najstarsie remeslo sveta


02.05.2011 - 22:50
(Panna) Rachelinka 5
najstarsie remeslo sveta
Co si myslite o najstarsom remesle sveta?akurat davaju dokument-tie zeny to robia s laskou a hovoria,ze su potrebne,inak by bolo vela znasilnenia a ze je to chyba zien,kt.doma nemaju zaujem o muzaV staroveku v 14. storočí pred Kristom existovala "hosťovská prostitúcia". Jednalo sa o dar pre hosťa alebo pocestného od domáceho pána, ktorý "vlastnil" dcéru, ženu alebo slúžku ako majetok. Za službu táto obdržala od pocestného/hosťa dar. Nejednalo sa však o pracovnú činnosť ako v prostitúcii dnešnej doby. Touto pohostinnosťou sa vtedy snažilo zamedziť nekontrolovateľným znásilneniam.[1] V Babylone, pred viac než 3000 rokmi existovala takzvaná chrámová prostitúcia. Ženy tam za "dary" pre chrám a obete pre božstvo vykonávali sexuálnu činnosť. Táto činnosť vždy súvisela s kultom a bola vnímaná ako bohom priaznivá. Aj výpravy Alexandra Veľkého boli mnohopočetne sprevádzané prostitútkami. Pokiaľ by sme vychádzali z biblického textu, môžeme s veľkou pravdepodobnosťou predpokladať, že Ježiša, ktorý svojou prítomnosťou priťahoval masy ľudí, sprevádzali početne i ženy, ktoré vedeli tento zjav patrične premeniť vo svoje výhody. Od čias gréckej antiky je nám známa aj prostitúcia bez sakrálneho pozadia, teda v takej forme, v akej ju poznáme aj z dnešných čias. V Grécku rozlišovali medzi zvyčajnou "prostitútkou" (porna) a "družkou/spoločníčkou" (hétera). Prostitúcia existovala vo forme mužskej aj ženskej prostitúcie. U Grékov aj u Rimanov bolo využitie služieb prostitútok a prostitútov, teda oboch pohlaví, prípustné len pre mužov.Počas 2. svetovej vojny zaviedli Wehrmacht a SS "verejné domy Wehrmachtu". Ženy, ktoré sa pri tomto druhu práce nakazili pohlavnými chorobami, boli formou popravy alebo v koncentračných táboroch zavraždené. V koncentračných táboroch existovali táborové verejné domy. Aj pre všetky ostatné vojenské protistrany bolo bežné zavádzať vojenské verejné domy. :74:

Stránka: 1 2 3
Řazení:
03.05.2011 - 14:16 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » player
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Iza23, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
neviem, pozerala som zopár dokumentov o gejšách...sú privádzané do domu gejše a do určitého veku si musia udržať panenstvo, musia byť čisté, aby boli pre zákazníka žiadúce...po určitých rokoch strávených v tomto dome dosiahnu vyšší status a môžu sa rozhodnúť, či v dome ostanú alebo nie. Čím dlhšie si gejša udrží panenstvo, tým lepšie pre ňu. Tak to majú tradičné japonské gejše...možno sú aj moderné domy gejší, kde kašlú na tradície. :25:
03.05.2011 - 14:18 | Filtr
(Rak) Jedna duše od studánky sv.Zdislavy » Rachelinka 5
Jaké jsou kriteria výběru ? No to úplně netuším, ale určitě to mají nějak "dobře zmáknutý" Pokud člověk ostatně v jakékoliv sféře nezažije na vlastní kůži, jen těžko pochopí..O tomhle tématu můžeme vést polemiky hodiny, dny, měsíce, roky...Mě osobně příjde rozumnější či šťasnější volba se tímhle řemeslem živit, než být předmětem domácího násilí, které je v manželstvích a rodinách né ojedinělým jevem naší "vyvinuté" společnosti. :3:
03.05.2011 - 14:20 | Filtr
(Býk) player » Rachelinka 5
Američané předběhli dobu vždy.Vymysleli vybrátor jako lék proti migrénám,dokonce dívky s velkými problémy docházely v padesátých letech do ordinací pro orgasmíky.

Ale jinak - po zkušenostech (samozřejmě nejen svých) bych každýmu chlapovi řekl:můžeš strávit 4 dny ve welness centru nebo hodinu s kurvičkou.

Z welnes půjdeš oblaženej, z bordelu oblbnutej a švorc.

03.05.2011 - 14:22 | Filtr
(Blíženci) movvin » Rachelinka 5
No vidíš :4: to jsem nevěděla, ale určitě na tom něco je. Možná, že kdyby jich nebylo, tak by byla větší kriminalita (jak už tu padlo)a taky možná víc sebevražd. Však se taky koukněte kolem sebe.... vládne tvrdý materialismus a kam se vytratily city :8:
03.05.2011 - 14:23 | Filtr
(Blíženci) movvin » Iza23
Jj o tom byl taky nějaký krásný film. Jsi mi to připomněla :44:
03.05.2011 - 15:42 | Filtr
(Panna) Rachelinka 5 » player
vibrator-lek proti migrenam?
co si mi to nepovedal skor :39:a ja ze,preco mi manzel zakazuje ho kupit

ja bych brala ten welness-na cely rok :44:
03.05.2011 - 15:47 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » mala_jana
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele HANINA64, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Šla bych se tam podívat kdyby to bylo pro ženy,pokud bych nezapoměla ,než bych tam došla proč tam jdu :63: :25: :12: :3:
06.05.2011 - 23:11 | Filtr
(Beran) starýtygr
Mě jeden pán, už je hore povedal,jaro dělej co tě baví a co umíš!když něco neumíme nemůže nás to bavit!nebo když nás to přestane bavit máme si najít zase něco conás bavit bude!od toho jsme tu přece! nebo ne?(byl po mrtvici a já chtěl opravit jeho motorek známý po celém světě,řekl mi že se nedá dělat něco očem nemáme páru!vědomosti se mu vykouřily z hlavy!) :3:
06.05.2011 - 23:15 | Filtr
(Panna) Rachelinka 5 » starýtygr
si pekne napisal-dnes valis :14:
07.05.2011 - 03:04 | Filtr
(Lev) Alberto
Musím říct, že mě vždycky příběhy těchto žen fascinovaly a současně mi jich bylo líto. Kolik toho vědí o duši člověka, o té stoce, o níž se tváříme, že neexistuje a nepatří na hodovní stůl s bílým ubrusem. Velká část žen v sobě talent na prostituci má - nejmíň třetina - a kdyby vznikly podmínky, které by je k tomu dotlačily, zvládaly by to bez velkých výčitek, mají to evolučně v krvi. Tím nechci nikoho urazit, ale je to tak. Horší spíše je, když si tuto stránku žena v sobě nepřipouští, nepříjmá ji, přichází tak o část své síly, svých drápů, a ony pak vystrkuje růžky nekontrolovaně v úplně jiných situací, kde napáchají více zla, než ve zhasnuté ložnici, kde by je muž přijal s vděčností a chválou, a ještě by se plazil, aby dostal nášup. Prostituce tu byla vždy a bude vždy. Spíše je komické, že sám stát má k ní ambivalentní postoj, místo aby jí zlegalizoval, zdanil a učinil transparentní a zmapovanou. Pokud jde o příběhy většiny slečen, v 90 procentech za tím stojí zdevastovaná původní rodina anebo brzké znásilnění někým z příbuzenstva, či příliš časná sexuální zkušenost, ve věku, kdy tomu ještě duše nedozrála. Odpovídá tomu skoro vždy následná, nevyhnutelná a pozvolná degradace charakteru, kterou si dotyčná neuvědomuje a nepřipouští; posunuté hranice, otupělé či nepřítomné svědomí, vykořisťování, lež se vrství na lež, manipulace na manipulaci, a jen velmi silné charaktery z této bažiny vyváznou, a už se nikdy do ní nevrátí; jsou to jen vyjímky potvrzující pravidlo. Na druhou stranu, těmto kněžkám lásky, vděčí zástupy "čistých" žen za to, že nebyly znásilněny právě těmi, kteří mají možnost své žádosti povolit uzdu právě u těchto profesionálek. Vždycky bude nezanebatelné procento mužů, kteří se díky různým handicapům prostě na ženskou nezmůžou - proto vždy bude po prostituci poptávka; právě titíž muži a mnohdy manželé by jinak číhaly na vaše dcery v parku.

Co se týče opravdových kněžek lásky - Babylon apod. - nejednalo se o prostituci, ale o formu energetického zasvěcení vyvoleným mužům, kteří byli takto v kontaktu s božskou energií, procházeli hlubokou očistou. Tyto vybrané kněžky na to musely být připravené speciálním výcvikem, a nesmělo do jejich styku s muži vstoupit nic osobního nebo emocionálního (zamilovanost), jinak se tento proces narušil a došlo k "pádu"; žena pak byla z chrámu vyloučena. Tímto výjmečným rituálem posvěcení muži, pokud vykonávali důležitá společenská poslání, pak potažmo povznášeli celou úroveň společnosti a civilizace. Představme si, jak by vypadala naše politická kultura, kdyby poslanci měli skrz tyto rituály přístup a napojení na vyšší, božské energie a síly, které jdou ruku v ruce s vyšší mravností a čistotou ducha. Odtud, dnes už devalovaný pojem, "kněžky lásky". (V horoskopu žen, které s tímto měli něco společného v minulých životech, se objevovalo harmonické propojení 5. a 12. domu)
Příspěvky: 1-25 26-50 51-60
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »