Nesmyslnost diskuzí...především o vírovi


12.09.2021 - 10:06
(Vodnář) mili111
Nesmyslnost diskuzí...především o vírovi
Tak jsou tu asi 4 "diskuze" na tohle téma.

Jsou to ještě diskuze nebo jen nástěnky s tématy, co se hodí?

Přispívám na stranu haha "antivaxerskou" :61:...jelikož je mi bližší, což neznamená, že mezi druhou půlkou nejsou lidé, kteří by třeba mohli mít zajímavý nebo alespoň uozorňující pohled ze své perspektivy. A od takových bych ráda příspěvky a myslím, že na "této polovině" je nikdo nevyhazoval....(tedy pokud nezačali jako argument používat blbost neočko nebo zprávy ze seznamu, jako zaručenou pravdu).
No...a na druhou stranu přispívat nemohu, jelikož jsem vyloučena....a je nás takových, s odlišným názorem, asi většina.
Občas se nakouknu...no není moc o co stát....a asi by ani nemělo cenu reagovat.
Poslední příspěvek.....reportáž z nějaké akce Volného by mě však k malé reakci sváděla :61:
Jenže nemohu...a oni se tam tak navzájem utvrzují. Připomíná mě to takové to školní vyhledání největšího blba v protistraně a pak zesměšňování všeho a všech...abych si nahonil ego a dokázal, že jsem větší...mám většího...jsem na správné straně a tak :3:
No a na "opačném břehu" zas vkládáme věci, občas se objeví recept a doporučení (tedy i pro očko)...perfekt....ale diskuze už to taky není.

A nahoře jásaj.

Četla jsem na face několik příspěvků žen (ale byl tam i chlap)...kterým se nechali naočkovat děti....dorostenci i dospělí...a rodina okolo....a dokonce jim zakazujou se potkávat s vnuky a pod.
Je to strašný...popsaný ty pocity bezmoci....mrzí mě to za ně....nemohu nic....asi to k tomu vedlo dávno...jejich postoji a přizpůsobováním se a výchovou dětí a tak...to ale nevím a bylo by zajímavé to zjistit a rozklíčovat.
Jenže máme dva tábory? Kam to povede dál?
Myslím, že nic podobnějšího válkám, morovým ránám a pod. z minula....k vyvolání uložených traumat neexistuje.
Nestačilo by už?
Vo to jde...udělat z nás duševní mrzáky...nešťastný...životem a podmínkama poničený ...bez chuti a síly něco měnit?
....ale možná to slouží jen k vyčištění starého....překonání starých chyb.

Takže....na jedné straně (té co na ní nejsem :61:) si maj asi vyškrábat, co je k tomu namotivovalo...proč jsou tak přesvědčeni...proč tomu tak věří a jsou ochotni přehlížet nebo dokonce podporovat omezování těch na "druhé straně".

Na straně druhé....až doba nazraje (a já pevně věřím, že se to pro naše ponaučení stane)....nevěšet, nestřílet...vymyslet něco chytřejšího.

Smazání oběť -vítěz....otrok-otrokář....chytrý- hloupý....potřebný- nepotřebný
...atd
Jo...vychází z mého postoje, že genová terapie (ještě neozkoušená) je podle mě svinstvo, krok zpět od lidství
a nemožnost si bez sankcí vybrat je svinstvo ještě větší ...no atd.

A může to skončit třeba zejtra.
A nebo to zas nedáme a další stovky let. :43:

To jsem se rozjela. :61:
Komentáře vítám.....bloklé mám snad jen ty tři, co mě blokli a pak mi psali urážlivé nesmysly a já nemohla reagovat. :29:...s radostí je povolím, pokud budou ochotni reagovat alespoň trochu smysluplně.

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 1 2 3 4 5
Řazení:
13.09.2021 - 16:29 | Filtr
(Vodnář) mili111 » MIKULAS
No...když už jsem to napsala...nechám tak...byla to tak trochu odpověď na Pláju....a jo...když na to tak koukám, lepší by to bylo bez toho :4:...já ale většinou nemažu...to už musí být :3:...ale dík za upozornění :3:
14.09.2021 - 12:56 | Filtr
(Střelec) locin12
Ta nekonečná vlákna věnující se covidu jsou v pravdě neskutečně otravná. Taky mi hlava nebere, že tomu potřebujete věnovat tolik energie a času.

Co takhle nějaké koníčky? Jít se projít do lesa, přihlásit se na lekce tance?

Lidi, co řeší covid pořád dokola, působí dojmem, že se nedovenou zabavit jinak. Že je jejich život prázdný. Je to jako s klepama na vesnici. Báby sedí u plotu a kdákaj a kdákaj, že má soused novou střechu, že určitě někde nakrad, že jedna paní povídala, že ten doktor načerno prodává léky atakdále atakdále.

Z Najdise se stalo semeniště pošuků, co nemají nic jiného na práci, než šířit svoje konspirace, popř. nadávat na to, jak jim očkovaní komplikují život. Na svém profilu na Facebooku nemám jediný status, který by hanil neočkované, ale na druhou stranu právě ti neočkovaní furt dokola sdílej kraviny a nemůžou se toho tématu pustit, protože by ta jejich prázdná hlavinka neměla o čem přemítat. Neříkám, že všichni, ale značná část z nich právě takhle jedná, aby se utvrdili ve své pravdě.

Howgh.
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)
14.09.2021 - 13:21 | Filtr
(Býk) player » locin12
Tak jest.


Já doporučím the TOP koníček. Běžte zpívat do gospelovýho sboru. Je to bombový.
14.09.2021 - 14:23 | Filtr
(Vodnář) mili111 » locin12
Vy dva (i k návrhu Pláji)...nějak jste pozapomněli, že aby neočko mohl absolvovat tyto aktivity...musí jít pravidelně šťourat, šmrdlat v nejlepším případě plivat....což je někde na půl dne (s dojezdem).
Že polovinu aktivit nemůže dělat jinak než s hadrem na hubě a dokonce cestování pod to spadá...poslední dny zas už i se samoizolací a dalšíma ptákovinama.
Taktéž nemůže pořádat (ofiko) žádné semináře, školení a podobné akce pro lidi...jet na trhy a výstavy....bez no...těch krávovin, co jsou uvedeny nahoře.

Dokud mě to nezačalo velmi omezovat, nezpůsobilo ztráty (a to nemalé)a nezačala jsem být omezována tím, že spousta lidu má asi místo mozku s pamětí divný bláto...čas jsem tomu zas až tak nevěnovala.
Nyní mi to přijde důležité....bo já a mé děti a vnoučata tu v tom budeme muset dál žít....a nejsem ten "druh" co má pocit, že když bude dělat, že to není, ono to zmizí.....v takovýchto případech to moc nefunguje (to neznamená, že v něčem to nemůže působit).

Nekomplikují mi život jen očkovaní (ale fyz. taky- třeba vynášení hajzlu 100% :61:)...ale to, že se z nich dost často stávají spolupachatelé tohodle marasmu....a to i přes to, že změna přijít musela a v podstatě jí vítám.

PS: spousta "konspiracíů co jsme tu psali na začátku a za které byli někteří vysmíváni je již realitou (chemtaraily, covidpasy a spol.)...co je podle vás nyní konspirace :3:
14.09.2021 - 14:28 | Filtr
(Vodnář) Znovuzrozená » locin12
:15:
Trefněji bych to nenapsala.
Mám úplně tu stejnou zkušenost.
Pro očkované je tato otázka vyřešena, proto nemají potřebu neustále dokola diskutovat o :93:
Stačí se podívat na počet příspěvků v diskuzi covid fakta a koronafejk. To je neporovnatelné, komu to stále vrtá v hlavě, komu to nedá spát, kdo koho potřebuje přesvědčovat o "své pravdě".
Tady se volá po diskuzi, ale když se občas sem tam někdo ozve s názorem, který se nehodí do krámu, je hned osočen, umlčen, příp.je mu vyhrožováno vymazáním či blokací.
Moc dobře si pamatuji, jak se před pár týdny zde sesypali na Ilču.
A jinak s tebou souhlasím, že stále se v tom hrabat může jen někdo kdo má houby co na práci.
Makat, makat, makat, nebo velký bič a malý dvůr. :4: :21:
14.09.2021 - 14:38 | Filtr
(Vodnář) Znovuzrozená » mili111
K tomu prvnímu odstavci jenom krátce. Je to všechno jenom TVOJE VOLBA!!!!
Myslíš, že očkované tohle všechno neomezovalo nebo neomezuje? Myslíš, že my jsme byli nadšení z lockdawnu, z debilních nařízení vlády, z nošení roušek? Pokud by se zvýšila proočkovanost,roušky by se mohly zahodit. Bohužel díky odpiračům k tomu zřejmě ještě dlouho nedojde.
A pokud ti vadí, co všechno tě s objevením se viru omezilo a poškodilo, stěžuj si na Číňany, ne na očkované, ti za nic nemůžou.
14.09.2021 - 15:32 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Znovuzrozená
Klidně přispívej dál, nehodlám tě stopnout...ale ...už jsme k tomu došly v jiné "diskuzi" a já asi jemně pozapomněla (bo jsem reagovala na dva najednou)...nemám co ti odpovídat....je to marný. :85:
Prostě nebudu na tebe reagovat a ty nereaguj na mne...v tom základu...od kterého se to odpichuje se rozcházíme...a pak už to jen jede.
Možná ti odpoví někdo s kým si ještě schopná a ochotná chytit alespoň něco podobného.
:29:

PS: Pokud zapomenu...jen napiš zapomněla si...se mi to stává, když přilítnu a rychle reaguji nebo nad něčím dalším přemýšlím.

PS2: No na Číňany bych to zrovna neházela :61:
14.09.2021 - 16:41 | Filtr
(Blíženci) Tuatha Dé Danann » Znovuzrozená
Jak rikas, pro ockovane uz je otazka vyresena, a nezbyva jim nez chodit do prirody a doufat ze se z nich nestanou do 5 let mrzaci. Maximalne se mohou mezi sebou chlacholit, ze udelali spravnou volbu.
Zatim co neockovany stale maji o cem debatovat, jelikoz otazka, zda se naockovat ci nikoliv, nebo naockovat jejich deti, je pro ne stale otevrena...
14.09.2021 - 17:10 | Filtr
(Blíženci) Tuatha Dé Danann » Znovuzrozená
Ockovany opravdu za nic nemuzou, snad krom toho, ze se z nich dle Flegra a dalsich odborniku stali inkubatory mutaci, a presto nektery ockovany, zejmena v USA, aniz by si cokoliv overili, tak z mutaci obvinuji neockovane.
Problem je, jakym zpusobem se k tomu postavili politici, zejmena sebedestrukci vlastni ekonomiky a omezovanim lidskych prav, to je to hlavni, co mnohe neockovane irituje, nikoliv ockovany...
14.09.2021 - 18:00 | Filtr
(Rak) Urania
....a vypadá to, že hned po volbách to zas rozjedou.

Tak si predstav čo ja čítam aj ked to tam nie je - nahradila som v poslednom slove b namiesto d a ostala som v nemom úžase, takto sa predsa ty nevyjadruješ. No a potom som našla kde je chyba,
Na tému ktorú rozviedol pán Mikuláš sa mi včera stala zvláštná vec a ja som pochopila že všetko to bolo v energií a bol to deň hlúpy a predsa som pochopila že u nás pri tej návšteve našej úžasnej pani prezidentky a pápeža - prosím všetko v úvodzovkách, sa preliali energie príliš rýchlo a bolo to nesmierne cítiť a potrebovalo to protiopatrenia . Tak beriem aj tvoj príspevok, len škoda že určití ľudia sú na svojej vlne a bude z toho znovu telenovela, všetko ako cez kopirák.
14.09.2021 - 18:29 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Urania
:61: :61: :61:....no...nepoužívám...ale mohlo by bejt :61:
jo...nějak mě to pudilo něco poznamenat....protiváhu...asi jo. :3:

A k poslednímu...NJN...neva....dam chvíli pauzu a pak...zas nevydržím...jak se znám :61:
14.09.2021 - 23:16 | Filtr
(Býk) player » Urania
Kdo to rozjede? Viry? To bezesporu , přijde totiž listopad. A po něm - co hůř - prosinec. Nicméně - už jen dozvuky.
14.09.2021 - 23:41 | Filtr
(Vodnář) Anilah » mili111
Asi jsi mě špatně pochopila - příklad s tou paní jsem uvedla proto, že jsi chtěla diskutovat s lidmi, kteří jsou v opozici (ať z jakéhokoli důvodu) a už se s nimi bavit nedá - proto mě napadlo, že takovým hereckým číslem by se dala protistrana přimět k uvažování atd.

Chápu, že to chce mít na to náturu, a že většina lidí se snaží nenápadně proplout a být co možná neviditelná.

A pak, ta teorie, že když máš takové a onaké nastavení, tak se Ti dějí jen samé krásné věci - máš to 100% ověřené v praxi?
15.09.2021 - 09:55 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Anilah
Zdař :3:
zatím nemám závěr, že s lidmi v opozici, se nedá diskutovat...resp. ne každý, kdo to čte je úplně v opozici a někteří se prostě jen třeba nechali zblbnout, ale prokoukávaj a tak...zhruba
No některý maj viditelně zavřeno totál rumpál :61:
Na druhou stranu...je spousta domněnek, falešných zvěstí, odsuzování a nenávisti i na opačném břehu....liší se to jen v tom, že znevýhodnění jim k tomu dává "trochu" nárok.
Základ....co, kdo, proč a jak je znevýhodněn. O tom ostatním už nemá cenu. A ta paměť...jak se jim to v těch hlavách záhadně ztrácí a předělává....to jsem dosud nepobrala.....prostě to nechápu, co jim to maže....bo to nemám. :63:

Zas podobné s fašisty...když se rozhodneš přijmout za své, že ti soc. a myšlenkově slabí a nemakající a nearijští jsou třeba zlikvidovat, jelikož "nás dobré" ohrožují ....další rozebírání, že boží nech bohovi...asi nemá cenu. :85:
Ale až se to začne vzdáleně dotýkat jejich příbuzných...popř. to viděj na vlastní oči...ti co mohou...začnou prokoukávat. No...a někteří zřejmě ideologicky vymažou a jedou.
Jestli to k něčemu je...nebo není ....pro celkové dění, že některým dojde...snad to urychlí o něco proces a nebo někomu pomůže...nevím.

Někde jsem tu popisovala, že já s tím problém nemám...v Lidlu, na některých úřadech a přijímacích pohovorech a spol. jsem se vyblbla...ale i dřív....nepotřebovala jsem k tomu tohle dívadlo s vírem.

Nene...samý krásný :85:...to z toho dělaj ňáký ty sluníčka :27:...dost často na to dojedou.
Není to pro mě teorie.....mám to z praxe a vícekrát ozkoušeno...jen to musí být opravdu...(dost lidí ...i já...má zpočátku pocit, že má jasno a vyřešeno a ono nic a pak si tam najde podprogram...a zas...a zas).
Takže...když je čisto...je čisto...ale už sem tu někde...někomu psala....v malejch ..osobních věcech to funguje ...a taky ne 100% tak, že vše je na růžovým obláčku....to je kravina....spíš taková neviditelnost nebo překvapivá smířlivost...a pak stejně občas něco...co má proběhnout na hulváta...///do prčic...to nezkrátím/// :63:...když to ale rozklíčuješ, zjistíš, proč to bylo na hulváta a k čemu to bylo dobrý :4:...a taky to někdy může být dívadlo jen pro někoho v okolí a tobě je to jen fuk(když máš v hlavě v poho)
Ale velké cykly...jsou jaksi mimo...mi přijde...ale třeba je to zas jen můj program :4:...(s tím mým Chironem a Neptunem :61:)
Takhle...vylhat se dá ze všeho a použít k tomu cokoli a můžeš to hrát asi dlouho....ale dohoní tě to....no ale možná až příště...kdo ví.
Tak....sem se vykecala :61: :61: :61:

Neumím to stručně.
Ale zas chvíli můžu mlčet :3:...a odkapal mi sýr a vychutnala jsem si kafčo na místě.
Měj se co nejlíp to jde :29:
15.09.2021 - 10:12 | Filtr
(Vodnář) mili111 » MIKULAS
Díky za příspěvek....smysluplný a praktický :61: :3:

Tento rok jsou podivně spálené listy stromů a taky se tak divně svěšovaly větve.
Jsme to zkoumali s mladým na zahradě.

Některé dny venku jsou jak kdyby člověk vlezl do mikrovlnky....ve městě to bylo od antén....tady to poslední rok (no cca) je občas také.
Např. předvčírem byl takový den. Na oči nic moc :63:...ale seno v brýlích taky nic moc.
Dělám venku...dosušujeme druhá sena....sklízím a obdělávám zahradu...a jo...jsou dny, kdy se jakoby hůř dýchá (už sem to sem psala někdy na podzim)...takže před mým křtem vírem.

Zas ale....člověk se v té mikrovlnce hodně potí....podivně hodně (kolikrát stéká pot fakt pramínky)...tak to by mohlo být k dobru...i když je to venku a ne v sauně. :4:
15.09.2021 - 11:26 | Filtr
(Vodnář) mili111
našla jsem na face...tohle to vystihuje....a já si tady plácám játra :61:
https://scontent.fprg4-1.fna.fbcdn.net/…
15.09.2021 - 11:30 | Filtr
(Rak) Urania » mili111
No teda? silné
15.09.2021 - 12:10 | Filtr
(Blíženci) Tuatha Dé Danann » mili111
Hezky :15:
A nejsmutnejsi je, ze v dnesni dobe spousta lidi za sebe nechava rozhodovat ostatni.
15.09.2021 - 14:09 | Filtr
(Býk) Deam » mili111
Vendula Záhumenská přišla na zajímavý úkrok stranou. ;)

https://stavbeznouze.cz/blog/…

A on to vlastně až takový úkrok není, protože omezování svobody z celého covidového divadla čouhá jak sláma z bot, stejně jako ze všeho dalšího, co si nás v poslední době naši moudří vůdcové nachystali. :)
16.09.2021 - 00:10 | Filtr
(Býk) player » MIKULAS
Když já nějak pořád věřím astrofyzikům , magnetickému poli a atmosféře , že kosmický prach když už není odkloněn , tak v atmosféře shoří.

Ale že budou lidské bytosti už naořád puzeni k pohybu , o tom nemám pochyb.Stěhování národů je stálé , ale bude silně houstnout. NApř USA mají spotřebovanou již třetinu podzemní vody , to samé Asie , Austrálie , bude problém s farmařením , bude hůř s jídlem i pitnou vodou.

Jsme pořád jednou a půl nohou v průseru.
16.09.2021 - 00:11 | Filtr
(Býk) player » Deam
Jsi nesvoboden? Pojď bydlet do JAblonce , tady jsme svobodní...sice nosíme roušky , ale nikdo nám do svobody nekafrá...
16.09.2021 - 00:41 | Filtr
(Blíženci) Tuatha Dé Danann » player
„Nikdo není tak beznadějně zotročený jako ti, kteří se domnívají, že jsou svobodní.“
— Johann Wolfgang von Goethe
16.09.2021 - 14:47 | Filtr
(Býk) player » MIKULAS
Ale nevyznám. Já byl ten nejhorší železničář na světě. Já měl zaměstnání (nikoli práci) jako druhej obejvák. Vlaky se mi líbily , to jo , a lábá dodnes , ale profesně jsem byl takovej ojebávka. :4:

Ta energie šla do kumštu. A do hovadin , samozřejmě , jak už tak u hravých mužů bejvá zvykem.


Ale strašně se mi zalíbila tvoje věta: Mrzím se na sebe, že Ti budu odporovat.

Se nemusíš mrzet. Akorát blbý je, že když už mi někdo odporuje , tak tu chybí sličná číšnice s pivem. Třeba Mili. Bych se třeba pod lehkým vlivem dal třeba občas do širšího zamyšlení... :37: :75:
16.09.2021 - 21:13 | Filtr
(Vodnář) mili111 » player
Nevím proč, ale nějak se mi se spojením sličná číšnice, s tebou a zpěvem a pívem
....a se sebou přicházejíc od přehazování hnoje....vybavila taková ta německá nebo rakouská jódlující hosteska s culíkama a plným výstřihem v místním kroji. :61: :61: :61:....urputně se mi to zaseklo do mozku :61:

Tak alespoň jsem se pobavila a ve sprše si zajódluju. :20:
:61: :61: :61:
16.09.2021 - 21:26 | Filtr
(Vodnář) mili111 » MIKULAS
Četla jsem mladýmu (syn) ...říkal...tak jo...postavíme potní chýši a nahřejeme kamení.
Už jsme to dlouho neprovozovali...tak možná na to dojde. :4:

Mě hodně pomáhá očistný (říkám tomu já) zpěv. Nejlépe na místě s hezkou akustikou...ne slova...ale takové to hmmmmčení až uíčení...zvuky z paty až nad hlavu :61:
A zároveň mozek vypíná...zapíná průtokáč :3:
Mám vyzkoušeno i u chlápků (jen tři) co neuměli zabroukat....že alespoň ten základní tón rozpouští hodně....tak by mohlo i toto. :3:
Tak se mějte fajn :29:
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2021
Lunární kalendář
Luna v RakRaku
ukázat kalendář »