Nesmyslnost diskuzí...především o vírovi


12.09.2021 - 10:06
(Vodnář) mili111
Nesmyslnost diskuzí...především o vírovi
Tak jsou tu asi 4 "diskuze" na tohle téma.

Jsou to ještě diskuze nebo jen nástěnky s tématy, co se hodí?

Přispívám na stranu haha "antivaxerskou" :61:...jelikož je mi bližší, což neznamená, že mezi druhou půlkou nejsou lidé, kteří by třeba mohli mít zajímavý nebo alespoň uozorňující pohled ze své perspektivy. A od takových bych ráda příspěvky a myslím, že na "této polovině" je nikdo nevyhazoval....(tedy pokud nezačali jako argument používat blbost neočko nebo zprávy ze seznamu, jako zaručenou pravdu).
No...a na druhou stranu přispívat nemohu, jelikož jsem vyloučena....a je nás takových, s odlišným názorem, asi většina.
Občas se nakouknu...no není moc o co stát....a asi by ani nemělo cenu reagovat.
Poslední příspěvek.....reportáž z nějaké akce Volného by mě však k malé reakci sváděla :61:
Jenže nemohu...a oni se tam tak navzájem utvrzují. Připomíná mě to takové to školní vyhledání největšího blba v protistraně a pak zesměšňování všeho a všech...abych si nahonil ego a dokázal, že jsem větší...mám většího...jsem na správné straně a tak :3:
No a na "opačném břehu" zas vkládáme věci, občas se objeví recept a doporučení (tedy i pro očko)...perfekt....ale diskuze už to taky není.

A nahoře jásaj.

Četla jsem na face několik příspěvků žen (ale byl tam i chlap)...kterým se nechali naočkovat děti....dorostenci i dospělí...a rodina okolo....a dokonce jim zakazujou se potkávat s vnuky a pod.
Je to strašný...popsaný ty pocity bezmoci....mrzí mě to za ně....nemohu nic....asi to k tomu vedlo dávno...jejich postoji a přizpůsobováním se a výchovou dětí a tak...to ale nevím a bylo by zajímavé to zjistit a rozklíčovat.
Jenže máme dva tábory? Kam to povede dál?
Myslím, že nic podobnějšího válkám, morovým ránám a pod. z minula....k vyvolání uložených traumat neexistuje.
Nestačilo by už?
Vo to jde...udělat z nás duševní mrzáky...nešťastný...životem a podmínkama poničený ...bez chuti a síly něco měnit?
....ale možná to slouží jen k vyčištění starého....překonání starých chyb.

Takže....na jedné straně (té co na ní nejsem :61:) si maj asi vyškrábat, co je k tomu namotivovalo...proč jsou tak přesvědčeni...proč tomu tak věří a jsou ochotni přehlížet nebo dokonce podporovat omezování těch na "druhé straně".

Na straně druhé....až doba nazraje (a já pevně věřím, že se to pro naše ponaučení stane)....nevěšet, nestřílet...vymyslet něco chytřejšího.

Smazání oběť -vítěz....otrok-otrokář....chytrý- hloupý....potřebný- nepotřebný
...atd
Jo...vychází z mého postoje, že genová terapie (ještě neozkoušená) je podle mě svinstvo, krok zpět od lidství
a nemožnost si bez sankcí vybrat je svinstvo ještě větší ...no atd.

A může to skončit třeba zejtra.
A nebo to zas nedáme a další stovky let. :43:

To jsem se rozjela. :61:
Komentáře vítám.....bloklé mám snad jen ty tři, co mě blokli a pak mi psali urážlivé nesmysly a já nemohla reagovat. :29:...s radostí je povolím, pokud budou ochotni reagovat alespoň trochu smysluplně.

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 1 2 3 4 5
Řazení:
16.09.2021 - 23:18 | Filtr
(Vodnář) Anilah » mili111
Existuje teorie, že naočkovaní lidi v sobě mají mikročipy a jsou ovládáni satelity v Muskově vláčku - ověřit se to nedá, ale u některých lidí by to vysvětlovalo ten „totál rumpál“, jak říkáš. :D

Když tě zaženou do kouta, tak už nezbývá, než se bránit - to pak není útok.

Mazací hlava - to ta svatá bedna, je opravdu kouzelná. Nedivila bych se, kdyby tam vysílali něco podprahově třeba - proč nevyužít, co funguje.

Samo, že to taky zkouším, jak jsi popisovala, ale úspěšnost 100% ani zdaleka.
Do osvícení daleko a někdy není čas ani chuť se zneviditelňovat atp.

Jestli sis odpočinula, tak to naše plkání mělo aspoň nějaký smysl. Právě jsem se trochu vymazala - žasla jsem, co ztraceného času... škoda slov. :)
17.09.2021 - 10:53 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Anilah
Ano...mikročipy by v některých případech byly vysvětlením :61: :61: :61:...pro ně ještě dobrým :61:...bo pak už je jen blbost a zlomyslnost :63: :4:

Pro mě to není jen ztracený čas...no občas jo :20:....ale zas mě to pomůže chvíli posedět a místo kecání na návsi (věř, že jsem zkusila a je to ještě větší soda :61:)....a trénuji nebýt tak překvapena fascinujícími reakcemi :61:
:29:
17.09.2021 - 20:55 | Filtr
(Býk) player » Anilah
Existuje i teorie , že Mojžíšovi se rozestoupilo moře a že Hitler dodnes žije v Argentině...
17.09.2021 - 21:44 | Filtr
(Vodnář) Anilah » player
Proč ne, tohle se vůbec vyloučit nedá.
18.09.2021 - 11:20 | Filtr
(Vodnář) mili111
Dávám upoutávku na film
https://www.youtube.com/watch/…

zmrazí ho...zapomenou a vypustí na svět po 30 letech...(ptákovina...po víc letech...mi ujela ruka bo co) "vývoje"

ještě jednu ochutnávku :61:
https://www.youtube.com/watch/…
YouTube
18.09.2021 - 12:22 | Filtr
(Blíženci) Tuatha Dé Danann » mili111
Jo, IDIOTKRACIE.. :4:ten film miluju..ma v sobe poselstvi :44:
18.09.2021 - 12:34 | Filtr
(Blíženci) Tuatha Dé Danann » mili111
Oni chteji aby jsme byli blby, a ztratili kontakt s prirodou a hlavne sami se sebou. Proto do nas pumpujou reklamy, nesmyslne serialy a filmy, socialni site a hruzostrasne zpravodajske kanaly, jelikoz hloupy a vystraseny lide se snaze ovladaji, manipuluji a hlavne neprotestuji.
Proto se take zbavuji lidi jako byl trebas OSHo, ktereho vyhostili z 80 zemi a nakonec udajne otravili, jen proto, ze uspesne lidem pomahal zustat v kontaktu s vlastnim nitrem a nepropadnout materialnimu a konzumnimu tlaku.


Pozitivně naladění lidé jsou nebezpečím pro vládu, média, náboženství, vědu a farmaceutický průmysl

https://www.vipnoviny.cz/pozitivne-…
19.09.2021 - 14:31 | Filtr
(Blíženci) Lupi » player
No kdysi jel na Spektru strašně zajímavý seriál BBC - taková rekonstrukce událostí, ze kterých se následně staly mýty. A řešilo se, byly-li to zcela mýty, či nebyly-li :5:
Když vezmeme v potaz zásadu, že mýtus nevznikne sám od sebe a z ničeho, bylo do čeho šťourat; bohužel to běželo v nějakou idiotskou odpolední dobu, ale tenhle o tom moři, co ustoupilo, ten jsem náhodou viděla. A není to tak nesmyslné, jak se ti zdá: dávali to do korelace s výbuchem Théry (což je sama o sobě mýtutvorná událost) a následným "dlouhým ústupem" moře před přicházející tsunami (která mmch smetla pobřeží Kréty do hloubky několika kilometrů, tak musela být asi fakt dost výživná)
21.09.2021 - 23:00 | Filtr
(Býk) player » MIKULAS
Ale za to to vědí v Bohnicích , Kosmonosech , Kroměříži...

Myslel jsem si naivně , že tam tenhle král skutečně skončí. Ale kdež. Těšej se na svá dvě procenta , jak si pak vytunelnou balík peněz za volby a uklidí se s měšcem do nikam. Tak jako královna Bobošíková , jež toto již provedla s hnutím Suverenita.

Předpokládám , že je-li král pan Volný , tak jeho princeznou bude asi paní Lipovská , ne?

Pan Volný je skutečně statečný muž. Protože kázat z obrazovek takové hámotiny národu - to už chce opravdu silnou odvahu. Ale pravda - je to ten nejlevnější kalkul na světě. Získáme hlasy naprdlých hlupců (těch u nás je). Král se musí smíchy za boky popadat , jak mu tito slaboduší nasypou do jeho měšce. Ale takhle - vzhledem k tomu , že se nejprve - aby se to stalo - musel přede všemi znemožnit - já mu ty chcechtáky nezávidím. Nechť si je užije , jako svého času Mirda Sládek , Dan Bárta či Bobo.
22.09.2021 - 08:18 | Filtr
(Vodnář) mili111 » player
Nevím, jestli vůbec půjdu volit.
Nevím, kdybych šla, co si vyberu.

Ale je v mém ...velmi úzkém....potencionálním výběru :3:...a to, pokud máš paměť a četli si, možná pamatuješ, mé celé pojímání jeho osobnosti.
A pokud si ho vyberu, tak kvůli té holce....sice mi trochu vadí, že je věřící, ale co jí sleduju, zatím dobrý. :15:

I tak risknu radši něco takového...a budu čekat, jak se vybarví...než nějakého bezpáteřního, vyčůraného, opatrného... přizdisr :93:...(to je místní název, pro většinu, co tam je dosud)

Ale možná najdu ještě někoho, kdo mi sedí víc.
Zatím jsem měla jiné věci na práci...ono se to vždycky vyloupne včas.

PS: co navrhuješ ty?...koho?
23.09.2021 - 11:11 | Filtr
(Býk) player » mili111
No - to by sis zvolila úžasnýho maníka. Už vidím ty rezorty , kdyby náhodou měl 5% a šel s někým do vlády (což je samozřejmě nesmysl , protože jeho se všichní štítěj , jak pokakanýho homeless). Takže bychom jen 5 let poslouchali jenom jeho skvělý interpelace , ale nechť je lidu dáno , co si přeje.

Já volit nepůjdu , protože v tu dobu budu ponořen hodně daleko ve slané vodě s týmem , kerej by až na dvě výjimky volil pana Rakušana.

Mimochodem - co máš proti věřícím?
23.09.2021 - 12:11 | Filtr
(Vodnář) mili111 » player
Aha...koalice s piráty...hmmmm..pro mě bleble
A navíc jsem tam viděla nějaký gezicht..co si pamatuji s té besídky na presidenty dost významně....aha...dva hnusný slizouny :43:..besídka mi nechtěně uvízla v paměti...tolik slizu mě tenkrát překvapilo...dneska by to byla skoro oddychovka :61:

Tak...asi jsi mě přesvědčil, abych tam šla a jeho volila :61:

K věřícím...abych odpověděla...jsou věřící a věřící :61:...k jedněm nic....druzí jedou ve víře (dost často) a dá se zneužít, ale tahle holka mi na to přijde chytrá....uvidíme :3:
23.09.2021 - 14:20 | Filtr
(Býk) player » mili111
Jenže takhle to nefunguje. To je právě to oblbnutí lidí. Ksicht. Obyčejnej nějakej ksicht.

Ale o tomhle parlamentní demokracie není. Ve volbách volíš směr. Zrovna ty třeba. Chceš zelený stát? S krásnou krajinou a melená města? TAk to jsou buď právě Piráti nebo Zelení.

A dál. My tady na radnici máme Piráty v koalici ve vedení. JSou to ti nejtalentovanější lidi. Skvělý projekty , pomalu by se Jablonec zelenal i z MArsu. Fajn. Jsou to architekti a malujou a malujou a malujou. Avšak - co jim už tolik nejde je počítat peníze při tom.

A to zase uměj právě Starostové. Ti neuměj skoro nic jinýho , ale uměj počítat prachy. Koalice STAN je skvělý spojení talentu a pragmatičnosti.

Nicméně - stejně se skoro nic nezmění. Drobné úpravy (digitalizace státu ano , kapku zvýšení daní ano - není zbytí). Ale jinak skoro nic.

Ono všechny strany , které nemají v programu separatismus jsou státotvorné. Neměl bych to přiznávat (páč už měla být na smetišti dějin) , ale i KSČM je strana státotvorná. I když bych je nakopal do prdelí.Jediné , co nám může výrazně uškodit je separace. A jediné , co nám může výrazně pomoci je rozvoj kreativity.

Ale strany , které mají vést stát musejí mít expertní a politický trust. Musej mít konšely , hejtmany , všechno tohle , odborníky.Odspodu.

A Volný blok? Nebo SPD? Kdo tam je? Kde se starají o města , o obce? Kde je jicjich trust. Vždyť to jsou jenom uskupení , které chtějí jednorázově zbohatnout (tak jako třeba Hnutí Úsvit , Suverenita a pod).Uměj akorát hesla. To samé Přísaha. Co to je , probůh? Kde se to vzalo a kdo mají být jejich případní ministři?
23.09.2021 - 15:43 | Filtr
(Vodnář) mili111 » player
Víš....my si moc nerozumíme....bo já používám některé věci automaticky....
...třeba ksichtem myslím toho člověka celkově...že si ho pamatuji co prováděl...a navíc jdou dost číst...většinou :63:.

Ano volím cíl...ne kecy...volím (dokud tedy nebude něco chytřejšího)...podle toho jak hlasovali a co do té doby udělali...no a tak...
...navíc za mě....99% věcí by fakt mělo být referendem...v poho....i s tím, že pokud výsledek nebude ladit ani trochu se mnou...mám prostě smůlu a většina chce něco.....samo, že by se musely stanovit nějaký minimální účasti a podmínky ...no a tak.
(Aby tam nepřišli 3 ze 100 a a dva z nich nerozhodli o dalších 98 :61:)
To vše...zatím....dokud lidem nedojde, že i na ně jednou dojde :61: a že maj hledat to nejlepší pro 99%...co to de
....myslím, že by to bylo možné...protože jsme každej jinej a nějak by jsme se doplnili a umožnili si to.
Ale to je zatím trochu idea....ale bude to....jen nevím jestli za 10-20-200 nebo 2000let :61:

PS: jestli si stále myslíš, že zelení jsou pro krásu země...tak jsi se zasekl někde před 20 lety :61:...sorrrýýýý...nedalo mi
23.09.2021 - 16:30 | Filtr
(Býk) player » mili111
Ani na vteřinu. Leda by to bylo referendum lidí 50 +. Není možné , aby mládež , která jen sedí u počítačů a řeší , kterýho zombíka střelit dřív rozhodovala , zda máme být v NATO nebo v EU. Naprosto nemyslitelné.Není možné , aby k referendu šel čšlověk , který neví , kdy byla druhá světová válka a kdo ji vyhrál..

A dál - ksicht tě řídit stejně nikdy - nikdy nebude. Neřídil tě ani Klaus ani Gross ani Špidla. Zemi řídí úřednické establishmenty.

Jistě - sněmovny produkují zákonodárství - ok. Ale jestliže jsme podle tabulky OSN 18. nejšťastnější a šestá nejbezpečnější země světa , tak to asi uměj. Takže - nic neměnit. Jasný - jestli místo ANO - SOC dem nastoupí dvě koalice , jasně , budou trochu jiný obličeje u rozhodujících zákonů , ale protože všechny ty strany jsou dávno zavedené a mají dole lidi moudré , a bude dobře i nadále , než nás ekokatastrofa odsoudí - k čemusi. Nevím čemu. Ale hezký to nebude. Nebo válka...kdo ví , svět zčernal a neleší se to.

Ale volby v ČR? Pcha - jen výměna žárovky.
23.09.2021 - 17:35 | Filtr
(Vodnář) mili111 » player
Spousta těch mladejch je hloupejch..ok....a spousta je jich chytrejch, že bys čuměl...vědí to, co mi neposbírali ani do 50...neřeš...nemám pocit, že věk je vše...jen v určité části života....ale v něčem zas spíš na škodu (a nemyslím zchátralost těla)

jo...volby v čr jsou takovej :95:...ale jak se říká...lepší jeden :95:.... :61:

za mě..je to od každýho jednoho zevnitř...jinak se nehneme....oni jsou representanti, ale to už sem tu někde psala :61:

Tak :29:
24.09.2021 - 11:45 | Filtr
(Vodnář) mili111
Dávám sem...kdo má.... najde :61:
Na koho je to moc ezo nebo lesanský..ok.....není pro něj....si trhne a zdrhne :61:

já tam našla hodně společných zážitků s "vírem" a spol....tzn. dávám ke kouknutí a zvážení těm, co o to stojí..za mě je tam několik důležitých informací :3:

https://www.youtube.com/watch/…

PS: remcalové si to můžete doma pod pysk, ale tady to zbytečně neplňte... :3: :4:
YouTube
24.09.2021 - 14:55 | Filtr
(Blíženci) Lupi » mili111
Zajímavá babulka. Hodně z toho mi bylo blízkýho, jen si tedy nemyslím, že by až nanočástice.....přije mi, že to informační pole zcela dostačuje k vysvětlení. Ale to je jedno - hlavně, když funguje, co je potřeba.
Zelený mixovaný byliny + bříza se mi vyloženě zalíbilo. Taková jako mimořádná linka praha tókijo :4:
Víš, co mě ale zarazilo? Že v infopoli nevnímá radost, kterou kupříkladu já vnímám vyloženě výrazně. Teda momentálně jí dost ubylo a cejtím tam spíš úzkost, přecházející volně v takový jako spíš nasrání (ještě ne vyloženě vztek)
24.09.2021 - 14:57 | Filtr
(Blíženci) Lupi » Lupi
Mmch očistná síla ohně je skutečně definitivní, to potvrzuju. Stejně jako poznatek, že napřed musíš vyanulovat informaci a pak teprve všechno ostatní.
Na počátku je prostě vždycky slovo.....
25.09.2021 - 11:14 | Filtr
(Vodnář) mili111
Dávám...účinkuje známej....trochu jiné a takové Francouzské pojetí tématu :61:
https://www.youtube.com/watch/…
YouTube
25.09.2021 - 11:18 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Lupi
Taky nevím...s tím nano....ale, když jsem onehdá četla ty vědecký granty....byly hodně o tom...takže :63: :16:

Já poslední dobou vnímám bod zlomu....takové prázdno...co je třeba zaplnit....a podle toho, čím se zaplní...k tomu se to ....ale velmi pomalu...začne štosovat.
Ale mám pocit, že aby se to mohlo pohnout...ještě cosi...a nemoc hezkýho....zabublá a promíchne struktury :61:
Ale...je v tom bordel...a mám v tom bordel :61:...takovej kotlík...ale možná jen u mě :61:
25.09.2021 - 14:08 | Filtr
(Blíženci) Lupi » mili111
Nejen u tebe. Mám dvě kamarádky, které to vnímají stejně, já taky - něco ve vzduchu je. Já to vnímám jako když stojíš na svahu a ten najednou pod tebou udělá takový malý ryc, popojedeš, pak se to zastaví - a pak zas. Ale poslední ryc bylo nějaké větší a od té doby mám pocit, jako by byl někdo uvnitř toho kopce a horečně tam budoval podpůrné výdřevy. No a říkala jsem si - tohle až prdne................... :63:
Ale to prázdno, tu díru cejtíme taky.
25.09.2021 - 14:15 | Filtr
(Blíženci) Lupi » mili111
Teda, francouzsky už jsem zapomněla lautr všechno, ale tomuhle je rozumět i tak :12: TÍMHLE zaplníme tu díru! Co? :46:
Rozkošný videjko, díky za nalezení.
26.09.2021 - 21:46 | Filtr
(Býk) player » mili111
Já jsem koukal na anketu. Jeli po středních školácm - maturitní ročníky. Tak osmačtyřicátej z deseti nevěděl ani jeden a osmašedesátej jeden suverénně , jeden to označoval obezličkama , osm deklarovalo buď konec druhé světové války nebo pád komunismu , nebo - promiňte , já se o historii příliš nezajímám.

A ti mají chodit k referendům? Ať dál střílej v hrách a třeba i choděj do práce.

Ale věci jakékoli - nejen celostátní , nýbrž i obecné , ty bych rozhodně nechal rozhodovat lidi , kteří o nich něco vědí a mají otevřenou mysl. Odborníkům.

Jasně , najdeou se mezi mladými i lidé plně vzdělaní a s neskutečným potenciálem. Ostatně - učím hudbu..vidím to.

Ale je jich menšina. Švýcar může referendovat. Třebas i Němec nebo Dán...ale my? My néééé.

JSme národem ignorantů.
27.09.2021 - 11:13 | Filtr
(Vodnář) Anilah » mili111
Tu jsem dlouho neposlouchala, dík za odkaz.
Zajímavá zkušenost osobní i s tou klientkou (šipky budou nejspíš spike proteiny...)
Opravdu je vidět, že když to člověk schytá poprvé, může být reakce docela bouřlivá.
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2021
Lunární kalendář
Luna v RakRaku
ukázat kalendář »