Syn


21.03.2022 - 18:31
(Býk) sindice@seznam.cz
Syn
Zdravím vás všechny. Slíbila jsem, že se časem ozvu. Dávala jsem zde nedávno příspěvek pod stejným názvem Syn, který se týkal mého syna. Byla jsem tedy se synem u odborníka. Byl mu diagnostikován Aspergerův syndrom (aspíci mají problém rozeznat sociální interakce, které jsou pro nás přirozené - humor, ironii, zesměšňování, manipulaci ...proto jsou často oběťmi šikany). Vzhledem k tomu, že se znovu setkával s nepříjemnými zážitky ze základky(šikana) rozvinul se u něj psychotický stav a proto to jeho chování.
Momentálně jsme na medikaci a distanční výuce. Do budoucna bude syn v péči psychologa, který mu bude pomáhat tento handicap zvládnout a současně bude rozplétat všechny ty okolností, které ho do toho psychotického stavu dostaly. Držte nám palce .

Příspěvky: Všechny | Hustokrutě obscénní Morti

Řazení:
07.04.2022 - 20:08 | Filtr
(Hadoken) Hustokrutě obscénní Morti
Ted nedavno sem videla film, muselo to bejt nejaky sci-fi...bohuzel momentalne ani obraz ani zvuk abych ze sebe vydolovala co to bylo za film.
A tam byla hrozne zajimava myslenka - ze autismus (apod) nejsou poruchy, choroby, vady ale proste jen jina vyvojova vetev lidstva. Bylo to mysleno predevsim pro nektery jejich specificky schopnosti...

...mozna nekdo videl a doplni, mozna si vzpomenu a doplnim sama :78:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna ve Váhy Vahách
ukázat kalendář »