Zvláštní stavy ve snech


21.12.2017 - 22:39
(Vodnář) Leviath
Zvláštní stavy ve snech
Zdravím,

Včerejší noc ze 20. 12. na 21. 12. jsem měl po čtvrté sen, pro které nemám žádné vysvětlení. Pamatuji si, že jsem šel spát po 22 hodině a po snu jsem se probudil v půl jedné.

Jsou to sny, které mají společný moment, kdy začnu slyšet hluk (dunivý), případně hlas, jako kdyby někdo mluvil, ale buď tomu vůbec nerozumím a nebo rozumím jen několika slovům. Poté, když se soustředím na daný moment, tak mě zaplaví pocit křeče, jako kdybych se nemohl doopravdy hnout.
Ale když se dostanu do fáze snění, kdy vidím sebe, prostor kolem sebe, jako kdyby byl skutečný (2x to byl pokoj, 2x jiná místnost) tak se mohu hýbat, dělat co chci, skákat, sedět, levitovat.
Sny si pamatuji jako kdybych je prožil, protože se zdají být tak skutečné, ale často je doprovází pocit strachu a nejistoty, protože nevím co od těchto snů očekávat.
Probuzení probíhá tak, že se uklidním, ulehnu a čekám, až mě divné pocity opustí a poté, co otevřu oči, probudím se ve stejné poloze, v jaké jsem usnul. (ve snu např. ulehnu na záda, ale probudím se na boku)
Často sny netrvaly dlouho, přibližně stejně, jak jsem zmiňoval na začátku.
A mám u jednoho snu 100% potvrzeno, že jsem se za celou noc nehnul, protože jsem usnul s kočkou na peřině a poté, co jsem se probudil, kočka byla úplně na stejném místě.

Pročítal jsem na wiki o lucidním snění, které se tomu podle mého nejvíce podobalo, s tím, že jsem nikdy lucidní snění nikdy nesnažil trénovat :D Takže, hodilo by se mi, kdyby pár znalců přes snění, by mi pomohlo vysvětlit, pro mne, zcela neobvyklé snění.

S pozdravem Patrik

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
22.12.2017 - 00:51 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Neferlin, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Zkus si přečíst tohle http://lumen-fidei1.webnode.cz/prod… :29:
22.12.2017 - 11:17 | Filtr
(Panna) Arezet » Neferlin
no mě to nepříjde na spánkovou paralízu,jednu dobu jsem slušně trpěla spánkovou paralízou a musím říct,že takhle bych to nepopsala.
22.12.2017 - 11:19 | Filtr
(Panna) Arezet
Spánková paralíza -Bylo to jako noční můra, ta nejhorší co se vám může zdát
Tady je odkaz,když se to tehdy na na Najdi se řešilo http://diskuze.najdise.cz/prispevek…


Ale nemylsím si z tvého popisu,že je to spánková paralíza...kdyby ano přišel bys na to sám,já na to taky přišla sama,protože jsen ten stav popsala jednou větou a zadala si ji do prohlížeče a hned to na mě vyskočilo a bylo to ono.
22.12.2017 - 12:55 | Filtr
(Vodnář) Leviath » Arezet
Jsem si vědom, spánkové paralýzy, nejdříve jsem si také myslel že to je paralýza. Ale paralyzován jsem jen nějakou chvíli, poté se ponořím do snu. To potom paralýza těla při snění plní správnou funkci. Spíš mi to připadá, jako kdybych dokázal zcela vědomě usínat a snít :D :)
22.12.2017 - 13:34 | Filtr
(Panna) Arezet » Leviath
tak třeba ještě někdo napíše k tématu, mě bohužel nic nenapadá, u mě se jen projevuje to,že jsem si vědoma,že jsem ve snu a občas, často se mi zdají sny,které se plní... :)


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna v BeranBeranu
ukázat kalendář »