Tantra news


15.12.2018 - 15:42
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Iteza, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====

Tantra news
Nějak se mi nechce hledat ve vláknu, kde to bylo...ale tohle je čerstvá zpráva:
https://www.novinky.cz/krimi/…

Příspěvky: Všechny | player

Řazení:
26.12.2018 - 15:00 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » player
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele siili, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
+Bosch
Nad polypy jsem vůbec neuvažovala...
V návaznosti na otázku jak bych si představovala hájení síly ženy versus hájení její zranitelnosti....
Něčemu je potřeba podívat se do očí přímo, i když to bolí....pak je potřeba najít svou sílu jinde, v sobě, mimo "bulvár"...žádná žena si nepřeje být zneuctěna....zranitelnost je potřeba pochopit a přijmout ale o co se dá opřít je síla.....
Zajímalo by mě v čem vidíte sílu ženy vy....a jestli ji jde podpořit....
25.12.2018 - 20:04 | Filtr
(Býk) player » siili
I dítě je třetí subjekt. I koníčky jsou třetí - zcela zásadní - subjekt.
17.12.2018 - 12:50 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » player
To je a bude docela běžný jev. Stačí když dotyčný bude za to stát. Mít zlatou kreditku. Anebo z jakéhokoli jiného důvodů bude pro ni zajímavý. Stačí když jakákoli žena zajde po styku na gyndu do nemocnice a nechá si potvrdit že měla styk, policii nahlásí že byla znásilněna, molekula dna ho pošle spolehlivé za mříže. Nemusí nic dalšího dokazovat.
A je to v podstatě správné. Chlap by neměl skákat na každou slepici a tohle je ta daň za blbost.
17.12.2018 - 12:39 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » player
Hele ty tady porovnáváš hrušky s jabkama.
Trtking, prostinká kopulace pro opice x versus anonymní "tantrický salón" 1h za 1500 a více.
Vyšší formu erotiky přece můžeš praktikovat se stálou partnerkou, kde je problém?
Proč bys sex s ní měl nazývat trtkingem a kopulací pro opice? Můžete si přece udělat vzájemné úplně to samé co v "tantrickém salónu" udělá prostitutka (pardón tantrická masérka) anonymně za peníze. Žeby absence citové roviny?
Takže tvým myšlenkovým pochodům vůbec nerozumím.
Intimita je o vzájemném sdílení. Anonymní pracovnice s tebou asi těžko bude sdílet tvoji intimní sféru s jejími emočními nuancemi a celou škálou vnitřních pocitů které nezná a znát nemůže. Protože s takovou osobou nemůžeš mít opravdový vzájemný vnitřní vztah.
Tudíž jestli považuješ "tantrickou masáž" od anonymní masérky za vyšší erotickou oktávu tak to já vidím celkem naopak. Právě v těchto tantrických salónech se odehrává prachobyčejný odvod přebytečné páry který by neuspokojil asi ani opici. :4: Ovšem člověk povýší na vyšší ctnost kdeco aby si ospravedlnil svoji úchylnost případně vztahovou intimní partnerskou neschopnost. Podvod. Udělá ti to rukou a ty se sám zmanipuluješ že takto je to "ono". A přitom ses ochudil o to podstatné. Okradla tě a to s úsměvem a na to ses chytil. Jako moucha na lep.
No a tam se svět šine, do zvráceností. Běžné vztahy a zdravá intimita a sexualita se takto postupně vytrácí. A díky úplnému zblbnutí mozků což je podmíněno požadavkem neustálého zvyšování dráždivých impulsů se bude vytrácet.
Toto ale není pokrok. To je zhovadilost a odcizení se sobě navzájem.
Normální partneři si přece sobě vyhoví ve všem. Ti druzí potřebují vyhledávat placené služby. To je jako cukrovka. Když nestačí vlastní inzulín musí se dotovat zvenčí a platí to VZP. Když v partnerství chybí inspirace libido a hormony lidé vyhledávají další atrakce. Vynaleznou "tantru". Píchnou si inzulín. Placenou službu. Protože pro jejich zhýralost je jejich partnerka neuspokojuje. Jejich tělo není schopné reagovat adekvátně na zdravé podněty jejich sexuálního protějšku. To je normální projev impotence.
17.12.2018 - 12:24 | Filtr
(Býk) player » Bosch
To rozhodně. Uvedu příklad. V tomhle případě kočka mohla říct: koukej navalit nějaký prachy , nebo tě prásknu , že jsi mě vojel , i když to do tatnrický masáže nepatří. A to si piš , že si seženu pár svědkyň , kterým si to udělal taky...přičemž třeba v reálu mohla ona v návalu extrémního vzrušení sáhnout po něm - kdo ví...
17.12.2018 - 11:49 | Filtr
(Býk) player » Bosch
Tp není pravda. Prostinká kopulace je zábava pro opice. Tantra je vyšší forma erotiky.

Já jsem na tantrický masáži byl a doufám , že to nebyla moje poslední. A to se za zakomplexovanýho rozhodně nepovažuju. Ale když někomu trtking stačí - ok. Každému , co jeho jest...
17.12.2018 - 09:21 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » player
jj
Podle mně je to tantrování velká hovadina.
Trapná snaha zahladit neschopnost žít normální sexuální život.
Kšeft s těmito sexuálními komplexy neboť dnes je obchodovatelné úplně vše.
Ještě větší forma pokrytectví než šlapky v bordelech kterým se už dneska říká "společnice na privátech". :4:
Chlapi co tam jdou jejich hlavním cílem je aby jim ho "tantrická masérka" vyhonila. Tečka.
A ženy tam jdou hlavně kvůli pohlazení které se jim jinak nedostává. A pak jsou okolo toho ty nesmyslné ezoomáčky. Tantrismus jako takový s tím nemá vůbec co dělat. Prostě zas někdo vymyslel díru na trhu s lidskou blbostí a neštěstím.
Kdyby postupovali právníci podle zdravého rozumu dali by všem zúčastněným půl roku veřejné prospěšných prací zametat chodníky a byl by klid. Už by do podobných ptákovin nešli. :4:
17.12.2018 - 00:46 | Filtr
(Býk) player » Bosch
No - tady je to opravdu o hraně. Hraně pro právníky.

Takhle - tantrickej masér by rozhodně neměl vytahovat klabrdo. Na druhou stranu , do vagíny prstama vniká a to do té masáže patří. Čiliže - znásilnění - už zneužití...těžko se to bde prokazovat , ale tím , že tam byla ta emailová korespondence je on dost v průšvihu.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »