2019 - 12:05 | Filtr
(Štír) tronco » Crumb
No, to je dobrý.... já ten sen nepochopil pořádně ani naživo, ale byla to stejná bžunda :32:
Dokážu být vděčný i za věci, kterým nerozumím :4:
17.05.2019 - 12:42 | Filtr
(Kozoroh) Bosch
snění je jen snění
17.05.2019 - 15:19 | Filtr
(Ryby) raada » Bosch
No třeba jo, kde je totiž pravda, když to převedu trochu jinak - jeden "odborník "vám řekne, nikdy neříkej nevím - prostě bud ano nebo ne,....a další "odborník" vám řekne - máte právo říct někdy nevím ( otázka asertivního chování - respektu, seberozvoje), a pak se v tom vyznejte...
17.05.2019 - 15:47 | Filtr
(Ryby) raada » Crumb
Ok, zkusím vlákno,....ale i tak, se zeptám, mám totiž toho v hlavě hodně, váš názor - stupně vědomí, bezpodmínečná láska ke všem lidem- miluj celý svět - přijímání, odpuštění ,skutečně je to možné? Není to jen falešné ego?? Krunýř, neřeším, jsem sám se sebou - bezstarostný, spokojený,....být sám sebou - a co to vlastně je být sám sebou?
Co si myslíte o jasnovidcích, výkladu karet,...???dík
17.05.2019 - 16:27 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » raada
pravda je uprostřed
Příspěvky: 1-25 26-26
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »