
Najdise.cz ... najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty ...
Rodinné konstelace - Diskuze a zkušenosti
- Astrologie
online
Osobní horoskop (radix)
Partnerský horoskop
Tranzitní horoskop
Psychologická astrologie
Online výpočty
solár, direkce, revoluce, kompozit a další ...
Lunární kalendář
- Horoskopy 2026
kalendáře a jiné
Znamení zvěrokruhu
Partnerský horoskop
Ascendent a Descendent
Horoskopy na rok 2026
Čínský, Keltský, Výklad karet, Léčivé kameny, a další ...
Kalendáře na rok 2026
Čínský horoskop 2026
- Slavné osobnosti
astro databáze - Narozeniny
jména, svátky - Numerologie
online - Poznej
znamení - Galerie
uživatelů - Diskuzní
fórum

Rodinné konstelace
13.02.2012 - 20:07
Hustokrutě obscénní Morti
Rodinné konstelace
Sem teda četla jen nějaký povrchní informace se přiznám...a nejsem z toho dvakrát moudrá...to bude asi tim, že těm energiím moc nerozumím.Předesílám, že se to NETÝKÁ PŘÍMO MÉ OSOBY - to hlásím dřív než dojde na oblíbené propírání a psychoanalýzy.
No takže k věci...Rodinné konstelace by měli "rozkrývat rodinu"...můžou pomoct ve chvíli opravdu komplikovaných vztahů, kdy následkem tvrdého dětství došlo až k nenávisti již zemřelých rodičů? Může to objasnit vztahy mezi sourozenci, kdy následkem dělání rozdílů mezi dětma došlo k nenávisti i mezi sourozenci? Může díky tomu dojít i k jakémusi "odpuštění"? Hejbe to nějak s psychikou? Může to labilnějšího jedince rozhodit, případně až poškodit? Děkuji za poznatky - prosím neprasit - a když už tak k tématu.
No takže k věci...Rodinné konstelace by měli "rozkrývat rodinu"...můžou pomoct ve chvíli opravdu komplikovaných vztahů, kdy následkem tvrdého dětství došlo až k nenávisti již zemřelých rodičů? Může to objasnit vztahy mezi sourozenci, kdy následkem dělání rozdílů mezi dětma došlo k nenávisti i mezi sourozenci? Může díky tomu dojít i k jakémusi "odpuštění"? Hejbe to nějak s psychikou? Může to labilnějšího jedince rozhodit, případně až poškodit? Děkuji za poznatky - prosím neprasit - a když už tak k tématu.

16.02.2012 - 09:55
| Filtr
betule
» Buh je tlak
Konstalace jsou pro mě zajímavé téma, jen úplně nevím jestli bych na to měla tedy odvahu...Napadla mě ještě situace, když žena pochází z rodiny, kde otec je opravdu otec...klasické nastavení. Otec rodinu víceméně zajistí, ale také o většině věcí rozhoduje. Matka sice pracuje ale hlavní je pro ní rodinná pohoda.
V rodině to funguje super, protože to oběma vyhovuje a jeden druhého si váží.
Pak si ale překvapivě dcera z takové najde za partnera muže z rodiny, kde je otec spíše "podpantoflák" a navíc si ani tak nějak rodiče neváží jeden druhého a i neustále bojují o "moc"....to je taky katastrofa.
Proč si dcera takového muže vůbec našla? To mi hlava moc nebere...
A aby toho nebylo málo, bratr té dcery...také zvolí podobně, pro něj "neadekvátní" partnerku...něco mi říká, že tam je někde "zakopanej pes"
Nevím do jaké míry by konstalace mohli/nemohli pomoct v otázkách tohoto typu???

Výsledek vzthahu dcery je snadné si domyslet...

16.02.2012 - 10:32
| Filtr
Najdise.cz
» betule
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Buh je tlak, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:=====
tak já nejsem expert přes vztahy, ale důvod proč si tvoje dcera vybrala parntera právě s tímhle rodinným zázemím, může bejt uplně někde jinde.
včetně toho, že jí prostě ten chlap vzrušuje a má ho ráda a jeho původní rodinu v tuhle chvíli třeba vůbec neřeší

16.02.2012 - 15:00
| Filtr
betule
» Buh je tlak
Mě spíš šlo o to, co tak asi zhruba se dá na konstalacích vyřešit
.A s čím by tam měl člověk jít, ab to vůbec mělo naději na úspěch.
.Asi se ptám né úplně jasně.
Prostě na jaké typy lidí to funguje nebo by mohlo fungovat a na jaké ne? Nebo to funguje na každého?

16.02.2012 - 15:10
| Filtr
Jan1na
» betule
jako fakt skoro cokoli dulezity je od toho necekat okamzity zazraky a hnuti deju a problemu k nejakemu okamzitemu vysledku
nekdy energie z konstelace a nasledne "udalosti" a premena v mysleni a psychice muze "dobihat" treba i rok
tak na uplne "kamenneho" cloveka to asi fungovat nebude, ale uz jen to, ze se o to zajimas, neco znamena
takze si myslim, ze mas sanci

16.02.2012 - 15:19
| Filtr
betule
» Jan1na
Mě to spíš zajímá, protože jsem o tom slyšela od lidí co na to šli...asi si to musím vyzkoušet jako pozorovatel, abych si na to udělala názor, zatím ho tak nějak asi nemám. Na druhou sranu hodně z nás si myslí, že už všecko víme a ono to tak pak nakonec ani trošku není

16.02.2012 - 15:34
| Filtr
Najdise.cz
» betule
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Buh je tlak, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:=====
funguje to na všechny, protože i když různý osobnosti, všichni jsme "ustrojený" ze stejný podstaty..
všichni jsme vzešli z nějaký rodiny, máme předky a žijem s nima nějaký vztahy.
když tam dotáhneš "klasickýho chlapa", kterej si postaví zeď a bude si myslet co to je za kulišárnu, tak tech konstelací bude muset projít asi trochu víc. jestli ho tam někdo udrží.
ženským konstealce obecně sedí líp, přijde mi.vyzkoušej to



© 2007-2025 Najdise.cz





Vahách