Jak vyjit s timto clovekem?


10.09.2022 - 08:19
(Váhy) sunrise
Jak vyjit s timto clovekem?
Ahoj,mam cely zivot problem vyjit s clovekem,kteremu patri horoskop,chova se dominantne az despoticky,sebestredne,nedokaze nikoho vnimat jako partnera na stejne urovni..chce mit moc nad nekym,ridit jinym zivot,ego,penize,majetek,zavist jinym,neduvera,pocit,ze ho kazdy chce osidit,okrast...Nerozumim tomu...Pritom je to nekdo z blizke rodiny,proto me to mrzi.Bohuzel ke mne se chova nenavistne.
Je nejak mozne najit k sobe cestu? Z jeho pohledu cesta k "porozumeni" je ve vsem se mu podridit a vse si nechat libit a takova ja nejsem?
Kdyby se nahodou chtelo nekomu na to mrknout...Hezky den a diky...

Příspěvky: Všechny | Znovuzrozená

Řazení:
10.09.2022 - 11:32 | Filtr
(Vodnář) Znovuzrozená
A jéje, to je pěkné nadělení
:21:
Přiznám se, že já tuto generaci s Plutem ve Lvu nemusím - budovatelé komunismu, zarytí, přesvědčení o své pravdě a neomylnosti, člověk s jiným názorem je hned jejich nepřítel. V rámci své profese s nimi celkem často přicházím do styku a pak se z toho několik hodin vzpamatovávám. :23:
Tady je to Pluto navíc poškozené ze dvou stran, k tomu ohnivé Slunko v Beranu... třaskavá směs.
Je to těžké, když se jedná o rodiče, se kterými chce člověk vycházet. Já mám takovou matku - Lvice, slunko v konjunkci s Plutem a to celé téměř v přesné opozici na moje Slunce :41:
Pomohlo se v ranném mládí brzy odstřihnout a komunikovat jen telefonicky, písemně, nebo jen na krátkých návštěvách cca jednou ročně. Prostě nedat "diktátorovi" moc prostoru.
10.09.2022 - 11:20 | Filtr
(Vodnář) Znovuzrozená » Mici Angóra
:15:
Přesné.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2023
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »