
Najdise.cz ... najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty ...
Cekat, bojovat, nebo jit dal? - Diskuze a zkušenosti
- Astrologie
onlineOsobní horoskop (radix)
Partnerský horoskop
Tranzitní horoskop
Psychologická astrologie
Online výpočty
solár, direkce, revoluce, kompozit a další ...
Lunární kalendář
- Horoskopy 2025
kalendáře a jinéZnamení zvěrokruhu
Partnerský horoskop
Ascendent a Descendent
Horoskopy na rok 2025
Čínský, Keltský, Výklad karet, Léčivé kameny, a další ...Kalendáře na rok 2025
Čínský horoskop 2025
- Slavné osobnosti
astro databáze - Narozeniny
jména, svátky - Numerologie
online - Poznej
znamení - Galerie
uživatelů - Diskuzní
fórum

Cekat, bojovat, nebo jit dal?
08.12.2011 - 22:07

Cekat, bojovat, nebo jit dal?
Ahoj, chtel bych se zeptat na radu, co delat. Zhruba před tremi tydny se se mnou rozesla pritelkyne. Problem je ze ji stále miluju a no co dodat. No a ja ted premyslim jestli je ještě sance ji získat zpet.Abych dodal něco informaci: Je to slozite, zname se 6 let a byli jsme spolu 9 mesicu. Rozumime si ve všech ohledech, které me napadaji – mame stejne zajmy, stejny zebřiček hodnot i stejne zivotni cile. Nikdy jsme se nehadali a neprovedli jsme si nic zlého. Pote co se se mnou rozesla, rekla, ze chce abychom se vratili do doby nez jsme spolu zacali chodit a nutno rict, ze jsme dokazali spolu nemluvit jen asi dva dny po rozchodu, od te doby si aspoň piseme a na skype spolu když to jde dokážeme prokecat cele hodiny. No a proc se semnou rozesla – tady je to slozitejsi. Ona mela celou dobu našeho vztahu pritele. Pritele, se kterym byla cca 5 let, ale který na ni kaslal a netravili spolu v podstate zadny cas (1 max 2 krat tydne nejaka spolecna akce). To byl důvod proc jsem do toho vlastne sel, jejich vztah se zdal na konci a tim jsem si to omluvil, jakkoli vim ze to ode mne bylo hnusne. No a jakkoli jsem cekal, ze se s nim zahy rozejde, tak to pro ni po te době bylo velmi tezke a ja na ni nechtel tlacit, takze o tom ze to ukonci zacala mluvit az po peti mesicich. Ja jsem v te době ovšem musel odjet na pul roku pracovne do zahranici (vracim se az za tyden). První dva mesice se nam dařilo se videt skoro každý tyden aspoň na par dni. Ovšem po dvou mesicich jela dle jejich slov „na posledni“ dlouho plánovanou dovolenou s pritelem, po niz to chtěla ukoncit. No nestalo se, ale naopak to mezi nami zacalo ochladat – hodne omezila komunikaci… a ja do toho mohl prijet az po mesici. To mi rekla, ze ted nevim a požádala me o cas na rozmyslenou. Ten jsem ji dal a po dalším mesici mi rekla, ze je konec. Duvodem podle ni bylo to, ze jsem byl pryc a to ze na ni pusobi věci z vnejsku – matka pritele je vazne nemocna. (Krom toho vim z jinych zdroju, ze se pritel zacal najednou hodne snazit…). Myslim, ze uz mi to po prvotnim soku zacina zase myslet a ted nevim jak dal. Srdce i hlava mi rikaji, ze ona je ta prava, ze s ni chci byt. Nevim ale jestli ma smysl ji zkouset v tehle situaci získat zpet, a pokud ano co bych vlastne mel delat. No to je asi tak vse. Klidne me sudte, ale pokud poradite budu raci…

Stránka:
1 2
08.12.2011 - 22:14
| Filtr


Osobně si myslím že kdyby chtěla s Tebou být, tak by s Tebou byla, rozešla by se s tím přítelem. Připadá my že jsi pro ní byl jen takové rozptýlení když se jí on nevěnoval.... ale třeba se můžu mýlit, dej jí čas, když bude chtít ozve se sama


08.12.2011 - 22:19
| Filtr

Do vzťahu si išiel so zadanou ženou a teraz musíš znášať všetky následky, s tým nič nenarobíš..Mal by si sa stiahnuť a prestať v najbližšej dobe "bojovať" o tú princeznu, aj keby si mal trpet jak Kristus na kríži. A to z dôvodu, aby si doprial čas sebe aj jej, aby sa to ustálilo.
Ako ked treba otvoriť okno aby sa vyčistil vzduch alebo ked treba urobiť v škole pauzu, lebo žiaci prestali vnímať


08.12.2011 - 22:20
| Filtr




08.12.2011 - 22:20
| Filtr

=====
tak nevím, jestli zrovna já ti můžu dobře poradit, ale nebylo by už lepší poohlídnout se už konečně po nějaké nové kočičce?

08.12.2011 - 22:42
| Filtr


08.12.2011 - 23:04
| Filtr



09.12.2011 - 10:15
| Filtr

Máš pravdu,že jsi zde čekal pouze radu,
jak o ni dál bojovat,to je normální lidská reakce,něco si přeješ a chceš,aby ti to druzí potvrdili.
To,že ti nezaujatí radí pouze jít dál bez ní,
je logické,protože "ta pravá" by určitě měla ráda jen tebe a netáhla by to tak dlouho na dvě strany...ale na to musíš přijít sám.
TA,pro kterou TY budeš jedinečný a "ten pravý",někde určitě existuje,pak budeš šťastný a nebudeš mít důvod se trápit a psát si sem o radu.


09.12.2011 - 10:20
| Filtr

=====
Hihi,já zas musím vyčnívat,takže radím BOJUJ

Fakt

Utýct z boje tě totiž jednou může mrzet.Dycky je lepší prohrát než se vzdát.
Můj názor ovšem


09.12.2011 - 10:24
| Filtr

Rozešla se s Tebou přítelkyně. Konec,tečka. Ona ukončila váš vztah a naprosto nemá smysl zkoumat proč to udělala,jediný co můžeš či dokonce musíš je to prostě vzít jako fakt.
Na spekulace typu " co mám udělat,aby se vrátila" se vykašli.
Běž do kina,do posilovny,do knihovny,do lesa..nebo kam běžně chodíš a jí popřej hezký život


09.12.2011 - 10:30
| Filtr







09.12.2011 - 10:33
| Filtr

Časem to přejde, uvidíš. Přece tě nemůže bavit hrát dál druhé housle a čekat, až se drahá rozmyslí. Hledej tu, která Tě bude chtít na sto procent a ne zadanou. Ona si musí udělat pořádek ve vztahu a v životě sama.


09.12.2011 - 10:33
| Filtr





09.12.2011 - 10:54
| Filtr

Zřejmě TVÉ kvality nejsou pro ni tak kvalitní,jako ty jeho,tak proč se jí doprošovat,prostě si z vás dvou už vybrala.
Nejsi pro ni dost dobrý a lepší už být asi nemůžeš,tak hledej takovou,
která tvé kvality ocení,budeš pro ni NEJ na světě a nikdo lepší,než ty nebude...přeju ti,aby ti to netrvalo dlouho


09.12.2011 - 11:20
| Filtr




09.12.2011 - 11:22
| Filtr

=====
Ale on bude ten,co se bude cejtit blbě,že něco vzdal....Jak jsem psala,prohrát není dycky prohra,bojovat se musí a já mám pocit,že on je k boji připravenej,tak ať to zkusí...Z toho,co napsal necejtím ještě prohru totiž



09.12.2011 - 12:14
| Filtr

Vím jak to bolí, ale nemůžem nikoho vlastnit. Každý má svobou vůli a právo volby. I ty si můžeš vybrat, zda se budeš trápit, nebo půjdeš dál.


09.12.2011 - 13:07
| Filtr




09.12.2011 - 13:09
| Filtr


Jinak, můj názor je, že nešlo ani tak o o rozchod, ale spíš o ukončení mimopartnerského románku, který vznikl, když v tom "hlavním" partnerství něco haprovalo. Už nehapruje, takže ....

09.12.2011 - 13:13
| Filtr

A zkus to vzít obráceně, odjel by její přítel a Ty bys zůstal. Jela by na dovolenou s Tebou a s ním se rozešla? Nebo by na něj věrně čekala? Co by vlastně dělala? A co bys chtěl, aby dělala?
Nezlob se, ale kdyby její vztah k Tobě měl opravdovou hloubku, žádná vzdálenost a odloučení by to nenarušily, nehledě na to, že by byla s Tebou a ne s ním.

09.12.2011 - 13:21
| Filtr

Tohle jsou ovšem jen tvé subjektivní pocity. Nečekej, že to vnímá stejně. Hele zavřely se jedny dveře, někde jinde se zase otevřou. Nekoukej po těch starých, ať neprošvihneš svou novou šanci


© 2007-2025 Najdise.cz