Proč ženy mužní a muži ženští ?


28.12.2017 - 18:43
(Rak) dan162
Proč ženy mužní a muži ženští ?
Můj výběr z diskuze k 10.1.18:

1 doba her to oběma pohlavím umožňuje. A odbouráním sexuálních tabu posílá obě pohlaví k sobě blíž. (player), trend - pohlaví už není biologicky dáno (Kiyoko)

2 ženské hormony (bubobubo) ve vodě nejsou (dan162)

3 muži už nemusí lovit zvěř... páry, které si zjevně daly za cíl vytvořit ve vztahu jedno pohlaví - ani ženu, ani muže. ...A tak se ženy připravují na to, ze se budou muset o sebe postarat samy. Tak jsou z nich trochu chlapi.(player)

4 My muži dnes málokdy podstupujeme riziko. Riziko ztráty, které Honza za pecí nepodstupuje. (dan162)

5 neni to pro deti zdrave vyrustat jen s jednim solo rodicem, ktery ma treba jen milenku/milence... proste nevyroste z decka vyrovnany jedinec, bude hledat chybu v druhem polu muzske/zenske casti v sobe.... potom se neprirozene na sebe partneri "prilepuji" a chteji si nahradit tu lasku a pozornost, kterou jsme nedostali v detstvi a to nedokazeme jiz dohnat a tak se radeji rozchazime. (tronco) Možná kdyby si krizi středního věku lidi řešili změnou uvnitř a ne změnou vnejsi, taky by to možná vypadalo jinak. (vuvuzelka)

6 hrej si. To máš lepší , než dřít na rodinu. Hrej si , společnost ti to umožní.kopací míč a pistoli vyměnili za tablet. Jenže u holek nakonec mateřský pud vyhraje , a najednou potřebují muže starší školy , kterej zvedne prdel od počítače a s něčím jí helfne. (player)

7 potřeba životní úrovně je výš než potřeba harmonického vztahu (dan162)dnes si lidi chtějí více užívat (Bosch)

8 Já se držím svého jinu zuby nehty, ale někdy je to fakt těžké (Mici) jin + ambice dělají hlavní paseku u žen. Co s negativní energií, když není vše tak, jak si žena přeje (protože ví i protože rozmar). Umět snést to, co si žena nepřeje je asi dost obtížné (dan162) Jako ženě mi vadí nejvíc to že mám málo prostoru pro to "jen tak plynout" (siili) kdy sem se skutečně cítila i chovala jako žena, když mam vedle sebe CHLAPA. a na rovinu, tenhle stav sem vědomě pocítila jen jednou v životě (Marhon) Co bych chtěla? Chlapa kterej se umí postarat bez keců o rodinu a chlapem je. ti opravdový jsou asi zadání (ohniva tygrice) chlap ma smrdiet potom a cibulou (Loreena)

9 mužskost jako vizi, konání, směr, aktivita, odvaha, vnějšek a ženskost jako vnímání, pasivita, blízkost, vnitřek (dan162) tyhle kvality v lidech sílí. K oběma polaritám patří cit (hell2046)

10 holky konečně mohou být eroticky svébytné bytosti , které si mohou volit co ano a co ne. (player) Chlapovi se líbili chlapi , tak byl prostě teplej.(player)

11 Pokud jde o aktivní řešení situací, to si myslím, že vymřelo někdy po válce.(nebestanka) v práci to je jiné.(dan162) to celé začalo při druhé světové válce, kdy muži nebyli schopní postarat se o bezpečnost své rodiny a naopak ženy museli tuhle roli převzít (marhon) po válce se ženy vrátily ke starému, nechtěly ještě uplatňovat co se naučily. Když se dívám na raná šedesátá léta, tak tam žena není, čistě mužská záležitost. O pět let později už minisukně, antikoncepční pilulky, bílé kozačky, barvitost, ženy našly k uniknuvším mužům cestu. Ale poté nastoupily drogy, šedesátá léta končí, konjunkce Urana a Pluta se rozchází, derniéra, kocovina zůstává. ale v šedesátých letech že se pánové stáhli ke svojí zábavě, to je jen stará generace (dan162)rodinná karma, převzatý rodinný vzorce, zvyky a návyky rodin, co přecházejí z generace na generaci, kdy se stanou samozřejmostí a člověk už si ani nevšimne, že dělá něco špatně(marhon)Takže jde o postupně odeznívající vlnku. A děti narozené s dvojkou (po roce 2000) to posunou úplně jinam. (dan162)

12 potlačená jangová složka agresivně hlásit o svá práva... expanduje násilí na ženách ve společnosti (Kiyoko)

13 chlapi mají jíst jen velmi málo cukru (Bosch)

14 natřepávají synáčkům maminky..peřinky (Bosch) mamánka vytváří například citový problém u matky promítaný do dítěte. Každá máma dělá pro své děti to, co považuje za nejlepší, co nejlepší ze sebe může dát a když je v pořádku, tak podporuje zdravý vývoj dítěte jako autonomního člověka, žádný mamánek tak nevyroste. (dan162) né ze všech (sourozenců) jsou mamánci, protože mají každý lunu jinde a jinak reagují na matku (Bosch)

15 absence vojenské základní služby (player) rituálu/zkoušky pro přechod z dítěte do dospělosti.(dan162) Kluk potřebuje mužský vzor. Schopnost konat. Mít cíl a za ním jít. Držet slovo. Obhájit si své. Být si vědom sebe, nebýt ohnutý lokaj, oportunista. Rozvíjet svou osobnost. Mít cit, přiměřenost. Odpovědnost. Sílu přesvědčení i schopnost uznat lepší názor. Schopnost podpory, ochrany. Řekněme tohle. Vymýváním jen přetrhneš přirozený vývoj a nahradíš ho poslušností. (dan162) Obezita spouští pubertu dříve, kluci se stávají amorfními (Bosch)

16 Protože to ženy vzaly za špatný konec. Místo aby muže ovlivňovaly ženskými zbraněmi, tak se jim snažily vyrovnat v té mužské straně. Ukázat jim, že se bez nich obejdou ... což je neskutečná blbost. Proto pak muži začaly tu energii podvědomě vyrovnávat a začali být zženštilí. (Pomněnka) napadlo to ženy, které se ženami být necítí (Kiyoko) nejsme vaše hračky , nebudem otrokyně vašich vrtochů a šmytec.No a tím se do toho musely dát.(player)

17 což takhle začít od adama a evy (Bosch)

Příspěvky: Všechny | tajga

Řazení:
11.01.2018 - 13:50 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » tajga
myslím si že obecně převládá spíše estetické a pak praktické hledisko
u odložených dětí se obecně předpokládají problematičtější typy než když si výchozí podmínky můžeš nastavit, zvolit
nebojme se říct že jde o "kvalitu" :1:
11.01.2018 - 13:40 | Filtr
(Býk) player » tajga
No - uvidíme , kam to povede. Na každej pád , včšechno se mění a mění děsným tempem. Zběsile.
11.01.2018 - 13:39 | Filtr
(Blíženci) tajga » Bosch
Vždyť jsem to psala. Dítě z ústavu, je jich tam mnoho a ne všechny jsou romského etnika, když už tedy jsme se dostali až sem.

Samozřejmě jsem to nemyslela tak, že např. nevidomý člověk si má jít adoptovat oříška z útulku. U většiny lidí bude myslím tou pravou motivací k čistkrevnému psovi obyčejný snobismus.
11.01.2018 - 13:36 | Filtr
(Blíženci) tajga » player
Já vím, od kolébky...Bohužel mi přijde, že se na tohle téma díváš pořád z perspektivy věčně nadrženého chlapečka z prudérní rodiny.

Ano, sexualita se může ozývat už ve velmi útlém věku. Ať si děti mají svoji DĚTSKOU sexualitu. Ale ať se do toho proboha nemíchají dospělí. Sexualita se odehrává na rovině tělesné i duševní. Duše dítětě není zralá na sex s dospělým. To je a má zůstat tabu.

Pedofil si má chodit k psychiatrovi pro prášky a má se držet od všech dětí v hodně bezpečné vzdálenosti, pokud cítí, že by ztratil kontrolu.

Nechápeš, jak jsou děti zmanipulovatelné? Kam by to vedlo? Jestli někdy dojde k legalizaci pedofilního jednání, tak to bude poslední hřebík do rakve naší civilizace a bude to dobře.
11.01.2018 - 11:15 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » tajga
jak by sis ty jiné podmínky představovala?
rozdíl mezi psem z útulku a hlídaným chovem bývá často radikální
z hlediska návyků takového tvora a jeho projevů
často tihle "volně vrženi" psi mají větší bázlivost (což může paradoxně lidi s mateřským komplexem přitahovat ale pro reprodukci takových genů nevhodné)
často mají problémy udržet návyky chování v obytném prostoru močení kálení uvnitř atp.
mají slabé předpoklady chtěného charakteru, vhodnosti pro výcvik, ostrahu atd..
je toho více proč bych asi volil psa s rodokmenem
kocoura bych asi zvolil i od popelnice kdybych ho vypiplal nebyl by aspoň rozmazlený jako fracek s rokokmenem a uměl si pohostinnosti vážit :4:
to je jako s lidma když adoptuješ dítě "jiného" etnika víš taky asi tak co můžeš čekat a předpokládám že už jsem tímto vyjádřením asi na hranici extrémismu :22: :14:
11.01.2018 - 10:40 | Filtr
(Býk) player » tajga
Takhle ne. Chtějí to nechat na vůli toho dítěte. Protože některé děti jsou sexuálně daleko větší dravci , než třeba jejich rodiče. Šmankote , já , když si vzpomenu , co se dělo u nás na základkách , no to byla doslova Sodoma-Gomora. Od hrátek až po přistiženou soulož dvou páťáků.

Tady jde o tohle - ty eroticky vzdělávané země (mj Švédsko , Nizozemí a další) vysvětlují sexualitu už dětem v mateřských školkách. Tam ví druhák , jak se nasazuje kondom. Tudíž to dítě je s tím plně konfrontováno. Takže by si jako samo vybralo, zda si přeje doteky , erotičtější přístup. Ale jak říkám , to jsou začátky jednání , hledá se řešení , aby nedocházelo k újmám na zdraví a na životech.

Já tady ale nechci nic obhajovat , co je správné a co nesprávné , protože každej si do tohoto implantujem sami sebe. Já jsem erotično kolem sebe totálně nasával už od kolébky. A vyhledával. Fascinovalo mě.

Největší pošetilost dospělých je , že sex patří jenom dospělým. Indičtí Lapštové by se asi divili...
11.01.2018 - 10:30 | Filtr
(Blíženci) tajga » player
Ti Nizozemci řeší tohle: pedofil , který to potlačí je nebezpečný. Pedofil , který může je neškodný. Jde ovšem o to , aby to byla vůle té druhé strany. Nesmí tam být žádné donucení.
--------------------------------------------------------------------

úchylné, nechutné, totálně. On pak bude argumentovat, že holčička chtěla. Achjo.
11.01.2018 - 10:27 | Filtr
(Blíženci) tajga » Bosch
Mně to přijde strašné hlavně z toho důvodů, že je spousta osamělých dětí, které si lze osvojit. (je to hnusné přirovnání, ale stejně tak nechápu kupování drahých čistokrevných psů, když útulky praskají ve švech)
A taky dítě v břiše je už vnímající bytost, která stráví prenatální vývoj v matce, která k němu od začátku přistupuje ne jako k svému dítěti, ale jako k něčemu, co prostě prodá. To je zvrácené.
Proti náhradnímu rodičovství za jiných podmínek nemám naprosto nic.
11.01.2018 - 10:10 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » tajga
výchova dítěte jiným než biologickým rodičem mi přijde rovněž zcela normální
a proč by náhradní matka nemohla dostat "odměnu"?
někoho to slovo "za peníze" velmi dráždí ale důležitý je záměr nikoli prostředek
náhradní rodič se na budoucí dítě o to více těší když je ochoten zaplatit to co jiní získají zadarmo a neváží si toho
to je i větším předpokladem toho že se bude o dítě starat dá se očekávat i lépe než biologický rodič
11.01.2018 - 10:01 | Filtr
(Blíženci) tajga » Kiyoko
Jenomže ještě větší průser vyrůstat naprosto bez lásky, to je jasné i bez toho, aby se člověk potřeboval orientovat ve vývojové psychologii. Potom si myslím, že je nesrovnatelně menší zlo být výchováván rodiči stejného pohlaví než žádnými. Obzvlášť to platí pro děti, které by jinak nikdo nechtěl http://www.ceskatelevize.cz/porady/… neříkám, že by se z toho mělo stát něco naprosto normálního, ono není, ale pořád mi to přijde "normálnější" než nechat dítě v ústavu. Nechat si porodit dítě mi přijde ale hodně podivné, je to degradace dítětě na obchodní artikl :-( to souhasím.

Ještě mě napadlo, že homosexualita by mohla být něco jako přirozená ochrana Země před zvyšujícím se přelidněním, ale ono se procento myslím drží konstantně na 4% takže to asi nebude ono.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Úplněk ve Váhy Vahách
ukázat kalendář »