Vztah Šťíra a Vodnáře


28.01.2021 - 01:24
(Vodnář) Arri
Vztah Šťíra a Vodnáře
Musím říct páni to je jízda, ale vzrušující, výbušná, intenzivní, vášnivá, hádavá, krásná, odhalujicí, svazující, bojovná, bezcitná, obohacující, objevující, něžná, láskyplná, zničující s pocitem beznaděje, ale v tom vykvete cosi, co nás tlačí jít dál a nevzdávat to...
Přicházím čím dal víc na chuť energii štírovi :12:
Přišla mi do života štíří kamarádka a musím říct, že ji zbožňuji...
Šťíři jsou úžasní...
Devět let se štírem je škola, hlavně pro vodnáře, ale vím, že ani on by se beze mne neposunul dál.Je úžasný vidět kvality vztahu po mnoha letech.... :12:

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 2 1
Řazení:
20.04.2024 - 10:25 | Filtr
(Býk) Agnieszka » Sosna zvlčelý
:75: :75: :61: :61: :61: Tak to mě opravdu rozsekalo.
08.02.2021 - 21:49 | Filtr
(Vodnář) Arri » Mici Angóra
Mě facsinuje tolik věcí :4:
Jasně, hlavička diskuze byla zavádějící, nicméně, ohledně znamení, avšak bezcitný atd, o tom jsem psala.Nikdy jsem nic ve znameních nehledala.Ať mi přišel do života kdokoliv.
Ale tady u tohoto vztahu jsem si všimla něčeho jineho, tak jsem trochu hledala.A vlastně se všude v horoskopech docetla, že to nejde.Ale je i mnoho stránek, kde se dočteš,že to jde.Jen je tam třeba trocha úsilí...
Měla jsi pravdu v tom, že to je boj, neboli byl boj...tak 4 roky žijeme v míru.Sedli jsme si, nemám potřebu lítat v oblacích a videt veci růžově.S námi dvěma to nejde.Ale oba dva potrebujeme stimul, ve všem, nudný typ mě opravdu nepřitahuje.Co chceme si vyříkáme, a když to nejde, tak je italie, a co vím, není to jen u nás :3:A po tom už to vyřeší postel a je klid...protože v ní si rozumíme úplně na jedničku...A je to :1:
A ještě jedna věc co se týče eufemismu, to asi né :61:
06.02.2021 - 12:00 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Arri
Mě fascinuje, když někdo, kdo založí diskuzi, která má přímo v názvu vztah dvou slunečních znamení vzápětí napíše, že na znamení nekouká. Nebo když v jedné diskuzi napíšeš, že tvůj Štír je necitlivý a vzápětí založíš samostatnou diskuzi, kde pěješ ódy, jak máte super vztah. Fakt mi přijde, že nemáš moc jasno. Pro mě, když někdo napíše, že je vztah plný výzev, ale oba nás to strašně posouvá, blablabla ... je to vlastně jen eufemismus pro to, že ten vztah je docela boj, je třeba vynaložit spoustu energie, aby fungoval a s někým jiným by ti možná bylo líp. Prostě je Štír víceméně jen tím Sluncem a převažují jiné vlivy (nelze říct, že by byl jeden dominantní). Nechce se mi znova simulovat ten jeho radix, když jsi ho sem nedala, takže jen takhle z hlavy.
05.02.2021 - 23:53 | Filtr
(Vodnář) Arri » Mici Angóra
Moc se v tom nevyznám, jdu většinou podle odhadu a na znamení nekoukám, ale jakej teda je, kdyz to není až tak Šťír, ikdyz se v tom to znamení narodil?
Myslim tím, které znamení, aspekty, nebo jiné vlivy v něm tedy dominují?Podle charakteristiky mě některé Štírovské vlastnoti sedí...
04.02.2021 - 23:26 | Filtr
(Vodnář) Znovuzrozená » Freja
:61: tak přece znáš to, co se škádlívá.... :3:
04.02.2021 - 21:03 | Filtr
(Štír) Freja » Znovuzrozená
No, tak to byl docela podnět k zamyšlení...jako.. víc jak rok jsem to takhle nevnímala a nedokázala to zužitkovat :23:
A dneska se ukázalo,že máš asi pravdu...jakmile se začnem vysírat, je tam něco navíc, co jsem nebyla schopná vnímat.
Tak dík fík :4 :3: :6:

(jsem asi debil, že jsem si nevšimla...)
04.02.2021 - 08:11 | Filtr
(Štír) Freja » Hustokrutě obscénní Morti
svatá pravda, sestro :4: :46:
02.02.2021 - 12:18 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » cimi
A tak jo, oni mají vzájemně k sobě pěkně Slunce a Luny a mají vzájemně ty stélia ve 4. domě toho druhého, to se samozřejmě asi projevuje výrazně. Toho napětí je tam poměrně dost, ale když někomu vyhovuje Itálie, tak proč ne. Ještě bych podotkla, že on sice vypadá dost štírovitě, ale v zásadě zas tak není, má vzdušné a ohnivé planety, které jsou kompatibilní k těm jejím, z osobních planet má ve Štíru jenom Slunce, ascendent se sice taky počítá, ale Saturn na něm ho zabarvuje úplně jinak a Luna je ohnivá (a navíc ubitá Plutem), takže vevnitř toho Štíra prostě moc není :5: Ona má DSC vodní, takže ho tam má, on DSC zemský, ona asc v Panně. Venuši ve Vahách jako předpoklad pro vzdušnou ženu má on taky, jediné, co nesedí, je její Mars ve Střelci, který by si asi uměl představit ohnivce.
02.02.2021 - 05:34 | Filtr
(Hadoken) Hustokrutě obscénní Morti
Stir ma v zivote jizdu sam o sobe...i bez asistence Vodnare :2:
02.02.2021 - 02:05 | Filtr
(Vodnář) Arri » cimi
No někdy si taky říkám, co nás dva tak asi spojuje :61:
Dinamika v tomto vztahu je dost silná, nudit se nedokážu a neumím.
Děti máme tři :12:
No super manšaft :37:
02.02.2021 - 02:00 | Filtr
(Vodnář) Arri » MIKULAS
Výstižné a krásná to slova :12: Děkuji :68:
02.02.2021 - 01:58 | Filtr
(Vodnář) Arri » Sosna zvlčelý
:4: Zasmála jsem se...
Ale musím, říct, že takhle to vůbec nemusí být.
Já chápu, že astrologie z něčeho vychází, ale to z nás Vodnáře nemusí přece dělat nemyslící se do prázdnoty se dívající ledoborce :4:
Jako znám totální ledové může ve Vodnáři, ale tak stejně znám ledovou Beranici.
Chtela jsem tím akorát napsat, že je spouta článku, kde krásně píší o tom, že když Vodnářka roztaje, tak rozkvete jak poupatko :61: Akorát holt musí být ten pravý, no.... :4: :76:
01.02.2021 - 09:17 | Filtr
(Rak) Cole » Sosna zvlčelý
Moc ráda bych pomohla, ale jediné, co si ohledně toho astrologa pamatuji je, že tady měl profil, dával sem svá videa a měl slunce v kozorohu a asc. v raku... je to záležitost stará tak 5 let :1:

Jinak ano, proto jsem záměrně zmínila i tu lunu, kterou by to mohlo být.
Na druhou stranu můj dědeček z otcovy strany má Slunce, Měsíc, Merkur, Venuši i Mars ve štíru a má taktéž velké problémy s vyjadřováním emocí... v tomto případě bych ale sama sebe opravila - vyjadřování emocí vůči ostatním. Své si buď kryje a já to tak nějak od štíra očekávám, nebo je projevuje až při úplném pádu na dno.

příklad prvního přítele: https://osobni-horoskop.najdise.cz/…

Má kamarádka je štíř, ale má asi 3x planety ve střelci a myslím více než dvě planety v 11 domě, to je zase potom taky jiný štír)

Řekla bych ale, ještě zpětně...že ta luna byla pořád ve fixním znamení, to tolik na té štírovosti nemusí ubírat, jen se jinak projevuje. S emocemi souhlasím.
01.02.2021 - 08:51 | Filtr
(Panna) funky » Sosna zvlčelý
Po padesáti letech jsem zjistil, že dotyčný vůbec nemyslel *tak, jak jedině jsem čekal. Totiž nemyslel jen za sebe, nýbrž za celý svět.

"And what do I risk to tell you this, which is all I know? Love yourself. Then forget it. Then, love the world."
-- poetka Mary Oliver, Panna s vodnářskou lunou
01.02.2021 - 07:18 | Filtr
(Blíženci) cimi » Arri
No ono je to asi tím že astrologie je komplexnější :4: a podle znamení se dávají tak akorát cvoci x))

Já myslím že bys měla být ráda že vám to klape, že funguje napnelismus a tolik se nedivit spojení vodnář/štír protože bůhví co vás tam astrologicky spojuje : ) a popravdě někdy ani v tom není astrologie samospásná.
Tím chci říct že záleží na více věcech : ) ne jen na tom, jestli ty jsi vodnář a ten druhý štír : )
01.02.2021 - 00:01 | Filtr
(Vodnář) Znovuzrozená » Sosna zvlčelý
:61: :61: :75:
Zabils tímto.
31.01.2021 - 23:06 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » Arri
"Nicméně jsem taky četla, že dokáže očima odhadnout človeka. Že očima vidí a dokáže číst v očích jiných dokud nenarazí na vodnáře... V těchto očích nepřečte nic a to ho fascinuje."


A pohled Štíra na sklonku života:
"Vždy jsem dokázal číst v očích druhých lidí. Dokázal jsem poznat, na co myslí, jak uvažují. Tedy skoro všech. Jednoho dne jsem však narazil na Vodnáře. Podíval jsem se mu do očí a nic. Podíval jsem se pronikavěji a pořád nic. Podíval jsem se nejpronikavěji, jak umím... Nic! To mne fascinovalo.
Snažil jsem se den.
Snažil jsem se týden.
Snažil jsem se měsíc.
Snažil jsem se rok.
Deset let.
Po padesáti letech jsem zjistil, že dotyčný vůbec nemyslel."
:21:


(Se omlouvám, asi šťouravá Luna v Panně a stagnující Merkur... ve Vodnáři. :20: Neberte to jako objektivní analýzu, je to spíše na literární koutek. :4:)
31.01.2021 - 22:46 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » Cole
Jak tu píšeš o svém prvním příteli (Štír s Lunou ve Vodnáři), který odmítal mluvit o emocích a pocitech, tak je dobré si uvědomit, že za emoce je zodpovědná Luna. To není popis Slunce ve Štíru, ale Luny ve Vodnáři. :3:
Samozřejmě je zde možno najít typy, kteří jsou uvolnění a není to pro ně problém, ale i typy, kteří se od toho snaží ulétnout, oprostit se, což byl asi dle Tvého popisu tento případ.

P.S.
Bylo by možno sdělit jméno "astrologa", který tvrdil, že si nejspíše vybereš za životního partnera Ryby?
31.01.2021 - 01:45 | Filtr
(Vodnář) Arri
V hodně horoskopech jsem se dočetla, že Vodnář není citliví.
Není to pravda...tak jak píše Cole prostě to dáváme najevo jinak a v tom nechápu proč by na tom měl stát vztah...Já se to vedle štíra akorat naučila říkat nahlas, toť vše.Ale nemení to na věci, že bych to tak necítila.On moc dobře ví a vždy věděl, jak a co cítím.A nemluvě o emocích.
Krásný článek jsem četla, že Vodnáři jsou citliví a emotivní lidi...A že,
Vodnáři oplívají jedinečnou schopností a to skrotit divokého Šťíra a najít tak společnou cestu v harmonii.
Proč to píšu asi proto, že se pořád dávají dohromady znamení podle horoskopů, nebo kompatibility.Ale třeba nikde články o tom, že Vodnář a Šťír nejsou tak špatná spojení, jen je to bouřlivé nicméně krásné spojení normálně nedočtu.Spiš naopak...Který jsou naopak optimistická k tomu to spojení, tak proč né :12: :37:
30.01.2021 - 23:10 | Filtr
(Vodnář) Arri
Jsou prý dva typy Šťírú, hodný a zlý....(vyzrálý, nevyzrálý)Někde jsem o tom četla.
Nicméně jsem taky četla, že dokáže očima odhadnout človeka.Že očima vidí a dokáže číst v očích jiných dokud nenarazí na vodnáře...v těchto očích nepřečte nic a toho fascinuje.Že máme spoustu stejných vlastností.Ale na jiné straně barikády a proto je pro nás těžké spolu vyjít...Mě tohle začalo zajímat, když jsem zjistila, že vlastně mluvíme stejně, ale jinou řečí :61:
Je to divný, ale za tu dobu co jsme spolu, můžu říct, že to tak je...A aby jeden přiznal, že ten druhý měl pravdu, no to už vůbec ne...Nicméně my dva spolu se nenudíme, což je pro mě priorita, v sexu, ve vztahu, v rodině.Nemám ráda rutinu a stereotyp.
On taky ne, potřebujeme pohyb.Ale milujeme Krkonošské hřebeny, kde si sedneme a spolu rozjímáme...V klidu obklopeni přírodou... :12:
30.01.2021 - 22:38 | Filtr
(Vodnář) Arri » bojka-new
Možná špatná zkušenost...Já jsem s ním devět let.A mohla bych vyprávět, nicméně ani ja nejsem svatá, a vím, že až do teď jsme ušli dost dlouhou cestu a nejspíš je i dost dlouha cesta pred námi, ale jsem ráda za to.
Hodně jsme se spolu naučili...objevili... :1:
30.01.2021 - 21:37 | Filtr
(Ryby) bojka-new
Moc se omlouvám za vkládání do téhle diskuze.Jen přikládám svůj pohled se Štirem. Na počátku vás chce ohromit, získat ale nakonec zjistíte že to byl velký omyl. Lež. Jen vám někdo stál neustále za zády a sledoval vaše kroky. Štír je vypočítavý a ví kdy zasáhnout a ublížit.
Promiň jen má zkušenost.
30.01.2021 - 18:47 | Filtr
(Vodnář) Znovuzrozená » Freja
No ale to je děsně sexy, erotické jiskření. :12: :122: :4:
30.01.2021 - 14:04 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Cole
Kde se píše o tom, že vzdušná a ohnivá znamení jsou chytrá? Podle Slunce právě nejde soudit o inteligenci nic, tedy ani u Štírů. To, že ti, které znáš, jsou chytří, je možné, ale nebude to Sluncem.
30.01.2021 - 13:40 | Filtr
(Rak) Cole » Mici Angóra
Tak to bychom se nechápali. Nemyslela jsem to vůbec špatně, spíš jsem chtěla nadnést, že se o tom nikde nezmiňuje žádný horoskop v obecné charakteristice. To že jsou temní, sexuální a zastrašující, to je všude. Chtěla jsem to nadnést, každé znamení má něco, kdybych chtěla nějaké shodit, udělám to přímo a já nemám ani tu moc ani právo někoho soudit nebo posuzovat inteligenci. Ale obecně jsem si všimla, že štíři jsou chytří a nikdo se o tom až tak nezmiňuje jako u jiných znamení :1: (vzdušná a ohnivá často)
Příspěvky: 33-9 8-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »