idealní partner


16.11.2017 - 13:43
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele jarda76, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====

idealní partner
Ahoj. Jak dokážu poznat že se ke mě daná žena hodí, nevyznám se, jak má vypadat dobré spojení. Když kliknu na hodíme se jak by to měla vypadat. Ptám se jako opravdový laik s touhou najít ženu, která ke mě sedne. Po 17letém manželství, které se mi rozpadlo bych chtěl trochu jistoty. Předem díky Jarda

Stránka: 1 2
Řazení:
17.11.2017 - 11:48 | Filtr
(Rak) Loreena Mckennitt
ahoj :1: to prave spojenie musis CITIT.. :79: to ti ziadna kalkulacka nepovie..
17.11.2017 - 11:52 | Filtr
(Býk) 144
tak najsamprvejsie musis pochopit svoj podiel na rozpade predosleho

do vsetkych detajlov a potom sam sebe odpustot vsetky chyby a potom z toho spisat

Poucenie z krizoveho vyvoja vo vztahu po 13 zjazde.

a az potom budes pripraveny zacat spekupovat nad dalsim vztahom

ak chces mat aspon malu nadej ze to dopadne lepsejsie

a medzi nami dievcatami

v ziadnom vztahu neexistuje ziadna istota

kazdy den musis zit akoby bol ten posledny a chcel si mat co najkrajsiu spomienku na ten vztah

a akzdy den musis byt pripraveny nechat ist, s laskou a prianim vsetkeho najsamfasa do buducnosti

vdacny za kazdy spolocny den co bol

:27:
17.11.2017 - 11:56 | Filtr
(Střelec) Drahomiluše
Takhle to prostě nejde, tak to nefunguje. Nebereme si dokonalé partnery, kteří se k nám ideálně hodí. Partnerku nehledej, jako se třeba hledají houby, až přestaneš hledat, až to přestaneš řešit, která je ta pravá pro tebe, tak potom teprve potkáš takovou, která k tobě patří. Ideální vztah neexistuje, vždy vznikne takový vztah, který nás něco učí, který nás nutí na sobě pracovat, naučit se toleranci, úctě, respektu. Může se stát i to, že dojdete na konec společné cesty a vztah se rozpadne, protože již svůj úkol vztah splnit. Takže, není na to návod, jediné, řídit se svým srdcem, nekalkulovat, nemyslet příliš.
17.11.2017 - 12:04 | Filtr
(Býk) 144 » Drahomiluše
tak nejak


... """ nemyslet příliš. """

v predoslom vztahu, ked som obcas napisal : premyslam...

dostal som rychlu odpoved:

preboha nepremyslaj, to je vzdy problem, to bude v prdeli...
17.11.2017 - 12:16 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele ., který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Já to mám takhle: Když ho miluju, není co řešit :12: Pak dělám vše proto, abych ho dostala, a když to nevyjde, jdu zas dál. :16:

Odpověď zní: každá, kterou chceš, se k Tobě hodí.

A jednu dobrou radu: Jestli chceš jistotu, rozhodně ji nehledej u žen. :4: Tam je jisté jen to, že je všechno nejisté (ale to platí asi o všem v životě). :3:

Ale jestli chceš poznat dobrý vztah čistě ze synastrie, tak to prostě nepoznáš... Vím jen to, že by tam měly být i těžké aspekty, žádná idylka. :3:
17.11.2017 - 12:20 | Filtr
(Střelec) Drahomiluše » 144
Za mne, na rozdíl od lidí, kteří sebe nebo druhé nutí myslet, nebo naučit se mysle, tak bysem se ráda naučila zbytečně nemyslet. Už jsem zjistila, jak přestanu situaci promýšlet a pustím to z hlavy, tak se to podaří, splní, vyřeší, nečekaně, jakoby z ničeho nic. To jen tak vypadá.
17.11.2017 - 12:25 | Filtr
(Býk) 144 » .
Odpověď zní: každá, kterou chceš, se k Tobě hodí.


sismarja, tolik zenskych se ke mne hodi, :75: :63: :43: :39:
17.11.2017 - 12:26 | Filtr
(Střelec) Drahomiluše » .
Taky jsem jednou dělala všechno pro to, abysem ho dostala, ale nešlo to. Nešla jsem dál, ale smířila jsem se po usilovné práci na sobe s tím, že to bude "jen" kamarád, že se to prostě nezmění.......a najednou to šlo. :75:
17.11.2017 - 12:27 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » 144
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele ., který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
No právě. Vidíš ty možnosti? A vo vo vo tom to je :3: :16:
17.11.2017 - 12:36 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Drahomiluše
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele ., který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Jj. Já většinou časem zjistila, že je dobře, že mě nechce, protože je to strašnej vůl. :61: Vlastně mám na tohle štěstí. :4:
17.11.2017 - 12:44 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » .
On Tě nechtěl, proto byl :66:, co? :61:
17.11.2017 - 12:46 | Filtr
(Střelec) Drahomiluše » .
já zase časem uznala, že tenkrát jsem potřebovala jen kamaráda, tak se mi potvrdilo, že člověk něco chce, ale dostane to, co potřebuje. :4:
17.11.2017 - 13:08 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Sosna zvlčelý
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele ., který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Ne, on mě nechtěl, protože mě má vesmír rád a vždycky mi dohodil až toho, kdo byl perfektní :4: Znám i teda jednoho skoro pefektního, co mě nechtěl :20: Tam už šlo asi jen o malou ´výbavu´ :61: :61:
17.11.2017 - 13:43 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele The Ancient Dragon, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Lidi krásně píšete :79:

Taky jsem jako rozený perfekcionalista a idealista vždy hledal ideální partnerku, co jsem však našel bylo úžasné sebepoznání.
Určitě bych po 17-ti letém manželství hodně meditoval a snažil se prožít regresy těch všech zkušeností. Doporučuji si přečíst knížku "Cesta pravého muže- David Deida" pokud jsi tedy nečetl. Já ji četl po 5-ti letém vztahu a pomohla mi zpětně pochopit, proč se vztah vyvíjel tak jak se vyvíjel, a celkově povahu ženských a mužských principů.

Nyní zjišťuji že partnerku kterou mám je ve spoustě věcech přesný opak toho co bych před mnoha lety, čistě ze svého pohodlí, sobectví a egoismu považoval za ideální. Nyní mám úžasně spontánní, velice citlivou, nespoutanou a nepředvídatelnou ženu, kterou často nelze logikou chápat, čili o nějaké jistotě nemůžu být řeč.
A tak je to ideální, protože takový je přesně svět. Nemáš jistotu ani toho že nepřijde povodeň či bouře, že se zítra probudíš. Odlož své pohodlí a nehledej ideál, a hlavně asi přijímej co do tvé cesty přijde.
A nechtěj k sobě nic poutat, rozdávej své nekonečné "bohatství" světu a své ženě, každý den.


Kdybych věděl, že zítra bude konec světa, ještě dnes bych šel a zasadil jabloň.
- Martin Luther
17.11.2017 - 13:44 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » The Ancient Dragon
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele ., který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Tos napsal úžasně :79:

Davida Deidu doporučuji taktéž. Všechny knihy má skvělé. :1: :15:
17.11.2017 - 14:31 | Filtr
(Beran) Háňa*
Jednoduše. Když se ti vedle toho člověka dobře volně dýchá, nemáš tendenci se přetvařovat ani předem přemýšlet, co je vhodné nebo nevhodné říct nebo udělat, aby to nepochopil jinak a nemyslel si, že ...
Prostě, když se s druhým cítíš stejně volně a svobodně, jako když jsi sám a jeho společnost vnímáš jako příjemný bonus k té své pohodě.
17.11.2017 - 15:01 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » The Ancient Dragon
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele jarda76, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Ahoj. Díky za reakci.
Patřím mezi lidi, kteří nepotřebují zdolat Everest, abych věděl že na vrcholu je krásně. Určitě vím že jsem na vině i já po 17letém manželství/20letém vztahu/.Ale je to právě podstata toho, že jsem býk a tak trochu workoholik.
Nehledám nic složitého, nepotřebuju k životu milion lidí okolo sebe. Stačí mi i jedna polovička, která mě obejme, když přijedu ztahanej z práce mě ještě dokáže víc ztahat a já budu štastnej. Pokud mi navleče pouta já jako býk budu klidně vědět že mi neublíží a skloním svojí býčí šíji a oddám se jí.Těším se na to až přijedu domů a budu moc třeba jen stát za ní vnímat vůni vlasů hladit jí po krku a slyšet její vrnění a budu ten nejštastnější býk na světě.
Myslel jsem jen to že pokud jsou nějaké výpočty , tak mi to dokáže napovědět, nic víc v tom nehledám.
Díky všem za odpovědi.
17.11.2017 - 20:39 | Filtr
(Rak) dan162 » jarda76
Jak je to dlouho od rozchodu/rozvodu ?

Ano, astrologie řekne hodně věcí, ale zkoumej (i) přes ní víc sebe než možnou partnerku. Výborná investice před dalším vztahem.

Workoholictví je mimochodem nemoc, náhražka.
18.11.2017 - 08:16 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » jarda76
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Jane123, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Ahoj,
jsem v astrologii také laik, a také toužím po partnerovi, který naplní mé představy, ale momentálně ho nehledám, neboť na to není nejvhodnější doba, mám zlomené srdce a musím dořešit svůj zdrsvotní stav, který není dobrý, málokterý muž by zvládl být nyní se mnou.
Věřím, že si přitahujeme partnery na své úrovni, ale .máme-li ve vztazích nějaký zásadní problém, pak i partnery, kteří nejsou úplně na naší úrovni ale vztah s nimi nás může v daném ohledu harmonizovat Proto je dobré, se vždy snažit zamyslet se nad svými dosavadními vztahy i sám nad sebou, zda tam yl či stále existuje nějaký problém než investuješ své city a naděje do někoho dalšího. A máš.li nějakou konkrétní představu budoucí partnerky, nějaký ideál, podívej se sám na sebe, jestli to , co požaduješ, také můžeš nabídnout.
Astrologie ti může mnohé napovědět, a vyloučit možné extrémy, ale nakolik člověk za svůj život vyzrál natolik, aby naplnil to pozitivní co mu osud nabídl, to musíš poznat v něm sám. A první známkou toho, že by to mohlo jít dobrým směrem, je fajn pocit ,když jsi s ní, a to, že si máte o čem povídat a smějete se podobným věcem, příp že umíte spolu mlčet,tam, kde je to třeba nebo kde to tak cítíte oba.
Myslím že tím, cos napsal, tvůj přístup je ok. Vsadila bych na vlastní intuici a trochu rozum a ještě o něco více hlas srdce.
Přeju hodně štěstí, Jana
18.11.2017 - 13:14 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Jane123, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Našla jsem z mého pohledu hodně zajímavý článek o lásce, s kterým souzním téměř ve všem, až na ten fakt, že pokud si člověk vytvoří nějaký ideál, že by na ně při výběru partnera měl trvat, s tím nesouhlasím, myslím že se tak člověk může zbytečně omezovat, já raději dám přednost pocitům které mám z toho člověka a nebude-li vše dle ideální šablony, no tak mu třeba něco odpustím z lásky ne? Kdo je dokonalý?

Tady to je http://www.janmendel.com/clanky/…
18.11.2017 - 13:49 | Filtr
(Býk) 144 » Jane123
Článek jo dobrý

Ale ten komentař přes googletranslate d tim kouzelnikě to snad ne
19.11.2017 - 22:50 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » .
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele VerONE, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
"Odpověď zní: každá, kterou chceš, se k Tobě hodí. "

wau,krásné tak to cítím taky! :12: :12:
19.11.2017 - 23:25 | Filtr
(Rak) dan162 » .
Chtění ? Jak tu napsal 144, tak se k němu teda hodí tolik partnerek...

Chtění jakožto mužský poněkud autonomní sexuální reflex nemá moc hranic, no nějaké jsou dané například pedofilií a nekrofilií, není to úplně neohraničené, nějaká morálka, estetika a další nesmysly mizející se čtvrtým pivem, nicméně v tomto smyslu samotné chtění není ten pravý znak jak poznat tu pravou.

Ale rozumím, jak jsi to myslela, jako volbu :79:.
20.11.2017 - 08:29 | Filtr
(Býk) Glimmer Man
Nazdar. Jestli chceš trochu jistoty, kup si rakev.
20.11.2017 - 09:47 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » dan162
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele ., který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Každý partner je ten pravý... Čím víc chceš, tím větší máš možnosti. Nelze se upínat jen na jediného člověka, prostě je lepší mít otevřené dveře všude :1:

Chtění jakožto ženský reflex taky nemá moc hranic :2: Já třeba v tomto nemám hranice žádné. A i přesto si myslím, že kdo se mi líbí, ten je pro mě ten pravý. Ideální. Šitý na míru pro moje (ne)vědomé potřeby.
Příspěvky: 1-25 26-35
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Úplněk v KozorohKozorohu
ukázat kalendář »