Hlavní strana > Diskuzní fórum > Poslední příspěvky v diskuzích

Filtr:

Tanana - Poslední příspěvky (Archiv)


  
 
 
 
04.06.2010 - 18:06
Astrologie: Žádostivost

Tanana » Najdise.cz
Sexualita je asi obsažena v celém znění horoskopu, ale pokud není něco někde v pořádku, tak bych zkoumala Mars, Venuši, jejich aspekty, 8. dům, aspekty Pluta, Neptuna, Urana, Saturna k osobním planetám, Lilith, ASZ, Saturna a zejména jeho apsekty k 8. nebo 2. domu. Ale nevím, nevím... sama hledám.. :3: však Ty víš :74:
01.06.2010 - 13:22

Tanana » nanuk
Podle toho, jak si pročítám různé diskuze (hlavně v angličtině) a jak nad tím denodenně přemýšlím, tak začínám nabírat pocit, že je to tak těžké a jednoduché zároveň. Potkávám lidi, co by se dali podle určitých signifikantních aspektů, o kterých mluví astrologie, považovat za vhodné partnery, ale spíš bych řekla, že je to tak půl napůl. Je pravda, že s lidmi, s kterými mám převážně harmonické asp., tak je to spíš relax, potěšení, klid, ale i možná nuda. :5:
Záleží, co žena od vztahu/muže chce. Tím bych začala, ať už se to tam mrská sebeúchvatnějšími aspekty... Řekla bych, že tam, kde chceme zažít "divy", tam by se to mělo pořádně semlít.. Kámoška, co má s klukem v opozici Slunce s Lunou = vzájemně a Merkury mají též v opozici a v kvadratuře na osu Slunce-Luna a oba dva jsou hodně zaměření na vyměňování názorů, potřebují vášnivě diskutovat a obhajovat svá pevná stanoviska. A klape jim to skvěle už pátej rok. Samozřejmě není to úplně vždy "jak po másle", ale mají tam ještě jiné aspekty, co jim dodávají pocit, že by si měli jeden druhýho vážit a oba mají vysoké morální hodnoty, které jsou pro ně nesmírně důležité. A nemyslím si, že by stejná konstelace u jiných lidí mohla být tak v pohodě. Oba dva jsou totiž hodně zaměřený na (sebe)vzdělávání a oba se touží prosadit se svými myšlenkami i na veřejnosti, o čemž mluví jednotlivě jejich nativy.
No, původně jsem to chtěla napsat jinak, ale už - co už.. :3: Sice páté přes deváté, ale žádnej názor není navíc, ne? :2:
26.05.2010 - 18:13

Tanana » Tanana
co dělám?? normálně lůno, ne lúno :25:
26.05.2010 - 14:30

Tanana » serafim
Koukám, že žiješ ještě. :3: Asi si byl ve vaně. :69: Moc pěkné. S tou nádrží, jak tam tekla "černá" voda, to mám podobný zážitek. Myslím, že to bylo v Chudenicích. Taky, jak už jsem tu stokrát psala, mám vodu i ve snech. Pamatuju si ještě na jeden takový hodně zvláštní sen, ale jsem líná ho už popisovat. Ale byl magický a strašidelný. :16: Nebo jednou jsem spadla do řeky, která byla plná lidských výkalů a hlavně exkrementů. Já jsem na nich plavala... A cítila jsem se v tom snu jak ve skutečnosti. Lahoda. :61:

Ještě jsem chtěla říct k tý symbolice, že ASZ Raka je spjat s lúnem, s plodovou, výživnou, ochrannou, teplou a životadárnou vodou a já si myslím, že pro nás "Měsíční lidi" je důležitá potřeba opětovného napojení se na kolektivní prapůvodní lúno - proto dotyk s VODOU.
25.05.2010 - 01:35

Tanana » Najdise.cz
:3: Zažíváš tam nějaký opakující se prvek, který by celkem stmeloval všechny něbo některé ty sny o vodě? Já bych je mohla rozdělit základně na zahraniční (zájezd k moři) a tuzemské (to jsou vody, u kterých jsem například nikdy nebyla, jsou to smyšlená místa, ale většinou jsou v místech, kde to znám). Vím, kam jdu. Např. jdu na procházku do jedné vesničky a tam to vypadá vždycky jinak než ve skutečnosti. A je tam obvykle vodní nádrž. Dříve tam v mých snech býval děsivý vodopád nebo to možná byla nějaká průtrž... Ale hodně divoká, rezavá, blátivá a já se pak po tom snu ptala mámy, zda tam opravdu někdy něco takového neteklo. Ale ne.

Pokud se mi zdá o řece, tak se procházím buď podél ní a kraj se zužuje, až mám nakonec problém udržet cestu.. magicky mě přitahuje pohled do té vody. Proud je vždycky dost silný a já z něho zmalátním, začne se mi motat hlava. Je mi jasný, že do tý vody dřív nebo později spadnu... jsem už na to zvyklá. :61:

Když jdu přes most, tak to je naprosto science-fiction.. :5: To není normální konstrukce mostu, to jsou nějaký trubky, na kterých se plazím.. To se těžce popisuje. :43:

Když se mi zdá o moři, tak jsou tam vlny a myslím na žraloky. Jednou se mi zdála opravdu kravina, nevím, jetsli to bude znít vtipně, ačkoli já jsem se po probuzení fakt bavila. :61: :61: Bratr byl se mnou někde u moře a ležel na lehátku. Pak někdo začal volat, že vidí ve vodě žraloka. Běžela jsem se podívat na kraj pláže, abych ho spatřila a opravdu tam byl. Jeho stín se přibližoval čím dál víc ke břehu, až byl úplně na břehu, kde končila voda. No a pak to zní dost zhovadile, ale za sny člověk nemůže. :4: Ten žralok vstal na zadní ploutev a šel k bráchovi, kterej zůstal v klidu na lehátku. Žralok dal bráchovi normálně facku tou svou párovou ploutví a odporoučel se zpět do vody... No všichni, co to viděli, tak byli v šoku. Nikdo se nesmál. :32: :6: :4:
24.05.2010 - 22:50
Výklad snů: Sen o kalné vodě

Tanana » hajounek
Já nevím, spekulujte si směle dál, ale já bych měla permanentně život citově v troskách podle výkladů "vodních snů".
Padám do humus temných nádrží, schovaných někde v továrnách; chodím k rozbouřeným rezavým a prudce tekoucích vodopádům; brodím se potokem; chodím po hrázi; motá se mi hlava u řek až do nich upadnu.. Nebo jak jdu přes most, tak to snad ještě nedopadlo, abych ten most přešla. :61: Voda je v mých snech takřka denodenně. A žiju, bez nemocí a s citem. :4:
24.05.2010 - 22:09
Výklad snů: Sen o kalné vodě

Tanana » Catwoman1
Měla jsem kdysi dávno dost podobný sen. Bylo to tak odporný, jak popisuješ. Bylo mi z toho celý den divně. Přesto jsem se ten den vydala s kámoškou do bazenu a tam nám tenkrát někdo vykradl skříňku. Nestalo se ti něco takového? Já to tenkrát s tím snem spojila, ale třeba žádný vztah tam není.. :40:
24.05.2010 - 22:43

Tanana » Najdise.cz
Teda tos mě dostala. Ty majáky.. Asi bych k nim měla jiný vztah, kdybych nějaký někde viděla na vlastní oči, ale já je znám jen z filmů (hlavně emérických) a tak ve mně nevzbuzují opravdu nic. :43:

Ty vodopády... :12: Vidělas nebo znáš vodopády Krka a Plitvická jezera? Já tam u nich byla a to byly neskutečný barvy, ty Plitvický. :74:
24.05.2010 - 22:37

Tanana » J07ef
:61: :61: :61: :61: :61: :61: :61: :61:.. k tomu není co dodat!
24.05.2010 - 22:22

Tanana » J07ef
:61: :61: no to je paráda, tady je vidět, jak lidi plejtvaj vodou joo!! :75: Pač se jim řádně otevře pusa, tak není jiného východiska :21:... A to mám dojem, že strana Zelených chtěla namontovat nějaký jiný ty nástavce nebo jak se tomu říká (jak z toho teče voda.. :6:), kde by byl menší počet děr, aby jako protejkalo menší množství vody, a tak se šetřilo s vodou. No nechci do toho tady zamotávat politiku, ale myslím, že by to bylo houby platné. Menší průtok vody by JO7efovi vlastně nahrával k širšímu repertoáru, a tím by se nakonec spotřebovalo více vody než s předchozími nástavci... :61:
24.05.2010 - 22:13

Tanana » Najdise.cz
No moře, to je nepopsatelná krása..! To tajemství, jeho život, uklidnění nervů,.. fantazie, fantazie :15: :3: :76:
24.05.2010 - 21:47

Tanana » J07ef
Že nezazpíváš před ostatními bez povzbuzení :36:, je normální raččí stydlivost... :2: Já taky nezazpívám, ale já k tomu mám fakt vážný důvod, to není jen stydlivost. :5:

Každopádně s tou vodou souhlasím.. Rak ji potřebuje. Dělá mu dobře - alespoň když budu mluvit za sebe. Všimla jsem si, že už od malička lítám z naší rodiny nejčastějc do koupelny a furt si něco máchám, přepírám, meju, oplachuju, ovlažuju a zkrátka všechna moje zábava se točila kolem kohoutku (chtěla jsem, aby mi panenka čurala; myla jsem barbínám vlasy, dělala jsem si falešný akvárko, napouštěla jsem si sklenice od kompostů a pak jsem tu vodu obarvila vodovkama a vystavovala jsem ji v pokoji..jakožto dekor.. :75: :6: Jo, jo, voda. To je taky príma živel. :13: Ale třeba do bazénu nějak moc nechodím, to radši svou osobní, domácí lázeň. :76: Ale zase přírodní koupálko, kde je průzračná a čistá voda, čistý okolí, tak to jsem tam pečená uvařená :27:
19.05.2010 - 11:04
Astrologie: Dominantní SATURN

Tanana » Najdise.cz
Na tu všechny tiskárny čekaj - co tisk, to originál a žádný standardy :61: My Vám to, drazí přátelé, vytiskneme různobarevně, ať není nuda! :20: Za mé vlády nastane konec éry kvality, sotva se začíná probouzet k životu... Tady půjde o jakési umění s mottem: nechte se překvapit a neočekávejte nic - nabízíme Vám duchovní cestu, kdy zaplatíte a nebudete lpět na Vašich žádostech. Očekávání a žádosti přináší hořkost. Tady nic očekávat nebudete, tudíž bude vládnout radost z překvapení. Pojďme se udivovat nad tím, co Vám vytiskneme. :75: ... já z těch zkoušek potřebuju nějak uniknout, plácat hovadiny :20:
19.05.2010 - 10:42
Astrologie: Dominantní SATURN

Tanana » Tanana
Tohle bych mohla napsat do svého životopisu... to by se mi šance v ucházení se o práci "jistě zvýšily"... :61: :61: :61:
19.05.2010 - 10:37
Astrologie: Dominantní SATURN

Tanana » Najdise.cz
Děkuji :1:, je to tak - nabourávala mi vnitřní řád.

Toho Saturna mám výrazně ovlivněného Uranem:
Nevypočitateľné správanie, ktoré osciluje medzi diktátorskou záľubou v poriadku až po anarchistickú bezzásadovosť.

Tohle mě vystihuje. Seznam/harmonogarm úkolů vyrobím, ale pak si stejně dělám co chci.
Plus připočítám-li Neptun ze 6.d. = U niektorých ľudí sklony k lajdáctvu a k predstieraniu svojej pracovnej aktivity. V zamestnaní potreba inšpirácie a taktiež potreba pracovať nesystematickým spôsobom (často umelecké alebo spirituálne povolanie) , inak nedostatok uspokojenia a sklon robiť vážne chyby v profesionálnom živote.
To už je zas trochu bokem. Ale ten popis je tak dokonalej... :3: ... Nejasnosti o svojom pracovnom zameraní. Väčšinou len veľmi ťažko prichádza nato, čo chce v budúcnosti robiť. Kdyby mi tohle bejval někdo řekl už na ZŠ, tak jsem z toho nemusela být tak dlouho vyjevená. :61:
18.05.2010 - 21:12
Astrologie: Dominantní SATURN

Tanana » Tanana
Jo a ty své vyrobené harmonogramy, jsem pak pokaždém vpádu matky do mého rozděleného času zničila, protože jejich smysl byl vysmíván. :11: A od té doby, neumím (resp. neudělám to) pracovat s časovým rozvržením činností stejně tak jako máma.

No jo, zase jedna zpověď.... :47:
17.05.2010 - 20:53

Tanana » Najdise.cz
:29:... zkušenost žádná, škoda, že to tu (možná zatím) nikdo astrologicky nevysvětluje, jak by to mohlo být. Já bych si tipla, že to bude souviset s tím Saturnem a jeho nějakou harmonickou vazbou k druhému domu... Nebo, že by bylo výhodný, kdyby se tím druhým domem přímo coural a byl zároveń dobře aspektován na nativní planetu, která by signovala chuť koupit/prodat.. třeba nat. Venuše nebo i ten Saturn?
Já někde četla, že Slunce trigon Saturn je vhodný pro práci s nemovitostmi. Tu vazbu totiž mám, ale že bych aspoň uvažovala o něčem podobném, to ne.
15.05.2010 - 19:14
Astrologie: Uzel

Tanana » Ireth
Hoj, co takhle zkusit http://www.panna.cz/panna/clanek/… :44: Jinak jsou i jiné stránky.
DÚ. :2: :29:
13.05.2010 - 20:11
Astrologie: opozice

Tanana » Hariett
Je to příjemné číst, ale k talentu mohu říct, že ho skoro nerozvíjím (malba, kreslení)a že je ohromné množství lidí, co mě svou kreativitou dalece předčí. :43: Jsem spíš typ něco jako koumák-věčný badatel, jenž neví kam kráčí, ale věří, že z toho jednou něco třeba bude :49::61:... Slovo povinnosti je úděsné = zdroj je v dětství, pubertě. Makám občas do morku kosti jen tam, kde mě to baví (dávám velký význam svým zájmům) a můžou to být i dost chaotické činnosti, které nemají jasné směřování. To mě vcelku trápí, ale když je vynechám, tak je to pak ještě horší. :40: :3: :17: :1: :1:
13.05.2010 - 10:48
Astrologie: opozice

Tanana » Hariett
:74: Jsem novolunní, ale myslím si, že jsem se za nějakej pátek žití docela naučila větší objektivnosti. Třeba je to ale můj subjektivní pocit.:2::63: Ono s fantazií se taky nežije lehce! Jako lev bych měla mít základní pocit "všichni jste tu pro mě". Ale jako malá a pubertální holka jsem měla neustálé pocity úzkosti, útlaku, osamělosti, ohrožení a strachu z lidí a budoucnosti. Fakt jsem se jako král necítila. :4:

Asi je ta subjektivita dvojsečná a zrádná. Záleží, jak člověk přemýšlí a zda si uvědomí, že moc jeho myšlenek ovlivňuje i jeho vnímání světa. To určitě platí obecně pro všechny lidi, kteří se narodili v jakékoli lunační fázi, ale pro ty novolunní by měly s tímhle upozorněním, na uvědomělou vládu svých myšlenek, vystavit billboardy. Když uvidím svět zlej - pak to možná bude horší než se vyrovnávat s realitou. :14:

Myslíte, že úplňkový lidé se mohou (a chtějí) učit nebo poznat subjektivní vnímání? Jsou to dva jinak kvalitativní póly, ale oba jsou stejně důležité. Přesto mám pocit :20:, že je častěji kladen v životě důraz na objektivní přístup. To bude asi jenom pocit. :49:
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2025
Lunární kalendář
Luna ve Štír Štíru
ukázat kalendář »