Jak se vypořádat se svými předky, rodiči a sourozenci?


25.05.2015 - 19:14
(Býk) Avadesign
Jak se vypořádat se svými předky, rodiči a sourozenci?
Nová terapeutická metoda, která dokáže zRUŠit staré nefunkční rodiné vzorce a napojit se na své předky. Můžete si to s nimi vyříkat a vše se uhladí do láskyplného poklidu.
YouTube

Řazení:
04.07.2015 - 08:54 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » vlna.c
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Malča, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Ano, každý jsme jiný a každý originál..Každému vyhovuje něco jiného a je nesmírně krásné, že si svobodně můžeme rozhodnout, co to je..Tak hodně dobrého pocitu na tvé životní cestě...to je ten hnací motor.. :75: :27: :27: :17:
04.07.2015 - 08:39 | Filtr
(Štír) vlna.c » Malča
.Máš pravdu, člověk se musí hodně spolihat na sebe.....A zorientovat se sám....Sama nemám ráda autoritativní řízení. Asvoboda je nejdulezitejsi......Nesouhlasím s tvým názorem na ty předky......přijde mi, ze to hodně bagatelizujes.....já se o to hodně zajímám.....věř mi, zasahují do našeho osudu víc než si myslíš.....S těma terapeutama....je to těžký....ale jak si řekla, každému muze pomoc něco jiného....tedy i ten terapeut....Jsou obyčejní terapeutove a pak jsou super hvězdy.......jako le cron nebo timothy gallwey.....
03.07.2015 - 22:29 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Malča, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Ajajjjj..co jsme si to v posledních letech navykli???? na všechno mít terapeuty, poradce, odborné pracovníky...????? Vždyť každý jsme jiný, každý vnímáme své pocity po svém a ani ten sebelepší terapeut nemůže nahlédnout do našeho nitra lépe, než mi sami..Nikdy jsem neměla potřebu napojení na své předky, pokud byl problém v rodinných vztazích, musela jsem se v tom zorientovat sama a ujasnit si, co vlastně chci, kdo jsem a zda jsem schopná si uvědomit své životní priority..Nevím, co bych měla řešit se svými předky, jsem ráda, že v poklidu odpočívají, užili si zřejmě taky svého dost..A ti, co jsou ještě tady??? Ať si každý pohlídá svou cestu, a pokud se někde protneme, je úžasné to sledovat a vědět, že není dobré nikomu překážet. Svoboda je totiž po zdraví ten největší dar..Objímám..s láskou Jana.. :17:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v BlíženciBlížencích
ukázat kalendář »