
Najdise.cz ... najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty ...
Mladou či zralou ? - Diskuze a zkušenosti
- Astrologie
online
Osobní horoskop (radix)
Partnerský horoskop
Tranzitní horoskop
Psychologická astrologie
Online výpočty
solár, direkce, revoluce, kompozit a další ...
Lunární kalendář
- Horoskopy 2026
kalendáře a jiné
Znamení zvěrokruhu
Partnerský horoskop
Ascendent a Descendent
Horoskopy na rok 2026
Čínský, Keltský, Výklad karet, Léčivé kameny, a další ...
Kalendáře na rok 2026
Čínský horoskop 2026
- Slavné osobnosti
astro databáze - Narozeniny
jména, svátky - Numerologie
online - Poznej
znamení - Galerie
uživatelů - Diskuzní
fórum

Mladou či zralou ?
10.11.2011 - 17:22
player
Mladou či zralou ?
No - fakt nevím.Poraďte mi.
Mladou,že...
Mladou,že...

17.06.2015 - 22:21
| Filtr
Sempress
Mít pravidelný sex a denně navařeno?? Zní to možná skvěle, ale to by mě asi brzo přestalo bavit...... O 13 let mladší ženu nemám proto, že jsem mladou hledal..., ale proto, že se naše cesty shodou náhod a okolností spojily. Není to o sexu, není to o žrádle. Kdyby bylo, nejsme spolu. .....není to o věku, je to proto, že to tak prostě mělo být.

17.06.2015 - 12:49
| Filtr
Sasanka25
Vyzrálou mladici, nebo zachovalou zralou ženu s mladistvým myšlením ;-)) Otázkou je, zda chceš více tělo, nebo mysl :-P

16.06.2015 - 13:18
| Filtr
NannyPlum
... dnes som dostala na tému muži starú známu pragmatickú odpoveď......Muži potrebujú jesť a sex... nie som citlivka, ale toto ma rozplakalo.
Starší muž ťažko dokáže pochopiť mladšiu ženu a to, čo všetko k nemu cíti.
Celú jej neistotu, tony pocitov, komplikovanosť situácii a cestu zblíženia.
Keď v zmysle onoho výroku, že muž potrebuje jesť a sex... uprednostní tú staršiu, dostupnejšiu a menej komplikovanú ženu... ktorá mu to dá skôr a bez zachvenia, nech si ju má...
A je mi z toho smutno. Páčilo sa mi, ako tu bolo napísané, že mladšiu a dať jej priestor, nech dozreje pri ňom... škoda, že viac platí výrok sex a jedlo. Sklamalo ma to, mám pocit, že mne blízky človek dal prednosť onej zrelšej a zahodil tak všetko to pekné, čo sa mohlo medzi nami vyvinúť. Ani nevie, koľko odvahy ma to stálo mu o tom všetkom vôbec povedať. Takéto výroky berú mladším ženám vieru v charakterného muža... dammit

15.06.2015 - 08:29
| Filtr
Hynek_69
Protože jsem mladý už delší dobu, volím mladou.. co už má něco za sebou... s pružným duchem i tělem
(na věku tolik nezáleží - v určitých mezích)Mám jednu otázku: Jsou staré duše (reinkarnace) mladé duchem?

15.06.2015 - 07:02
| Filtr
Najdise.cz
» player
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele bubobubo, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:=====
Tak pro tebe to nemá smysl,tak nedoporučuj jako všeobecné.

Za pouhých jedenáct nocí plně neuspokojíš žádnou ženu,protože nebudeš vědět jak.Žena ti za jedenáct nocí nerozkvete,je to příliš málo,než aby odhalila svá tajemství.



13.06.2015 - 23:10
| Filtr
Nuna
..kdo vytahuje tyhle pravěkosti?
....nepoznávám ani vás...natož sama sebe
.... a myslím,že ani náča už by dnes stejný dotaz nenakladl..

13.06.2015 - 22:58
| Filtr
Sempress
....každopádně, můžu z vlastní zkušenosti říct jedno. "Je to boj" ...mám krásnou o třináct let mladší ženu a už se těším, až vyzraje :-)

20.11.2011 - 01:16
| Filtr
Mishanek
Rozšiřme epidemii do reálného světa!!!! Každý dá někomu pusinku a pošle toto poselství dál. Zamořme svět
láskou!!!!

Necht se pusinková mánioepidemie šíří....posílám první startovací nakaženou pusinku a tu rozšiřte dál

Mishanek....kdo opusinkuje nejvíce lidí vyhrál...A co? rozdal mnoho radosti lásky a pozitivní energie a to by měla být ta největší výhra...at sse pusinkuje celý svět

(pozor na opary atd!!!!)

přidej k tomu ještě obejmutí a úsměv!!!!!




19.11.2011 - 18:01
| Filtr
Prútikár
Na veku nezáleží!Predovšetkým musí byť veľká!!
Cez zimu zohreje,v lete urobí tieň!!

11.11.2011 - 13:41
| Filtr
Shirma Nuwa
vy tady někteří furt píšete a děláte jakoby žena už od 30 let byla nějaká stará neatraktivní baba!nebo dokonce důchodkyně?
Přitom jak jsem se tak včera koukala po netu tak zralost ženy je posuzována až tak od 40-45 let tak co tady řešíte když se jedná o pos..ou 30ku,která je za 1.náhodou ještě mladá a krásná(pokud o sebe dbá) a ještě k tomu co se týče sexu porazí kdejakou náctku a 20 která se bojí říct co se ji líbí a co ne,na ulici kolikrát když před vama projde taková holka o které si myslíte že je jí 20 přitom má 30 i přes a naopak některý 20 ale i 18,19 a vypadají na 30
nemyslím včechny to zas ne,jsou hezký,sladký ale to my ještě taky
!nechci nic přehánět,tak vy taky prosím nepřehánějte

11.11.2011 - 13:34
| Filtr
Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele bubobubo, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:=====
Takovou,která se ti bude zamlouvat.

11.11.2011 - 13:33
| Filtr


11.11.2011 - 00:36
| Filtr
Tuatha Dé Danann
tak tahle otazka me momentalne taky trapi...mam na vyber jet cestovat s campervanem po zelandu s devatenactiletou sladkou ceskou nebo s vyzralou 32 letou brazilkou




10.11.2011 - 22:15
| Filtr
Zornička
Kam zmizol Píťo ? Snad mu neteče olej, alebo nepraskol karburátor ?




© 2007-2025 Najdise.cz







? i takové jsou...prý..



Štíru