Orgonity - jak na vás působí?


08.01.2022 - 13:55
(Vodnář) Indilwen
Orgonity - jak na vás působí?
Krásný den,
zajímá mě vaše osobní zkušenost či pohled na věc, neboť na internetu se dočtu jen, jak jsou orgonity skvělé a co všechno umí s energií.. :2:

Maminka mého přítele je jimi, mírně řečeno, posedlá. Sama jich má doma několik, zároveň nosí jeden na krku, nosí ho i její dcera.. My od ní k různým příležitostem dostali už tři a očividně nebyly poslední :32: Aktuálně jsme dostali kužel, který je celý zbarvený do červena a řeknu vám, to je teda síla.. (v nedobrém smyslu).

Na mě orgonity nepůsobí vůbec dobře. Jsem hodně citlivý jedinec a už jen jejich stavba a vzhled mi jsou protivné. Mohla bych jednoduše říct, že se mi nelíbí, ale zároveň mám i pocit, že nevyzařují "tu dobrou energii", kterou by podle výrobců měly, spíše naopak.

Zajímá mě tedy, jestli na někoho působí podobně negativně? Samozřejmě je to jako se vším - každý v životě a pro svou situaci potřebuje jiné energie nebo pomocníky, berličky.. zatímco na jiného to může působit úplně opačně. Ale jsem zkrátka zvědavá, jak to máte vy :3:

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
14.01.2022 - 12:30 | Filtr
(Rak) Urania » Lupi
Hej do takej miery že ničilo všetko elektrické :4:
13.01.2022 - 19:51 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Urania
No asi jste se vzájemně pořádně vyštengrovali :61: teda ty a orgonit.
13.01.2022 - 11:26 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Jupíí
Ne že bych Ti přála tento druh vylézání, ale uvítám každou Tvoji návštěvu. :D
12.01.2022 - 17:24 | Filtr
(Váhy) Jupíí » Anilah
Tohle nechci opakovat, ale až vylezu, tak za Tebou přijít můžu :4:.
12.01.2022 - 17:23 | Filtr
(Váhy) Jupíí » mili111
Myslím si, že čemu věříš, to může fungovat nebo tak nějak :4:. Nechci psát, že to vyloženě funguje nebo, že má víra byla málo silná :4:. Nechci to aplikovat na vše , protože jsem věřila mnohokrát :61:.
Určitě je tam něco , co funguje s myšlenkou mojí, tak dotyčného. Máš pravdu, že kameny mohou skrývat dost utrpení. Ono je to u kdečeho...
Neprogramuju předměty cíleně, občas chválím, děkuji a pociťuji vděčnost.
A tak nějak, jak procházím životní cestou, prostě už ty berličky nehledám, ale to období jsem měla no.
12.01.2022 - 16:05 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Jupíí
Můžeme se domluvit tak, že kdybys to přece jen ještě někdy zkoušela a vcuclo by Tě to někam, že mi dáš vědět, jaké to tam je? :61:
11.01.2022 - 23:51 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Jupíí
Si mi připomněla....já tady mám "nádhernýho" mořskýho ježka....co si mladej vyřval v Chorvatsku. :39:
Nedávno jsem ho našla na okně v kumbále...bože ten je :61:...půjde :47:...asi ho pověsím v lese na strom na turistickej :61:

Možná, že to něco dělá...ty orgonity....(to mohli takto pojmenovat novou variantu víra...ne?...to by byl maglajs :61:)možná dělá víc placebo a fantazie a spol.....kdo ví.
Já miluju křemeny....stále si je tahám domů z pole a cesty....když na mě nějakej zavolá :4:
... už nechci ani polodrahokamy a spol......nějak mám pocit, že je to ee...někde to někdo vydoluje...možná děti v Africkým dolu :23:...překupníci a dovoz :85:
....ale ty, co jsem kdysi pokupovala a dostala mám a občas se v nich porochňám s radostí.
11.01.2022 - 23:24 | Filtr
(Váhy) Jupíí » mili111
Tak občas člověk podlehne módnímu trendu toho, co zrovna frčí.V tele-vizi se nechytám, ale tak jsem v té době po rozchodu se upínala na ezo tv :61: a nějak jsem si o tom četla. Chtěla jsem to i vyrábět, asi tři dny mě to bralo :61:.
No a koupila jsem si na krk, je pěkný, ale nejvíc se líbil prvnímu vnoučkovi, ten mi ho tahal, on se leskne :4:. A pyramidu jsem si postavila na skřín k posteli nebo třeba k počítači a vysílala jsem myšlenku, aby mi pomohl s elektrosmogem, či něco takového. Mám jí jako těžítko nyní na knížkách.
No ale párkrát mě napadlo si s ní hrát jak s kyvadlem (ne ve vzduchu na řetízku , na solaru), testovala jsem nějaké doplňky k užívání a taky právě jsem si jí vzala a usínala a to bylo něco, jsem se chytla postele, abych tady zůstala, jako beze srandy. Nevím, co to bylo, jak nějaký portál spirála :32:,už jsem to nezkoušela od té doby. Jak z filmu :4:.

Jinak jsem už vyházela hodně předmětů spojených s minulostí, co se mi různě válely, jakožto obrazy, různé dárečky ze skla a porcelánu i z Tibetu věci a odněkud od moře plaza, ten letěl :61:.
11.01.2022 - 09:57 | Filtr
(Blíženci) il*ča
Tak jak mě oslovily kdysi kameny, tak mě neoslovily orgonity. Zalévat kameny do pryskyřice, navíc ještě s nějakým bincem a tvrdit, že se znásobuje jejich energie - no nevím. Mám pocit, že je to zas jen příležitost vydělat peníze.

To si raději na minerální burze koupím pořadný šutr :4:
11.01.2022 - 09:45 | Filtr
(Vodnář) mili111
Na mě je orgonit prostě zbytečně splácaná....nepřírodní věc.... a jakože k čemu potřebuju špony a spol.? Možná, že jsou bytosti, kterým ale dělaj dobře...co já vím....každej jsme jinde a zřejmě s jinými vazbami kamsi.
Co si pamatuju...před lety se tvrdilo, že odhání (roztahují) chemtraily spolu s octovým sprejem. :61:
Ale zas záměr šlechtí :3:...takže pokud byl vyroben někým, kdo je tak "daleko", že dokáže vložit jen lásku a spol.....asi může být i podporou...jenže....(to by bylo na dlouho :61:).
Takže nějakej závěr :63:...dala bych na pocit...pokud mám z dárku radost a je mě milej...nechám si ho...pokud mi na něm (nebo dárci, výrobci či pocitově) něco nesedí...pryč s ním. Ale nečinila bych vymlouvací manévry....jelikož pak můžu být obdarovávána dalšími podobnými.

PS: pro pobavení....já musela nedávno odmítat dar sady respíků :61: od maminky :4:....a pak už docela drsně :85:....(byla chudák přesvědčená, že mě vyhodí z tramvaje :4:)....zabralo až když jsem jí ukázala jeden pohotovostní, co už rok vozím a jednou jsem ho vybalila před autobusem do F než jsem zjistila, že i tam to bude v poho.) :61: NJN
11.01.2022 - 03:55 | Filtr
(Rak) Urania » Jupíí
Presne si to napísala - človek ich nepotrebuje a vždy tam bude to čo do toho niekto dal aj led je presvedčený že koná len dobro vždy to bude iba dobro z jeho pohľadu.
Aj ja mám kamienky ktoré milujem lebo sa mi páčia, občas niektorý vezmem do ruky ale nerobím s nimi žiadne rituály a až teraz vidím že mi slúžia takto oveľa viac.
11.01.2022 - 00:32 | Filtr
(Váhy) Jupíí
Mám dva, pyramidu a na krk anděla. Oba jsem si vybrala sama. Několik let dobrý pocit, ovšem tak cca čtyři roky jsem si vzala večer při únavě pyramidu se zeleným kamenem na solár a stal se mně pěkný fičák, vytáhlo mně to vírem skoro ven. Od té doby ho vlastně nepoužívám.
Velmi záleží, co do toho kdo vloží za myšlenky. Já ho koupila na ezo festivalu. Prostě bych si to musela udělat už jedině sama, ale člověk ty pomůcky v podstatě nepotřebuje. Aspoň já už se k tomu neuchyluju. Mám nějaké kameny na misce, že se mně líbí.
10.01.2022 - 13:23 | Filtr
(Střelec) MAGDA
jeden doma mám, ve tvaru pyramidy, ale já na to moc nevěřim. Takže mi to podle mýho nedělá nic, jen to tu překáží :)
asi ho vyhodim
08.01.2022 - 15:43 | Filtr
(Rak) Urania
Tak na mňa pôsobia ako tento článok, ktorý sa mi ukazal až na tretíkrát.
Dostala som prvý orgonit a odišlo všetko elektrické čo mohlo, počnúc žiarovkami a končiac práčkou.
Po rokoch som dostala druhý orgonit od človeka ktorý ich priam vyrába a bác hned na druhý deň odišiel počítač, o týždeň začala horieť mikrovlnka, potom chladnička či vysávač odišiel a vtedy som to už spojila s orgonitom.
Niekde sú obidva - za mňa nie.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Úplněk ve Lev Lvu
ukázat kalendář »