Je dnes žena opravdu rovnoprávná muži - ne ve společnosti, ale v rodině? Když jdete ke kadeřníkovi, ptáte se manžela, zda pohlídá děti? Když jde manžel cvičit, ptá se vás zda pohlídáte děti?
Nuna
Hih:-) Takhle postaveno je to legrační:-) Leč bohužel - reálné. ..bych zase mohla zopáknout svou oblíbenou větu "Jaký si to uděláš,takový to budeš mít".. ..a taky vykřiknu - sláva za to,že jsem sama a děti mám velké.. .. ..ale zažila jsem teror neskutečný pokud jde o postavení v rodině, o to víc si vážím svobody a soběstačnosti..
celebrita
» Nuna
To ti věřím Já se těším ža Elí povyroste a bude mi líp..samostatně a soběstačně, Momentálně docela nezvládám pracovní týden + děti doma... A když už bych někdy měla partnera, pak pochybuji, že moje děti bude chtít hlídat