Přírodní parfémy


12.03.2019 - 07:56
(Štír) Nalani
Přírodní parfémy
:30:Opět jsem objevila něco, o co se chci podělit. Objevila jsem olejové parfémy a jsem nadšená. Když si parfém pořádně vmasíruju do kůže, tak jakoby se mnou splynul. Zvláštní pocit. U běžných (i velmi kvalitních parfémů) jsem vždycky měla pocit, že je to něco jako by navíc.
Zatím mám vyzkoušenou Máří Magdalénu a jednou jsem zkoušela Pannu Marii (u kamarádky, taky mi voněl). Teď bych si chtěla pořídit ještě jiné, protože to fakt stojí za to. Takže sdílím.
Pokud by někdo měl zkušenosti a tipy na další přírodní parfémy, zejména ty OLEJOVÉ, sem s nimi. Ráda se nechám inspirovat. :12:
https://www.daryzeme.eu//…

Tipy na olejové parfémy:
1) https://www.arabskeparfemy.com/musc…

2) https://www.parfemy-elnino.cz/frais…

3) https://eshop.karelhadek.eu/parfemy…

4) https://www.arwenka.cz/vune-pro-pot…

5) https://www.avere.cz/search-engine.…

6) Akamuti a Walden zvláště https://www.ladybio.cz/eshop-katego…
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
12.03.2019 - 09:24 | Filtr
(Blíženci) tajga
Panna Marie, Máří Magdaléna :4:...hm, už kvůlli těm bizarním názvům by mě docela zajímaly. Mají výdrž?

Já mám hodně specifický vkus, nejradši mám old school parfémy, co se moc nenosí, tak těžko můžu doporučovat konkrétní. Jestli ti nevadí orientální vůně, tak bych zkusila arabske parfemy, výdrž je nepřekonatelná https://www.arabskeparfemy.com/musc…

Mám ještě jasmínový olej od Frais Monde https://www.parfemy-elnino.cz/frais… Moc ho nenosím, není to pro mě úplně ono, muž se mě ale ptal, čim to hezky vonim.

Ještě jsem si od Hádka koupila vzorek Lilien Ten vůbec není nepodařený, jen je to docela síla, ne každý by ho snesl.https://eshop.karelhadek.eu/lilien
12.03.2019 - 09:50 | Filtr
(Štír) Nalani » tajga
Jako ty názvy :23: :4: Ještě k tomu andělské parfémy. Mohli to pořešit jinak, ale co už. Skoro mě to odradilo, ale řekla jsem si, že složení je fakt zajímavé, tak že to zkusím (právě na základě toho, co jsem zkoušela u kamarádky).

Výdrž je pro mě v poho. Cítím jí víc než některé toaletky. Ale jen na kůži (i když kolega říká, že parfém cítí celý den), to ale jen když se v průběhu dne "mažu". Osobně mám ráda jemnější vůně a orient není nic pro mě, to je moc těžké. A vidíš, Hádka chci taky zkusit, takže výborný tip a díky za připomenutí :30: Jinak od Hádka mám vyzkoušenou tu čakrovou sadu a to je tež síla :4: Voní mi tam tak 2 ze sedmi, no :6: :4:
12.03.2019 - 10:20 | Filtr
(Štír) Nalani
Ooo, ten by mohl být mňaaam :6: :12:
https://www.ladybio.cz/eshop-walden…
12.03.2019 - 11:55 | Filtr
(Blíženci) tajga » Nalani
Mně ty názvy evokujou nějakou záhrobní vůni, což by teda mohlo hezky podtrhnout zombie vzhled, co někdy mám :-D Asi nějakou časem vyzkoušim, spíš jako aromaterapii podle těch témat.

Jestli máš ráda jemné vůně, tak od Hádka rozhodně jinou, než Lilien. Čakrové směsy jsou hrozný puch, taky jsem si je kdysi pořídila.

Ty parfémy na ladybio taky vypadají zajímavě, dokonce tam jsou i bachovky, už bych se radši neměla na nic koukat :41:
17.03.2019 - 10:27 | Filtr
(Panna) Wiké
To je pro mě nová informace. Fakt to voní?
Kdysi jsem dělala na sobě aurasomu, ty archanděle tam mají stejné, že by to působilo jak aurasoma?
Škoda, že se to v diskuzi nedá očmuchat.
17.03.2019 - 10:36 | Filtr
(Štír) Nalani » tajga
Záhrobní :61: to jsi mě pobavila.
Radši nekoukat, protože pak má člověk pocit, že by vykoupil všechno, že? :4:
17.03.2019 - 10:41 | Filtr
(Štír) Nalani » Anilah
Právě, že bych řekla, že opačně. Holky z ženského kruhu kam chodím říkají, že to co chemky, jim přírodní vůně nedělají.

No to záleží jestli levnější, já jsem ten typ co má rád směsi, tudíž pro mě by to levnější asi nebylo. A taky, proč nenechat vydělat někoho, koho to baví a dělá dobrou službu. To mi přijde jako když trefíš dvě mouchy jednou ranou :4: TY to máš bez práce a někoho za jeho práci oceníš. Než já bych ty jo vychytala tu vůni (jsem detailistka), tak to radši objednám.
Možná k tomu někdy dojdu (docela by mě bavil kurz na výrobu přírodních parfémů).
17.03.2019 - 10:44 | Filtr
(Štír) Nalani » Wiké
Krásně voní, fakt :12:
Já ti nevím jestli to působí jako aurasoma, ale ty názvy mi přijdou jako snaha, aby to působilo "ezotericky". Podle mě trochu na sílu.
Každopádně účinek to má.
17.03.2019 - 12:54 | Filtr
(Panna) Wiké » Nalani
Co teď, nabídla jsi moc velký výběr :2:,
budu se muset do toho nějak položit.
Uložím si vlákno, kdyby zapadlo a budu to řešit, až mi dojde vanilka a zelený čaj.
Podívám se, jestli ve zdravé výživě u nás nemají něco, je tam hodně tinktur.
Ty svaté názvy mi nevadí.
Co si pamatuju, tak Metatron v aurasomě odděloval světlo a tmu, tak všichni zkoušeli, co s nima udělá Metatron :-)
17.03.2019 - 20:46 | Filtr
(Blíženci) tajga
Teď jsem narazila na článek o tom, že přírodní parfémy jsou pro přírodu horší, než chemie :-( https://www.flowee.cz/167-zdravi/…

cit: Vůbec si neuvědomujeme, jak naše honba za tím, aby bylo všechno "eko" a "přírodní", drancuje planetu.“


hm, vůbec mě nenapadlo o tom takhle přemýšlet.
19.03.2019 - 08:29 | Filtr
(Štír) Nalani » tajga
Já nevím, mě to přijde zase vzaté od konce.
To je úplně stejné, jako když se zpřísňujou emise u aut, přitom stačí když se ti nad hlavou proletí letadlo. Stačí, když máš pár obrovských společností jako je Mittal, které si za překročení emisních limitů dokážou zaplatit a seshora kašlou na nějakou ekologii.
Když se vypalují pralesy na místech, kde pak vyrostou mrakodrapy nebo velké průmyslové zóny. Tak ať mi tady někdo nevykládá o tisících okvětních plátcích a drancování. Takové články mě rozpalují doběla!
To je všechno postavené naopak.
Samozřejmě, všechno by mělo být regulovatelné a dělané tak, aby to mělo co nejmenší škodlivý vliv na přírodu. Ale ty jo, ať mi nikdo tady nevykládá kraviny typu:"Kup si syntetiku a zachraň strom". To je na hlavu postavené. A co takhle se podívat na to, jak skutečně syntetika působí na ty samotné stromy a přírodu? Jak dlouho se rozkládají syntetické věci a jak dlouho trvá než se s tím příroda vypořádá? Co kontaminace, odpad?
Ty jo, to fak ne.

Nezlobím se, žes tu ten článek dala Tajgo, vím žes to myslela dobře :62:, ale vyjádřit se vůči paní fakt potřebuju.

Mě vadí, že někdo učiní plamenné prohlášení a už to lidem dává smysl. Ne, žádný smysl v tom není. Paní si udržuje svou iluzi, bez které by její práce utrpěla velké tržné rány, ze kterých by se taky nemusela už poskládat.
To je stejné, jako by mě někdo přesvědčoval, že chemka je lepší než přírodní medicína. Ale kdy je lepší? Když soustavně přecházíme nemoci a pak už není zbytí. Násilně se něčeho zbavujeme, protože nám systém a my sami sobě nedáme prostor, abychom se mohli skutečně vyléčit.
Další věc, proč se zmiňuje o alergiích? Já teda potkala více těch, co nemohli nosit chemické vůně, než vůně přírodní. A i kdyby to bylo jak říká, tak zase je tu otázka PROČ! Proč je tolik alergií? No a to bychom zase skončili u chemky, u znečištění atd.
Ty jo, já se teď tak nasrala :4:
19.03.2019 - 13:12 | Filtr
(Blíženci) tajga » Nalani
A jé..to jsem nechtěla :4:. Ten článek na mě nějak vyskočil, tak jsem ho sem dala, aniž bych chtěla někomu něco vyčítat.
Myslim, že máš pravdu...i země, kde jdou přísné regulace a které se tváří naoko, jako ekologické (např. Německo) přesouvají svoji špinavou výrobu do Číny, jenomže jsme jedna planeta, že...Přírodní parfémy ten průser, ve kterém žijeme, asi neprohloubí.

Mně taky chemické věci pocitově dělají zle, i když z nich alergie nemám a většinou mi agresivně smrdí. Ale echt lesana zatím nejsem, takže s parfémama to mám trošku jinak, voní mi i některé chemické (samozřejmě ne ty, co se prodávají běžně v drogérii). Doufám, že nejsou takové zlo, jako třeba barvy na vlasy, když po nic zbyde vlastně jen skleněná lahvička.
20.03.2019 - 06:55 | Filtr
(Štír) Nalani » tajga
Dobrý, už jsem v klidu :61:

Vždyť to je v pohodě, taky nejsem lesana a nežiju úplně bez chemek. Zatím to neumím, ale postupně odbourávám. Co nemusí být chemické, to nepoužívám.
Mě jen přišly ty její argumenty jako úplný absurd a zaslepenost.
02.12.2020 - 10:34 | Filtr
(Štír) Nalani
Jdu s další troškou do mlýna.
Whisper od doTERRA, boží :12: (na origoš stránkách ještě dražší, kupovala jsem odsud)
https://www.barevnysvet.eu/Whisper-…

Pak velmi příjemný je čistý jasmín od Eoné a k tomu je cenově velmi přijatelný a vydrží dlouho https://eone.cz/cs/…
02.12.2020 - 10:48 | Filtr
(Blíženci) eau
Já už přes rok používám parfém od jedné krásné a vědomé paní, která je dělá se záměrem. Teď začala rozšiřovat i pro muže a za mě je jeden vedle druhého úžasný. Tyto používám také se záměrem pro podpoření, rituálně.
Jinak užívám parfémy, které se dají koupit přes inspirala, které jsou zase z velice zajímavé továrny v Itálii. Nejsou olejové ale mají i oleje. Mají je koncipované do 4 sad podle energie např já mám nejoblíbenější vůni elfové...ty jsou také pro podporu určitých energií...
02.12.2020 - 12:25 | Filtr
(Štír) Nalani » eau
Mohla bys poskytnout kontakt? Třeba i do vzkazu :1: :74:
04.03.2021 - 13:11 | Filtr
(Štír) Nalani
Nedávno jsem si mohla vyzkoušet esenciální roll ony z Justu. Jeden na bolest hlavy Guduchi a druhý Gardenii jsem dostala k narozeninám.

Guduchi funguje a hezky se po něm dýchá a Gardenia mi funguje na spaní, ale používám i během dne, když mám na tuhle vůni náladu, protože se dá úplně v klidu použít jako parfém.
Gardenia: https://www.justnahrin.cz/produktov…
Guduchi: https://www.justnahrin.cz/produkty/…
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2021
Lunární kalendář
Luna v BeranBeranu
ukázat kalendář »