Jak vyjit s timto clovekem?


10.09.2022 - 08:19
(Váhy) sunrise
Jak vyjit s timto clovekem?
Ahoj,mam cely zivot problem vyjit s clovekem,kteremu patri horoskop,chova se dominantne az despoticky,sebestredne,nedokaze nikoho vnimat jako partnera na stejne urovni..chce mit moc nad nekym,ridit jinym zivot,ego,penize,majetek,zavist jinym,neduvera,pocit,ze ho kazdy chce osidit,okrast...Nerozumim tomu...Pritom je to nekdo z blizke rodiny,proto me to mrzi.Bohuzel ke mne se chova nenavistne.
Je nejak mozne najit k sobe cestu? Z jeho pohledu cesta k "porozumeni" je ve vsem se mu podridit a vse si nechat libit a takova ja nejsem?
Kdyby se nahodou chtelo nekomu na to mrknout...Hezky den a diky...

Příspěvky: Všechny | verka96

Řazení:
11.09.2022 - 13:46 | Filtr
(Váhy) sunrise » verka96
Oba rodice meli silne dominantni matku.S tou tatovou jsme i bydleli,mamku nesnasela,ta se o ni presto starala,kdyz uz pak jen lezela po mrtvici.I tam platilo,ze ji nikdy nerekla svuj nazor a nebranila se. Dedove byli oba v pohode,oba meli radi lidi a vtip.
11.09.2022 - 13:11 | Filtr
(Střelec) verka96 » sunrise
No, mě to dává smysl, ale to neznamená pozitivně. Dříve se více ženy podřizovaly mužům a docela dost. Prostě patriachát na plno a tak nějak některé ženy to považovaly za správné... Jinak by s ním nevydržela.
Přijde mi, že i ona v tomto podřízeneckém systému byla vychovávána, jinak by to nepřijala a neříkala by, to co píšeš.
10.09.2022 - 11:06 | Filtr
(Váhy) sunrise » verka96
Pratelska jsem,originalni asi moc ne?Emotivni jo a vseobecne postavena na vztazich s lidmi.Budu se snazit...dekuju.
10.09.2022 - 10:20 | Filtr
(Střelec) verka96 » sunrise
Když se dívám na vaše uzly, je třeba k věcem a potížím přistupovat vodnarsky-uransky. Tedy nikoliv citově, ale tak nějak třeba přátelský, originálně apod.
Ten Cheirona v Beranu-to je zranění, které přichází od otce. Jak to sedí.
10.09.2022 - 10:08 | Filtr
(Ryby) thééé » verka96
Jj nekdy je to odtrihnuti se na nejakou dobu dulezite. Clovek se pak v bezpecnem prostoru sesbira a lip se pokracuje.
10.09.2022 - 09:52 | Filtr
(Střelec) verka96
Tvoje Slunce ve Vahach a jeho sev. uzel ve Vahach mluví za vše. Proto ty mu ukazujes směr v životě, ale on zůstává v Beranu, u jižního uzlu, v minulosti, která se chová tak jak píšeš. Má tam slunce aj. planety. Ani jemu pravděpodobně nic moc nedává.

Já to mela podobně, pak jsem si udělala takovou vizi. Je to můj rodič, je to moje životní lekce, nelze jen tak utéct, jinak to prijde odjinud. Tak jsem si řekla, osamostatnit se, ale budu ji nablízku, v omezeném kontaktu, abych to zvládla. Když potřebovala pomoci když byla velmi nemocná, pomůžu ji vtom a v tom. Jinak jsem si udělala vnitřní obranu, abych si její chování již nebrala k srdci. Ale je to každopádně velmi obtížné ale nikoliv nemožné.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna v BlíženciBlížencích
ukázat kalendář »