Jak zapomenout?


20.06.2018 - 22:54
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Daisybunch, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====

Jak zapomenout?
Jak někoho vymazat z hlavy. Zapomenout, co nejvíc to jde. Na člověka, který ze sebe dělal někoho jiného, aby si vás získal, a pak vás pomalu "oddělával"? Na někoho, kdo, zdá se, snad ani nemá svědomí. Kdo jen bral a bral a dával tak málo.
Jde si nějak vyrvat kus srdce a mozku, ve kterým ten člověk přebývá? Jak to udělat, když pro vás znamenal tak moc, dali jste mu skoro všechno, otevřeli jste se mu a on toho zneužil.
A ne, nelituju se, pojmenovávám fakta. Na lítost nemám čas ani náladu, chci jednat, udělat něco, co pomůže zapomenout.
Nejhorší je, že mám chuť se mstít. a to je něco, co se mi za celý život ještě nestalo. Zařvat na něj, že tohle se fakt nedělá. Ale úplně nejhorší je, že nevím, jestli by to vůbec pochopil.

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 2 1
Řazení:
26.06.2018 - 07:17 | Filtr
(Ryby) MG34 » Buh je tlak
Ano, myslím i ty - mají to vyloženě v "popisu práce" a jejich ženy jsou na to zvyklé.

Ale ženy z našeho kulturního prostředí prostě neumí "dělit čtyřma", takže počítají se špatnými čísly a pak se diví.
26.06.2018 - 00:16 | Filtr
(Býk) Ase
Zabudnúť? To asi dosť dobre nejde bez toho, aby sa človek prestal cítiť ako najdôležitejší pod slnkom, ktorý keď sa otvorí, ten druhý je od tej chvíle povinný sa správať presne tak a nie inak. Druhý má právo robiť chyby, zneužívať, nechápať, v nejakom čase ísť vlastnou cestou.
25.06.2018 - 22:39 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Sosna zvlčelý
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Laki, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Jako cim? Vypomoci kamaradce? :3:
25.06.2018 - 22:36 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » Laki
Budu upřímný, jo?
Dokážu pochopit, že toto někdo udělá. Nehodnotím.Ale že se tím chlubí?
25.06.2018 - 22:27 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Buddha/2
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Laki, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
:61: :61: :61: :61: :61:
25.06.2018 - 22:25 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Laki, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
stalo se mi :)

odpusteni jsou ezo hovadiny, to nepomaha - vyrvani ano

pokud ten zasah do energie je tak hlubokej, v touze po pomste se manifestuje hlavne to, ze ji potrebujes zpatky

mne pomohly 3 veci:

napsat jeho nove slecne co je zac - tim ztratil energii kterou bral i ji a ja prispela do navraceni rovnovahy - odpojilo ho to totiz od meho zdroje a mne se energeticky ulevilo

Reiki

novy vztah :1:
25.06.2018 - 15:48 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Daisybunch
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Buh je tlak, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
to je fajn, že to zpětně vidíš jako fajn.
ten vztek se taky dá použít jako hnací motor, akorát to chce nějaký finessky ..

taky se to učím:)
:13:
25.06.2018 - 15:46 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » MG34
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Buh je tlak, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
ty nezklameš :21:
a takoví podobní..

myslíš cigány?
25.06.2018 - 14:24 | Filtr
(Ryby) MG34
wow, bezskrupulózní pohádkář a rozmazlená růžovobrýlka (v konečné fázi s dotčeným egem, že naletěla) - to je klasická dvojka :4:

jak to říkají politici? "nikdo vám nedá tolik, kolika já vám můžu slíbit"

to mne vede k nějaké archetypální paušalizaci - obecně se dá říct, že pohádkáři jsou asi spíše arabáči, jugoši a takoví podobní
23.06.2018 - 00:05 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » bubobubo
No a odkud myslíš že je to odpozorované :3: :4:
23.06.2018 - 00:00 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Buddha/2
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele bubobubo, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
:61:...obdivuji tvůj smysl pro realitu... :15:
22.06.2018 - 23:12 | Filtr
(Váhy) Buddha/2
Je tu ještě jedna neprávem opomíjená možnost: najít si ještě většího šmejda a na toho minulého pak vzpomínat v (relativně :4:) dobrém :46:
22.06.2018 - 18:10 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » player
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Daisybunch, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Už mě ta chuť se mstít po dvou dnech přešla :4: ale bylo vlastně fajn to pocítit, jaký to je. Protože jsem to nikdy předtím neměla. Vnitřně vím, že msta nemá smysl a jenom se obrátí proti tomu, kdo se mstí. A taky vím, že bych msty ukrutně litovala. Že tím ničím hlavně sebe.

Já vím, Plájo, univerzální láska. Ale upřímně, kdo z nás je jí opravdu schopen? Vůči všem bytostem? Pro mě tohle byl vždycky ideál, dokonce jsem si myslela, že už jsem ho skoro dosáhla, protože jsem dotyčného milovala i přes spoustu jeho nešvarů. A pak bum bác a připletlo se tam ego. Jsem si musela přiznat, že té bezpodmínečné lásky schopna teda nejsem.

Ale jo, vím jak to myslíš a souhlasím. Zraněný ego a zraněný srdce to snad časem taky pochopí...
22.06.2018 - 16:49 | Filtr
(Váhy) Jupíí » player
Tebe obdivuju ( z těch všech tvých příspěvků co si pamatuju) s jakou lehkostí procházíš životem, vypadá to, že to fakt umíš :4: :30:.
22.06.2018 - 16:42 | Filtr
(Váhy) Jupíí » Nalani Makaio
Hezky jsi to popsala :30:. Já sice jsem se svým vlastním vztekem vůči tomu muži na tom nebyla až tak, ale jako styl "ty hajzle" ,ve mně samozřejmě bublal a myslím, že jsem jemu ve svém zoufalství prohodila cosi o kreténovi :61:.Ovšem mám pocit, že sebelitování je ještě větší průšvih.Ale nevím, ona emoce vzteku nebo lítosti je v těle časovaná bomba, když se nedostane ven.Babrala jsem se v tom docela dlouho.
Pomohlo až to pochopení, proč se mi to dělo a že od sebe musím začít.Je pravdou, že jsem vždy dělala více pro druhé, než sebe...
22.06.2018 - 13:36 | Filtr
(Býk) player » Nalani Makaio
No a naučili tě potlačit hněv? On - pokud už přijde , je pouze zakonzervovatelný , že se člověk ovládne. Ale potlačení hněvu asi naučit lze , ale v podstatě osvícením.

Když mi bylo 18 , hněval jsem se každou chvíli. Na spoluhráče na sportovišti. Řval jem na ně , byl jsem sprostej ,až se dnes divím , že je rodiče vůbec se mnou na to sportoviště pouštěli, ale zvykli si. Mimo tuhle oblast jsem se nasral maximálně na sebe , když mi něco nešlo.

Dneska? Flagmouš. Všechno vidím jako zábavný divadlo.Včetně harakiri vztahů.Dokud to není rakovina kostí...nějaký rozchody , příchody , vchody a odchody - vždyť o co vlastně jde?

Ale tvou poznámku o lidech , kteří si jdou za svým a tyhle věci upozadí - tam vidím ten zásah do černýho.
22.06.2018 - 12:54 | Filtr
(Býk) player
No - dost těžce. A taky - pomsta patří vcelku běžně do poptávky ženské duše. Sám jsem s ní byl několikrát v životě konfrontován.

Ale asi takhle: zapomenout v podstatě nejde. Odpustit ano , ale to by člověk musel do tý "svý rovnice" jako konstantu zasadit lásku. tU NESOBECKOU , UNIVERZÁLNÍ , VŠEOBJÍMAJÍCÍ (nezaměňovat za zamlilovanost).MOTÝLKA S BLAŽENĚ TŘEPOTAJÍCÍMI SE KŘÍDLY.

TTakže asi bych se prostě odbelhal k zcela jiným věcem. Jede se prstě dál. Nějaký krachlý vztah? No a co? To má přece dvanáct lidí do tuctu. Zkrátka ti vyšumněl a je...když se v tom budeš hrabat , akorát si přivoláváš rakovinu.

Jojo , von ten sex je úžasná věc , ale to to Trojský kůň.Danajský dar od univerza nebo boží špatnej vtip.
22.06.2018 - 08:28 | Filtr
(Štír) Nalani Makaio
Na těchhle zkušenostech je nejbolestivější to, že se člověk cítí bezmocně, bezmocně ve svých pocitech, bezmocně ve svém vzteku. Nechce to cítit (protože "je to špatné"), zároveň je to nutkání tak silné, že bys tomu člověku nejraději otřískala něco o hlavu. Pak když už to z člověka vyleze tak má pocity viny, že to "asi přehnal".
Zapomenout nelze, teda podle mě ne bezpečně a bez následků. Můžeš to max pohřbít někde do nevědomí, naučit se to ignorovat. Pak je všechno "krásné", no jenže to má jednu malilinkatou nevýhodu a tou je, že to 100% vyleze a většinou v nejmíň vhodnou dobu.
Jak tu psala Khali a Bitch :4:, největší vztek máme většinou na sebe, i když si to neuvědomujeme. "Jak jsem to mohla dovolit?"... No, jenže vtip je většinou v tom, že tyhle věci se MUSELY stát. Zvlášť když se tyhle věci jeví jako, že ani vlastně nevíme jak k tomu mohlo dojít, jak jsme se do TÉHLE situace mohli vůbec dostat...
Lítost z tvého příspěvku necítím a to je dobře. To je podle mě jedna z nejmíň konstruktivních emocí. Myslím, že jediné co můžeš teď dělat je autentické vyjádření toho co cítíš, alespoň sama před sebou. Tyhle věci se (aha! a teď jsem si něco sama uvědomila :4:) nedějí lidem, kteří mají jasno v tom, jak se druzí můžou nebo nemůžou chovat (respektive, co si necháme líbit a co ne). Je to fakt o sebehodnotě. Vesmír bude vždycky zkoušet, posílat výzvy a vždycky nám hodí nějakou "závěrečnou" zkoušku jestli teda UŽ! :32: :4: Paradoxně největší manipulátoři chodí lidem, kteří mají silný soucit pro druhé a velkou empatii. Jenže i v tomhle je třeba najít rovnováhu. Vesmír nám dává signály kdy se z dobrých vlastností stal extrém a pro další rozvoj je žádoucí se naučit něco z toho druhého. Já jsem vždycky obdivovala lidi, co si jdou za svým, co stojí pevně na zemi a nedají se zmást (případně vydírat) druhými nějakými pocity viny. Protože to je ten největší paradox. U velkých manipulátorů se člověk nelogicky cítí jako by to všechno byla vlastně jeho vina. Ve skutečnosti je to jen hra energií. Potencionálně ti vlastně nikdo nechce ublížit, je ti jen poslán něco ukázat. Což jako chápu, že ti asi v téhle naštvané situaci nepomůže, ale možná časem...
Pro mě tahle zkušenost obnášela to, že jsem se musela naučit se tvrdě vymezit, což bylo pro mě obrovsky nepřirozené a těžké. A hlavně, BEZ CENZURY vyjadřovat myšlenky a pocity k druhému. Zvlášť ty myšlenky, o kterých jsem si myslela, že to není správné je takhle říkat, dyť přece ubližuju. A pak jsem si řekla a dost, kašlu na to, je mi to jedno jestli mu to něco udělá nebo ne. A světe div se, autentičnost (po nějakém období "boje" se sebou i druhým) přinesla ovoce. Jako malou mě učili potlačovat hněv a pláč a pak se není čemu divit, že jsem potkávala lidi, kteří mě "nutili" tyhle emoce projevit.
Tak si to prostě dovol. Nějakou dobu si to dovol, být nasraná, být šílená, být cokoliv z toho všeho co jsi potlačovala a co se teď objevuje. Možná je to ten tranzitní Neptun co ti vytahuje tyhle věci z podvědomí, tak se tomu nebraň a pozoruj to. Teď je ta možnost :62: a ty si jí můžeš vzít pro svůj užitek.... Takže go on! :75:
21.06.2018 - 20:10 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Drzá Fikce
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Daisybunch, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Neboj, tenhle není zdejší a nechodí na tyhle typy webů :D
21.06.2018 - 17:59 | Filtr
(Váhy) Jupíí
Nezapomeneš.Jen to časem odstřihneš, universální návod není.Prošla jsem tím samým, jen jsem se narozdíl od tebe ještě litovala.Tak to byla extra kombinace.Byl to skvělý učitel, již nikdy více.
21.06.2018 - 17:41 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Drzá Fikce, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Boxovací pytel, nalep si tam fotku toho zmetka a dej mu co proto. Mimochodem, doufám, že se neznáme..... :75:
21.06.2018 - 17:33 | Filtr
(Střelec) Tommy - Question Mark
Boxovací pytel, nalepit jeho fotku a nejlépe si pak najít někoho jiného....
21.06.2018 - 16:17 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » Daisybunch
Běhej jako https://runningmagazine.ca/wp-conte… :15:
Jen ty vousy nevím, jestli Ti narostou. :4:
21.06.2018 - 15:57 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Sosna zvlčelý
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Daisybunch, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Zabavit se dřinou, to je ono, úplně cítím, jak po tom prahnu. A že já nejsem nějaký sportovně nebo silově založený člověk, ale teď mám ocit, že bych oběhla půl zeměkoule nebo vyházela tisíc kup hnoje :4:

Sebeláska, no jo :) tahle zkušenost mě k ní nakonec dokope...
21.06.2018 - 15:47 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Háňa*
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Daisybunch, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
S tím, že jsem si vlastně ublížila sobě, to máš pravdu. Nemusela jsem spoustu věcí dělat, ale něco mě k nim pudilo, ani nevím proč. Skoro bych řekla, že karma, haha :32:

Neřekla bych, že jsem byla pořád v roli oběti. Když už, tak obětí iluze. Ale jo, něco jsem nechala zajít až moc daleko.

-----

Pokud se ti v ní nelíbí, nech druhé druhými a žij si život tak, jak se ti líbí - tobě, ne někomu jinému. Žij hlavně pro sebe.

------
tohle je dobré, v tom je síla...díky :)
Příspěvky: 38-14 13-1
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Úplněk v KozorohKozorohu
ukázat kalendář »