Kolaps a regenerace?


25.11.2017 - 16:14
(Býk) Deam
Kolaps a regenerace?
Nějaký čas už přemýšlím o založení tohoto vlákna, inspirovala mě diskuze pořádaná Pardubickým salonem s příznačným názvem:

"Pomalá sebevražda západní civilizace"

https://www.youtube.com/watch/…

Sice zde existuje spřízněné téma - invaze islámu a jeho stoupenců, nicméně problém je mnohem hlubší.

Něco, doufám, že nikoliv nenapravitelně, poškodilo psychiku velké části Evropanů, Američanů a dalších příslušníků ZC, že naprosto zblbli.

Důsledky první a druhé světové války? Zajímavé je, že touto sebevražedností trpí právě jen západní civilizace, přičemž ostatní civilizační okruhy si se svými protivníky také žádné servítky nebraly, ale sklony k autogenocidě neprojevují.

Příčinou tedy musí být něco, co ostatní nemají? Hlavní hosté berou jako jednoho z viníků opuštění boha. Otázkou je, jestli křesťanství samo o sobě nemá obrovskou roli na tom, kam nejen Evropa směřuje - dlužno dodat, že opět jen křesťanství západní - určitě mělo obrovskou roli při rozkvětu, když se ale podívám na vrcholné představitele současných církví, nelze nevidět, že s velkou chutí zatloukají hřebíky do rakve.

Se značnou dávkou cynismu bych si mohl říkat, že mi to může být jedno, nějak už to dožiju a co bude později, to mi může být ukradené, jenže mě z toho všeho poněkud přepadají chmury.

Doplnění 8.4.2022:

Pokud jsem si před lety maloval, že hlavním problémem bude stýkání a potýkání s islámským světem, musím uznat, že jsem byl neskutečně naivní. :)

Doplnění 13.5.2022

Aby to nebylo tak pesimistické.;)
YouTube

Příspěvky v diskuzi

Stránkování od konce: / 40 

Řazení:
23.01.2018 - 22:45 | Filtr
(Býk) Deam » Bosch
K tomu se velice hodí nedávno přidaný ilustrační článek Mariána Kechlibara:

https://kechlibar.net/wordpress/…

Jsem zvědav, jestli najdeš z posledních let něco souměřitelného z našich luhů a hájů. Silně o tom pochybuji.
08.01.2018 - 23:59 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Deam
to je jasné lidé si klidně demokraticky odhlasují i diktaturu
08.01.2018 - 21:49 | Filtr
(Býk) Deam » Bosch
Je to tak. Snad u všech protiislámských/migrantských stran převažují mezi voliči muži.

Tady jsou pro přehled statistiky z francouzských prezidentských voleb:

https://www.ipsos.com/fr-fr/…

6. obrázek ze 17 je rozdělení voličského chování dle pohlaví.

Jak se v minulosti již mnohokrát ukázalo, o demokracii a lidská práva lze přijít i hlasováním v demokratických volbách.
08.01.2018 - 20:11 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » player
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele The Ancient Dragon, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
No když tady čtu tu vlnu naivity tak musím reagovat. Bohužel ale nejsem nejspíše dost slovně obratný, na to abych tu krátce sdělil, jak moc vymyté mozky propagandou Němci mají a jaký režim tam vlastně vládne. Roky cenzury se samozřejmě podepsalo na vnímání obyvatel. Korunu tomu nasadili nyní, 1.1.2018 vešel v platnost super cenzurní zákon, který byl očekáván delší dobu. Nic méně za těch 8 krátkých dní už zmizelo z německých soc. sítí a celkově veřejné sítě mnoho obsahu.
např. http://www.incorrect.cz/skutecne-ne…

Jo taky nemám rád vulgární a inteligenci naprosto postrádající komenty pod videi. Facebook se mě netýká. Ale rozhodně základ svobody (kterou se "demokratické" státy ohánějí) je svoboda slova a podle mě tedy absolutní svoboda slova. Radši strpím pár ošklivých slov s vědomím že si sám mohu říct co chci bez omezení.

No a popisováním otřesných a šokujících dějů v Německu (ale i třeba ve Švédsku, Británii, Francii, etc. ale bavíme se o Německu) bych mohl strávit týden ale asi jen vypíchnu poslední aktualitku:

https://aeronet.cz/news/…

a nejde tu o to že migrant něco udělal tvl to se děje v Evropě každou minutu ale to že Němci s vymytými mozky to podporují (pro ty co si to radši nepřečtou část titulku: Afghánský migrant ubodal v Německu 15-letou dívku kvůli roztržce v obchodě! Německá Antifa potom zaútočila na smuteční průvod za zavražděnou dívku a skandovala hesla na podporu diverzity a barevného Německa!), volí satanistku merkel, a diví se že východní sousedi se také nechtějí obohatit.

Za mě obnovit hranice s Německem a včera bylo pozdě i když nejsem naivní že by nás to zachránilo. Jediné co by nás zachránilo je vykopat z vlády všechny vlastizrádce a dát do pořádku v první řadě školství.
08.01.2018 - 12:43 | Filtr
(Rak) dan162 » Kiyoko
Do pohybu by se dalo i beztak, jen o něco později, je marné se zlobit na dvacet posledních kapek.
08.01.2018 - 12:10 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Kiyoko
éto majá pjésňa
https://www.youtube.com/watch/…
YouTube
08.01.2018 - 09:04 | Filtr
(Býk) 144 » Kiyoko
vyrobca problemov z principu nedokaze ( a nechce) problemy riesit !
06.01.2018 - 19:38 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Deam
někde prý jsou výzkumy co říkají že proti imigrantům mobilizují převážně muži
paradoxně né ženy kterých by se to mělo týkat
06.01.2018 - 19:36 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Deam
tak antisemitismus můžeme exportovat i z vlastních zdrojů :-)
06.01.2018 - 17:13 | Filtr
(Býk) Deam » Bosch
Bohužel, tohle je hnus, ale pořád to nic nemění na tom, že české ženy se v důsledku zatím nízké migrace z islámských zemí mohou cítit ve veřejném prostoru lépe a bezpečněji, než obyvatelky Německa, Francie a dalších islámských zemí. Bylo by velice fajn, kdyby to tak zůstalo i do budoucna.
06.01.2018 - 17:09 | Filtr
(Býk) Deam » Bosch
Nemám nic proti přiučení se tam, kde je to na místě. Ale je toho zatraceně málo.

Mimochodem, Avicenna byl Peršan! A tak je to i s velkou částí dalších úspěchů. Většinou jde o úspěchy podrobených civilizovaných národů, jimž byl islám vnucen násilím. Tyto národy byly civilizované dávno před islámem a snad budou i po něm.

Pak se to s velkou slávou vydává za výdobytky islámské civilizace, přičemž samotní učenci, ať už jakéhokoliv původu, byli často za života pronásledováni pro své názory, však měli dost často dost heretické postoje.

Je pravda, že v tomto si s tehdejšími křesťany mohli muslimové v klidu podat ruce.

Jenže zatímco křesťané z toho snad již vyrostli, u muslimů to vypadá stále na pokračování středověku.

Abych nebyl takovým škarohlídem - vypadá to, že třeba v Íránu mají islámské diktatury čím dál více plné zuby. Přál bych jim, abychom se dožili renesance Zoroastrismu, nespokojí-li se tedy s ateismem. :) S takovou historickou tradicí nemají barbarské náboženství jako islám zapotřebí.

Bohužel abych se vrátil do Evropy, dost často ti, jimž je zde poskytován azyl, patří mezi nejhorší islámské fanatiky, je to takovou pěknou tradicí už od dob Chomejního ve Francii! A rozhodně nevidím snahy o selekci. Byť nedávno Merkelová přišla s tím, že antisemity prý budou lifrovat zpět, netuším však, jak to chtějí udělat, když antisemitismus je u arabsko-islámského obyvatelstva čerpán takříkajíc s mateřským mlékem.
06.01.2018 - 16:47 | Filtr
(Býk) Deam » player
Jenže tohle všechno jsou špatně placené práce, ti lidé budou mít/mají rodiny - viz obavy ze slučování rodin.

Takže i ti špatně placení migranti budou zároveň příjemci různých podpůrných sociálních dávek na příslušníky vlastní rodiny. Z dlouhodobého hlediska to nedává smysl.

Ostatně kdyby byl primárním cílem dovoz pracovních sil, asi všichni pamatují ta přechodná období, co si prosadilo Německo s Rakouskem pro gastarbaitery ze zemí východního bloku. Nehledě na Ukrajince, Balkánce a další z přecijen bližšího civilizačního okruhu.

Je nepochybné, že tito lidé by byli integrovatelní do Německa mnohem lépe, než často pologramotní či negramotní přistěhovalci z Afgánistánu, Sýrie, severní či černé Afriky.

Ovšem z krátkodobého hlediska je to výborný kšeft pro různé neziskové organizace, třeba i podnikatele s nájemním bydlením, prostě všechny ty, co vydělávají prostřednictvím státu na vysávání peněz od daňových poplatníků. Takto se dá také vyrobit pěkný ekonomický růst, co na tom, že na dluh, jak říkal už Paroubek, takové dluhy se přeci neplatí.

Možná, že zničení Německa je z dlouhodobého hlediska docela dobrý vývoj. Ostatně je to nejen pro nás historicky velice problematický soused, Jenže chaos v sousedství se dost často přelévá do okolí a ČR nevypadá jako stát schopný úspěšně řešit jakékoliv krizové situace. Tady to s bídou funguje i za relativně příznivých okolností.


ještě k předchozímu příspěvku: "Ale ani Němci si nezvolili do vlády Pegidu. Prostě - jsou daleko tolerantnější , než česká histerka..."

Ovšem Rakušáci si zvolili Kurzovy Lidovce a Svobodné! :) V jejich případě nepochybně v důsledku praktických zkušeností. Mluví-li se tu třeba o karmě, faktem je, že Rakušané byli v době 2.sv. války aktivnějšími nácky jak samotní Němci a přitom pud sebezáchovy si uchovali silnější.

Může to být historickou zkušeností s Turky, může to být velikostí.
06.01.2018 - 16:39 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Deam
v nejmenované nadnárodní firmě před několika lety, když přijímali ženu do projekce nabídli jí 16hrubého a tvářili se že je to už hodně.
na stejné místo nabízeli mužům 28 nástupní plat.
ano nestěžovaly si..u nás to tak prostě chodí.
z příčin jako vždy.
u nás existuje jakési společné ženské stigma že ženy mají být zticha, jsou zvyklé brát utrpení jako součást jejich údělu (rodit-trpět) a nepožadovat neboť mají na rozdíl od nás "lovců" přece bezpodmínečně milovat. máme stále něco jeskynniho v sobě. :3:
06.01.2018 - 16:34 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Deam
no právě že se srovnává arabská a západní kultura
naše záchody jsou lepší protože se na nich sedí
jejich jsou že tam dřepíš což je fuj
jenže podřep a sed je rozhodující z hlediska vyprazdňování
jejich způsob je v konečném důsledku mnohem zdravější
podobně to může být i s jejich životním stylem
náš vynález židle nám způsobuje spoustu zdravotních komplikací civilizačních chorob což oslabuje genofond spolu s konzumní společností
tudíž bychom se mohli mnohému přiučit než vidět jen to zlé
arabové prováděli operace šedého zákalu již pře tisíci léty jistý avicenna
v době kdy u nás téměř běhaly divošské kmeny s kyjem v ruce
rozvinutá kultura neznamená jen to že máme toaleťák mobily a gps v autě
jsme jen v jistém směru vychytralejší máme sofistikovanější zbraně tímpádem silnější v převaze technologické což z nás činí skrytými pradátory aniž bychom si to chtěli přiznat
rozvrtali jsme jejich lulturu, podotýkám záměrně abychom z toho chaosu těžili, například prodávali zbraně, a postarat se o následky odmítáme
ale oháníme se křesťanskými hodnotami..a to jsou prosím které?
06.01.2018 - 16:23 | Filtr
(Býk) player » Kiyoko
Ale tak - to přece není nic novýho. Kolik tam maj Turků od šedesátých let?

Ale jinak - samozřejmě. My můžem bejt v klidu , protože díky našim kvalitním úředním hlavám jsme prakticky nedobytná tvrz. My jsme chudí , do kapsy moslemínoj šoupnem 2 tácy a starej se...kdo by tady byl...

Se mi líbilo , jak si lidé s Íránu ztěšují i na Německo a létají domů...prostě jejich mentalita je tak odlišná , že bez písku nedaj ani ránu. Konečně - doma je doma. V Sýrii válka končí , Afričany již Evropa brzdí a zastavuje. Okamura si bude muset najít nějaké další lidičky z pomocných škol a příště zkusit třeba Romy , jak to kdysi úspěšně dal třeba Míra Sládek. :4:

Leč tihle lidé (jako třeba i Kalousek a další) jsou nezničitelní. Dveřma je vyhodíš a oknem se ti vrátí a ještě budou tvrdit , že tě jdou zachránit.

Ještě , pokud by začali chodit na bluegrass, no , tak možná...ale takhle. Nic.
06.01.2018 - 16:20 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Kiyoko
tak na tomhle já nikdy nefrčel
ale..
https://www.youtube.com/watch/…
YouTube
06.01.2018 - 16:14 | Filtr
(Býk) Deam » Bosch
Vidíš to s námi příliš černě.

V práci máme převahu ženského osazenstva, většinou mladší ročníky a co se kalení týče o mnoho pozadu nezůstávají. Samozřejmě to se týká svobodných. Po založení rodiny může dojít i na ten model, co zmiňuješ.

Rozhodně však nevím o tom, že by si kolegyně stěžovaly, že se cítí být v hospodách a kavárnách nevítány a že by jim muži dávali najevo, že tam nemají co dělat. To je absolutně nesrovnatelná situace.
06.01.2018 - 16:13 | Filtr
(Býk) player » Deam
Ale to je úžasný číslo , chápeš? 50%. To znamená , že druhá polovina už dělá. A teď - motivace. Ten dotyčnej Afrán nebo Arab bude mít volbu. Zda nějakých 1000 Euro měsíčně , nebo práci a 3 - 5000 Euro. Ale i kdyby jen pomocnou práci za 2000 Euro. V průmyslu tam toho prostoru maj v podstatě na 4 000 000 novejch hlav. Oni postupují. Cílevědomně. Jinak tomu je třeba ve Francii , ta nikdy nebyla pracovně tak důsledná , tyhle jižní národy raděj pracují volněji , tudíž tam to potenciálně bude znamenat snížení životní úrovně - ale řeknu třeba o 3-4%. To není žádná trága , když v Řecku šla dolů o 25% a já tam byl mezitím 2 x a pořád se usmívají , popíjí a nic nedělají.

Veškeré školství se bohužel zaměřilo na práci hlavou. Málokdo chce dělat rukama. Ti lidé sem stejnak budou muset přijít a v
desetimilionových enklávách. Není jiné zbytí a Evropa to ví.Protože kdybychom tomu chtěli jakkoli čelit , tak jedině zrušením demokracie. zakázat privátní vysioké školy , totálně přitvrdit přijímačky na státních - a to se nestane.

Dneska v Česku berou na vejšku i toho , koho by za nás před ALMA MATER nenechali ani vystoupit z tramvaje. Ale když potřebuješ cokoli doma udělat , přijde ti to udělat )Úkáčko...to je prostě realita.

Musí bejt Evropa obezřetná , to ano , smtexu po kapsách je pořád dost. Ale můžeme se stavět na hlavu - tady všude budou pracovat různé národy. A bude to tak už navždy , pokud nevyhynem nebo nás nevyžene ekokatastrofa z našich domovů (což se patrně taky co nevidět stane). Kolik let zbývá Golfskému proudu , než mu sladká voda z tajících ledovců řekne stop. 10? 30? 60? No , moc ne. Naši vnukové poběží dolů na jih a budou prosit , aby tam mohli žít.

Takže to , co se tady dějě není žádná sebevražda západní civilizace. To je pohyb národů , který je na planetě odjaktěživ. Byl , je a bude. A národní kultury...hm...puštěnej tablet a neděle v obchoďáku?
06.01.2018 - 16:04 | Filtr
(Býk) Deam » player
https://archiv.ihned.cz/c1-65988560…

Jo, taková migrace se vyplatí! :)

Po pěti letech je stále 50% bez práce, 2/3 pobírají hluboce podprůměrnou mzdu. Tzn. ti co pracují ani nevydělají na své nezaměstnané soukmenovce. Takto se blaho německým důchodců nezajistí.
06.01.2018 - 15:52 | Filtr
(Býk) player » Kiyoko
No - tak čtvrt milionu nových daňových poplatníků od začátku krize. To jsou prostě jejich čísla. A další budou následovat. Němci jsou cokoli , jen ne blbci.

Udělají to vždycky tak ,aby to sedlo právě jim.
06.01.2018 - 00:10 | Filtr
(Býk) player » Kiyoko
Právě , že tak to není. Každej začleněnej okamžitě začíná platit daně , začíná přispívat do důchodového balíku. Oni taky mají kalkulačky. Kdyby na tom Němci prodělávali , okamžitě by je lifrovali zpět. Vždyť co jim v tom brání , když to dělají Amíci? deklarace práv? Jenže Amíci přijali 30 milionů běženců ze všech koutů světa za posledních pár dekád.

My ne , že neumíme , nám se nechce začleňovat nepřizpůsobivé , ale že to jde ukázal Český Krumlov.

A co se invalidních důchodů týče - no , někdo má, Romové jsou zdegenerovaný národ , protože mezi sebe moc nepouští jinou krev , mají dost chabrus. Ale zajímalo by mě , kolik procent jich pobírá invalidní důchody...

Ano , spousta jich pobírá sociální dávky pro handicapované , to ano. stačí v desetičlenné rodině dva tělesně postižení a je tam dost peněz. Na druhou stranu , takové dítě má moje kámoška a taky 18 let nemusela dělat. A je extrabílá.
05.01.2018 - 23:44 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Kiyoko
fakt? tuhle jsem vysockého koupil na LP někdy kolem r.1987 v obchodě s gramofonovými deskami meloďija :4:
a ještě i tu synovja uchodjat v boj..
05.01.2018 - 23:12 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Kiyoko
neznáš?
to je od dobeše. pěli jsme už v osmdesátkách :-) a dneska pořád stejný..

Wono by to chtělo být jak by to mělo, ó jenže
Nikde tak we swětě korupšn nekvete
Jako u nás w Anglii
Buď seš loajální a držíš se tý lajny
Anebo čekej, že tě polijí ..
Proto každej Brit, kterej chce mít klid
Chválí svoji práci, než by si ji nechal vzít
Kdybych se hochu šprajcowal
Pod mostem bych nocowal
a ty bys nyní za mí prachy těžko tancowal
...
As I´m not like a Czech
So I carry flag
Even if I go sometimes back!"
https://www.youtube.com/watch/…
YouTube
05.01.2018 - 22:54 | Filtr
(Býk) player » Kiyoko
No,no,no...soused byl v Mnichově na Octoberfestu , povídal si tam o tom do rána bílého , neřekl bych , že tam kvůli milionu příchozích (notabene do tak ohromné země) někdo navštěvoval psychiatra.

Oni to chápou takto: pět milionů lidí minus v průmyslu rodilí Němci sanovat tebudou. A začleňovací programy mají nejlepší - ostatně podívejme se na čísla.

Během tří let dorazilo do Němec milion nových hlav. Už nyní je 250 000 v pracovním procesu. Do tří let to bude 700 000. Potřebují je. Jistě - pokud někdo zrovna bydlí vedle ghetta, tak z toho frustraci patrně má...ale přesto , Okamuru by nevolil.
Příspěvky od konce
« předchozí  další » »|


Přejít na libovolnou stránku: / 40 

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2023
Lunární kalendář
Luna v BýkBýku
ukázat kalendář »