Kolaps a regenerace?


25.11.2017 - 16:14
(Býk) Deam
Kolaps a regenerace?
Nějaký čas už přemýšlím o založení tohoto vlákna, inspirovala mě diskuze pořádaná Pardubickým salonem s příznačným názvem:

"Pomalá sebevražda západní civilizace"

https://www.youtube.com/watch/…

Sice zde existuje spřízněné téma - invaze islámu a jeho stoupenců, nicméně problém je mnohem hlubší.

Něco, doufám, že nikoliv nenapravitelně, poškodilo psychiku velké části Evropanů, Američanů a dalších příslušníků ZC, že naprosto zblbli.

Důsledky první a druhé světové války? Zajímavé je, že touto sebevražedností trpí právě jen západní civilizace, přičemž ostatní civilizační okruhy si se svými protivníky také žádné servítky nebraly, ale sklony k autogenocidě neprojevují.

Příčinou tedy musí být něco, co ostatní nemají? Hlavní hosté berou jako jednoho z viníků opuštění boha. Otázkou je, jestli křesťanství samo o sobě nemá obrovskou roli na tom, kam nejen Evropa směřuje - dlužno dodat, že opět jen křesťanství západní - určitě mělo obrovskou roli při rozkvětu, když se ale podívám na vrcholné představitele současných církví, nelze nevidět, že s velkou chutí zatloukají hřebíky do rakve.

Se značnou dávkou cynismu bych si mohl říkat, že mi to může být jedno, nějak už to dožiju a co bude později, to mi může být ukradené, jenže mě z toho všeho poněkud přepadají chmury.

Doplnění 8.4.2022:

Pokud jsem si před lety maloval, že hlavním problémem bude stýkání a potýkání s islámským světem, musím uznat, že jsem byl neskutečně naivní. :)

Doplnění 13.5.2022

Aby to nebylo tak pesimistické.;)
YouTube

Příspěvky v diskuzi

Stránkování od konce: / 46 

Řazení:
17.01.2024 - 21:45 | Filtr
(Býk) Artislove
V Davose im to dobre natrel! :61: :61: :61: :15:

https://rumble.com/v47if1q-nov-astn…
14.01.2024 - 12:52 | Filtr
(Býk) Deam » íma
Je to tak, ačkoliv jsem dalek toho, abych problematiku migrace a islámského náboženství nyní bagatelizoval, musím uznat, že je to v současnosti jen jeden z faktorů a ZC se opravdu sype na všech frontách.

Můžeme se dohadovat, jestli je to úpadek přirozený, karmický a nebo asistovaná sebevražda, přikláním se k tomu, že poslední má největší váhu, ale může jít o synergii všech tří.

Mám rád Nikolu Bornovou a řekl bych, že tahle série je pěkným shrnutím, byť pro většinu je to asi stále ještě příliš velký extrém. :)

Viz:
https://bornova.pub/2023/…
08.01.2024 - 20:20 | Filtr
(Býk) Artislove » MIKULAS
Áno..je to veľmi smutné.. :24:
ale každý mal dosť času a informácií aby povedal "nie"...
08.01.2024 - 15:39 | Filtr
(Rak) aktigram » MIKULAS
Aj ked som si povedala že už nebudem nič komentovať, ale nadá mi to. Je to ako s tou prednáškou, ak neviete kvôli tomu ani spať. Som nesmierne vyčerpaná a boľavá, každý erupcia mi v tu istú chvíľu zniči či vezme aj posledný kúsok mojej sily, žalúdok už nevie prijať jedlo a priedušky nevládzu dýchať vzduch.

Nepozerala som video ale mám dobrú pamäť a vtedy som sa začala zaujímať o Mečiara. Zmluva na rozdelenie štatu prišla z Prahy a samozrejme v úplný neprospech pre nás. Vtedy Mečiar povedal že on nie je proti rozdeleniu ale že sa to nedá tak rýchlo robiť - začala voči nemu štvavá kampaň a nikdy neskončila. Takže bol prinútený k rozdeleniu a ako právnik snažil sa aspoň niečo dosiahnuť. Nie som idealista a viem že za tou zmluvou určite stáli aj predajní Slováci. No viem že v nejakom rozhovore aj po rokoch povedal že takto sa štát nemal rozdeliť.
05.01.2024 - 21:53 | Filtr
(Býk) Artislove
Zdravotná sestra z Čiech dodžubaná vakcínou
https://www.youtube.com/watch/…
27.12.2023 - 17:28 | Filtr
(Býk) Artislove
A ďalšia..

Jane Ossebaard tvorkyňa série Pád Kabaly, nájdená mŕtva na Štedrý večer pár mesiacov po odvysielaní tohoto videa..

Preklad videa:
"Ahojte moji nádherní priatelia z celého sveta. Tu je Jane Ossebaard z Pádu Kabaly. Mám pre vás správu, ktorú vám prečítam. Napísala som si ju pretože chcem byť dôsledná a toto som ja v okuliaroch o takmer 20 rokov staršia, takmer fosília, ale mám páči sa mi to...(Vtip)...
Toto celé je o deťoch. Mel Gibson ide vydať film o obchode s deťmi, o násilí na deťoch, o nich znásilňovaní. O spracovávaní detských tiel v ľudských továrňach, o zbere orgánov a obetovaní detí na Ukrajine. Šokuje to svet. Mel Gibson sa nepochybne ukrýva pretože si narobil veľa nepriateľov na veľmi vysokých miestach. Nie je však jediný. Stále viac a viac ľudí sa začína ozývať a to buď tí čo prežili, alebo aj tí, ktorí tie deti zachránili.
Viete si predstaviť aké to je vstúpiť do tých tunelov a vidieť na vlastné oči ten horor? Deti sú tam znásilňované, mučené, zaživa pitvané kvôli ich orgánom, takže strelíte a tie monštrá zabijete. Ale čo potom? Čo robiť s ich obeťami? Sú to tí ktorí prežili, tí ktorí sú stále nažive. Oslobodili ste ich a vyviedli z tunela....
Česť tvojej pamiatke.....???

https://www.facebook.com/reel/…
27.12.2023 - 17:27 | Filtr
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
09.12.2023 - 17:35 | Filtr
(Býk) Artislove
Francouzská europoslankyně Michelle Rivasi náhle zemřela na svém pracovišti. Oficiální příčinou smrti je infarkt, ale mnoho lidí věnuje pozornost tomu, že si Rivasi nikdy na své srdce nestěžovala, a dokonce dva dny před smrtí podstoupila kompletní lékařskou prohlídku.

Michelle Rivasi byla v Evropském parlamentu považována za jednoho z hlavních kritiků Ursuly von der Leyenové. Právě ona před časem iniciovala rozsáhlé vyšetřování činnosti předsedkyně Evropské komise při lobbování za zájmy společnosti Pfizer.

https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/…
03.12.2023 - 14:49 | Filtr
(Býk) Artislove
Neviem či bola za tým "tečka", ale to nič nemení na veci, že po posledných 3 rokoch s experimentálnou sračkou mladí padajú ako muchy a nech mi nikto nehovorí, že to tak bolo vždy...Debili tu boli vždy, áno, ale toto sa nikdy nedialo.. :8:
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
03.12.2023 - 07:44 | Filtr
(Střelec) verka96 » MIKULAS
Tak to nemá chybu... :4:
Angelina a Brad už spolu nejsou, ale nevim zda jsou rozvedení.
Co se týká jejího rodu, jak jsem se dočetla, že její babička, matka i teta z matčiny strany zemřeli na rakovinu ženských orgánů. Ano, máte pravdu i v tom, že každý v sobě neseme zárodky zhoubné nemoci. Záleží jen na nás, zda se projeví a do toho lékaři přispívají strašením genetikou, stresem atd.
02.12.2023 - 13:40 | Filtr
(Střelec) verka96 » MIKULAS
Dobrý den Mikuláši,
když se dívám na horoskop Angeliny tady na najdise.cz, tak je vidět, že ženské zdraví bude mít problematické i z genetické zátěže: Luna kvadratura Saturn v Raku z 12. domu, Luna opozice Pluto v základních znameních (také mám jen v jiných domech) a Luna konjunkce Mars. Pak si možná do života přitáhla i partnera, který ji na to "upozorní", že má tento potencioánální problém. Pokud jsou hodiny narození Angeliny a Brada správná, tak jeho asc. je přímo na jejím severním uzlu (sev. uzel = úkol duše, kam směřuje).

Tady je její horoskop
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
14.11.2023 - 22:16 | Filtr
(Býk) Artislove
Ďalšia obeť..

"Populárna influencerka Vanessa Manciniová zomrela vo veku 41 rokov po tom, ako utrpela masívny infarkt, keď zdobila dom vianočnými ozdobami. Na miesto boli privolané záchranné zložky, Vanessa však už nejavila známky života a bola vyhlásená za mŕtvu. "

https://www.cas.sk/clanok/2867209/…

Bola opichaná? Áno bola
https://twitter.com/AndreGA_Pe/…
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
04.11.2023 - 11:56 | Filtr
(Býk) Artislove » íma
mne je to úplne jasné.. :3:
04.11.2023 - 00:16 | Filtr
(Štír) íma » verka96
A víte, že v některých zemích jsou zakázané publikace o účincích léčivých bylin? Že je nepřípustné uvádět účinky bylin na jejich obalech, pokud jsou dostupné na trhu? Cui bono? :1:
Ach ano, jak vidím, píšete vlastně totéž.
Zajímavá je kupříkladu historie s kotvičníkem. Tady udělali bulharští vědci a farmaceuti chybu právě v tom, že si chtěli nechat svůj objev patentovat. Nicméně účinek bylin patentovat nelze, neboť bylina, jako taková není výrobek. Navíc měli smůlu v tom, že jednali ukvapeně a informaci o přírodním zdroji testosteronu vypustili na veřejnost. V podstatě zadarmo. Pokud by ale ještě předtím kotvičník nastrouhali do pilulek a šli s ním na trh dejme tomu pod názvem STAVINOHA, pak by s tím mohli udělat díru do světa a sklidit ovace. Každopádně znám postarší kulturisty, kteří vědí a aspoň v tom extraktu jedou.
Jinak mezi námi, kdo si dneska bude "dopředu" vařit pytlík čaje, když ví, že si může vzít modrou pilulku a hned uslyší, že mu to tam dole hučí jako za mlada?
04.11.2023 - 00:09 | Filtr
(Štír) íma » Artislove
Fauci je jen figurka na šachovnici. Byli v tom další. CDC Redfield WHO... Velká špína. Počúvalo nás mnoho. Výzkum byl přesunutý do Wuhanu kvůli grantům. Tedy nejen proto. Máte dobrý postřeh a patří to k tématu. Nepochybně. :17:
03.11.2023 - 23:56 | Filtr
(Štír) íma
Vidím, že to, co jste zde předeslal, pramení z poznání a rozpoložení před šesti lety. Upřímně se přiznám, že jsem nečetl posloupně žádné reakce v tomto vláknu. Možná, že se tedy bude zdát, že opakuji něco, co napsal někdo přede mnou a je možné, že budu názorově silně protiřečit něčemu, co bylo zde do nynějška napsáno.
Tedy můj názor v určitých bodech a datech. Předně je až neuvěřitelné, jak 6 let starý příspěvek může nabýt aktuálnosti právě v této době. Mohl bych ohledně příčin sváru a problému, který popisujete a který dle mého názoru rozhodně nemá kořeny v odlišném náboženském vyznání, začít datovat už v předminulém století a pravděpodobně ještě dál. Nicméně zásadní počin, který zcela jasně předurčil vývoj dění a budoucnost tzv. západní civilizace nastal určitým demokratickým hlasováním mimo evropský kontinent dne 23.12.1913 na základě jisté předchozí tajné dohody. Dle mého názoru toto datum nebylo vybráno náhodou zejména vzhledem k nadcházejícím křesťanským svátkům a to za účelem vyloučení možné opozice v hlasování. Nicméně jistý evropský vliv tam nepochybně byl přítomen a možná právě v tomto čase a právě v místě tohoto vlivu dochází k přírodní pohromě, což mnohé, znalé karmických dluhů a zátěží celých společenství teď vlastně ani nepřekvapuje. Upřímně řečeno, trochu se zdráhám pokračovat, ale budiž. Od začátku roku 1914 přišla spousta dalších zajímavých dat a po rozpadu osmanské říše taky důležité datum 2.11.1917. To, co se tehdy stalo, má podle mého názoru velmi závažné důsledky pro celou současnou Evropu a závažný dopad na vztahy mezi muslimským světem a tzv. západním světem. Vynechal jsem datum 20.4.1889, které s datem 2.11.1917 velmi úzce souvisí. Víc o tom napsat nemohu. Vše, co do vesmíru vysíláme, vše se nám vrací. V dobrém i zlém. Ať už se to týká jednotlivců, nebo celých společenství. Pokud píšete o rozkladu, tedy nerad, ale budiž, v tom negativním: Každý, kdo kolonizuje, vraždí, okrádá, intrikuje a každý, kdo se na tom byť jen "veze", ale i každý, kdo zlu neodporuje a každý, kdo zlo toleruje. Každý sklidí plody toho, co zasel. Dřív, nebo třeba o několik generací později. Tak fungují karmické zákony.
Abych to, co jsem napsal mělo nějakou pointu a bylo vidět aspoň malé světlo na konci tunelu, snad jen dobrá rada: Vyžerme si, co jsme si sami nadrobili, konejme tak, jak si přejeme, aby bylo konáno vůči nám samým, žijme z toho, co jsme si sami vytvořili, přijímejme dary po zásluze, pomáhejme potřebným a žijme svobodně :79:
02.11.2023 - 17:53 | Filtr
(Střelec) verka96 » MIKULAS
Děkuji Mikuláši. :68:
Já pořád doufám, že se naše tradice neztratí, obzvlášť u nás na Moravě, na venkově, se lidé stále obrací k přírodě (alespoň to tak pozoruju). Někteří i více, co chtějí změnit styl života. I trendy v bydlení tomu nasvědčují, hypoték je méně i proto, že jsou dnes u nás velmi drahé a málokdo si je může dovolit - tedy mám na mysli střední třídu a lidé hledají jiné možnosti bydlení než v klasických zděných domech.
Pořád mám v živé paměti, jak jsem se léčila v dětství, bylinkové čaje, med, zábaly, koupele, inhalace a čtení pohádek (tomu bylo bohužel jen výjimečně). A z lékárny jsme měli tak akorát sirup, žádné prášky... To bylo to nejlepší. Nakonec jsem dýchací potíže vyléčila. A pořád hledám léčbu jakýchkoliv potíží v přírodě a pomáhá mi... A myslím, že to mám v genech, tak v tom přirozeně pokračuji.
Každý, kdo je vnímavější, musí tu změnu v okolí vidět, jak to jde všechno do kopru, to je jasné, že se to neděje jen tak... :23:
Přece i za socialismu se léčitelství potlačovalo a středověk byl také dost krutý. Ale teď to jde z jiné strany.

Káá... :27: :29:
02.11.2023 - 13:19 | Filtr
(Býk) Artislove
V roku 2018 diplomat varoval pred riskantnými pokusmi s Koroňákom vo Wuhane.. Nikto ho nepočúval... :14:

https://www.politico.com/news/…
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
01.11.2023 - 09:07 | Filtr
(Střelec) verka96 » MIKULAS
K aktuálnímu stavu zdravotnictví bych přispěla pěkným rozhovorem M. Kociánové a H. Neumannové - jak se vyrábí léky - z bylin a jiných přírodních látek. To nám zdravotnictví tyto chemické produkty cpe horem dolem. Přitom EU zakázala popis prospěšnosti bylin na etiketách bylinkových čajů aj. produktů na lidský organismus...
A ještě někteří nevěří, že by se bylinami mohli vyléčit... :23: Tradice našich předků, umění pomoci si sami, zadarmo... :79:

https://www.youtube.com/watch/…
YouTube
29.10.2023 - 12:05 | Filtr
(Býk) Artislove
Ako inak. Bol veľkým propagátorom včeličiek..
Nech odpoćíva v pokoji "Chandler"..
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
27.10.2023 - 00:04 | Filtr
(Býk) Deam
https://www.parlamentnilisty.cz/are…

To je zase ostuda... :61:

Krásný příklad naprostého nedostatku soudnosti ze strany domácího "vrcholového" politika, neumí pořádně žblebtnout anglicky, ale o to má větší ambice reprezentovat ČR v zahraničí...

Fiala neustále dokazuje, že na funkci předsedy vlády naprosto nemá.
24.10.2023 - 22:36 | Filtr
(Býk) Artislove » Tuatha Dé Danann
:15: :15: :29:
01.10.2023 - 23:45 | Filtr
(Kozoroh) Tuatha Dé Danann » Artislove
Dr. Peter McCullough - projev v Evropském parlamentu o nebezpečnosti vakcín.

https://rumble.com/v3k1evd-vakcny-z…
17.09.2023 - 21:29 | Filtr
(Býk) Deam
Nová sezóna, nové údaje. :) Zase něco o "účinnosti" obličejové ochrany proti respiračním chorobám a účinnosti na zdraví jejích nositele - stručně řečeno, negativní.

https://kirschsubstack.com/p/…
Příspěvky od konce
« předchozí  další » »|


Přejít na libovolnou stránku: / 46 

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Úplněk ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »