Hlavní strana > Diskuzní fórum > Poslední příspěvky v diskuzích

Filtr:

Mici Angóra - Poslední odpovědi


  
 
 
 
28.03.2019 - 15:45

Cole » Mici Angóra
Teď jsem tak nějak přemýšlela, že když je to v tom dvanáctém domě, že to může být i o iluzích a jeden partner může druhého vnímat úplně jinak než to ve skutečnosti je a také že osoba, jejíž je ten dvanáctý dům může taky partnera brát jako "narušitele" soukromí apod. :4: vadilo by ti trošku hlouběji popsat proč přesně ti vadí ti lidé na určitém příkladu třeba?) Jako vlastníka toho domu. Nebo jestli se to týká všech a nebo jen tvých partnerských vztahů :1:
27.03.2019 - 23:06

Uzsomtudlho » Mici Angóra
Mslim si, ze to pozorujes spravne :75:
27.03.2019 - 21:35

Cole » Mici Angóra
:4: “mě zákonitě sere” taky jsme zažila Mars ve vahách) je to jedno z těch těžších postavení pro Mars no) od takových lidi jsem zažila jemnou manipulaci)

Proč už ne? :4:

Dobře, budu si davat bacha. Pro jistotu :37: :4:
27.03.2019 - 18:49

Cole » Mici Angóra
Teorie o vycítění skrytých nepřátel nebo narušitelů vztahu jsem taky slyšela ohledně 12 domu, hlavně co se ale Marsu týká :)
20.03.2019 - 19:34
Astrologie: Časová smyčka

Bosch » Mici Angóra
No dobře staň se jak sis objednala. :4:
20.03.2019 - 19:16
Astrologie: Časová smyčka

Bosch » Mici Angóra
Tak pokud to je jak předpokládám těch 5st začne ti uranská na jaře 22. Což bude na ten neptunský kvadrát navazovat. Good luck.
20.03.2019 - 18:46
Astrologie: Časová smyčka

Bosch » Mici Angóra
Pokud tam jsou nějaké retrogradity tak se v tom člověk snadno zamotá.
Protože ty si obyčejně uvědomí když už tak až pak.
Tu přesnou konjunkci anebo aspekt přirovnává Turnovský k orgasmu, podobný proces vlastně. Samozřejmě symbolicky. Většinou ten den bývá něčím vnitřně zajímavý. Já třeba nemám rád každoroční opozici sluncí. Pár dní před ale i pár dní po se necítím dobře.
V separaci nastává obyčejně uvolnění, podle typu tranzitu to může být i určitá prázdnota.
Neptun kvadrát neptun by se nemělo dít asi nic moc.
Ten trigon by měl být dobrý je v rozjezdu to můžou být nějaké nové inspirace. Třeba napíšeš nějakou knihu.
20.03.2019 - 15:55
Astrologie: Časová smyčka

Bosch » Mici Angóra
Díky za toleranci. :74:
Ano čistě teoreticky by měly mít tranzity stejný orbis jako v nativitě alespoň z hlediska aspektů jako výsledku harmonických řad.
Navíc si myslím že konjunkce je přecejen něco jiného než trinus kvadrát.. protože končí cyklus daných prvků a začíná nový tudíž celý obsah cyklu nese zásadnější (širší) sdělení. Když odhlédneme od dalších zkreslujících vlivů jako např redukcionismus na časem ustálené aspekty.
Samozřejmě jsem si vědom ustálené zvyklosti orbisu 1,5 st nebo 1 st wie auch immer.
Jak říkám v aplikační fázi mám zkušenost s událostmi začínajícími 5st před. Po dosažení konjunkce prakticky už k žádnému novému impulsu nenastává dochází "jen" k postupnému uvědomování toho co se to vlastně stalo. Pokud tedy pěstujeme introspektivní vnímání.
20.03.2019 - 15:55
Astrologie: Časová smyčka

Sosna zvlčelý » Mici Angóra
Pámbu se mnou a zlej pryč! :41: Já jsem rád, že žádný tranzit 10 let mi netrvá! :23: Tím spíše trvám na 1°! :61:
20.03.2019 - 12:28
Astrologie: Časová smyčka

Mišple » Mici Angóra
A mohla bych poprosit o mrknutí, kde to tam mám? Vím, že je teď retro Merkur, ale v těch vazbach se moc nevyznám.
20.03.2019 - 10:29
Astrologie: Časová smyčka

Bosch » Mici Angóra
jj tohle popisuje druhá fáze retrográdního procesu
http://astrologie.najdise.cz/karmic…
16.03.2019 - 09:15

Chensu » Mici Angóra
To je presné. Domov a psychika. Hladala som riesenie a neviem si poradit.neviem co mam zase pochopit, co sa zase odo mna chce ?
15.03.2019 - 19:38

Bosch » Mici Angóra
To byl jen příklad.
15.03.2019 - 18:26

Bosch » Mici Angóra
Taková pěkná konjunkce neptunu s venuší dokáže celoživotně pěkně zamotat hlavu.
To může být dobré. Pořád lepší než chlastat a barabovat nebo nedělat nic.
Podle mně je každý aspekt lepší než žádný.
15.03.2019 - 16:54

Najdise.cz » Mici Angóra
jo, já se tam fakt dobře cejtím v těch rolích, ženská, chlap..fungujem přirozeně, nekomplikovaně, hodně se spolu bavíme i o nepříjemnejch věcech..uvidí se:)
15.03.2019 - 13:11

Najdise.cz » Mici Angóra
mě čistě laicky zaujalo, jak to máme skoro vše naflákané v jednom, dvou kvadrantech.
15.03.2019 - 12:57

Najdise.cz » Mici Angóra
myslíš toto?
15.03.2019 - 10:19

Najdise.cz » Mici Angóra
ahoj, u ní je čas zrodu 21:30, asc ve vahách, obr který jsem dodal by měl být správně.

co je obr prohozených partnerů?
13.03.2019 - 19:02

cimi » Mici Angóra
Ano. Moje R venuše otočila chod loni v červnu. Nutno podotknout, že stacionarita v direkcích trvá klidně i půl roku-rok a mohu říct, že ta fáze retrográdního zastavování byl pro mě nejtěžší a zřejmě zatím ještě nedoceněně nejhlubší ponor na dno...odstartovala to jedna výrazně bolavá zkušenost...a teď to vnímám jako chystání na to pak a vnímám to období jako počátek zahloubávání se do sebe, toho kým jsem jako žena, jaké mám představy, potřeby, že vůbec něco mohu chtít... Samotný obrat tedy kdy rychlost byla nula a přešla do přímého chodu provázela výrazně děsivá událost, skoro bych řekla něco jako "a dost". Obě události se týkaly partnerství. A celou tu změnu z retrogradity na přímý chod vnímám jako období kdy jsem hodně radikálně změnila nebo začala měnit vztah sama k sobě a partnerství celkově. Nemůžu hodnotit jestli je to pozitivní nebo negativní...ale hodnot se to rozhodně týká....
(Smažu)
12.03.2019 - 14:59

Najdise.cz » Mici Angóra
Ano, mám to tak se svým Merkurem. Ve třiceti se mi obrátil do retrográdního chodu, v padesáti půjde zase přímo. Všímám si zajímavých souvislostí, v současnosti je můj sekundárně direkční Merkur na stejném místě, jako v mých 18 letech. Docela to sedí, něčím se vracím do minulosti a objevuju tam nové věci. Taky jsem se díval, že kolem 48 se mi retro Jupiter zase napřímí a kolem 49 naopak Pluto obrátí do retrogradity. Stejně tak se vyplatí sledovat progresivní lunární fáze, minimálně novoluní a úplňky.
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2026
Lunární kalendář
Luna v PannaPanně
ukázat kalendář »