Ťahá ma to von z tela


06.07.2009 - 12:28
(Štír) luthy
Ťahá ma to von z tela
Ahojte,už asi týždeň pri prebúdzaní alebo zaspávaní mám pocit, že ma niečo ťahá von. Ako by ma niečo tlačilo od spodu hore von z tela. Je to normálne? Čo to je? Niečo ako by sa vo mne vo vnútri pohlo a smeroje to od nôh ku hlave, neustále mám pocit, že sa asi duša chce túlať. Úprimne, dosť ma to desí. Neviem sa k tomu nejak postaviť. Fakt je, že od kurzov Reiki som vnímavejšia. Zatiaľ mám dva stupne. Čo vy na to? Súvisí to nejak? Alebo to je len prirodzený jav, ktorý som si pred Reiki neuvedomovala? Dušička proste rada počas spánku chodí naprieskumy. Inak si to neviem vysvetliť.

Řazení:
06.07.2009 - 12:32 | Filtr
(Lev) Mrtvý
Mno, já míval spíše stavy, že mně duše chce opustit na trvalo, když jsem vztekal, nebo jedl špatně, nedej Bože chlastal, a tak... Ale nevím jak se tomu bránit líp, než abstinencí, cvičením a celkově oduševnělejším způsobem života. To pomohlo mi, ale tobě po kurzech reiki? To netuším, zkus se určitě zeptat lidí s vyšším stupněm.
06.07.2009 - 12:57 | Filtr
(Štír) luthy » Mrtvý
No ja ani nepijem, ani nefajčím, že by som sa správala nejak zle k ľuďom netuším. Ale tuším Dazing spomínala, že má podobné pocity. Je to hrozne zvláštne, možno keby som sa poddala tomu pocitu, tak si asi celkom fajn zalietam.
06.07.2009 - 12:58 | Filtr
(Štír) celebrita
Tý jo to by mě vyděsilo. Snad ti někdo poradí :39: :62:
06.07.2009 - 13:08 | Filtr
(Lev) Mrtvý » luthy
No, s tím lítáním, raději bez majstra neee :4:

Jo, a pokud se nechováš nijak zle, tak nevím. Duše mé vědomí přesahuje, takže nevím... nevím.. zeptej se někoho na vysoké úrovni.
06.07.2009 - 13:09 | Filtr
(Štír) dáda13
Přiznám se,že čas od času se mi to taky stává.Taky počkám na odpověď. :15:
06.07.2009 - 13:17 | Filtr
(Štír) luthy » dáda13
uf, to som rada, že to nemám len ja, celkom sa mi uľavilo. Majstrovi môžem dôverovať, naladená som bola dobre, len čo to spôsobuje? Keď človek by sa aj poddal, ale čo keď sa už nevrátim? Ja by som si ešte vo svojej fizickej schránke pobudla, kým sa odoberiem na večnosť. Som ešte mladá, aby som len tak odchádzala, nie?
06.07.2009 - 13:31 | Filtr
(Štír) dáda13 » luthy
Strach není dobrý ,právě u této myšlenky.Ale taky nevím co stím,čekám na odpověď,jestli nám to někdo vysvětlí.
06.07.2009 - 15:31 | Filtr
(Býk) Jyotis
Ahoj,
dobře propojuje s tělem jogový dech. Nádech nahoru po páteři a přes hlavu a výdech dolů přes přední stranu těla. Pak zvětši okruh přes celé tělo. Nádech přes páteř a výdech až dolů do nohou.
Druhá varianta - nádech do manipury /střed těla/ a výdech do všech stran v těle/.
Pokud budeš mít chuť dál expandovat, tak je dobré právě si udržet pomyslné centrum, třeba bodové, které se pak může i rozpustit ve světle.
Rozvolňování těla a "duše" někdo snáší dobře, někdo hůře. Osho např. napsal zajímavou myšlenku, že když takto začal spontánně vypadávat z těla, tak během krátké doby tělo poměrně rychle zestárlo, o což my ženy moc nestojíme, že. Někdo to ovšem snáší docela dobře.

J. :27:
06.07.2009 - 16:57 | Filtr
(Štír) luthy
Najintenzívnejší pocit cítim niekde v chrbte okolo krížov a potom niekde pri srdci a hore okolo hlavy. Prečo niečo chce, aby som si zacestovala? Bojím sa toho astrálneho sveta. Čo bude keď si ešte urobím trojku? Ten strach je pravda prirodzenou obranou ako píšeš, no vedieť, čo si mám z tohoto zážitku odniesť by bolo dôležité.
06.07.2009 - 17:26 | Filtr
(Býk) Jyotis » luthy
Mě Reiki naopak docela dobře propojilo, i vyšší stupeň.
Mě daleko víc "táhla" ze světa transcendentní meditace. Proto jsem si udělala Reiki, protože je více ukotveno v srdci. Hned u M. Hall, jak se tu objevila.
Já když se něco děje, co nechci analyzovat, samo mne to vede se modlit, a pak se ukáže, oč jde. To mi přijde nejjednodušší. :3:
06.07.2009 - 18:15 | Filtr
(Štír) luthy
Presne tak, človek má toľko vnemov, až sa s tým ťažko vysporiadava naraz. Ak niečo chce, aby som si pocestovala, neejaký zmysel to mať musí. Hádam mi to bude zjavené bez nejakých garambolov. Asi len musím dôverovať vyšším silám.
06.07.2009 - 19:46 | Filtr
(Ryby) duckling » luthy
zatial nemam taketo skusenosti, takze z praxe poradit nemozem. ale skus to vziat troska z inej stranky. pises, ze budes musiet doverovat vyssim silam. dovera je ale nieco, co sa neda vynutit. ja viem, mozno si to ani tak nemyslela a ja ta nechcem chytat za slovicka. snazim sa ti len pripomenut, ze tu nie si sama. vyssie sily vedia o tvojom probleme, takze sa k nim pokojne obrat s modlitbou, prosbou, otazkou... a potom uz sa len spolahni na svoje city a vnutorny hlas. drzim palce!
06.07.2009 - 21:31 | Filtr
(Štír) luthy » duckling
Máš pravdu, asi by som si nemala robiť starosti viac, než je treba. No každopádne, napíšem, ak sa dačo zmení.
08.07.2009 - 09:05 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Senna, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
ahoj :17:
to co se ti děje je celkem obvyklé a i bez Reiki,při usínání a při probouzení se člověk nachází ve změněném stavu vědomí a v tomto stavu je docela snadné si astrálně "zacestovat",
astrální tělo-dvojník, pravidelně opuští tělo ve spánku a člověk si někdy zapamatuje nějakou část té jeho "cesty" a po probuzení to považuje za sen, někdy (nebo dost často)hodně nesmyslný a to právě proto, že se toto děje nevědomě.
každý určitě zažil takové to trhnutí sebou při usínání....to je ten stav, kdy se dvojník už odpoutával, ale tím, že jsme se z nějaké příčiny dostali ze změněného stavu vědomí do vědomého, prudce se vrátil do fyzického těla.
Po zasvěcení do Reiki je člověk mnohem vnímavější na různé energie , ale je také ve většině případů špatně zasvěcený a tím pádem k sobě různé energie také přitahuje......a ne vždy dobré.
Zasvěcení se dnes předává(prodává) jak na trhu, různé rádoby pomocné symboly - o nichž nikdo neví jak přesně fungují a na jaké úrovni....a co způsobují!!) a různé "odnože" (prý) Reiki - jenže Reiki je jen jedna, ostatní je prostě jen a jen byznis.Lidi do toho pletou anděly a podobně, ale tím jen rozšiřují ty astrální "pomocníky".....a to není dobré - je mnoho lidí , kteří pak na sobě pozorují hodně problémů.Člověk, který není sám zdravý jak fyzicky tak psychicky a nemá svůj život uspořádaný, by neměl zasvěcivat ani pomocí Reiki léčit....vše co má na sobě i v sobě pak předává na další lidi.
K tomu strachu , který ti tyto stavy nahání , bych poradila.....pokud nastane silně tleskni do dlaní a řekni nahla (nebo jen tiše pro sebe)- odmítám vše negativní a zlé!....tuhle techniku můžeš použít při všem co co se ti nelíbí, ale také po tom co jsi někomu dávala Reiki......přeruší se tím astrální linka(astrál. spojení mezi tebou a dotyčnou osobou)- je to důležité, protože jinak to napojení, které jsi udělala při Reiki(ale také třeba i při rozhovoru s někým nebo při telefonování atd.) pokračuje dále ....někdy i několik dní , a pak se člověk cítí jakoby bez energie......a to je právě většinou způsobeno tímto......ta osoba z tebe odčerpává a nebo zas naopak ty z ní můžeš dostávat nevědomě "něco".
Důležité je také nevěnovat nepříjemným pocitům pozornost - prostě tlesknout , odmítnout a nechat to být!Jakmile tomu věnujeme naši pozornost tak tomu dáváme sílu a naši energii.
Ještě k tomu astrálnímu cestování.....není to bezpečné, jak už tady také někdo psal....ty astrální energie jsou ve většině dost nebezpečné a vzhledem k tomu, že se z valné části do astrálu dostane člověk ve změněném stavu vědomí, tak nemá vůbec možnost se bránit či jakkoliv rozhodovat(chybí tam rozum a svobodná vůle) .....to jde jen v bdělém stavu a to umí minimum lidí, to je otázka let učení a cvičení .
Nějak jsem se rozepsala :3:
:29:
08.07.2009 - 12:43 | Filtr
(Štír) luthy » Senna
Ahojky,
v prvom rade, ďakujem za odpoveď. Do Reiki som určite zasvätená správne, len proste sa mi zvýšila vnímavosť. Netušila som, že to spolu súvisí, ale keď to už viem, nebudem zbytočne panikáriť. Človek len musí mať dostatok informácií.
Máš pravdu v tom, že na internete sa rozmohlo ponúkanie zasvätenia Reiki kadekým a čo je najhoršie, videla som už aj ponuky zasvätenia na diaľku. To chcem vidieť toho machra.
Čo sa týka odovzdávania energie, keď liečenie ukončím, formulkou preruším posielanie a cítim, že sa energia posielať prestala.
Takže sa mi nestane, že by niekto zo mňa energiu odčerpával.
Astrálne spojenie sa preruší, ak začneš robiť, či myslieť na niečo iné.
Mnoho ľudí v mojom okolí mi tvrdí, že ma Reiki vyčerpáva. Aj na tomto mieste chcem zdôrazniť, že človek, ktorý je za svätený do Reiki nepociťuje vlastný úbytok energie tým, že ju posiela. My sme len prostredníci, ako kanál, cez ktorý energia plynie ďalej. Takže liečime my, liečime seba aj druhých, takže ak je človek dobre naladený, nehrozí, že by ma niekto vysával. Ak by sa tak stalo, zjavne by musel použiť cielené techniky, ktoré z Reiki spoločné veľa nemajú.
08.07.2009 - 19:32 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » luthy
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Senna, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
tady je také odkaz na nějaké info....třeba bude k něčemu dobrý :15: :17:

http://www.harmonic.estranky.cz/cla…


http://www.harmonic.estranky.cz/cla…


měj krásný večer :1:
08.07.2009 - 20:05 | Filtr
(Štír) luthy » Senna
Ďakujem, určite sa tam idem pozrieť.
10.07.2009 - 19:01 | Filtr
(Kozoroh) Gatura » luthy
Než řeknu svůj názor, tak ti popíšu, co jsem se dozvěděla od osůbky, která měla stejné zážitky jako ty. Nakonec zjistila, že reagovala příliš citlivě na vnitřní přenos od svého učitele, který nepociťoval důvod upozornit ji, že v době poslední výuky nebyl právě on zcela v pohodě po psychické stránce. Přenesl na ni své vibrace, aniž by tomu přikládal hlubší význam. Možná na tom něco je. Třeba jsi si přitáhla něčí vibrace a tvoje tělo na to takto reaguje. Kdyby se to týkalo bezprostředně tebe samé, asi by jsi to pociťovala i během dne jako trvalý nepříjemný pocit.
Já to vidím jinak, protože se reiki vyhýbám z důvodů nepříjemných pocitů a tlaků. Jsem pak agresivnější.
Z hlediska energií lépe vnímám to temnější, dokonce se toho nebojím jako jiní, protože to je jeden z mých úkolů tady - umět to druhým ulehčit, vysvětlit, podržet je, když je jim děsně. Hlavně v souvislosti s fyzickým koncem.
Možná by stálo za to vrátit se v čase za pomoci hypnózy, anebo aspoň autohypnózy, neuvažovala jsi o tom? Učitelé reiki jsou také jenom lidi. :17:

Tebe se můžou názory obyčejných lidí kolem dotknout, ale to neznamená, že to, co ti popisují, že mají pocit, že tě to vysává, nemůže být založeno na pravdě. I proto, aby jsi mohla pomáhat, potřebuješ mnoho energie. Pokud jsi v zápalu něco opomněla, pak to ani nemusíš na sobě pozorovat a výsledkem mohou být tyto pocity. Duše reaguje na energetickou výměnu informací zcela spontánně, je úplně lhostejné, jakému duchovnímu směru dává člověk přednost. :35:
10.07.2009 - 19:37 | Filtr
(Štír) bajca6
Ahojda..tak me se stava ze se budim uprostred noci..a je to jako si do me nekdo lehal..nebo vstaval..ani nevim..ale bud je to ze astralne cestujeme..a pak si uvedomujeme..to kdyz vychazime ven nebo kdyz se vracime..a nebo nas neco taha..ven..a chce nam to zabrat telo..taky uz sem se setkala s takovym nazorem..kazdopadne hlavne se nezblaznit :5: :3: :16: jinak reiki nedelam..i kdyz casem se k tomu snad dostanu:)
11.07.2009 - 11:53 | Filtr
(Štír) luthy » Gatura
Ahojky,
vieš, ja sa práve počas dňa cítim výborne, ale už sa ten pocit začína trošku meniť. Už mi to nie je nepríjemné a prestávam sa báť. Keď to proste pocítim, že to chce von, nechám ten pocit odoznieť a popri tom zaspím, neriešim to už. Už ma nepremkýna strach a to je podstatné. Neviem, že by som pociťovala nejaké negatívne vibrácie, to by som cítila aj cez deň a to som citlivá dosť. Ak len cítim, že sa mi odpája astrálne telo a ide si zacestovať počas spánku, no nech ide, však s vráti, už to beriem s úsmevom, prečo to riešiť, keď to je prirodzené?
Ako si to myslel, že si na tej opačnej strane že sa zaoberáš negatívnymi energiami a pomáhaš ľuďom na poslednej ceste, to sa nejak vylučuje, či nie? Niečo som zle pochopila?


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »