Myslíte si, že rčení co je v domě není pro mě je pravda? Před třemi měsíci jsem nastoupila do nové práce, kde jsem se seznámila s jedním klukem. Ze začátku se mi nelíbil, ale s postupem času jsem zjistila, že je fain a na vzhled už nekoukám. Vlastnosti má takové, které jsem si u chlapa vždycky přála. Je vidět, že má zájem a já také. Jeden kolega mi řekl, že se lidi ve stejné práci mají řídit tím heslem co je v domě není pro mě. Nemyslím si, že je to pravdivé. Také mě napadá otázka kdyby jsme se rozešli, jestli by jsme oba dokázali dělat pod jednou střechou. Co si o tom myslíte? Zažili jste vztah, který vznikl v práci?
Nuna
Sice se to říká - Co je v domě není pro mě - ale moje kolegyně např. má svého manžela u nás ve firmě a žijí spolu štastně mnoho let. Teď čekají druhé miminko. Já si taky dovedu představit vztah s kolegou - proč ne. Jediná "svízel" je opravdu ten případný rozchod,to už pak záleží na síle člověka,jak je schopný nést fakt,že se musí s negativními emocemi dívat na někoho,koho dřív miloval. Ale je zbytečné řešit rozchod, když jste se ještě nedali ani dohromady. Nakonec i rozchod má mnoho podob a nikde není psáno,že tam ty negativní emoce musí být. Ještě jedna věc: V práci máme každý z nás jakousi masku. Zkuste se poznat víc někde mimo pracoviště, kde budete víc sami sebou. Hádám,že pak nebudeš ani váhat.
Nuna
» bojka-new
Což není vůbec tenhle případ a ze svých špatných zkušeností přeci nemůžeš říct ,že to obecně nejde. Člověk,když neunese pohled na svého bývalého nebo bývalou,tak to je jeho boj,jeho problém. Právě takoví lidé propagují tohle rčení.