Divný sen


09.12.2017 - 21:10
(Rak) andula1
Divný sen
Stoupám po kamenných schodech, otočím se,vidím kopcovitou krajinu a vnímám jak jsem vysoko.Pokračuji v chuzi a potkám starou ženu. Už nemůže a tak ji podpírám a pomáhám stoupat k vrcholu.Zas vidím kamenné schody a mé nohy obuté v bílých páskových pracovních botech a bílé nohavice kalhot. Přicházím na vrchol hory kde je hrad ,ale vidím z něj jen vysoké kamenné zdi.Utíkám a jsem vystrašená.Padám z hradeb dolů, cítím a vidím dopad na bílý sníh.Klouže mi to a padám dál. Držím se za kameny, snažím se dostat zpět ,ale nejde mi to.Nohou se snažím vyhoupnout k zábradlí které se objevilo . Za zábradlím sedi klidný muž a pomáhá mi dostat se ven. Děkuji mu a on jen odpoví, rádo se stalo. Otočím se a vidím v dálce kamenné nádvoří a vysoké zdi s ochozem. Má dcera vbíhá na nádvoří kde ji honí skupina ozbrojených mužů.Jednomu vytrhne z ruky samopal a otočí ho proti němu.Bojím se...ale ta zbraň se jí zpomaleně v ruce promění v krásnou černou kočku,která jí vyskočí z dlaní a utíká pryč.

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
09.12.2017 - 22:14 | Filtr
(Štír) tronco
Jů. To není divný sen. To je pěkný. ... Těch archetypů. Paráda. .... dnes mam vyplou bednu, ale jeste se sem dostanu, abych se zadumal, ale nejsem zadny snar a vlastne ani snilek...
10.12.2017 - 12:34 | Filtr
(Rak) andula1
Nikdo nevíte ? :63:
10.12.2017 - 13:46 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » andula1
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele aktigram, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Prečítala som si to už včera, nakoľko som nechcela byť negatívna tak som neodpovedala.
Pre mňa je tento sen o tom že si musela prijať aj ked nedobrovoľné nový smer, v rovine živého človeka tak nejak je to ak človek nevníma svoju intuíciu teda svoje srdce a ide dlhodobo proti sebe tak sa takto telo vzburí a spadne z vysokých útesov a je na tom človeku či sa pozbiera alebo nie. Ty si sen zachytila skôr ako sa to prejavilo v tele a preto si myslím že je to veľmi dobre a je jedno či si to prijala dobrovoľne alebo s nátlakom.
No ten strach pri dopade sama si videla - nič nie je také hrozné ako sa na prvý pohľad javí, ty zrejme nemáš nič proti čiernym mačkam. Je to prerod človeka jeho vedomia, pracuj s tým, možno si nútená robiť kompromisy v živote ktoré ti ale následovne ubližujú, niečo treba zmeniť ono sa to tam už zmenilo.
10.12.2017 - 13:55 | Filtr
(Rak) andula1 » aktigram
Moc děkuji.Sedí to jak píšete. :24:
10.12.2017 - 15:59 | Filtr
(Rak) andula1
Sny si normálně nepamatuji , ale vždy když se mi něco děje, tak jo a zpětně vím jejich význam.

V posledním týdnu byl tento sen třetí.

V prvním se mi zdálo ...byla jsem ve velkém domě po kterém se pnul břečťan. Měla jsem z něčeho strach a utíkala chodbami domu. Seskočila jsem z balkónu a stála před tím domem, dívala se na něj a věděla o svatbě která tam byla, ale nikoho jsem nevidela, jen ten dům....v ten okamžik jsem si uvědomila , že držím v rukách své bílé svatební šaty. Byla to moje svatba a já z ní utekla.

Druhý sen ....

Jsem s manželem na výletě a někam jdem.Je nás asi víc.On jde s nějakou ženou po svém levém boku a hovoří spolu. Jdem dál až přijdeme k písčitému břehu a snažím se po něm hrabat vzhůru. Písek mi propadá mezi prsty a nemůžu se dostat nahoru. Volám na manžela ať mi pomůže a on stojí velice klidně s tou ženou. Vidim jim do tváře. Ona je hezká a mám ní pocit, že je hodná. . ...najednou se ocitnu v autobuse plném žen a můj manžel tam stojí sám v trenýrkách.


Když se mi v minulosti zdálo o ženě po jeho boku, byl mi nevěrný.Jenže mi ta žena nikdy nehleděla do očí...


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna v BeranBeranu
ukázat kalendář »