Poznáte, když někomu chybí nebo přebývá živel?


30.07.2020 - 10:41
(Panna) Mici Angóra
Poznáte, když někomu chybí nebo přebývá živel?
Jste schopni cítit z lidí převahu nebo naopak absenci nějakého živlu?

Z mého pohledu se poměrně dobře pozná přepálený vzduch a oheň (pokud to tedy nebrzdí např. něco výrazně opačného na asc), pak zcela chybějící oheň a třeba i chybějící voda. Asi dost záleží na tom, co má člověk sám v radixu nebo ne? Co si o tom myslíte? :17: :92:

EDIT: Nali mě inspirovala, klidně je možno rozšířit téma i o citlivost na nějaký konkrétní aspekt v horoskopu, já už mám třeba nos na napěťový aspekt Merkur-Pluto a poznám i Merkura kolem 20 st. Býka, zejména pokud je retro nebo má nějakou "pěknou" vazbu na Saturna. Nebo zesílené Ryby a Neptun.

Příspěvky: Všechny | locin12

Řazení:
30.07.2020 - 12:40 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » locin12
No u nás se to asi už taky nebude podporovat :39: :24:
30.07.2020 - 12:36 | Filtr
(Střelec) locin12 » Mici Angóra
Nám už teda v práci sdělili, že na druhou vlnu nakoupili kvanta roušek a dezifekcí a prý už žádný homeoffice. :4: Sakra. :4:
30.07.2020 - 12:34 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » locin12
No takový nějaký rozpor bych si představovala :1:
S tím home officem to máme stejně, já bych v něm klidně pokračovala, ale v práci jsem za asociála :61:
30.07.2020 - 12:31 | Filtr
(Střelec) locin12 » Mici Angóra
Myslím, že je to ten Rak. Někdy jsem fakt nesmyslně úzkostlivá, kolikrát stačí prkotina a cítím tlak na hrudi. A můžou to být opravdu malicherné věci, jakože sedím třeba v tramvaji a někdo vedle mě hlasitě telefonuje. Po chvíli mám pocit, že se mi rozskočí hlava. :4: Je to děsný, beru na tu úzkost prášky... A ten Asc. v Raku x Luna ve Vodnáři se myslím projevují i v tom, že bych na jednu stranu hrozně chtěla blízkost nějakého člověka, ale na druhou si držím odstup a lpím na volnosti, na možnostech dělat si, co chci.

Já jsem třeba během té karantény byla měsíc a půl doma v Praze na bytě na homeoffice, neměla jsem ani koníčky - divadelní aktivity, nezkoušela jsem, nehrála, nestýkala se tedy s kamarády, ani s rodinou, protože žijí v Ostravě a bála jsem se, abych tam něco nepřitáhla, když má máma oslabenou imunitu po rakovině a otec je starší - no a já si tu samotu tak neskutečně užívala! Četla jsem si, psala, a vůbec mi nevadilo, že ten čas trávím takhle odtržená od všech a všeho. A furt jsem si říkala, že si to musím naplno užít, protože to brzo skončí a všecko se vrátí do starých kolejí...
30.07.2020 - 11:59 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » locin12
Jsi myslíš přecitlivělá kvůli tomu račímu asc? Podle mě se musí docela "tlouct" s tou Lunou ve Vodnáři... :17: Jinak bych řekla, že ohně máš dost a to, že je Mars v Beranu určitě bude hrát velkou roli.
30.07.2020 - 11:38 | Filtr
(Střelec) locin12
Já u sebe třeba dost vnímám, že mám nedostatek vzdušného živlu. Ohně v sobě mám podle horoskopu tak akorát, což moc nekoresponduje s tím, že jsem hyperaktivní a potřebuji ten přebytek energie nějak ventilovat (sportem ap.), to ale bude možná souviset s tím, že mám Mars v Beranu.

A je zvláštní, že když potkám někoho, kdo má v sobě evidentně přebytek toho vzduchu, tak mi ten člověk svým způsobem leze na nervy.

Jeden můj bývalý partner byl až tak zemitej, že to nepůsobilo dobře - upjatost, neschopnost se uvolnit, přehnaná organizovanost, všecko muselo mít svůj řád, vztah musel být dokonalý. Tohle podle mě taky není dobře. K emocím měl hrozně těžký přístup, co nešlo vysvětlit rozumem, to skoro neexistovalo.

Já jsem zas přecitlivělá, což se snažím korigovat jak tím pohybem, tak kreativním vyjadřováním (psaní, divadlo).


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v BeranBeranu
ukázat kalendář »