Najdise.cz (Systémová zpráva)
Příspěvek je od uživatele
spimajim, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
===
Bereš to zbytečně emotivně. Chápu Tě, ale smrt je přirozená součást tohoto světa. Dokonce i smrt probíhající jinak než díky stáří.
Kdy se ze shluku buněk stává opravdu člověk je diskutabilní. I proto kupříkladu astrologie pracuje s okamžikem zrození a nikoliv početí. Potvrdil mi to i jeden senzibil, že dvě duše v auře těhotné ženy vnímá až ve vyšším stádiu těhotenství, ne na jejím začátku.
Bude Ti znít hnusně, co teď řeknu, ale "to" o čem se tu bavíme, ještě živé dítě není - je to teprve jeho zárodek.
Sice chápu, jak to myslíš a vím, že to myslíš dobře, ale na druhou stranu se domnívám, že emotivní fráze o "zabití živého dítěte" nepomohou nikomu a ničemu.
Jestli se domníváš, že matku, která má ohledně svého těhotenství negativní pocity tím přiměješ k tomu, aby se změnily na lásku a radostné očekávání, tak o tom silně pochybuji.
Mám podezření, že mě v podobné situaci by to uvrhlo doi ještě hlubší deprese.
To neber prosím ve zlém, ani já to nemyslím zle.
