Závislost na partnerce


01.12.2017 - 14:58
(Váhy) Cohleda
Závislost na partnerce
Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli Vám ženám vadí, pokud by na Vás byl partner závislý. Prostě, že by bez partnerky nemohl žít.

Řazení:
02.12.2017 - 09:45 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Mě zaujalo, že si to plánuješ už dopředu, prostě že automaticky budeš závislý na komkoli, koho si najdeš, tedy, že je to princip, ne, že to s nějakou konkrétní ženou prostě vznikne. A jak přesně se vlastně taková závislost bude projevovat? Nepustíš ji samotnou ani na záchod?

K otázce: osobně neznám nikoho, komu by to vyhovovalo, ale myslím, že pár takových žen bude. :17:
02.12.2017 - 20:18 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Loen
Panna podle mě není v principu závislá (uznávám, že každá nemá zdůrazněný Uran jako já, ale stejně), Vodnář naproti tomu může mít planety v Rybách a taky je fixní, takže... :5:
03.12.2017 - 19:34 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » .
Myslím, že rozchod po 12 letech zacvičí asi s každým, pokud je aspoň trošku normální, nejenom s hodně citlivými osůbkami. A těch důvodů, proč tomu tak je může být celá řada, nejčastěji je to zraněné ego, šok, když to vůbec nečekáš, pro někoho je děsivá ta samotná změna, odtržení od toho, na koho byl zvyklý, někdo nedokáže být sám (=bez opory v partnerce, což bude asi tento případ). Někdo je závislý na partnerství jako takovém a je mu vcelku jedno, koho má vedle sebe, speciálně o Vahách se to říká. :17:
03.12.2017 - 19:56 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Mici Angóra
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele koczka.zlobywa, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
S tou poslední větou bych i souhlasila. Tedy ne že jedno na kom, ale že může být skoro jakýkoliv, hlavně že je to partner. Si připadám jak modelína, že se přizpůsobím komukoliv, pokud nezapojím mozek, to pak nikomu :4:
Každopádně Váha - párový typ, na partnerovi veskrze visící. Ale nenápadně :5:
03.12.2017 - 20:02 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Mici Angóra
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele ., který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
No, já rozumím, ale pozoruju, že těch "normálních" tím pádem docela ubylo. Dost lidí už je po takové době jinde, mimo vztah... což je smutné... vlastně kolikrát jen čekají na pokyn k rozchodu od druhé strany.

Jinak to, co píšeš o Vahách, na tom něco asi bude. :1: Neznám v okolí tolik Vah, ale ty, co znám, tak tomu vcelku odpovídají.
04.12.2017 - 08:24 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » .
"těch "normálních" tím pádem docela ubylo"

asi jo, no :24:
04.12.2017 - 08:25 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » koczka.zlobywa
Máš bod za sebereflexi :3: Někteří takto visí i na bývalých partnerech, což je ještě horší ... ale nedělají to asi jen Váhy, abych nebyla nespravedlivá. :17:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v KozorohKozorohu
ukázat kalendář »