Poznáte, když někomu chybí nebo přebývá živel?


30.07.2020 - 10:41
(Panna) Mici Angóra
Poznáte, když někomu chybí nebo přebývá živel?
Jste schopni cítit z lidí převahu nebo naopak absenci nějakého živlu?

Z mého pohledu se poměrně dobře pozná přepálený vzduch a oheň (pokud to tedy nebrzdí např. něco výrazně opačného na asc), pak zcela chybějící oheň a třeba i chybějící voda. Asi dost záleží na tom, co má člověk sám v radixu nebo ne? Co si o tom myslíte? :17: :92:

EDIT: Nali mě inspirovala, klidně je možno rozšířit téma i o citlivost na nějaký konkrétní aspekt v horoskopu, já už mám třeba nos na napěťový aspekt Merkur-Pluto a poznám i Merkura kolem 20 st. Býka, zejména pokud je retro nebo má nějakou "pěknou" vazbu na Saturna. Nebo zesílené Ryby a Neptun.

Příspěvky: Všechny | Sosna zvlčelý

Řazení:
07.08.2020 - 17:13 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » Mici Angóra
Co on může, nebo nemůže, do toho bych mu nekecal. :14: Ať si vybere sám. :3: Nejde asi o to, aby byl vyvážený a něco jemu "daného" eliminoval a vyvažoval. Ať je svůj. Měl by si však být sebe natolik vědom, aby věděl, zda například ten vzdušňák přináší čistý vzduch a oživení, nebo je to ničivý uragán, který jen smete vše a pak se rozplyne jako prd.
A v tom vidím to umění s tím zacházet. Vědět, kde a čím jsem přínosem a že i okolí to vnímá jako přínos. Nebo tvrdohlavě tvrdit, že jsem jaký jsem, já za to nemůžu a tím si hájit, jak škodím druhým často zcela vědomě a záměrně. A myslím, že toto platí pro každý živel.

Druhou stranou mince je to, jak já sám na to či ono sám reaguji. Protože pokud mne rozčiluje něčí vzduch jen tak, je asi "problém" hlavně ve mně. To já jeho vzduch nezvládám, protože sám mám nedostatek. A buď si to nějak zpracuji a zvládám to (ovšem za cenu, kterou jsem ochoten platit), nebo to nezvládám (případně zvládám za cenu neúměrně vysokou, stojí to moc energie) a pak jej asi nějak eliminuji a nebudu s ním trávit čas a živit ho mojí energií. Jenže k tomu nepotřebuji znát jeho živly, to bych měl udělat tak jako tak. :3:
07.08.2020 - 13:18 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Sosna zvlčelý
Napadá mě, jestli někdo, kdo má v radixu třeba jen samý vzduch (nebo jiný živel) s ním může pracovat tak, aby to nebylo cítit a působil vyváženě. To pak asi klobouk dolů :1:
07.08.2020 - 13:17 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Sosna zvlčelý
"Nějak moc se nevyptávám druhých na data narození jen z toho důvodu, abych koukal na jejich radix, takže stejně ty živly nemohu ověřit."

Chápu, to někteří z nás čumí na radixy furt a všem :61: :14:
07.08.2020 - 13:16 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý
Nepoznám. Opravdu ne.
Možná se někdy časem ukazuje, že já s nedostatečným vzduchem (ale kompenzovaným silným Uranem, tak nevím, jestli fakt mám vzduchu tak málo) cítím, že nadbytečnost vzduchu u někoho mi časem dělá nedobře. Ovšem to zejména u těch, kteří se vzdušnou energií neumí zacházet, takže jsou sami tím vzduchem zmítáni jak papírek ve větru. Naopak u těch, kteří se vzduchem dobře pracují, mi to nepřijde.
Jinak to taky nepoznávám z toho důvodu, že to nesleduji. Nějak moc se nevyptávám druhých na data narození jen z toho důvodu, abych koukal na jejich radix, takže stejně ty živly nemohu ověřit.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v RybyRybách
ukázat kalendář »