Sexualita a jeji promeny v case


25.07.2018 - 18:26
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Buh je tlak, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====

Sexualita a jeji promeny v case
Dusne dny,vlahe tema.pokud se nekdo chce zucastnit. Jak se v ramci vyvoje a meniciho vnimani sebe sama meni i sexualita? Ustupuje vnimani sveho tela a sexu jako fyzickeho spojeni dvou (ci vice) tel? dostava telo nove tvary a nove podoby ve kterych je vnimano?Vse co k tomu kdo mate chut rict;)

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 1 2 3 4 5 6
Řazení:
25.07.2018 - 19:32 | Filtr
(Váhy) Buddha/2
Odpověď na složité otázky si tentokrát půjčím od kamaráda :5:

Ano
25.07.2018 - 20:17 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Buddha/2
jak víš když je tě jen půl
můžeš tvrdit je ano/2
25.07.2018 - 20:55 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » Bosch
:4: To nemůžu :63:. Poloviční ano je zároveň poloviční ne, to ještě nevíš ?
25.07.2018 - 21:21 | Filtr
(Kozoroh) Visennka
Já nejprve potřebuji vysvětlit otázku. Myslíš v čase jakožto s postupujícím věkem, zkušenostmi a zráním? Nebo vliv konkrétní doby, dejme tomu globálně? Na tuto otázku dle mého názoru není možné odpovědět jinak než individuálně... ale zřejmě i v této sféře existuje jakési kolektivní nevědomí :3: a hodně si všímám jak sexualitu ovlivňuje současný Věk vodnáře... a dlouhodobě taky Pluto v kozorohu
25.07.2018 - 22:20 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Visennka
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Buh je tlak, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Mel jsem trochu problem jak to tema formulovat.intimni veci se do eteru prilis nesdeluji.proto jsem to postavil takto. Takze konkretne,stava se vam s postupujicim vekem,ze casti sveho tela zacnete vnimat jako svebytne bytosti?treba prirozeni. Svijici se had prochazejici metaforfozou.paralela s hadi silou kundalini obtacejici pater.no a co milostny akty, jako posilovani nebo oslabovani energetickych tel?
25.07.2018 - 22:32 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Buddha/2
no vždyť jo můžeš to táhnout na dvě strany zcela legálně máš to v popisu práce omen nomen
25.07.2018 - 22:37 | Filtr
(Kozoroh) Visennka » Buh je tlak
Ach tak. Já sice hada nemám, ale nemám pocit, že bych byla pohlcována bezednou studnou :61: Mám zcela opačný pocit. Začínám být více celkem, který dokonce i spolupracuje. Víš, ženy často řeší, jestli ano nebo ne. Třeba hlava říká ne a tělo ano. A s tím přibývajícím věkem to začíná být takové jasnější :4: :4: :4: u mě je to o větší kontrole a kvalitě než dříve.... tak jsem přemýšlela, že pokud se neoddám zcela celibátu, dám se na tantru... mám to více duchovní, jakože 1. a 2. čakra už bez těch dalších moc nemají šanci... a dříve tomu tak nebylo...
26.07.2018 - 10:39 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Visennka
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Buh je tlak, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Mno.
nějak mi to nesedí u tebe.
Tak úplně selským rozumem - s diferenciací potřeb - že žena už nechce jen nabíječe, ale taky parťáka na volný čas, duševního souputníka, vrbu, chlapa, prince, rošťáka plus další výbavu (kuchaře, maséra, apod), které mají všechny být uspokojeny nejlépe jedním mužem - protože je to nejjednoduší:), tak je logické, že budou lidi ve vztazích selhávat.

na druhou stranu kontrola a celibát není řešení. to je smutná písnička.
celibát by měl vznikat z nasycení, ne nedosycení.

podle mě jsi normální zdravá ženská, která se nemusí zaklínat čakrama, jednička, dvojka, bez dalších opravdu fungovat nemohou, protože bys byla mrtvá.

s přibývajícím věkem je to jasnější možná proto, že jsi si zracionalizovala svůj přístup k chlapům a k životu a snažíš se vyhnout dalším blbým zkušenostem. ale to je račí ulita, skořápka, která ti zároveň brání žít. s duchovnem to nemá moc společného, spíš se zdravím,ne?:)
26.07.2018 - 11:04 | Filtr
(Býk) player » Buh je tlak
Milá Evičko. :4:

U mě se nic nezměnilo. Sexuálně jsem začal žít na plnej ceres v kolíbce a žiju tak dodnes. Z hlediska představ tedy.

Pak je tu vývoj vkusu , ten se proměnil v životě asi dvakrát , to nebudu rozebírat.

Jinak na rozdíl od většiny vnímám erotiku jako hru o maximální možné vzrušení , nikoli jako kopulační pohyby prdelí , které moc erotické nejsou , jen takověj doběh pro orgáč u mužů a odevzdání se u (většiny) žen. A tudíž vnímám erotiku jako umění. Mnoho povolaných , ale zatraceně málo vyvolených...Ale lepší se to v tomto směru dost. Erotická revoluce neproběhla nadarmo.

Jediná věc , kterou zpětně beru jako životní odžitou zkušenost , že člověk by měl střídat údobí erotického blahobytu s údobím tichých samoobsluh. Sex je nejúžasnější věc na světě - když zrovna nemáš s kým. Ale jinak je to taky danajský dar , kterej i když jest motorem civilizace , je zároveň i jeho ničitelem , protože lidé si to pletou. A vzrušení bůh zapomněl přidat lék na trvanlivost. Nebo to neudělal záměrně , aby nám nasral do xichtu. :46: :61:
26.07.2018 - 11:10 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Buh je tlak
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Buh je tlak, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
EDIT:
snažíš se vyhnout dalším blbým zkušenostem
- míněno zkušenostem které tvoje mysl vyhodnocuje jako nevyhovující a do dalšího života nechtěné.

a ta emoce zklamání přichází samozřejmě na základě hodnocení :)
26.07.2018 - 11:15 | Filtr
(Býk) player » Visennka
No - stačilo by - jak píše OSHO - vzít si zpátky svou dětskou nevinnost a hravost. Dokud jsme dělali erotiku jako děti a nebyly v tom jiné emoce , než vzrušení z neznámého zakazovaného a krásna , tak to nemělo chybu. Dělali jsme totiž ten sex ze správných důvodů. Tudíž - nikdy nezklamal. Škoda jen , že bylo málo parťaček , které by nás více naosvětovaly. Čest výjimkám. V zásadě - z hlediska žití je dospělost dost nechutná. Ego , kodexy , práce...nic moc.

Proto pořád říkám - že nevětší pošetilost dospělých je , že sex patří jenom dospělým. Šmankote - co já prožíval ve školních lavicích a v seníku...

Protože to , že se tě někdo dotýká na správných místech - protože touží po krásnu a vzrušení - to je ten správnej důvod.

Celibát taky dobrý (ale orgasmit je potřeba o to častěji , už kvůli správným proudům a štěstí z blaženosti i dobrýmu spaní).

Tantra - jo.
26.07.2018 - 11:22 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » player
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Buh je tlak, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
plajďo, půst kontra blahobyt - rozumný, ale trochu mi to připomíná ochranu spotřebitele potravinářskou komorou:4:

v záasadě to myslíš dobře, naučit se poznat a sám se sebou žít jako určitý druh řemesla, nebo umění, když ho zvládnem, proplouváme životem bez zbytečných nervů a můžem si ho v rámci možností užívat.

je to takovej zdravej pragmatismus a určitě jsou v životě momenty, kdy si na něj člověk vzpomene.

ale co dál?
kde je to tajemství?
kde je ta zvědavost?
kde je ta vášeň pro ženskou, ne proto, že ji chlap chce dostat, ale proto, že se těší, co vtipnýho zase vznikne z jejich spojení, jejich chemie?
:97:
26.07.2018 - 11:25 | Filtr
(Býk) player » Buh je tlak
"...podle mě jsi normální zdravá ženská, která se nemusí zaklínat čakrama, jednička, dvojka, bez dalších opravdu fungovat nemohou, protože bys byla mrtvá.

(A že mrtvol potkáváme..., protože nezvládly svoje přirození a symbiózu s ním).


Tak tak. To je takovej hit doby. Udělat ze sexuality vrchol duchovna. Člověk má ve vztahu očekávání a těma vlastně hubí svojí přirozenou sexualitu.

Nicméně - dneska je všechno tak na dvouletku. No a? Není právě tohle na tom to krásný?
26.07.2018 - 11:29 | Filtr
(Býk) player » Buh je tlak
Souhlas. Ale kdyby měla bejt Erosem naplněna skutková podstata věci tak by spolu pár měl strávit něco málo přes deset nocí v absolutním sexuálním opojení a vzájemné výměně fantazií , dojít do extáze a jít jinam. Protože následovat by začal závislost a s ní hra o pozice a tak...špatně.

To lze v jistých částech naší planety. Leč nekoresponduje to s odchovem potomstva.

Musely by tady být širokospektrální erotické kluby , kam by chodila obě pohlaví si vychutnávat svojí živočišnost se stejnou samozřejmostí , jako jdeš do biografu , divadla či restaurace.

Mě se líbila věta v thrileru Nymfomanka: Prozradím ti tajemství. Láska je tanjou ingrediencí sexu - říká mamarádka kamarádce.

Je fakt , že civilizace dlouho dlela v mýtu , že živočišnost ženy je něco zakázaného a nežádoucího. To byl zločin. Ve skutečnosti by holky byly i živočišnější , než my , maj k tomu uzpůsobená tělíčka. Ale muselo by to být bráno jako čest , nikoli jako pohana. Jsme pitomý druh , nebo spíše zmanipulovaný a držíme se raděj při zdi.
26.07.2018 - 11:33 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » player
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Buh je tlak, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
není.
já myslím že za dva roky si k té holce stačíš tak čichnout, ale ne jí poznat. záleží i na okolnostech samozřejmě.

ale já chci vědět jak lidi reagují, když přijdou průsery, stresy se stárnoucíma rodičema, s potomky.

protože to je vztah..
26.07.2018 - 11:38 | Filtr
(Býk) player » Buh je tlak
Omyl. Ty jí nechceš poznat. Protože to , co tě uvnitř čeká , není nic pro tebe. Pro žádnýho chlapa. NEPOZNÁVAT ! Jakmile poznáš - prcháš.

Leda , že by provozovala v životě i jiné věci zcela korespondující s tvými hodnotami a s tvým činěním. Pak ano , poznat - jenže pakliže s ní budeš tvořit nadčasový hodnoty , sex bude mírně upozaděn. Takový vztah ti bude duševně prospěšný a prožiješ kus života v opojení z blízké duše. Ale eroticky to při tom může bejt jen průměrek , dokonce i podprůměrek - nikoli však nuda , to zase ne.

Sex nemá moc velkou přidanou hodnotu. Je to hmatatelné mystérium , ale život může bejt extrémně naplněnenj i bez něj.
26.07.2018 - 12:32 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » player
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Buh je tlak, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
mně zas nejde tolik o tu bábofku, nemusím ji zkoumat do detailu :61:

jde mi o to, co vzniká mezi ženskou a chlapem nebo vlastně kýmkoliv, když vznikne určitá konstelace, prolnutí. a to že vztah nazraje, dozraje a zvadne, jsou taky jen přírodní rytmy. je to oukej.

obecně hodnota sexu se dost přeceňuje dnes:)
26.07.2018 - 13:13 | Filtr
(Býk) player » Buh je tlak
Vzniká dissent , nepřátelství , nenávist , žárlivost , přezírání , všechno to , co vzniká když se ze svatého obrázku stane ten skutečnej reál. Platí obousměrně , v tomhle si pohlaví nemaj co vyčítat.
26.07.2018 - 13:27 | Filtr
(Kozoroh) Visennka » Buh je tlak
Žena po všech životních zkušenostech zjistila, že tento muž v jednom neexistuje, to by jich musela mít celou armádu, tudíž zcela rezignovala a oddává se zcela jiným slastem... bez mužů :3:

Ano, ale dá se to brát i jinak. Pozornost je již zaměřena jinam, energie přetransformována v něco jiného.

To já přece vím, myslela jsem to jinak...v souvislosti s KONTAKTEM s druhým člověkem... když to řeknu jednoduše...někdo tě chytne za srdce, někdo za hlavu, někdo za... :6:

s posledním odstavcem souhlasím, a slovo duchovno nechci ani paušalizovat, ani používat jako klišé.... leze mi to na nervy :1:
26.07.2018 - 13:29 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele bubobubo, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Jo mění se stále obojí...tělo i sexualita.Když jsem byla mladá,tak jsem sex brala jako sport,jednou jsem hrála ping pong,jindy tenis,někdy fotbal,občas sumo nebo krasobruslení.Když jsem pak našla stálèho sexuálně kompaktibilního partnera,tak se z mèho těla a sexuality stal film,kdy jakýkoliv žánr byl opakovaně vyzkoušen,buď zaujal,nadchl,pobavil někdy i vyděsil a bylo stále co pouštět.
A teď,kdy je ze mě zralý tvor,mé tělo vyrobilo a porodilo pět dětí a s partnerem si notujem v mnoha ohledech,beru své tělo a sexualitu jako vzácný dar,kterého si vážím a užívám si ho. :1:
26.07.2018 - 13:30 | Filtr
(Kozoroh) Visennka » player
Já bych do celibátu rozhodně nezahrnovala autoerotiku, to je ryze zdravotní záležitost.... :46:
26.07.2018 - 13:34 | Filtr
(Kozoroh) Visennka » Buh je tlak
:15: :15: :15:
26.07.2018 - 13:46 | Filtr
(Vodnář) mili111
Když se mění člověk...jeho vnímání...citlivost...vyzrálost....no a spol....tak jasně, že se mění i v téhle oblasti. Zhruba :4:
26.07.2018 - 14:05 | Filtr
(Býk) player » Visennka
Ryze? Já myslím že je to především vzrušující záležitost. Teda aspoň u mě... :6:
26.07.2018 - 14:51 | Filtr
(Býk) player » tulačka
Není pak výzva zjistit, co je za tím?

Ale vždyť to je snadné...říkám to pořád. Dynamika. Člověk je tvor dynamický. Nikoli statický. I když někdo má tendenci být zakonzervován , ale motory má jen aktuálně nezažehlé. Jen čekají na pohyb startéru.

Tak to odjakživa je , bylo a bude. Až vyhynem , zase třeba přijdou statičtí dinosauři , třeba....
Příspěvky: 1-25 26-50 51-75 76-100 101-125 126-130
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v KozorohKozorohu
ukázat kalendář »