Hlavní strana > Diskuzní fórum > Poslední příspěvky v diskuzích

Filtr:

Lupi - Poslední odpovědi


  
 
 
 
28.03.2023 - 00:11
Zdraví a nemoci: Psychologie

player » Lupi
Ne - škvoři maj frustraci. Chtěli by těma klepýtkama uchopit celou Zeměkouli , jenže je moc velká a je to frustruje.
22.03.2023 - 09:22
Astrologie: Pluto ve Vodnáři

tulačka_gryf » Lupi
Já bych byl trochu opatrnej, přece jen je Neptun v Rybách doma...v Beranu se trochu bojim, že by mohly přijít nějaký "vítězství pracujícího lidu". Obavu mám ze Saturna s Neptunem, konjunkce v roce 2026 bude na nultém stupni Berana. Připomínám, že je to konjunkce, která dost souvisí s komunismem. Ty předešlé mluví za sebe: 1917 (ve Lvu) - VŘSR. 1953 (ve Vahách) - smrt Stalina, Gottwalda a uvolnění poměrů. 1989 (v Kozorohu) - sametové revoluce napříč Evropou.
21.03.2023 - 12:09
Astrologie: Pluto ve Vodnáři

marus74 » Lupi
A je to tu :-D
Uvidíme, čo sa bude diať.
12.03.2023 - 20:37
Mezi nebem a zemí: Kolaps a regenerace?

Deam » Lupi
Přeci řekli, několik.:) Ač to není zrovna přesný odhad, jistým ohraničením v kombinaci s tisíci už to zavání a rozhodně to neodpovídá zaplněnému Václavskému náměstí.

Ale je možné, že to psali několik hodin před začátkem demonstrace, to by několik tisíc i mohlo odpovídat.

Zdá se, že na Primě dokonce původně psali o několika stovkách, to mohlo být pro změnu psáno několik dní před začátkem demonstrace, kdo ví. ;)
20.01.2023 - 09:24
Filmový koutek: Smrt jako brána

Lupi » Lupi
Teď ještě, kde to sehnat......
16.01.2023 - 19:23

Artislove » Lupi
Za málo.. je super.. Neskutočne veľa informácií..
08.01.2023 - 10:38

špejlička » Lupi
Aha, aha :1:

No vidíš, to jsi mi připomněla ta totemová zvířata. To jsi zjistila skrze meditaci?
Já se kdysi dávno snažila, když jsem byla zamilovaná do jednoho indiána, ale akorát se mi zdálo o vodním drakovi a to bylo divné. A pak to nějak vyšumělo.
Zná tu ještě někdo další svoje totemové zvíře?
07.01.2023 - 23:05

špejlička » Lupi
A to máte opravdové vlky?
Co člověka vede k tomu, že má vlka.... že ten obyčejný pes jakoby nestačí? Jen otázka. Nemám nic proti. Mě přijde vlk moc divoký a nebezpečný.
06.01.2023 - 21:19

špejlička » Lupi
Když o všem možném. Tak to chci říct jen tak. Za chvilku bude úplněk. Teď jsem byla venku, Měsíc krásně září. A já cítím jak ze mě zase na chvilku odpadá všechno špatné. Dny byly náročné a teď budou klidné. Je to fajn být na světě a vlastně i žít tady u nás v naší krásné zemi.
05.01.2023 - 15:44
Mezi nebem a zemí: Kolaps a regenerace?

Artislove » Lupi
To čo sa deje na svete a kam to speje sa za chvíľu nebude dať zrovnať s ničím. Ak si niekto stále naivne myslí, že horšie to už nebude a že nám chcú politici a elity dobre, tak mu už neni pomoci a asi naozaj musí padnúť na dno sám a tam si poriadne nabiť držku. Pokusné laboratórium boli všetky krajiny kde ľudí pichali a každý jeden kto sa opichať dal, je pokusná myš a zo seba to už nedostane..Rádovo sa už celosvetovo počíta okolo 100 000 000 úmrtí po pichancoch.. Samozrejme nepočítam že by sme sa reálne dozvedeli skutočné čísla..ale keď si tak predstavím len tie úmrtia z môjho maličkého okolia VS celý svet tak to reálne číslo ani nechcem vedieť..a to nehovorím o ľuďoch ktorí po pichancoch podostávali nádory a hovadiny..ale kto chce kam..holt bohužiaľ
05.01.2023 - 13:12

verka96 » Lupi
Ne zmizel, jen maže své příspěvky, má k tomu své důvody...
Právě jsem si na tebe nedávno myslela, že jsi tu nějakou dobu nebyla? :27:
20.08.2022 - 21:11
Ostatní: Trochu legrace.

Deam » Lupi
Jeden facebookový nalezený na litterate. :)

"Celé Česko plete svetry.
Těch. kdo nenosí svetr, budou plné pouliční mrazáky.
Jeden svetr udělá za nízkou teplotou definitivní tečku.
Můj svetr chrání tebe, tvůj svetr chrání mě.
Dva svetry jsou jistota.
Dojděte si pro posilovací svetr.
Odborníci doporučují čtvrtý svetr, který sice nezahřeje, ale zabrání nejhoršímu průběhu zimy.
Mám čtyři svetry, protože nejsem idiot.
Nevěřte prokremelské propagandě a noste svetry."
15.07.2022 - 20:19
Literární koutek: Proměna

beno » Lupi
:75:
Poslední verš je míněn jako doporučení, rýmuje se částečně, záleží jak se vysloví v souvislosti k celé básni. Nechtěl jsem aby se úplně rýmoval, neměl by tu správnou výpovědní intenzitu. Verš na víc. Na báseň jsem potřeboval ca 5 minut a je myšlena jen jako příklad, nic čím bych chtěl někoho uhranout nebo přesvědčit.
Děkuji za Váš čas :3:
14.07.2022 - 19:19
Mezi nebem a zemí: Kolaps a regenerace?

Artislove » Lupi
Čo sa týka očka, pokiaľ nebude záujem áno, bude to super. Ovšem aby to neprerástlo do kompletnej apatie, pretože sa ľudia potom preberú už len v pekle..ani nebudú vedieť ako...
08.07.2022 - 20:05
Ostatní: Trochu legrace.

Frojlajn » Lupi
:4: :4: no... jádro...no
21.06.2022 - 12:30

LemmOny » Lupi
Jakou barvu má láska ?

https://www.youtube.com/watch/…
20.06.2022 - 18:52

verka96 » Lupi
U duší by se živel neměl měnit, ale přirozeně je kůň ohnivý, jak uvnitř tak i navenek se tak projevuje.
Tady je takové základní shrnutí, co se týká Koně:

https://www.youtube.com/watch/…
20.06.2022 - 11:51

verka96 » Lupi
Tělo je rok narození (nyní je rok Tygra), ty jsi Had. Duše odpovídá měsíci narození (např. ty jsi Sluncem Blíženec - tomu odpovídá v čínském znamení Kůň).
13.06.2022 - 01:07
Ostatní: Trochu legrace.

Tuatha Dé Danann » Lupi
:22:
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2025
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »