Hlavní strana > Diskuzní fórum > Poslední příspěvky v diskuzích

Filtr:

* Touha * - Poslední příspěvky (Archiv)


  
 
 
 
27.12.2024 - 18:44
Astrologie: Vztahy

* Touha * » Mici Angóra
Tak je jsem jako mladá byla, ale už to polevuje. ? Přemrštěné nároky? Myslím, že ne. Spíš mi přijde, že si často připadám jak chlap, protože muži "mého" života mi přišlo vždy, že se vezou, nechají opracovávat. Ikdyz si to dělám určitě dáma, hodněuzske energie. Nějak mi přijde, že to nějak v ženské roli neumím. Děti mám, dvě dcery.
02.10.2023 - 13:29

* Touha * » Astroložka Irena
Děkuji za reakci a rozbor. :-)
18.05.2022 - 06:31

* Touha * » LemmOny
Byla jsem vždy tolerantní a přátelská duše, snažila se vše vidět z více úhlů pohledu. Být nestranná a mít nadhled, že každý jsme jiný. Postupem času a zkušeností(ještě před tím než přišly tyhle dvě "šáškárky - covid a válka na Ukrajině) jsem začala být postupně sociální rasista - tedy člověk, kterému vadí, že všichni mají sice stejná "práva, ale povinnosti ne. Vadí mi zneužívání sociálního systému, a nezáleří na barvě pleti ani národnosti, proastě celkově. Vím, že za to můžou světové i naše elity, protože to lidem umožní. Tady nějde ani tak o ty komedie co se tu hrají, ale o ničení pracující střední třídy. Minulá vláda ucpala lidem hubu koblihou, ale čím jí ucpává ta TOP sebranka co je tam teď, to je mi opravdu záhanou.
01.03.2022 - 18:38
Zdraví a nemoci: CBD

* Touha * » il*ča
To neznám, ale používám za studena lisovaný lněný olej podle podle Dr. Johanny Budwig a také olej z Černého kmínu. Jsou na kde co. Je pravda. že mě to i chutná a jí to spíš pro prevenci a, že to mám ráda, ale pomáhají na plno neduhů.
26.05.2021 - 16:56

* Touha * » Freja
Pro mě by bylo též důležité co ho k tomu vedlo. Ono je plno lidí a plno důvodů proč to udělali. IKdyž jsem odpurce tak přeci jen se snažím pochopit lidi co to dělají ze strachu o své "zdraví", ikdyž se mi to moc pochopit nadaří, snažím se. Ale co mi hlava nebere a ani nechce to je důvod ....dovolená, pivko, kůltura a podobně. Ve finále, ale beru, že se rozhodl pro tak jako já se rozhodla proti, máme zatím v tomto svobodu rozhodování.
Naštěstí mám s přítelem podobný pohled.
08.05.2021 - 07:59
Láska a vztahy: BDSM

* Touha * » Mici Angóra
Tak třeba Mars 1.dům Střelec sextil na Pluto v 11.domě ve Vahách. Tento člověk by mohl být sub-masochista nebo dom/sadista? ?
06.05.2021 - 17:28
Výklad snů: Poznání

* Touha * » Najdise.cz
Mít nadhled, dokázat se podívat z více úhlů, dokázat pochopit nebo se vcítit do druhé osoby. Neškatulkovat, přestat vidět čenobíle. Nebrat si věci osobně a nesnažit se spasit svět. Prostě život prožívat.
02.05.2021 - 13:15
Zdraví a nemoci: Česneková vakcína

* Touha * » Tuatha Dé Danann
Jsem žena a miluji česnek, cibuli, chilli a podobné "driáky". :75:
02.05.2021 - 12:56
Láska a vztahy: BDSM

* Touha * » Hustokrutě obscénní Morti
Tak přízemní názor, házet všechny do jednoho pytle a škatulkovat. :3:
Já jsem na oboje a to dost silně, až podprahově. :75:
02.05.2021 - 12:54
Láska a vztahy: BDSM

* Touha * » TomVysehrad
Myslím si, že nejvíce jsou v tomto směru pozitivní Vodnáři, Štíři, Váhy a Lvi a Bíci. Tím myslím i postavení ascendentu v těchto znameních. Je to je jen můj postřeh, protože se v okruhu těchto lidí pohybuji.
:3:
28.10.2017 - 00:11

* Touha * » endymion
Chodím bosa kde se dá, miluji to :-)


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2025
Lunární kalendář
Luna v BlíženciBlížencích
ukázat kalendář »
 



TOPlist