Číslo 2, 11, 29


16.08.2022 - 11:42
(Blíženci) cimi
Číslo 2, 11, 29
Ahoj najdisáci,
Nějak mě hodně provází tyto čísla…připomnělo se mi to tím když jsme se jen mezi řečí s doktorkou dostali k numerologii a ona mi řekla že číslo 29 (moje číslo dne) by měli 29 zakázat rodit x) že je to jedno z nejtěžších čísel x)
Teď jsem odjela do Turecka, první i druhý let vychází na číslo 2 (20). Ubytovaná jsem teď na čísle 209 (29,11) Pravdou je že okolnosti mého letu a příletu nic moc.
Pamatuju si že jsem bydlela jednu dobu v domě č 11 a bytě 11. To bylo docela drsné období plné zvratů.
Dvojku jsem si spíš představovala jako pečující, asi mi chybí představivost. Napadá mě k tomu jen dualita a extrémy.

Máte k tomu vy kdo se zabýváte numerologii něco?

Příspěvky: Všechny | Mici Angóra

Řazení:
15.09.2022 - 08:38 | Filtr
(Blíženci) cimi » Mici Angóra
Bez ohledu na konstelaci : ) paní se nezabývá astro...prostě v den kdy měla narozeniny ona sama ^^

Ale zase některé děti dají rázně najevo, že si mohou i navzdory plánování vybrat, jak třeba u mé kolegyňky, která měla naplánovaný císař kvůli poloze dítěte a placenty a když jsme se naposledy viděly, tak říkala, že ji mrzí, že si to děťátko nemůže vybrat samo a hleďme...za pár dní předčasně porodila - akutní císař, jelikož jí praskla voda atd... :79: :74:
23.08.2022 - 11:51 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » cimi
Já nevím-já spíš vnímám radix než numero, možná se to pojí, těžko říct...

Vybrala dítěti den, který chtěla pocitově nebo aspoň s pohledem na konstelaci? Těžko říct, jestli si tu konstelaci, do které se narodíme, opravdu nevybíráme sami, ať to navenek vypadá, že ji vybral někdo jiný nebo ne :63:

Jinak jsem to ale už taky zažila, kamarádka se ptala, jestli má ještě "držet" a myslela to vážně, přecházela Luna z jednoho znamení do druhého, kam, to už si nepamatuju...
23.08.2022 - 08:12 | Filtr
(Blíženci) cimi » Mici Angóra
Super : )
A jak vnímáš tu 29 ty?

btw, tohle se taky moc ovlivnit nedá, když rozhodne lékař…to mi přijdou fatálnější v tom ohledu ty rozhodnutí, když si matka reálně naplánuje porod jen ze svých vlastních důvodů a jde třeba rovnou na císaře. Mimo numero.. Tam asi musí být i astrologicky nějaké zatížení mezi matkou a dítětem.
Shodou okolností jsme se takto s jednou kamarádkou bavily o jedné ženě, která si rovnou zadala termín porodu na den který chtěla. Řešily jsme to v souvislosti že ten syn má docela výrazné psychické i fyzické problémy.
A taky jsem nedávno mluvila s těhotnou slečnou která říkala že chce aby se jí to mimi narodilo dřív, takže od toho jakýhosi týdne už chce hamiltona atd…
Mně se narodil syn o 10 dřív, ani jsem nemrkla x)) ….neseme si dědičně sedmičku to hlavní číslo…moje babička, já, syn…
22.08.2022 - 21:34 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Tady se člověk dozví věci. Já jsem byla vyvolaná a datum narození mi určila doktorka, střelit se kvůli tomu už asi nepůjdu, jsou na tom lidi hůř :3:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »